ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vinkovci

Go down

Vinkovci  Empty Vinkovci

Post by Yehudim 23/8/2018, 10:44

Vinkovci  Stevo%20Culej

 Stevo ...............pa kako to odgajaš dijete...........po adezejski 


DETALJI TUČNJAVE NAKON KOJE SE MLADIĆ BORI ZA ŽIVOT CURE NA KAPALJKU
 Doznajemo da je zbog obračuna u policiju doveden i sin HDZ-ovog zastupnika Culeja


   
Od posljedica tučnjave koja se u Vinkovcima dogodila u noći s utorka na srijedu oko 1.30 sati ozljede opasne po život zadobio je mladić iz Andrijaševaca, a još je jedan zadobio lake tjelesne ozljede.
Prema neslužbenim informacijama, među osobama koje su zatim dovedene u policijsku postaju je i Domagoj Culej, sin saborskoga zastupnika HDZ-a Steve Culeja. Hoće li on biti pušten ili kazneno prijavljen, ako se utvrdi da je sudjelovao u toj tučnjavi, saznat će se nakon što policijski djelatnici dovrše istragu.
Jučer smo pokušali kontaktirati i zastupnika Stevu Culeja, no nije se javljao na pozive. Mladić iz Andrijaševaca hitno je iz Opće županijske bolnice Vinkovci prebačen u Klinički bolnički centar Osijek s ozljedama opasnim po život.

- Policija je dojavu o tučnjavi dobila iz Opće županijske bolnice Vinkovci, gdje su pomoć zbog lakših tjelesnih ozljeda zatražila dvojica sudionika tučnjave. No, jednome se u međuvremenu stanje pogoršalo, pa je hitno prevezen u Kinički bolnički centar Osijek - doznali smo iz Policijske uprave vukovarsko-srijemske, koja utvrđuje sve činjenice i okolnosti.
---------------------------------------------------------

 
NOVI DETALJI O BRUTALNOJ TUČNJAVI U VINKOVCIMA
 'Njih 12 je napalo moga sina i prijatelja, a i prije su prijetili da će doći u naše selo i istući ga'


Od njegovog oca, pak doznajemo da je pretrpio više ozljeda u predjelu glave, lica i nosa te da se nada kako će policija istragu provesti u skladu sa zakonom  i da se neće štititi nijednog od sudionika tučnjave, od kojih je jedan navodno sin saborskog zastupnika iz okolice Vinkovaca. Mladićev otac ispričao nam je i kako je njegov sin prošloga tjedna bio napadnut od strane iste osobe.
'Bili su u našem selu na kirbaju i taj je iz čista mira gađao čašom moga sina. Oni su, kako mi kažu prijatelji moga sina, prijetili i da će doći u naše selo da ih istuku', rekao nam je otac mladića, dodavši kako je navodno u tučnjavi sudjelovalo 14 osoba, pri čemu su njegov sin i jedan njegov prijatelj iz sela bili sami, a ostalih 12 bili su druga grupa.
-------------------------------------------------

 Nijih 12 napalo 2 dečka. 
Po adezejski reklo bi se ............fer tuča
- Izjava  Stevinog Domagoja Culeja glasi od prilike ovako :
Vidio sam da su njih  2 napali 11 mojih pa skočih da pomognem,
i tako nas 12 prebismo niha 2
-------------------------------------------------
https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/detalji-tucnjave-nakon-koje-se-mladic-bori-za-zivot-cure-na-kapaljku-doznajemo-da-je-zbog-obracuna-u-policiju-doveden-i-sin-hdz-ovog-zastupnika-culeja/7

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Vinkovci  Empty Re: Vinkovci

Post by melkior 23/8/2018, 11:01

Slavonija - crna rupa za odlagalište nuklearnog otpada :facepalm
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Vinkovci  Empty Re: Vinkovci

Post by AssadNaPodmornici 23/8/2018, 12:46

Kada sam rekao da je Culejima rat najbolja stvar što im se mogla dogoditi, onda me se napalo itd. Vidim da sam bio u pravu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Back to top Go down

Vinkovci  Empty Re: Vinkovci

Post by vuksadinare 23/8/2018, 12:49

AssadNaPodmornici wrote:Kada sam rekao da je Culejima rat najbolja stvar što im se mogla dogoditi, onda me se napalo itd. Vidim da sam bio u pravu
...seoske 'zabave' klasika...kad je tuca cilo selo sudjeluje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Vinkovci  Empty Re: Vinkovci

Post by dzango 23/8/2018, 12:58

Njih dvojica a njih 12 sami.

_________________
Vinkovci  Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Vinkovci  Empty Re: Vinkovci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum