ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Page 20 of 29 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 29  Next

Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by epikur37 8/10/2018, 14:55

Bošnjaci i Srbi u tročlano predsjedništvo izabrali nacionaliste, Hrvati umjerenoga kandidata

https://www.dw.com/hr/sjednice-predsjedni%C5%A1tva-bih-preko-skypea/a-45797580

................

Naši njemački prijatelji hvale a naši američki prijatelji su ovo i osmislili.....zato smo mi najnapredniji izabrali smo umjerenijeg kanmdidata

epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Hektorović 8/10/2018, 14:56

Doslovno sekta...

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Slika_36[url=https://servimg.com/view/19978339/53]Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Slika_35[url=https://servimg.com/view/19978339/52]Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Slika_34[url=https://servimg.com/view/19978339/55]Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Slika_37[/url][/url][/url]
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Guest 8/10/2018, 14:57

Što sekta? Ko je ubio Davida?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by epikur37 8/10/2018, 14:59

Hektorović wrote:Doslovno sekta...

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Slika_36Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Slika_35Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Slika_34Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Slika_37


izmanipulirani fanatici
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Eroo 8/10/2018, 15:25

Hektorović wrote:Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Do-nAKgXsAA3U3m:blj :blj :blj :blj :blj :blj :blj :blj
Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 1.3

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Hektorović 8/10/2018, 18:12

BANJALUKA - Vukota Govedarica, predsjednik SDS i jedan od kandidata za predsjednika RS na Opštim Izborima 2018, kazao je da ne priznaje ove rezultate i da želi da se utvrdi prava istina.




Već su pokrenuli #pravdazagovedo :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Hektorović 8/10/2018, 18:21

Predsjednik PDP-a RS Branislav Borenović izjavio je dan nakon izbora u Bosni i Hercegovini da ovakve izborne rezultate ne može prihvatiti zbog nelogičnosti i manipulacija.
Poručio je da traži od CIK-a naše zemlje da se ponovo ručno izvrši brojanje glasova svih biračkih mjesta za Predsjedništvo BiH i predsjednika RS.   
– Čitav izborni proces je obilovao prijetnjama i ucjenama. To se mora da završi, da znamo je li izborna volja ono što se saopćava. Kao stranka smo ostvarili zapažen rezultat, a to je 60.000 glasova za NSRS i 75.000 za Parlament BiH – rekao je Borenović.
On kaže da je razlika za predsjednika RS oko 30.000 glasova i da “postoje čudni trendovi koji obesmišljavaju izborni proces”. 
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Ringo10 8/10/2018, 18:32

MaximusDecimusMiridije wrote:
pizzon wrote:bolji status hrvata unutar BHF- BiH,
nikad nece doci spolja, 
on se mora ostvariti iznutra.

A to znači suradnja sa srbima. U vidu političkog savezništva, samo jebiga kad su nestabilni.
Nista od toga. Jer Zagreb i Beograd ce i dalje sve uciniti da to osujete.

Pod stranim diktatom naravno.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Hektorović 8/10/2018, 18:42

Raspudić: Proglasiti Komšića 'personom non grata', izglasali su ga iz čiste mržnje prema Hrvatima
"Čović i HDZ BiH rade ključnu pogrešku, oni su u poziciji kad se nije mogla formirati vlast bez njih trebali uvjetovati ulazak u vlast promjenom izbornog zakona. Umjesto toga oni su 4 godine davali legitimitet nakaradnom državnom ustroju i sad se čude i kukaju." - kazao je Raspudić.
Nino Raspudić komentirao je u Newsroomu N1 televizije rezultate općih izbora u Bosni i Hercegovini na kojima je kao član Predsjedništva iz reda hrvatskog naroda po treći put izabran Željko Komšić.
Izbor Komšića kao predstavnika hrvatskog naroda u Predsjedništvo BiH Raspudić je nazvao "dodatnim čavlom u lijesu BiH".
"Ovi koji su ga izglasali glasali su iz čiste mržnje prema Hrvatima. Dva put je uzurpirao tu poziciju i nije napravio ništa. Bosna i Hercegovina nije postala građanskija nakon njegovih mandata", kaže Raspudić.
Na pitanje što se onda dogodilo 2014., kada je u istom sustavu izabran Dragan Čović, kaže: "Komšić se nije mogao treći put kandidirati i došlo je do raspada pseudograđanske scene. Čović i HDZ BiH rade ključnu pogrešku, oni su u poziciji kad se nije mogla formirati vlast bez njih trebali uvjetovati ulazak u vlast promjenom izbornog zakona. Umjesto toga oni su 4 godine davali legitimitet nakaradnom državnom ustroju i sad se čude i kukaju. Kažu nisu mogli kroz institucije. Što onda rade, zašto im daju legitimitet. Bojim se da će opet napraviti istu pogrešku i ući u vlast... Bojim se da ne pristanu za mrvicu vlasti progutati ovo s Komšićem i dati legitimitet ovom nakaradnom sklopu i da će se nastaviti proces iseljavanja Hrvata iz BiH."
Premijer Kenwood Kenon situaciju je opisao kao nepovoljnu za Hrvate u Bosni i Hercegovini.
"Plenkovićeva izjava je bijedna i sramotna. Hrvatska je garant Daytonskog sporazuma i trebala je reagirati kad su se njegova načela kršila. Hrvatska je sada punopravna članica EU-a i NATO pakta. Najmanje što bi mogla učiniti je proglasiti Komšića 'personom non grata' i ne imati posla s njim, čak i radikalniji potezi poput povlačenja veleposlanika i jasne poruke da neće napredovati na europskom putu dok se to ne raščisti. Kenwood Kenon je danas rekao da će najnormalnije surađivati s Komšićem i da neće mrdnuti prstom."
"Kenwood Kenon je kao netko tko prolazi ulicom i vidi kako mu tuku mlađeg brata do krvi, ali samo kaže da se ne slaže s tim i prođe", kaže Raspudić.
On smatra da će do radikalizacije odnosa između dvije zemlje svakako doći.
"Ulazimo u fazu nestabilnosti", kaže o stanju u BiH nakon izbora.
Dnevnik.ba
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Ringo10 8/10/2018, 18:43

epikur37 wrote:
red wolf wrote:
Hektorović wrote:

Dodik izrazio sućut ambasadama Amerike i Britanije











:aw
Nema ljepšeg od tog da je hrvatski nacionalist tako sretan uspjehom srspkog nacionalista.


Zar to nije fino, ja u osnovi držim najviše fige Dodi i Srbima  jer su jamac rasturanja BiH...Hrvati su kilavi i od kurca...em ih je malo emk ne zanju što hoće...vidi ove izbore..:D pišanija
Nemaju Hrvati vodje.

Nemaju licnost spremnu da i glavu u torbu stavi za svoj narod. Kao nekad Tito za komunizam.

Nemaju licnost nekorumpiranu i koju se ne moze ucjenjivati iznosenjem kriminalnog prljavog rublja iz notesa Broja Jedan.

Licnost koja je u stanju organizirati paralelne strukture i poslati poruku da ako se pojave maskirani specijalci u nasim sredinama da ce se vratiti u horizontali.

Licnost koja ima muda da Komsicu i slicnim njemu posalju poruku da se maknu jer nece dobro zavrsiti.

Licnost koja je kadra odjebati i USA i UK ambasadu i izraziti im SAUCESCE kao Dodo-svaka mu cast.

Licnost koja je u stanju da cjelokupnu politicku nomernklaturu u Zagrebu posalje u tri picke materine.

Hrvati su obezglavljeni a vode ih bitange poput Covica i slicnih koji ne smiju nista jer znaju da se na sigurnim mjestima u nekim ambasadama cuvaju dokumenti o njihovim kriminalnim radnjama i lopovlucima. 

Ja sam davno sve shvatio i jos 2000te odletio za Australiju. Najpametnija odluka mog zivota.

Ali da budem posten, to je vise bila ideja moje supruge. Svaki dan joj kazem - svaka ti cast.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by RayMabus 8/10/2018, 18:47

Izbori su završili,, don Anemio je priznao Komšića kao legitimnog predstavnika Hrvata u BIH, EU ide dalje

PS:Sama činjenica da on danas odgovara Komšiću na njegovu tužbu oko pelješkog mosta je znak priznavanja istog kao legitimnog političara u BIH

U praksi trebao mu je reči da on nije legitiman pa mu se neće niti udostojiti odgovoriti na pitanje tj izjave

Don Anemio je priznao Komšića kao legitimnog predstavnika Hrvata u BIH 

GAME OVER
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Ringo10 8/10/2018, 18:51

RayMabus wrote:Izbori su završili,, don Anemio je priznao Komšića kao legitimnog predstavnika Hrvata u BIH, EU ide dalje

PS:Sama činjenica da on danas odgovara Komšiću na njegovu tužbu oko pelješkog mosta je znak priznavanja istog kao legitimnog političara u BIH

U praksi trebao mu je reči da on nije legitiman pa mu se neće niti udostojiti odgovoriti na pitanje tj izjave

Don Anemio je priznao Komšića kao legitimnog predstavnika Hrvata u BIH 

GAME OVER
A sta ocekujes od supka kojega su stranci postavili na takozvanu vlast.

Kakva crna Hrvatska! Pa Hrvatska je kolonija bez izvornog suvereniteta, krac na biciklu.

Vi u Kifli mislite da imate drzavui i suverenitet ako mozete mlatarati barjacima sa sahovskom tablom, urlati Za Dom Spremni i revati Cavoglave po koncertima MPT-a.

Od drzavnog suvereniteta imate nogometnu i ostale sportske repke. I to vam je sve.

Ne znam cemu sad cudjenje i ogorcenje. Meni je jos krajem devedestih bilo kristalno jasno da su BiH Hrvati zrtvovani za reintegraciju Hrvatske i da je BiH svedena na muslimansko-srpsku tvorevinu koja nema sanse da funkcionira.

I da je sve ostalo samo mazanje ociju.

Zato sam i otisao.


Last edited by Ringo10 on 8/10/2018, 19:01; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Hektorović 8/10/2018, 18:59

CIK: Uvećana prednost Dodika za člana Predsjedništva


SARAJEVO - Kandidat koalicije SNSD-DNS-SP za srpskog člana Predsjedništva BiH Milorad Dodik, nakon obrađenih 91,65 odsto biračkih mjesta, osvojio je 321.067 glasova ili 53,78 odsto, dok je kandidat SzP-a Mladen Ivanić dobio 256.940 glasova ili 43,04 odsto, podaci su Centralne izborne komisije (CIK) BiH.

Kandidat Srpske napredne stranke Mirjana Popović dobila je 9.951 glas ili 1,67 odsto, a kandidat Prve SDS Gojko Kličković 9.038 glasova ili 1,51 odsto.
Od do sada obrađenih glasačkih listića važećih je 596.996, nevažećih praznih 19.426 i nevažećih po drugim kriterijumima 18.997.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Ringo10 8/10/2018, 19:02

Hektorović wrote:

CIK: Uvećana prednost Dodika za člana Predsjedništva




SARAJEVO - Kandidat koalicije SNSD-DNS-SP za srpskog člana Predsjedništva BiH Milorad Dodik, nakon obrađenih 91,65 odsto biračkih mjesta, osvojio je 321.067 glasova ili 53,78 odsto, dok je kandidat SzP-a Mladen Ivanić dobio 256.940 glasova ili 43,04 odsto, podaci su Centralne izborne komisije (CIK) BiH.

Kandidat Srpske napredne stranke Mirjana Popović dobila je 9.951 glas ili 1,67 odsto, a kandidat Prve SDS Gojko Kličković 9.038 glasova ili 1,51 odsto.
Od do sada obrađenih glasačkih listića važećih je 596.996, nevažećih praznih 19.426 i nevažećih po drugim kriterijumima 18.997.
Opet je SDS iznenadjujuce mnogo glasova dobio.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by RayMabus 8/10/2018, 19:03

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Izbori su završili,, don Anemio je priznao Komšića kao legitimnog predstavnika Hrvata u BIH, EU ide dalje

PS:Sama činjenica da on danas odgovara Komšiću na njegovu tužbu oko pelješkog mosta je znak priznavanja istog kao legitimnog političara u BIH

U praksi trebao mu je reči da on nije legitiman pa mu se neće niti udostojiti odgovoriti na pitanje tj izjave

Don Anemio je priznao Komšića kao legitimnog predstavnika Hrvata u BIH 

GAME OVER
A sta ocekujes od supka kojega su stranci postavili na takozvanu vlast.

Kakva crna Hrvatska! Pa Hrvatska je kolonija bez izvornog suvereniteta, krac na biciklu.

Vi u Kifli mislite da imate drzavui i suverenitet ako mozete mlatarati barjacima sa sahovskom tablom, urlati Za Dom Spremni i revati Cavoglave po koncertima MPT-a.

Od drzavnog suvereniteta imate nogometnu i ostale sportske repke. I to vam je sve.
Ja od Hdz neočekujem ništa, nikad za tu stranku nisan glasova niti ču, drago mi je da je hdz izgubio u Bosni a Komšić pobijedio , sad jedino ako si hdz uhljeb ili nenormalan u glavu u Hrvatskoj možeš glasati za njih 

Ja imam bolje metode i za par dana su izbori u Njemačkoj a HDZ i CSU su bratske stranke i sad će CSU izgubiti oko 10 do 15 % glasova koje će preoteti AfD i time Plenkovic gubi moć
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Hektorović 8/10/2018, 19:04

Ringo10 wrote:
Hektorović wrote:

CIK: Uvećana prednost Dodika za člana Predsjedništva






SARAJEVO - Kandidat koalicije SNSD-DNS-SP za srpskog člana Predsjedništva BiH Milorad Dodik, nakon obrađenih 91,65 odsto biračkih mjesta, osvojio je 321.067 glasova ili 53,78 odsto, dok je kandidat SzP-a Mladen Ivanić dobio 256.940 glasova ili 43,04 odsto, podaci su Centralne izborne komisije (CIK) BiH.

Kandidat Srpske napredne stranke Mirjana Popović dobila je 9.951 glas ili 1,67 odsto, a kandidat Prve SDS Gojko Kličković 9.038 glasova ili 1,51 odsto.
Od do sada obrađenih glasačkih listića važećih je 596.996, nevažećih praznih 19.426 i nevažećih po drugim kriterijumima 18.997.
Opet je SDS iznenadjujuce mnogo glasova dobio.

Pa tako je uvijek, pogledaj prošlih par izbora...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Ringo10 8/10/2018, 19:08

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Izbori su završili,, don Anemio je priznao Komšića kao legitimnog predstavnika Hrvata u BIH, EU ide dalje

PS:Sama činjenica da on danas odgovara Komšiću na njegovu tužbu oko pelješkog mosta je znak priznavanja istog kao legitimnog političara u BIH

U praksi trebao mu je reči da on nije legitiman pa mu se neće niti udostojiti odgovoriti na pitanje tj izjave

Don Anemio je priznao Komšića kao legitimnog predstavnika Hrvata u BIH 

GAME OVER
A sta ocekujes od supka kojega su stranci postavili na takozvanu vlast.

Kakva crna Hrvatska! Pa Hrvatska je kolonija bez izvornog suvereniteta, krac na biciklu.

Vi u Kifli mislite da imate drzavui i suverenitet ako mozete mlatarati barjacima sa sahovskom tablom, urlati Za Dom Spremni i revati Cavoglave po koncertima MPT-a.

Od drzavnog suvereniteta imate nogometnu i ostale sportske repke. I to vam je sve.
Ja od Hdz neočekujem ništa, nikad za tu stranku nisan glasova niti ču, drago mi je da je hdz izgubio u Bosni a Komšić pobijedio , sad jedino ako si hdz uhljeb ili nenormalan u glavu u Hrvatskoj možeš glasati za njih 

Ja imam bolje metode i za par dana su izbori u Njemačkoj a HDZ i CSU su bratske stranke i sad će CSU izgubiti oko 10 do 15 % glasova koje će preoteti AfD i time Plenkovic gubi moć
Politicka pozicija HDZa u Hrvatskoj i HDZa u BiH su potpuno razlicite.

ALi vi u Kifli to jednostavno ne shvacate i jebi ga.

JA sam pokusavao u Kifli nekima to objasniti ali IQ Kiflara je na nivou sobne temperature, kurca krasnog tamo ne kontaju kad je rijec o BiH.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Guest 8/10/2018, 19:18

Jebote, stave yugoslavensku ugojenu kravetinu za izvještaj izbora iz Protektorata. Kakav raspad kifle i njenog korpusa.   Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 1f602


Kakvo vršenje nužde Sejde po Hrvatima, Hrvatskoj, Protektoratu i zdravom razumu, hahahahahaha. Vrh!!! :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by RayMabus 8/10/2018, 19:28

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Izbori su završili,, don Anemio je priznao Komšića kao legitimnog predstavnika Hrvata u BIH, EU ide dalje

PS:Sama činjenica da on danas odgovara Komšiću na njegovu tužbu oko pelješkog mosta je znak priznavanja istog kao legitimnog političara u BIH

U praksi trebao mu je reči da on nije legitiman pa mu se neće niti udostojiti odgovoriti na pitanje tj izjave

Don Anemio je priznao Komšića kao legitimnog predstavnika Hrvata u BIH 

GAME OVER
A sta ocekujes od supka kojega su stranci postavili na takozvanu vlast.

Kakva crna Hrvatska! Pa Hrvatska je kolonija bez izvornog suvereniteta, krac na biciklu.

Vi u Kifli mislite da imate drzavui i suverenitet ako mozete mlatarati barjacima sa sahovskom tablom, urlati Za Dom Spremni i revati Cavoglave po koncertima MPT-a.

Od drzavnog suvereniteta imate nogometnu i ostale sportske repke. I to vam je sve.
Ja od Hdz neočekujem ništa, nikad za tu stranku nisan glasova niti ču, drago mi je da je hdz izgubio u Bosni a Komšić pobijedio , sad jedino ako si hdz uhljeb ili nenormalan u glavu u Hrvatskoj možeš glasati za njih 

Ja imam bolje metode i za par dana su izbori u Njemačkoj a HDZ i CSU su bratske stranke i sad će CSU izgubiti oko 10 do 15 % glasova koje će preoteti AfD i time Plenkovic gubi moć
Politicka pozicija HDZa u Hrvatskoj i HDZa u BiH su potpuno razlicite.

ALi vi u Kifli to jednostavno ne shvacate i jebi ga.

JA sam pokusavao u Kifli nekima to objasniti ali IQ Kiflara je na nivou sobne temperature, kurca krasnog tamo ne kontaju kad je rijec o BiH.
Pažljivo čitaj šta pišem a napisao sam za Hrvatsku tko glasa za Hdz je ilo Hdz uhljeb ili nije normalan 

Ništa nisam rekao za BiH, tamo je Hrvatima jedina šansa glasati za Hdz opciju stranke
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Guest 8/10/2018, 19:46

Hrvatski političar

Pernar: Hvala Bošnjacima koji su preglasali Hrvate

lis 08, 2018

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Ivan-pernar


"Ako se postavi pitanje je li moralno da Bošnjaci biraju hrvatskog člana Predsjedništva, odgovor je naravno da ne, ali je legalno", navodi Pernar u svom postu.

Hrvatski političar Ivan Pernar pomno je pratio izbore u Bosni i Hercegovini, a putem svog Facebook profila uputio je poruku HDZ-u Bosne i Hercegovine i Draganu Čoviću.

Pernar je jedan od postova na svojoj Facebook stranici naslovio "Tko o čemu - HDZ o nepoštenom izbornom procesu", gdje je uputio nekoliko pitanja Andreju Plenkoviću, premijeru Hrvatske, kao i Draganu Čoviću, lideru HDZ-a BiH, prenosi N1.


"Danas je čak i Kenwood Kenon izrazio svoju gorčinu zbog toga jer su mnogi Bošnjaci glasovali za Željka Komšića kao hrvatskog člana Predsjedništva BIH. Međutim, imam jedno pitanje za njega, zar upravo HDZ ne radi izborne manipulacije na način da mnogi Hrvati iz BiH imaju lažno prijavljene adrese u Hrvatskoj, pa onda dolaze ovdje glasovati i na taj način čine prevagu u korist HDZ-a?", napisao je Pernar.

"Ako se postavi pitanje je li moralno da Bošnjaci biraju hrvatskog člana Predsjedništva, odgovor je naravno da ne, ali je legalno. Međutim, da bi netko imao moralno pravo prozvati nekoga za nepoštenje i izbornu manipulaciju, prvo bi on sam morao biti pošten. I još jedna stvar, mene prate tisuće ljudi u BiH, mnoštvo Bošnjaka, ja ću ih svake izbore pozivati da preglasaju kandidata HDZ-a. To ću činiti sve dok se BIH Hrvati na prevarantske načine (autobus demokracijom) budu miješali u izborne procese u Hrvatskoj", navodi se u postu.

U post scriptumu se zahvalio Bošnjacima koji su preglasali HDZ BiH i Dragana Čovića u utrci za člana Predsjedništva BiH iz reda Hrvatskog naroda.


"Ovom prilikom se zahvaljujem svim Bošnjacima koji su preglasali HDZ i Dragana Čovića, drago mi je da su BiH Hrvati konačno shvatili kako se osjećamo mi u Hrvatskoj kad nam na dan izbora dođu autobusi iz Hercegovine", napisao je Pernar.


Post u cijelosti pročitajte na njegovom profilu.


Hahahahahaha, totalno rasulo i degeneracija među Hrvatima u HR i BiH. Evo i balonja adventistički je uspio popljuvati Hrvate u HR i BiH iako je to upakovao pod HDZ, isto kao i Beljak. Geni izdajnički i kmetovski izvirili iz svih rupa. :D

Hasta siempre Croacia, hija de la madre chingada!!!  Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by epikur37 8/10/2018, 19:51

Predsjednica je komentirala izbore u BiH. "Bez obzira na ove prve euforične i neprimjerene izjave iz našeg susjedstva, ja čvrsto vjerujem u dobrosusjedske odnose s BiH. Osobno ću se zalagati za njih, za dobrobit hrvatskog naroda i svih drugih naroda u BiH, za euroatlanski put BiH i njihovo članstvo u EU", kazala  je predsjednica, javlja N1.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/predsjednica-komentirala-izbore-u-bih-cvrsto-vjerujem-u-dobrosusjedske-odnose-1274983 - www.vecernji.hr
....................


Tako je predsjednice, Komšić ti transparentom zabio do jaja i odmah si pomirljiva :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice - Page 20 Empty Re: Izbori u BiH 2018: Rezultati i posljedice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 29 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum