ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krenulo uzbunjivanje postrojbi Hrvatske vojske, kreću završne pripreme za Velebit 18

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Krenulo uzbunjivanje postrojbi Hrvatske vojske, kreću završne pripreme za Velebit 18 - Page 3 Empty Re: Krenulo uzbunjivanje postrojbi Hrvatske vojske, kreću završne pripreme za Velebit 18

Post by vuksadinare 10/10/2018, 10:13

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
Puca ti meni kurac za to, došlo lito ja razlupa cilu sobu u vojarni i otiša leć, ujutro kod psihijatrice, ova otpusno pismo, u podne na kapiju, popodne doma i na plažu

Ajde moja ću ti ja tamo dok se svi kupaju glumiti idiota u vojarni
panicaris bezveze...imat ces radnu obavezu...znas kako su u bosni rekli...'njapametniji su imali radnu obvezu a budale isle na liniju' lol!
Nepaničarim ništa, ionako neradim pa ako će dat pet tisuća kuna plaču dogovorili smo se s tim da ti ja ne poštujem hijerarhiju tako da jedino neka paravojna postrojba di nitko nije normalan jer mi samo takvi pašu u vojsci
zakasnio si se rodit... :)
Nisam, inkarnira san se točno kad ja oču, izbjet ću sve ratove

PS: Znaš da sam specijalac i nisam kao većina ljudi ovdje tako da ni vrijeme moje inkarnacije nije slučajno

Ja sam ti miroljubiv a to šta će se netko nasadit na moju šaku sam je kriv
dakle zagarantirana radna obveza :)

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Krenulo uzbunjivanje postrojbi Hrvatske vojske, kreću završne pripreme za Velebit 18 - Page 3 Empty Re: Krenulo uzbunjivanje postrojbi Hrvatske vojske, kreću završne pripreme za Velebit 18

Post by RayMabus 10/10/2018, 10:18

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
panicaris bezveze...imat ces radnu obavezu...znas kako su u bosni rekli...'njapametniji su imali radnu obvezu a budale isle na liniju' lol!
Nepaničarim ništa, ionako neradim pa ako će dat pet tisuća kuna plaču dogovorili smo se s tim da ti ja ne poštujem hijerarhiju tako da jedino neka paravojna postrojba di nitko nije normalan jer mi samo takvi pašu u vojsci
zakasnio si se rodit... :)
Nisam, inkarnira san se točno kad ja oču, izbjet ću sve ratove

PS: Znaš da sam specijalac i nisam kao većina ljudi ovdje tako da ni vrijeme moje inkarnacije nije slučajno

Ja sam ti miroljubiv a to šta će se netko nasadit na moju šaku sam je kriv
dakle zagarantirana radna obveza :)
Vidi ovdje ćeš imati najviše problema s i migrantima pa će postati gužva u Bosni

Nema ti smisla pričati o ratu Hrvatske i Srbije osim ovako čisto neke analize

Pravi rat je drugdje Evropa vs Arapi
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Krenulo uzbunjivanje postrojbi Hrvatske vojske, kreću završne pripreme za Velebit 18 - Page 3 Empty Re: Krenulo uzbunjivanje postrojbi Hrvatske vojske, kreću završne pripreme za Velebit 18

Post by Regoč 10/10/2018, 10:21

Stanojko wrote:
Regoč wrote:Je li ovo uvod u hrvatsko-bugarsku vježbu Morava 2019.?
Daj Boze... Nekad Kolubara 1914, sutra Morava 2019... Moze.
Na Kolubari i Ceru ste se pokazali, nema spora, dobro ste se borili više od godinu danah. No, to su bili njeki drugi Srbi, Srbi koji nisu bježali prjed mobilizacijom.

_________________
Krenulo uzbunjivanje postrojbi Hrvatske vojske, kreću završne pripreme za Velebit 18 - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Krenulo uzbunjivanje postrojbi Hrvatske vojske, kreću završne pripreme za Velebit 18 - Page 3 Empty Re: Krenulo uzbunjivanje postrojbi Hrvatske vojske, kreću završne pripreme za Velebit 18

Post by RayMabus 10/10/2018, 10:29

Stanje sa Srbijom će biti napeto i nategnuto no u praksi više manje smo u Bosni na istim valnim dužinama

To bi ti bilo otprilike to šta se nas tiče
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Krenulo uzbunjivanje postrojbi Hrvatske vojske, kreću završne pripreme za Velebit 18 - Page 3 Empty Re: Krenulo uzbunjivanje postrojbi Hrvatske vojske, kreću završne pripreme za Velebit 18

Post by RayMabus 10/10/2018, 11:07

Zbog događaja iz devedesetih i jer su bili aktivni učenici tog vremena dosta ljudi reflektira to na događaje u budućnosti

To je pogled u prošlosti i iskrivljuje analize budućih sukoba

Netko će i dalje svugdje vidjeti samo četnike pa da mu i miljon Arapa dođe u Hrvatsku

Takve osobe treba maknuti iz vojnog vrha i zamjeniti mlađim neopterećenim Umovima
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Krenulo uzbunjivanje postrojbi Hrvatske vojske, kreću završne pripreme za Velebit 18 - Page 3 Empty Re: Krenulo uzbunjivanje postrojbi Hrvatske vojske, kreću završne pripreme za Velebit 18

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum