ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by Šandor Winnetou 3/10/2018, 10:12

vuksadinare wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:Jeste primjetili motiv, osim sto su Hrvati , zena čak i nije , da su ubili da im ukradu odjecu i zlatni lanac !
Vjerojatno sad iz Srbije pišu za vrijeme obljetnice Oluje da tu ne bi nikad došli i da im je u Srbiji super ..
ovi su jos vise rang ispod kokosara..maznuli odjecu i lancic...mi imamo budale ali ovi su deset kopalja iznad
Lančić  i odjeću ?! Za to ubiti čitavu familiju ... hej 
Strava.
To je bonus, ubiti Hrvata i tako dokazati  svoju vrijednost im je bilo više stvar imiđa i nacionalnog ponosa
...kako kaze crvenkasti..'jos iz busije kukavicki' :D
I on? znam za gnječa da je meni i mihi tako prijetio no jebiga obojica su srbende pa nije ništa čudno da nema ni časti ni obraza a bome ni muda za fajt oči u oči.

Šandor Winnetou

Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by vuksadinare 3/10/2018, 10:12

inace interesantno kako odjednom dorh poceo raditi svoj posao nakon 27 gdoina..u nekoliko dana isplivale istrage o ratnim zlocinima,optuznice koje su stajale u ladicama kad s ezaprijetilo prosvjedom...dakle na zalost trijeba uvijek prijetiti palijom da bi netko radio posao za sto je placen..sad odjednom se moze a niej moglo prethodnih 27 godina osim tu i tamo kojeg slucaja po sistemu kao nesto ipak radimo..da se ne bi reklo da ne radimo..i obicno se radilo o sitnim kokosarima..gdje je kazna maximalno deset godina..ali su se zataskivali krupni i masovni zlocini i to je onaj najveci grijeh
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by vuksadinare 3/10/2018, 10:14

tre wrote:
vuksadinare wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:
ovi su jos vise rang ispod kokosara..maznuli odjecu i lancic...mi imamo budale ali ovi su deset kopalja iznad
Lančić  i odjeću ?! Za to ubiti čitavu familiju ... hej 
Strava.
To je bonus, ubiti Hrvata i tako dokazati  svoju vrijednost im je bilo više stvar imiđa i nacionalnog ponosa
...kako kaze crvenkasti..'jos iz busije kukavicki' :D
I on? znam za gnječa da je meni i mihi tako prijetio no jebiga obojica su srbende pa nije ništa čudno da nema ni časti ni obraza a bome ni muda za fajt oči u oči.
crveni govori stalno kako hrvati samo znaju 'iz busije'...ali vidis nema ga na ovoj i slicnoj temi gdje je bas bilo 'iz busije'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by immortal 3/10/2018, 10:14

vuksadinare wrote:http://www.telegram.hr/politika-kriminal/u-petrinji-su-91-divljacki-ubijeni-mama-tata-i-dvoje-djece-napokon-je-podignuta-optuznica-protiv-srpskih-specijalaca/
zasto se ne istrazuije klanje i sakacenje Hrvatskih branitelja unutar slobodnih djelova Hrvatske po bolnicama gdje su trebali dobiti pomoc ???
ne spominji vise ime te kuje
pocni pisati o potrebnim temama !


Last edited by mortal on 3/10/2018, 10:15; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23277
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by Šandor Winnetou 3/10/2018, 10:14

vuksadinare wrote:inace interesantno kako odjednom dorh poceo raditi svoj posao nakon 27 gdoina..u nekoliko dana isplivale istrage o ratnim zlocinima,optuznice koje su stajale u ladicama kad s ezaprijetilo prosvjedom...dakle na zalost trijeba uvijek prijetiti palijom da bi netko radio posao za sto je placen..sad odjednom se moze a niej moglo prethodnih 27 godina osim tu i tamo kojeg slucaja po sistemu kao nesto ipak radimo..da se ne bi reklo da ne radimo..i obicno se radilo o sitnim kokosarima..gdje je kazna maximalno deset godina..ali su se zataskivali krupni i masovni zlocini i to je onaj najveci grijeh
Reko miloRAT da se malo udovolji ustašama pa pustio da se nešto što je davno obrađeno izvuče iz ladice.

_________________
HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by vuksadinare 3/10/2018, 10:18

tre wrote:
vuksadinare wrote:inace interesantno kako odjednom dorh poceo raditi svoj posao nakon 27 gdoina..u nekoliko dana isplivale istrage o ratnim zlocinima,optuznice koje su stajale u ladicama kad s ezaprijetilo prosvjedom...dakle na zalost trijeba uvijek prijetiti palijom da bi netko radio posao za sto je placen..sad odjednom se moze a niej moglo prethodnih 27 godina osim tu i tamo kojeg slucaja po sistemu kao nesto ipak radimo..da se ne bi reklo da ne radimo..i obicno se radilo o sitnim kokosarima..gdje je kazna maximalno deset godina..ali su se zataskivali krupni i masovni zlocini i to je onaj najveci grijeh
Reko miloRAT da se malo udovolji ustašama pa pustio da se nešto što je davno obrađeno izvuče iz ladice.
ma kurac je rekao milorad...pa sad ej nekidan u varivodama rekao da pokretanje istraga i optuznica sprijecava srbe da se vrate...dakle vise je priprjetio..ovo je pokrenuto od strane plenkovica koji ipak cvika od prosvjeda...pa ga tu ni pupovac nije mogao sprijeciti ili i sam pupovac bojeci se za vlastitu kozu sakrio se iza plenkovica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by vuksadinare 3/10/2018, 10:25

meni su najsmjesnija opravdanaj bila da istarge o zlocinima koce oni iz brisela radi 'procesa pomirenja'...ako je i tako onda si trebao imat jaja i poslati ih u picku materinu i poruciti meni je vaznija pravda i zadovoljenje pravde nego briselski uredi i fotelje...vaznije mi je izaci pred oci obitelji zrtava nego izaci pred nekog briselskog cinovnicica...vidio bi svabu ili francuza koji bi zbog brisela kocio istrage za zlocine nad vlastitim narodima zbog fotelje..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by vuksadinare 3/10/2018, 10:35

inace ima jedan zanemaren podatak a koji ce grebati oci crvenkastom...među najbrojnijim pociniteljima zlocina npr.na banovini i u zapadnoj slavoniji su srbi koji su imali prebivaliste i zivjeli su u zagrebu...to su bili srbi sa razlicitim profesijama..vojna lica ili su radili kao civili u jna,negdasnji milicajci,radnici..među pociniteljima zlocina bilo je cak profesora u srednjim,osnovnim skolama,cinovnici...kako je rekao u svojim itsrazivanjima panđa orkan...npr odgovorni za ubojstva cetvorice pripadnika mup-a zarobljenih na brdu djed iznad hrvatske kostajnice koji su zarobljeni na dan pada grada 12.9.1991..odgovorna su i tri srbina koji su zivjeli iradili u zagrebu..jedan je radio kao milicajac u postaji na crnomercu,dvojica su bili radnici u zagrebackim firmama a koji su otisli iz zagreba u proljece ili rano ljeto 1991...jednom od zlocinaca je cak obitelj i dalje zivjela i zivi u zagrebu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by vuksadinare 3/10/2018, 11:22

nema sore i crvenog na ovoj temi..a visili su na onoj o aleksandri zec.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by vuksadinare 3/10/2018, 11:29

Milan Babic:"Srbi u Hrvatskoj su 1991 prvi počeli sa upotrebom sile"..hm da... ja kao srbin sam to znao ali crveni kao hrvat nije...da ga malo citiram njegovim vokabularom :D

http://arhiva.nacional.hr/clanak/23214/milan-babicsrbi-u-hrvatskoj-su-1991-prvi-poceli-sa-upotrebom-sile
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by Šandor Winnetou 3/10/2018, 13:17

vuksadinare wrote:Milan Babic:"Srbi u Hrvatskoj su 1991 prvi počeli sa upotrebom sile"..hm da... ja kao srbin sam to znao ali crveni kao hrvat nije...da ga malo citiram njegovim vokabularom :D

http://arhiva.nacional.hr/clanak/23214/milan-babicsrbi-u-hrvatskoj-su-1991-prvi-poceli-sa-upotrebom-sile

Milan Babić:"Srbi u Hrvatskoj su 1991. prvi počeli sa upotrebom sile"
Na suđenju Milanu Martiću Babić je izjavio kako su prema njegovim saznanjima Srbi u Hrvatskoj prvi upotrijebili silu.
U nastavku suđenja Milanu Martiću pred Haaškim tribunalom, u srijedu je kao svjedok optužbe odgovarao Milan Babić. Babić je izjavio kako je optuženi od 1990. godine predvodio pobunu krajinskih Srba pod budnom paskom srpskog predsjednika Slobodana Miloševića i službe državne sigurnosti Srbije. Babić je dodao kako je nakon demokratskih izbora 1990. sukob između HDZ-a i SDS-a postupno prerastao u otvoreni rat. Na pitanje koja strana je odgovornija za rat Babić je izjavio da "Prema mojim saznanjima srpska strana je prva počela sa upotrebom sile". " Martić se proslavio među krajinskim Srbima izjavom da šahovnica neće na kninsku tvrđavu dok je on živ"zaključuje Babić. Milan babić je, podsjetimo, u Haagu 2005.godine pravomoćno osuđen na trinaest godina zatvora zbog progona hrvatskih civila 1991/92. na temelju priznanja krivnje, Babić je uz priznanje izrazio žaljenje zbog počinjenog djela te pozvao Hrvate na oprost uz ispriku. Babić se također obvezao biti svjedokom optužbe u procesima koji se protiv srpske strane vode pred Haaškim tribunalom.

...Izlazim pred ovaj tribunal sa dubokim osečajem krivnje i kajanja. Dozvolio sam sebi da učevstvujem u progonu najgore vrste protiv ljudi samo zato što su bili Hrvati a ne Srbi.....

_________________
HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by vuksadinare 3/10/2018, 13:20

tre wrote:
vuksadinare wrote:Milan Babic:"Srbi u Hrvatskoj su 1991 prvi počeli sa upotrebom sile"..hm da... ja kao srbin sam to znao ali crveni kao hrvat nije...da ga malo citiram njegovim vokabularom :D

http://arhiva.nacional.hr/clanak/23214/milan-babicsrbi-u-hrvatskoj-su-1991-prvi-poceli-sa-upotrebom-sile

Milan Babić:"Srbi u Hrvatskoj su 1991. prvi počeli sa upotrebom sile"
Na suđenju Milanu Martiću Babić je izjavio kako su prema njegovim saznanjima Srbi u Hrvatskoj prvi upotrijebili silu.
U nastavku suđenja Milanu Martiću pred Haaškim tribunalom, u srijedu je kao svjedok optužbe odgovarao Milan Babić. Babić je izjavio kako je optuženi od 1990. godine predvodio pobunu krajinskih Srba pod budnom paskom srpskog predsjednika Slobodana Miloševića i službe državne sigurnosti Srbije. Babić je dodao kako je nakon demokratskih izbora 1990. sukob između HDZ-a i SDS-a postupno prerastao u otvoreni rat. Na pitanje koja strana je odgovornija za rat Babić je izjavio da "Prema mojim saznanjima srpska strana je prva počela sa upotrebom sile". " Martić se proslavio među krajinskim Srbima izjavom da šahovnica neće na kninsku tvrđavu dok je on živ"zaključuje Babić. Milan babić je, podsjetimo, u Haagu 2005.godine pravomoćno osuđen na trinaest godina zatvora zbog progona hrvatskih civila 1991/92. na temelju priznanja krivnje, Babić je uz priznanje izrazio žaljenje zbog počinjenog djela te pozvao Hrvate na oprost uz ispriku. Babić se također obvezao biti svjedokom optužbe u procesima koji se protiv srpske strane vode pred Haaškim tribunalom.

...Izlazim pred ovaj tribunal sa dubokim osečajem krivnje i kajanja. Dozvolio sam sebi da učevstvujem u progonu najgore vrste protiv ljudi samo zato što su bili Hrvati a ne Srbi.....
je's vidio?..a jucer su sora-ja i crveni na temu o boljkovcu izletili ko metak naslađujuci se na to sto ej boljkovac rekao..samo babicevo svjedocenje za razliku do boljkovca je vjerodostojnije jer je izreceno rped međunardonim sudom i pod prisegom..za razliku do nebuloze boljkovca koji ej to rekao pod strahom da bude sukrivac za neuspjeh akcije u borovom selu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by kaya 3/10/2018, 13:31

I
vuksadinare wrote:nema sore i crvenog na ovoj temi..a visili su na onoj o aleksandri zec.. :)
Da, vis ti to. Jedino se pizzon pošteno javio a napadate ga. 
Shvaticemo to kao ovo prvo  dvoje podržavaju metak u čelo u dvoje djece i roditelje jer su ustase.


Last edited by kaya on 3/10/2018, 13:32; edited 2 times in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by vuksadinare 3/10/2018, 13:35

kaya wrote:I
vuksadinare wrote:nema sore i crvenog na ovoj temi..a visili su na onoj o aleksandri zec.. :)
Da, vis ti to. Jedino se pizzon pošteno javio a napadate ga. 
Shvaticemo to kao ovo prvo  dvoje podržavaju metak u čelo u dvoje djece i roditelje jer su ustase.
nisam ga napao...sto mu ej preostalo...da opet mrmlja ono ovojasenovac,oluja sam bi sebi opalio dvostruki blam..pa ej nasao kompromisno rjesenje...no ovo drugo dvoje ni za lijek da se jave...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by Ringo10 3/10/2018, 15:24

Odmah nakon prvih balvana i uspostave MArticeve paravlasti krenuo je teror nad civilima nesrpske nacionalnosti u tim podrucjima.

Opijeni mrznjom, osjecajem nadmocnosti i nepobjedivosti, krenuli su u teroriziranje svojih dojucerasnjih susjeda i sugradjana.

Pocinili su teske zlocine i na zalost to nije ostalo bez odredjenih odmazdi sa hrvatske strane sto se nije smjelo dopustiti. 

ALi je bilo jako tesko izbjeci. Kad koloplet nasilja i osvete krene onda je tu tesko stati tome u kraj.

Poznat je i slucaj obitelji Cengic iz Ervenika a bilo je toga jos mnogo.

Zato je vrlo degutantno ovo sadasnje ponasanje srpskih politicara koji sve zivo optuzuju a sebe proglasavaju za svece i zrtve. 

Spomen na sve zrtve treba da posluzi kao poruka da se to vise ne ponovi ali na zalost danas sluzi uglavnom za dalje raspirivanje mrznje i osvetnickog nasilja u buducnosti.

Uglavnom, razvoj dogadjaja koji je poceo eskalirati u drugoj polovici osamdesetih sa dolaskom Slobe Svinjoglavca na vlast, za sva vremena mi je dao iskustvo o tome sta znaci PROPAGANDA.

Kako propaganda od do tada normalnih i mirnih ljudi napravi opsjednute ludjake i monstrume koji su kadri da pocine i najgrozomornije zlocine. Kako negativno usmjerena propaganda, propaganda mrznje  deformira ljudsku psihu i svijest.

Tu transformaciju sam gledao svojim ocima. To me je promijenilo zauvijek, moja percepcija svijeta se potpuno promijenila. I od tada vise ne vjerujem nikome nista.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by Eroo 3/10/2018, 16:37

Kao i sve ostalo na svijetu, uostalom, i čovjek je dualan.
Podjednako je i monstrum i dobrosrčna duša. Od okolnosti ovisi koja strana mu preovladava. Te okolnosti su rezultat spleta okolnosti. Nažalost, politika ima tu moć da usmjerava ponašanje ljudi: jednom kao monstrume, a drugi put kao dobrosrčne ljude.
U normalnim okolnostima su ljudi dobrosrčni, jer ih tako usmjerava vjera i pravna država.
Kad politika namjeava probuditi monstruma u čovjeku onda za to koristi upravo njegovu dobrosrčnost, poštenje, ljubav do domovine, obitelji i  Boga...To može ostvariti samo lažima, sijući strah (mržnju)...U početku to radi prikriveno i umiveno...Oni su zakleti mirotvorci, ali, kako kažu, nikad neće dozvoliti to i to (navode primjere), jer za to imamo silu..Sve ostalo znate kako ide...

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by vuksadinare 3/10/2018, 20:37

Ovaj cin je nula naspram cinu sa limunom i to kriskom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec - Page 2 Empty Re: HALELUJA:Ljevičarski mediji shvatili da je i među Hrvatima bilo 'mali milijun' slučajeva poput Aleksandre zec

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum