ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by Stanojko Wed 22 Aug - 15:58

Sora wrote:
Stanojko wrote:
Sora wrote:
Stanojko wrote:Jebi ga, sta ti je ta potisnuta seksualnost...cudo jedno...
Tvoja 
Kretinjo 
Tvoja ..:kidd:
a?
Ti si potencijslni silovatelj
Hahahahahahahahahahahaha... Bravo, provalila si me! cheers

Stanojko

Posts : 8336
2014-05-05


Back to top Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by Sora Wed 22 Aug - 16:05

Stanojko wrote:
Sora wrote:
Stanojko wrote:
Sora wrote:
Stanojko wrote:Jebi ga, sta ti je ta potisnuta seksualnost...cudo jedno...
Tvoja 
Kretinjo 
Tvoja ..:kidd:
a?
Ti si potencijslni silovatelj
Hahahahahahahahahahahaha... Bravo, provalila si me! cheers
Ha ha 
:)
Zajebavam se 
Kuzim ja na kog se odnose frustracije 
Na MUTILDU 
ONA MORA SVE POPU RECI, ako da picke a bas ono iz užitka a ne da zacne 

A onda pop ..
Itd 
Jel tak nastaju frustracije . Ha ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by debotoijusto Wed 22 Aug - 16:18

Predsjednik Vijeća HBK za katehizaciju i novu evangelizaciju đakovačko-osječki nadbiskup mons. Đuro Hranić uputio je u srijedu poruku na početku školske, u kojoj ističe kako funkcionalni pristup obrazovanju ne postavlja pitanje o cilju i smislu života i o tome komu on pripada, niti o svrsi učenikovih nastojanja i rada. 
"Funkcionalni pristup obrazovanju i vjera u mjerljivost takva obrazovnoga procesa, božanstvo je neoliberalnoga mita", naglasio je mons. Hranić.

Dok suvremena škola želi stvoriti „kompetentnoga učenika", kaže nadbiskuš Hranić, taj učenik kao da postaje nesposobnim „sve svoje povjerenje staviti u Boga te se svojim stvaralaštvom potvrđivati kao biće odnosa".
Smatra kako u takvu okruženju vjeronauk u školi postaje jedinom oazom mogućega susreta učenika sa svetim, odnosno s Bogom.
"Vjeronauk u školi, zajedno sa župnom katehezom, želi govoriti o ljepoti čovjeka i njegova dostojanstva", napominje i dodaje kako Crkva želi da učenici i vjernici zavole ono što jesu. 

"Crkva je svjesna da u ovom trenutku škola ne nudi i ne daje cjeloviti odgovor na pitanje tko je zapravo učenik, a time ni odgovor na pitanje tko je doista čovjek", napominje nadbiskup i dodaje  kako procesi individualizacije i globalizacije ne dopuštaju zadirati u vrijednosni sustav učenika, njegovo tumačenje ili, pak, u njegovu preobrazbu. 
Na taj se način, poručuje nadbiskup, mladoga čovjeka čak iskorjenjuje iz 'zemlje' iz koje je izrastao.
"Crkva želi izgraditi kuću 'na stijeni' u kojoj mjesto mogu naći svi koji vjeruju u Boga ili ga traže", ističe predsjednik predsjednika Vijeća HBK-a za katehizaciju i novu evangelizaciju te dodaje kako ne postoji cjeloviti identitet bez naše pripadnosti Božjem narodu. 

katolicka djamahirija
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by Guest Wed 22 Aug - 16:18

debotoijusto wrote:

katolicka djamahirija

Soros.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by debotoijusto Wed 22 Aug - 16:20

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:

katolicka djamahirija

Soros.

kamen papir skare
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by Guest Wed 22 Aug - 16:22

debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:

katolicka djamahirija

Soros.

kamen papir skare

Duga, dildo, tamponi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by Guest Wed 22 Aug - 16:24

Sora wrote:
Stanojko wrote:
Sora wrote:
Stanojko wrote:
Sora wrote:
Tvoja 
Kretinjo 
Tvoja ..:kidd:
a?
Ti si potencijslni silovatelj
Hahahahahahahahahahahaha... Bravo, provalila si me! cheers
Ha ha 
:)
Zajebavam se 
Kuzim ja na kog se odnose frustracije 
Na MUTILDU 
ONA MORA SVE POPU RECI, ako da picke a bas ono iz užitka a ne da zacne 

A onda pop ..
Itd 
Jel tak nastaju frustracije . Ha ?

kćeri Božja, ja tebi lijepo a ti mene ogovaraš s drugima.. nemaš hrabrosti reći mi u facu...  :cry
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by debotoijusto Wed 22 Aug - 16:25

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:

katolicka djamahirija

Soros.

kamen papir skare

Duga, dildo, tamponi.
zatucanost , vukojebina , strah od nepoznatog , nizak IQ , podanicki mentalitet  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by Guest Wed 22 Aug - 16:26

debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:

katolicka djamahirija

Soros.

kamen papir skare

Duga, dildo, tamponi.
zatucanost , vukojebina , strah od nepoznatog , nizak IQ , podanicki mentalitet  ;)

Reče pristalica teorije ravne Zemlje.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by debotoijusto Wed 22 Aug - 16:34

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:

Soros.

kamen papir skare

Duga, dildo, tamponi.
zatucanost , vukojebina , strah od nepoznatog , nizak IQ , podanicki mentalitet  ;)

Reče pristalica teorije ravne Zemlje.  ;)

zamijenio si me s nekim drugim , na prici sam da zemlja suplja i porodjenje djetica usred vrime godista
nemoj da se to vise ponovi  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by debotoijusto Wed 22 Aug - 16:36

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Tumblr_n378i8zAKi1sso6sco1_400
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by Guest Wed 22 Aug - 16:37

debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:

kamen papir skare

Duga, dildo, tamponi.
zatucanost , vukojebina , strah od nepoznatog , nizak IQ , podanicki mentalitet  ;)

Reče pristalica teorije ravne Zemlje.  ;)

zamijenio si me s nekim drugim

Nisam. Toliko su pun pameti da ti na dupe izlazi.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by T. Wed 22 Aug - 18:47

metilda wrote:
Sora wrote:
Stanojko wrote:
Sora wrote:
Stanojko wrote:
a?
Ti si potencijslni silovatelj
Hahahahahahahahahahahaha... Bravo, provalila si me! cheers
Ha ha 
:)
Zajebavam se 
Kuzim ja na kog se odnose frustracije 
Na MUTILDU 
ONA MORA SVE POPU RECI, ako da picke a bas ono iz užitka a ne da zacne 

A onda pop ..
Itd 
Jel tak nastaju frustracije . Ha ?

kćeri Božja, ja tebi lijepo a ti mene ogovaraš s drugima.. nemaš hrabrosti reći mi u facu...  :cry
Molimo se Gospodinu da našu grješnu drugaricu čim prije pozove iz ove doline suza... :D
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by Sora Wed 22 Aug - 20:45

Sreća nema boga 
Jer vi ste u stanju to mu pripomoći 
Srecom, budale cekaju i vjeruju u cudo

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by Sora Wed 22 Aug - 20:47

debotoijusto wrote:
Predsjednik Vijeća HBK za katehizaciju i novu evangelizaciju đakovačko-osječki nadbiskup mons. Đuro Hranić uputio je u srijedu poruku na početku školske, u kojoj ističe kako funkcionalni pristup obrazovanju ne postavlja pitanje o cilju i smislu života i o tome komu on pripada, niti o svrsi učenikovih nastojanja i rada. 
"Funkcionalni pristup obrazovanju i vjera u mjerljivost takva obrazovnoga procesa, božanstvo je neoliberalnoga mita", naglasio je mons. Hranić.

Dok suvremena škola želi stvoriti „kompetentnoga učenika", kaže nadbiskuš Hranić, taj učenik kao da postaje nesposobnim „sve svoje povjerenje staviti u Boga te se svojim stvaralaštvom potvrđivati kao biće odnosa".
Smatra kako u takvu okruženju vjeronauk u školi postaje jedinom oazom mogućega susreta učenika sa svetim, odnosno s Bogom.
"Vjeronauk u školi, zajedno sa župnom katehezom, želi govoriti o ljepoti čovjeka i njegova dostojanstva", napominje i dodaje kako Crkva želi da učenici i vjernici zavole ono što jesu. 

"Crkva je svjesna da u ovom trenutku škola ne nudi i ne daje cjeloviti odgovor na pitanje tko je zapravo učenik, a time ni odgovor na pitanje tko je doista čovjek", napominje nadbiskup i dodaje  kako procesi individualizacije i globalizacije ne dopuštaju zadirati u vrijednosni sustav učenika, njegovo tumačenje ili, pak, u njegovu preobrazbu. 
Na taj se način, poručuje nadbiskup, mladoga čovjeka čak iskorjenjuje iz 'zemlje' iz koje je izrastao.
"Crkva želi izgraditi kuću 'na stijeni' u kojoj mjesto mogu naći svi koji vjeruju u Boga ili ga traže", ističe predsjednik predsjednika Vijeća HBK-a za katehizaciju i novu evangelizaciju te dodaje kako ne postoji cjeloviti identitet bez naše pripadnosti Božjem narodu. 

katolicka djamahirija
Koje su to budalastine 
Drek na šibici ima vise sadrzaja i smisla 
Halo 
Odnosi s Bogom .. bemti 
Imam grešne misli ..jel mogu ? :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

nisam propustio nego mi godisnji , ka ono - Page 2 Empty Re: nisam propustio nego mi godisnji , ka ono

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum