ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gigant se konačno probudio iz kome

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by Stanojko 30/8/2018, 08:51

Gledam...preko 1200 komentara na B92. Pitam se...hoce li ih toliko izaci na ulicu kad siptar bude predavao Kosovo braci? Daj pucini hleba i igara, i oni srecni...

Stanojko

Posts : 8336
2014-05-05


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by marcellus 30/8/2018, 09:08

kad šiptar bude predavao kosovo ja ću pratit ovdje kako će to pizdun pokušat opravdat

_________________
Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by vuksadinare 30/8/2018, 09:09

marcellus wrote:kad šiptar bude predavao kosovo ja ću pratit ovdje kako će to pizdun pokušat opravdat
tako..da ce obecat da ce zvezda biti opet evropski šampion za sezonu 2018/2019 :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by dzango 30/8/2018, 09:11

Stanojko wrote:Gledam...preko 1200 komentara na B92. Pitam se...hoce li ih toliko izaci na ulicu kad siptar bude predavao Kosovo braci? Daj pucini hleba i igara, i oni srecni...
Misliš sendviča i igara.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by Eroo 30/8/2018, 10:10

Stanojko wrote:Gledam...preko 1200 komentara na B92. Pitam se...hoce li ih toliko izaci na ulicu kad siptar bude predavao Kosovo braci? Daj pucini hleba i igara, i oni srecni...
Poznata piramida iz psihologije. To je prvo, pa onda sve drugo.
Osuđenik prije strijeljanja traži vode da se napije i ne da ga oslobode. :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78074
2016-07-22


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by crvenkasti 30/8/2018, 10:12

Jesu li i oni igrači crnci sad Srbi?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by vuksadinare 30/8/2018, 10:22

kao dosta objektivan navijac...koji se ne libi pohvaliti i rivale..a kuditi svoje ako su losi...realno treba reci ako gledamo recimo povijest klubova 'velike cetvorke' imala najbolje rezultate u europskim kupovima...primjerice do 1991 dok je trajala bivsa liga...zvezda ej vrlo rjetko ispadala u prvim kolima europskih kupova...nekoliko puta je igrala cetvrt finala bilo da s eradi o kupu prvaka,kupu kupova ili kupu uefa..jednom je igrala polufinale kupa kupova,jednom finale kupa uefa i finale kupa prvaka gdje ej postala europski prvak...ostali klubovi 'velike cetvorke'u tom periodu tu i tamo su ponekad ostvarili zapazeniji rezultat sto se tice 1/4 finala.polufinala ili finala nekih od europskih kupova..uglavnom su eurospki rezultati hajduka,dinama i partizana mahom zavrsavala natjecanja u prvoj fazi..a rijetka su bila proljeca koja su docekivali u europi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by Serbinho-3 30/8/2018, 10:36

Zaboravio su Vucino polufinale 1992 Kup Šampiona protiv Sampdorije, kada smo kao domaćini igrali po Budimpešti, Sofiji, gde vec.
Da smo igrali u BGD, ne sumnjam u jos jedno finale sa Barselonom 1992.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by dzango 30/8/2018, 10:38

crvenkasti wrote:Jesu li i oni igrači crnci sad Srbi?
Ortodoksni. Krstio ih Tvorzić pod Ostrogom.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by Serbinho-3 30/8/2018, 10:39

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by RayMabus 30/8/2018, 11:07

Koliko para toliko muzike 

Sedam država se može pohvaliti da su non stop u finalu, tri da su osvojile naslov i tri da su bile drugoplasirane jednom 

Eto Crvena Zvezda je jednom, država Jugoslavija ali ok klub je srpski dakle eto Srbija se može pohvaliti tom titulom 

U praksi svodi se na to da tu za zaradiš lovu igrajući utakmice a finale su rezervirane za najjače 

I nije neki turnir bar kao neko evropsko natjecanje
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by vuksadinare 30/8/2018, 11:17

moj pok.stari koji je bio veliki hajdukovac a mrzio je zvezdu znao je reci jos tada za juge...da zvezda zna igrati u europi...ne srljaju...igraju svoju igru...ostali klubovi vise su se prilagođavali protivniku nego protivnik njima...a i ispadali su poprilicno glupo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by RayMabus 30/8/2018, 11:35

Previše se to svelo na lovu, ono Hajduk kupi deset stranaca osvoji Ligu prvaka i sad je to Hajduk osvojija, a e baš

Lova je to a ne natjecanje klubova s nekog područja protiv drugih
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by vuksadinare 30/8/2018, 11:37

RayMabus wrote:Previše se to svelo na lovu, ono Hajduk kupi deset stranaca osvoji Ligu prvaka i sad je to Hajduk osvojija, a e baš

Lova je to a ne natjecanje klubova s nekog područja protiv drugih
pa da vratimo se pedeset godina unazad kad s eigralo za cevape...tu bi hajduk onda hara..ovako jbg triba raditi da lova dođe :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by vuksadinare 30/8/2018, 11:38

nemoj jos sad i ti ray..dovoljan mi je jedan amper na forumu :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by RayMabus 30/8/2018, 11:40

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Previše se to svelo na lovu, ono Hajduk kupi deset stranaca osvoji Ligu prvaka i sad je to Hajduk osvojija, a e baš

Lova je to a ne natjecanje klubova s nekog područja protiv drugih
pa da vratimo se pedeset godina unazad kad s eigralo za cevape...tu bi hajduk onda hara..ovako jbg triba raditi da lova dođe :D
Zašto ??? 

Da zaradi još više love i kupi više crnaca 

Neka radije onda ode u drugu ligu 

Da mi se navija za gladijatore gleda bi Novaka Đokovića tj individualni sport
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by vuksadinare 30/8/2018, 11:42

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Previše se to svelo na lovu, ono Hajduk kupi deset stranaca osvoji Ligu prvaka i sad je to Hajduk osvojija, a e baš

Lova je to a ne natjecanje klubova s nekog područja protiv drugih
pa da vratimo se pedeset godina unazad kad s eigralo za cevape...tu bi hajduk onda hara..ovako jbg triba raditi da lova dođe :D
Zašto ??? 

Da zaradi još više love i kupi više crnaca 

Neka radije onda ode u drugu ligu 

Da mi se navija za gladijatore gleda bi Novaka Đokovića tj individualni sport
vrimena se minjaju moj ray..da smo htjeli ostali bi u 19 stoljecu...a ionako s eu dalmaciji pogotovo splitu nisu puno sa razmisljanjima puno odmakli od tog vrimena lipi moj.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by RayMabus 30/8/2018, 11:43

vuksadinare wrote:nemoj jos sad i ti ray..dovoljan mi je jedan amper na forumu :D
A jbga kad je tako, šta meni vridi da je crnac zalipija Hajduk na čelo kad je i dalje crnčuga

A nisan ćorav Isusa ti
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by vuksadinare 30/8/2018, 11:47

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:nemoj jos sad i ti ray..dovoljan mi je jedan amper na forumu :D
A jbga kad je tako, šta meni vridi da je crnac zalipija Hajduk na čelo kad je i dalje crnčuga

A nisan ćorav Isusa ti
mene zanimaju uspjesi hajduka..a oce li mu to donjet crnac,kinez,mate,duje sasma mi je svejedno..zelim trofeje,zelim gledat hajduka u europskim ligama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by RayMabus 30/8/2018, 11:50

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:nemoj jos sad i ti ray..dovoljan mi je jedan amper na forumu :D
A jbga kad je tako, šta meni vridi da je crnac zalipija Hajduk na čelo kad je i dalje crnčuga

A nisan ćorav Isusa ti
mene zanimaju uspjesi hajduka..a oce li mu to donjet crnac,kinez,mate,duje sasma mi je svejedno..zelim trofeje,zelim gledat hajduka u europskim ligama
A gledaj, ja ću pribacit na formulu jedan, bar znan za koga navijam 

Jbga nismo svi isti, neki od nas vole znati za koga točno navijaju
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by RayMabus 30/8/2018, 11:54

Dobro klubovi iz istočne Europe i nemaju toliko para pa nemogu kupit puno crnaca 

Inače ovo je jedan fin primjer gdje je nacionalizam i rasizam korisna stvar mislim na Zvezdu

Bar znaš tko su i šta su
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Gigant se konačno  probudio iz kome - Page 2 Empty Re: Gigant se konačno probudio iz kome

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum