ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alo..

Page 7 of 21 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next

Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by Guest Sun 5 Aug - 21:36

lol! a vidim..slasno si lizete rane..ublazava bol..aj gees

Guest
Guest


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by Šandor Winnetou Sun 5 Aug - 21:37

pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
no comment...
aj konacno si zapro šekret
a ne...cisto vidim da se covjek nema kod tebe na sto razumno pozivati..kasno je da usvojis neke postulate pristojnosti... :cleanteeth
Nu ga opet, ideš zakuvati i onda se svrstaš na jednu stranu i opališ po drugoj kao uz neutralnost. De jebote kad već zakuvaš onda ostani po strani i ne uplići se u fajt ako i kada krene, okani se čoporašenja u takvim prilikama
E yebote Krc..Tree ti me bas podsjecas na onog D,Artagnana,Van for Ol,Ol for Van..onijah viteya,koji brani cast Djeve..manje ili vise Casne.. lol!
Možda branim čast jedne ali ne napadam drugu. Ti si okrenio kontra i zajedno sa svojim favoritom udaraš po suprotnoj strani. Ako je tako ja se otvoreno stavljam na stranu noor pa nek krene fajt i dovoljno mi je da tebe neutraliziram(nebi mi bilo teško :P ) i stvar rješena a Noor i Kaja neka idu u svoje bitke bez pratnje pa kako bude. Ne budi pička jebote i skloni se u stranu

_________________
Alo.. - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by Guest Sun 5 Aug - 21:37

Svele odabij! Gori si od svake babe.

Vas dvije, znate li vi uopće oko čega je počela vaša famozna netrpeljivost?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by T. Sun 5 Aug - 21:40

Iskra wrote:Svele odabij! Gori si od svake babe.

Vas dvije, znate li vi uopće oko čega je počela vaša famozna netrpeljivost?
To su zaboravile al ipak ne odustaju...
Ženska posla...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by Guest Sun 5 Aug - 21:42

tre wrote:
pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
aj konacno si zapro šekret
a ne...cisto vidim da se covjek nema kod tebe na sto razumno pozivati..kasno je da usvojis neke postulate pristojnosti... :cleanteeth
Nu ga opet, ideš zakuvati i onda se svrstaš na jednu stranu i opališ po drugoj kao uz neutralnost. De jebote kad već zakuvaš onda ostani po strani i ne uplići se u fajt ako i kada krene, okani se čoporašenja u takvim prilikama
E yebote Krc..Tree ti me bas podsjecas na onog D,Artagnana,Van for Ol,Ol for Van..onijah viteya,koji brani cast Djeve..manje ili vise Casne.. lol!
Možda branim čast jedne ali ne napadam drugu. Ti si okrenio kontra i zajedno sa svojim favoritom udaraš po suprotnoj strani. Ako je tako ja se otvoreno stavljam na stranu noor pa nek krene fajt i dovoljno mi je da tebe neutraliziram(nebi mi bilo teško :P ) i stvar rješena a Noor i Kaja neka idu u svoje bitke bez pratnje pa kako bude. Ne budi pička jebote i skloni se u stranu
Auch...boli/questionmark/... jocolor koliko se sjecam,mos izdrzati jedno 20 minuta,.,tu ukljucujem standardnu paletu uvreda na racun druge strane,promjena nacionalnosti sugovornika,mantranja samom sebi...Paydo,pa ti ne mos svoju zenu usutkati...na kraju procvilis kad sve ode na visi nivo...
I ne,necu se skloniti,jer je Noorka podla i podmukla..provocira bez potrebe,izaziva bez razloga,cak i pitomu Triny podjebaje i suptilno je omalovazava...mislim,koji bosesnik psihicki moras biti da napadas Triny...to je vec zesca patologija..
Oke,idemo braniti obojica cast nasih Djeva... :vader
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by kaya Sun 5 Aug - 21:42

ja se ne sjećam više, valjda zbog njene ljubomore :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by danni1 Sun 5 Aug - 21:44

Leviathan2 wrote:hm
kic i kaja admini
ocel bar biti ono u ono
il je to nako
Kaja je sad admin???????

A u tri pičke materine! Kako se to dogodilo?

Znao sam da od ove žege netko mora smaknut s uma al kud baš kic .

kakva greška, kakva kardinalna greška.......

_________________
Alo.. - Page 7 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by Guest Sun 5 Aug - 21:44

Iskra wrote:Svele odabij! Gori si od svake babe.

Vas dvije, znate li vi uopće oko čega je počela vaša famozna netrpeljivost?
Ne mogu odbiti...Davno sam Noorkinu guzicu proglasio pobjednicom Foruma,i tu je krenulo kasnije Noorkino obaranje na svaku forumasicu koja je progovorila kako njoj,Noorci ne pase...
Umislila je da je kraljica guzica..pa nek se ponasa kraljevski a ne kao piljarica... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by Šandor Winnetou Sun 5 Aug - 21:44

pismejker wrote:
tre wrote:
kaja wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
ej, trejo...pusti razbacivaca kozojeba neka dominise, pa kome je vazno sto on misli i kaze :)))
Pa..eto..Tebi,Treju,Teju,Pipici ili Fibici,..ono koliko primjetih da se izlipise na moj upis...a pas vam guzice poharo... jocolor 
liepo me zabavljate u ove dosadne vecernje sate...i tko me cita,pa vis kako znam popraviti atmosferu i preusmjeriti gnjev forumskih pravednika na see....e..ovo covjeku otvara zedja za piffom..e Noorka,sad je za piffce vrijeme..ne ranije... king
da, baš si im magnet vidim..
Eto i tebe sad, očito je pis uspio da ti baci udicu a da se upecaš bez jebenog pitanja o tome. Da ste složne hebale bi mu nanu obadvije i strpale ga u kut na kuruzu barem do ponoći
A jok..Kaya i ja se postivamo,posto smo jako dugo vremena bili neprijatelji..
ONO STO ME tjera na bljuvanje jest,da ste svi koji ste do jucer bili sa Kayom i voljeli je,cim je malo razbistirila ideje neke u glavi poceli pljuvati,ponizavati,vrijedjati,proglasavati srpskom kujom it d. TU I U TOME se vidi tko ste i st oste..a ja ne sudim,samo ukazujem u kojem smjeru ide vase licemjerstvo...
Kaya ne smioje drugacije misliti,nego sto vi mislite,ili ide na tocak i cetvorenje..
Pa bas fino...i lijepo od kolega sa foruma ,koji su tu i vise od 10 godina... :cleanteeth
Ajde ne seri kratko i jasno. Kaja je otišla u neke druge vode i krenila agresivno prema svima da bi branila nove stavove. Isti kriterij se i prema njoj primjenjuje i tu nema problema. No ti si bitanga svoje vrste, nama prebacuješ da smo krenuli protiv kaje kad je kao počela misliti a ti si joj sada u stražnjici bez rezerve iako ne možeš raći za nikoga od nas da je bio u njenoj stražnjici kao što si ti otkako je promjenila ploču. Ako je neko licemjer i seronja onda si to ti sa svojim kurvanjskim stavovima i pokušajem uvlačenja među noge pod svaku cijenu.
P.S. sori kajo što te majmun uvukao u raspravu pa moramo o tebi pisati a nije mi to namjera.

_________________
Alo.. - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by Šandor Winnetou Sun 5 Aug - 21:46

pismejker wrote:lol! a vidim..slasno si lizete rane..ublazava bol..aj gees
A jesi glup to je čudo živo :aw

_________________
Alo.. - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by kaya Sun 5 Aug - 21:47

pismejker wrote:
Iskra wrote:Svele odabij! Gori si od svake babe.

Vas dvije, znate li vi uopće oko čega je počela vaša famozna netrpeljivost?
Ne mogu odbiti...Davno sam Noorkinu guzicu proglasio pobjednicom Foruma,i tu je krenulo kasnije Noorkino obaranje na svaku forumasicu koja je progovorila kako njoj,Noorci ne pase...
Umislila je da je kraljica guzica..pa nek se ponasa kraljevski a ne kao piljarica... B-)
:D
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by dzango Sun 5 Aug - 21:47

Noor wrote:
kaja wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
tre wrote:
Pis ajde ne seri jebote, da vidiš norku slinio bi danima za njom. Žena je na mjestu u svakom pogledu i fizički i psihički zato te gluposti sa emocionalnim sranjima ostavi za neke svoje kokoši a ovdje će ti to proći sa 0%
Ja nisam rekao da je zena ruzna,ili smotana..istina ima dobru Guzlu,opcewnito tijelo,no rekoh da svojom puti i licem,vuce na fizionomiju zena iy Turske,koje vidjam svakodnevno..to fizicki..psihicki..e sad..zasto uvijek u kontaktu sa nekom curom sa foruma mora ili omalovazavati ili vrijedjati..
Eto,za Kayu e rekla da je Akrap....psihicki stabilne i smirene osobe nemaju potrebu vrijedjati..jel.. :cleanteeth
to je opis, ne uvreda
a jbg...pa imam oči
i ja, ciganko.
dobro...onda se zderi od ljubomore i dalje
Ti još nisi ugasila nalog?
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by Šandor Winnetou Sun 5 Aug - 21:48

Noor wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
no comment...
aj konacno si zapro šekret
a ne...cisto vidim da se covjek nema kod tebe na sto razumno pozivati..kasno je da usvojis neke postulate pristojnosti... :cleanteeth
Nu ga opet, ideš zakuvati i onda se svrstaš na jednu stranu i opališ po drugoj kao uz neutralnost. De jebote kad već zakuvaš onda ostani po strani i ne uplići se u fajt ako i kada krene, okani se čoporašenja u takvim prilikama
to je vec prelazi njegove kapacitete...puno trazis ;)
Izgleda, egomanijak ima jebeno gadnih problema u tikvi na ramenima, dakle opet ga safaćalo ludilo :D

_________________
Alo.. - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by Noor Sun 5 Aug - 21:49

kaja wrote:ja se ne sjećam više, valjda zbog njene ljubomore :)
na što? ajme majke ti...pa stavi sliku da vidimo na sto sam ljubomorna :)))))
a u pm...ovo je urnebesno ;))))

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by Noor Sun 5 Aug - 21:50

pismejker wrote:
Iskra wrote:Svele odabij! Gori si od svake babe.

Vas dvije, znate li vi uopće oko čega je počela vaša famozna netrpeljivost?
Ne mogu odbiti...Davno sam Noorkinu guzicu proglasio pobjednicom Foruma,i tu je krenulo kasnije Noorkino obaranje na svaku forumasicu koja je progovorila kako njoj,Noorci ne pase...
Umislila je da je kraljica guzica..pa nek se ponasa kraljevski a ne kao piljarica... B-)
ti moju nisi vidio, a za kajinu kazes da je breskvica
vjerujemo ti na rijec
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by T. Sun 5 Aug - 21:50

tre wrote:
Noor wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
aj konacno si zapro šekret
a ne...cisto vidim da se covjek nema kod tebe na sto razumno pozivati..kasno je da usvojis neke postulate pristojnosti... :cleanteeth
Nu ga opet, ideš zakuvati i onda se svrstaš na jednu stranu i opališ po drugoj kao uz neutralnost. De jebote kad već zakuvaš onda ostani po strani i ne uplići se u fajt ako i kada krene, okani se čoporašenja u takvim prilikama
to je vec prelazi njegove kapacitete...puno trazis ;)
Izgleda, egomanijak ima jebeno gadnih problema u tikvi na ramenima, dakle opet ga safaćalo ludilo :D
Previse se zajebaješ da snajperistom...
Skine te iz njemačke u australiji ko od šale...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by Guest Sun 5 Aug - 21:51

tre wrote:
pismejker wrote:
tre wrote:
kaja wrote:
pismejker wrote:
Pa..eto..Tebi,Treju,Teju,Pipici ili Fibici,..ono koliko primjetih da se izlipise na moj upis...a pas vam guzice poharo... jocolor 
liepo me zabavljate u ove dosadne vecernje sate...i tko me cita,pa vis kako znam popraviti atmosferu i preusmjeriti gnjev forumskih pravednika na see....e..ovo covjeku otvara zedja za piffom..e Noorka,sad je za piffce vrijeme..ne ranije... king
da, baš si im magnet vidim..
Eto i tebe sad, očito je pis uspio da ti baci udicu a da se upecaš bez jebenog pitanja o tome. Da ste složne hebale bi mu nanu obadvije i strpale ga u kut na kuruzu barem do ponoći
A jok..Kaya i ja se postivamo,posto smo jako dugo vremena bili neprijatelji..
ONO STO ME tjera na bljuvanje jest,da ste svi koji ste do jucer bili sa Kayom i voljeli je,cim je malo razbistirila ideje neke u glavi poceli pljuvati,ponizavati,vrijedjati,proglasavati srpskom kujom it d. TU I U TOME se vidi tko ste i st oste..a ja ne sudim,samo ukazujem u kojem smjeru ide vase licemjerstvo...
Kaya ne smioje drugacije misliti,nego sto vi mislite,ili ide na tocak i cetvorenje..
Pa bas fino...i lijepo od kolega sa foruma ,koji su tu i vise od 10 godina... :cleanteeth
Ajde ne seri kratko i jasno. Kaja je otišla u neke druge vode i krenila agresivno prema svima da bi branila nove stavove. Isti kriterij se i prema njoj primjenjuje i tu nema problema. No ti si bitanga svoje vrste, nama prebacuješ da smo krenuli protiv kaje kad je kao počela misliti a ti si joj sada u stražnjici bez rezerve iako ne možeš raći za nikoga od nas da je bio u njenoj stražnjici kao što si ti otkako je promjenila ploču. Ako je neko licemjer i seronja onda si to ti sa svojim kurvanjskim stavovima i pokušajem uvlačenja među noge pod svaku cijenu.
P.S. sori kajo što te majmun uvukao u raspravu pa moramo o tebi pisati a nije mi to namjera.
Naravno,branila je stavove,ali bez uvreda,kojima ste je vi psi smrdljivi i kastrirani obasuli,dok vam se Noorka motala uz noge i grickala oponente po gleznjevima...
Dakle,nisu isti kriteriji..ona ia kad je vrijedjala,vrijedjala je one koji su prouzrocili propadanje drzave,dok ste vi direktno nju krenuli vrijedjati...\da tu ima problema..hipokritu usrani..
Imas sto protiv sto sam joj u straznjici..Sjecam se da si se ti svojski trudio joj nekada biti..
Eto na kraju,balkanska primitivistina..
Kako se kaji uvuci medj noge sa 1000 kilometara...a jesi bilmez,ono..malo zesci...
Kayu cijenim i postivam konstantno,bez obzira na stav..vi psi coporski ste vec truga prica..
P>S..nema vise mjesta medj Kayinim guzovima...trpaj se Noorki..Ako je sto Weber ostavio korisno... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by Šandor Winnetou Sun 5 Aug - 21:51

pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:
a ne...cisto vidim da se covjek nema kod tebe na sto razumno pozivati..kasno je da usvojis neke postulate pristojnosti... :cleanteeth
Nu ga opet, ideš zakuvati i onda se svrstaš na jednu stranu i opališ po drugoj kao uz neutralnost. De jebote kad već zakuvaš onda ostani po strani i ne uplići se u fajt ako i kada krene, okani se čoporašenja u takvim prilikama
E yebote Krc..Tree ti me bas podsjecas na onog D,Artagnana,Van for Ol,Ol for Van..onijah viteya,koji brani cast Djeve..manje ili vise Casne.. lol!
Možda branim čast jedne ali ne napadam drugu. Ti si okrenio kontra i zajedno sa svojim favoritom udaraš po suprotnoj strani. Ako je tako ja se otvoreno stavljam na stranu noor pa nek krene fajt i dovoljno mi je da tebe neutraliziram(nebi mi bilo teško :P ) i stvar rješena a Noor i Kaja neka idu u svoje bitke bez pratnje pa kako bude. Ne budi pička jebote i skloni se u stranu
Auch...boli/questionmark/... jocolor koliko se sjecam,mos izdrzati jedno 20 minuta,.,tu ukljucujem standardnu paletu uvreda na racun druge strane,promjena nacionalnosti sugovornika,mantranja samom sebi...Paydo,pa ti ne mos svoju zenu usutkati...na kraju procvilis kad sve ode na visi nivo...
I ne,necu se skloniti,jer je Noorka podla i podmukla..provocira bez potrebe,izaziva bez razloga,cak i pitomu Triny podjebaje i suptilno je omalovazava...mislim,koji bosesnik psihicki moras biti da napadas Triny...to je vec zesca patologija..
Oke,idemo braniti obojica cast nasih Djeva... :vader
Hahaha opet tražiš batina to je vidljivo, nije problem debilko, ni prvi ni zadnji put da ćeš morati opet gaziti po svojoj surli nakon štop završim obradu sa tobom :)))

Alo.. - Page 7 2Q==

_________________
Alo.. - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by Noor Sun 5 Aug - 21:52

dzango wrote:
Noor wrote:
kaja wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
Ja nisam rekao da je zena ruzna,ili smotana..istina ima dobru Guzlu,opcewnito tijelo,no rekoh da svojom puti i licem,vuce na fizionomiju zena iy Turske,koje vidjam svakodnevno..to fizicki..psihicki..e sad..zasto uvijek u kontaktu sa nekom curom sa foruma mora ili omalovazavati ili vrijedjati..
Eto,za Kayu e rekla da je Akrap....psihicki stabilne i smirene osobe nemaju potrebu vrijedjati..jel.. :cleanteeth
to je opis, ne uvreda
a jbg...pa imam oči
i ja, ciganko.
dobro...onda se zderi od ljubomore i dalje
Ti još nisi ugasila nalog?
trebala sam? scratch
ako treba, ovaj put gasim forum :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by kaya Sun 5 Aug - 21:52

Noor wrote:
kaja wrote:ja se ne sjećam više, valjda zbog njene ljubomore :)
na što? ajme majke ti...pa stavi sliku da vidimo na sto sam ljubomorna :)))))
a u pm...ovo je urnebesno ;))))
mhm..pa vidim evo kako nisi, jesi se smirila malo , danas si se i prijavama prijetila kada sam obrisala tvoj literarni biser - puši kurac jer valjda misliš da tvoji proljevi da imaju vrijednost kao Rat i mir i da smo na gubitku zbog nestanka istih..
ako ti je bolje drago mi je
svoje slike ne stavljam na forum a vidim da si ih dobro proučila čim toliko pizdiš..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by Guest Sun 5 Aug - 21:53

Noor wrote:
pismejker wrote:
Iskra wrote:Svele odabij! Gori si od svake babe.

Vas dvije, znate li vi uopće oko čega je počela vaša famozna netrpeljivost?
Ne mogu odbiti...Davno sam Noorkinu guzicu proglasio pobjednicom Foruma,i tu je krenulo kasnije Noorkino obaranje na svaku forumasicu koja je progovorila kako njoj,Noorci ne pase...
Umislila je da je kraljica guzica..pa nek se ponasa kraljevski a ne kao piljarica... B-)
ti moju nisi vidio, a za kajinu kazes da je breskvica
vjerujemo ti na rijec
Jesam ko i svatk na forumu..ti si je sama stavila kao i svoju facu...pisem sa nestretnog xboxa,ali cu iskopat isa lapa sliku,koju si sama stavila..neke smedje tajice sa crnim bokovima..imas dobru zenstvenu guzicu..Kayina vise podsjeca na one mladjahnih cura...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alo.. - Page 7 Empty Re: Alo..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 21 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum