ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by kaya 26/7/2018, 17:42

A pazi ga.. zidov mu dao ruku onako usiljeno i malo o gospodarstvu reda radi a slina ko da je drek pojeo i o Jasenovcu. Jadna mu majka. Strava.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 17:48

Regoč wrote:http://www.poslovni.hr/hrvatska/dok-ing-s-izraelcima-razvija-visenamjenskog-robota-343250?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=343250&utm_campaign=FB+page+statusi
Male zemlje pune energije: Izrael oduševljen hrvatskom vojnom industrijom
Izrael ima jednu od najrazvijenijih namjenskih industrija u svijetu, a koja želi surađivati s Hrvatskom.

Nakon što je na proljeće Hrvatska odabrala Izrael kao dobavljača lovačkih zrakoplova F-16 za Hrvatsko ratno zrakoplovstvo, učestali su sastanci hrvatskih i izraelskih institucija i tvrtki na svim razinama.

U tom svijetlu je i jučer u Zagrebu održana Konferencija obrambenih industrija Hrvatske i Izraela, a kojoj je nazočio i izraelski predsjednik Reuven Rivlin koji je snažno podržao daljnji razvoj prijateljstva i suradnje Hrvatske i Izraela.

"Hrvatska i Izrael su male zemlje pune energije. Naša želja je i dalje razvijati obrambenu industriju i upravo ovo je prilika da se uvjerite u najnapredniju tehnologiju koju naša država nudi, a moram reći kako smo oduševljeni i hrvatskom ponudom", rekao je Rivlin.

Veliku mogućnost za suradnju potvrdila je i Rivlinova domaćica, hrvatska predsjednica Kolinda Grabar Kitarović te ministar obrane Damir Krstičević. "Nadamo se inicijativama koje će dovesti do ulaganja u našu industriju i stječem dojam kako Država Izrael ima buduću viziju oko sklapanja novih partnerskih odnosa", poručuje predsjednica.

Na konferenciji su sudjelovale hrvatske tvrtke Agencija Alan, Šestan Busch, HS Produkt, DOK-Ing, Zrakoplovno-tehnički centar, Pomorski centar za elektroniku, CS Computer System.

Od izraelskih tvrtki predstavile su se IAI-IsraelAerospace Industries, Elbit Systems, Rafael, IMI Systems, Aeronautics - Defense Systems, Verint Systems i MER Group. DOK-Ing i IAI su dogovorili zajednički razvoj robota koji bi se koristio za mješovite svrhe.
Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 P0

Dakle, mi smo dogovorili gospodarsku suradnju na konkretnim projektima i poslovima, a Srbija je dobila što konkretno?
Ništa. Koliko ja vidim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 17:52

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Aleksadnar-Suljo-Ruvel-Rivlin-Foto-Tanjug-Zoran-Zestic-2-







Predsednik Izraela Ruven Rivlin izjavio je u Beogradu da je zadovoljan stanjem diplomatskih i ekonomskih odnosa Srbije i Izraela. Podsetio je da je on prvi predsednik Izraela u poseti Srbiji i pozvao njenog predsednika Aleksandra Vučića da poseti Jerusalim.





Uskoro se obeležava 25 godina od kad su Srbija i Izrael obnovili diplomatske odnose, ali naše prijateljstvo traje duže. Jevrejska zajednica na Balkanu i u Srbije seže 2000 godina u prošlost. Gledamo u budućnost ali istorija, i dobra i strašna, se ne sme i ne može zaboraviti", kazao je Rivlin.
Rivlin je pozitivno ocenio ekonomsku saradnju i posebno pohvalio "zakon o restituciji imovine osobama bez živih naslednika, za koji je zaslužan predsednik Jupiter Bem", za koji je rekao da treba da "postane model i drugim državama".
"Ponosni smo na veliki broj izraelskih investicija u Srbiji i želimo da budemo pravi partneri. Razgovarao sam sa predsednikom Vučićem i o tome da napravimo zajedničku ekonomsku misija, i da potpišemo sporazum o izbegavanju dvostrukog oporezivanja između dve države", rekao je Rivlin.
Rivlin je kazao i da je Izrael "svestan patnje koje je srpski narod iskusio" i da dva naroda imaju "mnogo zajedničkog, a i dalje se bore da zaštite nezavisnost od onih koji su veći".
"Jevrejska zajednica u Srbiji je mala, ali predstavlja glavni most između naša dva naroda", rekao je Rivlin i dodao da će danas u Zemunu prisustvovati otvaranju ulice nazvane po začetniku modernog cionizma Teodoru Herclu u ulici u Zemunu, gde je Herclova porodica živela u doba Austro-Ugarske.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 19:34

pizzon wrote:Rivlin je pozitivno ocenio ekonomsku saradnju

Konkretno? Koji poslovi? U kojim sektorima?
Obrambenom? Taman posla.
Takve informacije nema, pa se ovo na kraju svodi na tipičan diplomatski, slatkorječivi govor koji nema nikakvog većeg značenja i vrijednosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 19:38

izrael ima ivesticije u srbiji. 
drugo, bitno, vasa lova je toliko sitna taman za marendu.
a dobili ste raspad zrakoplove ko i mi avione.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 19:42

investicije izraela u srbiji preko 1 milijarde eu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by debotoijusto 26/7/2018, 19:48

pizzon wrote:hehehe, stvarno
vama je porucio da  priznate istinu o ndhaziji
a nama svasta nesto sasvim drugo

pazite da vas ne zajebe i uvali neki otpad
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Kavran 26/7/2018, 20:40

pizzon wrote:26. jul 2018 | 17:28

Počinje nova faza odnosa Srbije i SAD: Brnabić na sastanku sa američkim senatorom o budućnosti dve zemlje (FOTO)

Brnabić je istakla da posle brojnih susreta u Vašingtonu, oseća da ova administracija ima drugačiji odnos prema Srbiji





Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Ana-brnabic-2-620x350
Foto: Tanjug/Kancelarija za saradnju sa medijima Vlade Srbije

Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić i američki senator Ron Džonson istakli su danas u Vašingtonu da se nadaju novoj fazi odnosa Srbije i SAD i složili se da je podrška reformskim procesima naročito važna za privlačenje novih američkih investicija.
Pre 100 godina srpska zastava zavijorila se ispred Bele kuće: Ana Brnabić domaćin svečanosti u Kongresu SAD (FOTO)
Senator Džonson, predsedavajući Potkomiteta za Evropu Senata, koji se u više navrata susreo i sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, rekao je da su Srbija i Zapadni Balkan važni za SAD i da će SAD nastaviti da podržavaju reformske procese u regionu, saopštila je vladina Kancelarija za saradnju sa medijima.
Brnabić je istakla da posle brojnih susreta u Vašingtonu, oseća da ova administracija ima drugačiji odnos prema Srbiji.
U razgovoru je istaknuto da su istorijske veze dve zemlje veoma snažne.
Brnabić i Džonson složili su se da je jučerašnja ceremonija u Kongresu SAD, gde je govorio i senator Džonson, a na kojoj je obeleženo 100 godina od podizanja srpske zastave ispred Bele kuće, odlična osnova za dalje jačanje saradnje u budućnosti.
Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Ana-brnabic-1-830x0

Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić i američki senator Ron Džonson istakli su danas u Vašingtonu da se nadaju novoj fazi odnosa Srbije i SAD-Foto: Tanjug/Kancelarija za saradnju sa medijima Vlade Srbije

Predsednica Vlade zahvalila se Džonsonu na dosadašnjem zalaganju za Srbiju i region u okviru Potkomiteta za Evropu Senata.
Podrška Sjedinjenih Država procesu evropskih integracija Srbije za nas je važna - istakla je Brnabić i naglasila da je Srbija dosledno posvećena članstvu u EU i jačanju regionalne stabilnosti i saradnje.
Brnabić je rekla da je očuvanje stabilnosti na Kosovu i Metohiji jedan od ključnih prioriteta, i da je upravo zato od posebne važnosti ostanka KFOR-a u nesmanjenom sastavu.
Kao bivši biznismen, senator Džonson posebno se interesovao za aktuelne ekonomske teme.
Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Tan2018-2-182025411791-830x0

Kao bivši biznismen, senator Džonson posebno se interesovao za aktuelne ekonomske teme-Foto: Tanjug/Dimitrije Goll

Brnabić je u razgovoru predstavila najvažnije rezultate strukturnih reformi i naglasila da je Srbija otvorena za poslovanje i da je lider u privlačenju direktnih stranih investicija.
Brnabić i Džonson složili su se da je podrška reformskim procesima naročito važna za privlačenje novih američkih investicija. Takođe, na sastanku se razgovaralo i o unapređenju uslova poslovanja u Srbiji i regionu i daljem ekonomskom povezivanju Zapadnog Balkana.
Predsednica Vlade Srbije i američki senator zaključili su da je unapređenje odnosa dve države u zajedničkom interesu.
(Telegraf.rs/Tanjug)


e ... lezbača podrijetlom s krka vam premijerka ..... zemljo srbijo - otvori se.


:D
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 20:47

...a Trampa vidla preko televizije ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 20:59

pizzon wrote:investicije izraela u srbiji preko 1 milijarde eu.

Tijekom koliko godina i na kojim konkretnim poslovima?
No, i mislio sam da neće biti konkretnog odgovora na moje pitanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by debotoijusto 26/7/2018, 21:21

Speare Shaker wrote:
pizzon wrote:investicije izraela u srbiji preko 1 milijarde eu.

Tijekom koliko godina i na kojim konkretnim poslovima?
No, i mislio sam da neće biti konkretnog odgovora na moje pitanje.
"Od 2000. godine uložena je milijarda evra u sektor nekretnina, dok turizam za prvih šest meseci ove godine beleži povećanje od 300 odsto u odnosu na prvu polovinu prošle godine", navela je Fišer Kam u intervjuu za Magazin Biznis.
Prema njenim rečima, u 2016. godini Srbiju je posetilo oko 20.000 turista iz Izraela, a to je premašeno već u prvoj polovini ove godine.
http://www.rtv.rs/sr_lat/ekonomija/aktuelno/izraelske-investicije-u-srbiji-premasile-milijardu-evra_863678.html

Jedna od najvećih transakcija u prvih šest meseci ove godine je kupovina šoping centra Belgrade Plaza od strane izraelske kompanije BIG Shoping centres, koja je najavila i izgradnju tržnog centra u Beogradu, na Vidikovcu, zaključak je revizorske kuće KPMG, objavljen u publikaciji koja se bavi godišnjim pregledom finansiranja nekretnina u Evropi od strane bankarskog sektora.
https://www.danas.rs/ekonomija/juznoafricki-izraelski-i-austrijski-investitori-u-srbiji/

Izraelska kompanija "Wood feel" pokrenuće od oktobra proizvodnju nameštaja u Kuršumliji, što je prva strana investicija u tom gradu.
http://www.novosti.rs/vesti/srbija.73.html:734574-PRVA-STRANA-INVESTICIJA-U-KURSUMLIJI-Stize-izraelska-fabrika-namestaja

Svečana ceremonija u čast obeležavanja početka izgradnje prvog kondominijuma na Voždovcu, pod nazivom Voždove kapije održana je sinoć u svečanoj sali Skupštine grada Beograda. Nova izraelska investicija u stambeno-poslovni kompleks na opštini Voždovac ukupnog investicionog obima od 170 miliona evra promoviše savremen i jedinstvenan koncept života u gradu. Iza ovog projekta, koji predstavlja arhitektonsko osveženje za jednu od najvećih opština u Beogradu, ponosno stoji renomirani izraelski investitor Shikun & Binui Group, vodeća kompanija u izgradnji najsavremenijih stambenih i poslovnih kompleksa širom sveta.
http://www.nedeljnik.rs/vesti/portalnews/predstavljena-nova-izraelska-investicija-u-srbiji-vozdove-kapije-prvi-kondominijum-na-vozdovcu

Ministar rudarstva i energetike Aleksandar Antić izjavio je danas da su inostane investicije u Srbiji dobrodošle, da Srbija predstavlja sigurno zemlju za ulaganja, te da Vlada Srbije ima potpuno novu politiku u oblasti energetike.

Antić je to rekao u razgovoru sa ambasadorkom Izraela u Beogradu Alonu Fišer Kam i delegacijom izraelske kompanije "Madei Taas", koja je zainteresovana da investira u srpski energetski sektor.
https://www.kurir.rs/vesti/biznis/2991363/izraelska-kompanija-hoce-da-investira-u-srbiju-antic-inostrane-investicije-u-srbiji-dobrodosle




evo ti s prve stranice svemoguceg , sad navedi sto su izraelci investirali u HR osim odvoza krupnog otpada iz izraela  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 21:55

debotoijusto wrote:
evo ti s prve stranice svemoguceg , sad navedi sto su izraelci investirali u HR osim odvoza krupnog otpada iz izraela  ;)

Kud ćeš krupnijeg otpada od sjebane i retardirane Soroseve kopiladi, a to nam nisu izvezli, toga imamo mi i za izvoz.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 21:56

I da, kada sam tražio informacije o izraleskim ulaganjima, tražio sam iz pouzdanih i službenih izvora, jebo te kurir da te jebo.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 21:58

I da, gdje su ulaganja u obrambeni sektor? Zar je moguće da Izrael ne vjeruje Srbiji u tom smislu? Kako to? Pa oni su kakti dični antifašisti?  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by debotoijusto 26/7/2018, 22:07

Speare Shaker wrote:I da, kada sam tražio informacije o izraleskim ulaganjima, tražio sam iz pouzdanih i službenih izvora, jebo te kurir da te jebo.  ;)

ae , problem je portal na vrhu izlista svemoguceg koji prenosi sluzbenu izjavu ambasadorice izraela
nadam se da mozes bolje zastupati svoje stavove , ovo je podkapacitirano
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Guest 26/7/2018, 22:28

debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:I da, kada sam tražio informacije o izraleskim ulaganjima, tražio sam iz pouzdanih i službenih izvora, jebo te kurir da te jebo.  ;)

ae , problem je portal na vrhu izlista svemoguceg koji prenosi sluzbenu izjavu ambasadorice izraela
nadam se da mozes bolje zastupati svoje stavove , ovo je podkapacitirano

Našao se pravi da mi prigovara na potkapacitiranosti.  ;)
Da i ne spominjem funkcionalnu polupismenost.  :P ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Regoč 26/7/2018, 22:38

pizzon wrote:Počinje nova faza odnosa Srbije i SAD: Brnabić na sastanku sa američkim senatorom o budućnosti dve zemlje (FOTO)

Brnabić je istakla da posle brojnih susreta u Vašingtonu, oseća da ova administracija ima drugačiji odnos prema Srbiji

[justify]Senator Džonson, predsedavajući Potkomiteta za Evropu Senata, koji se u više navrata susreo i sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, rekao je da su Srbija i Zapadni Balkan važni za SAD i da će SAD nastaviti da podržavaju reformske procese u regionu, saopštila je vladina Kancelarija za saradnju sa medijima.
Podrška Sjedinjenih Država procesu evropskih integracija Srbije za nas je važna - istakla je Brnabić i naglasila da je Srbija dosledno posvećena članstvu u EU i jačanju regionalne stabilnosti i saradnje.
Brnabić je rekla da je očuvanje stabilnosti na Kosovu i Metohiji jedan od ključnih prioriteta, i da je upravo zato od posebne važnosti ostanka KFOR-a u nesmanjenom sastavu.
Zadaće ste shvatili, očito. Ali svejedno ništa od povrata Kosova!

_________________
Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Noor 26/7/2018, 22:39

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
evo ti s prve stranice svemoguceg , sad navedi sto su izraelci investirali u HR osim odvoza krupnog otpada iz izraela  ;)

Kud ćeš krupnijeg otpada od sjebane i retardirane Soroseve kopiladi, a to nam nisu izvezli, toga imamo mi i za izvoz.  ;)
a problem je i sto se nekontrolirano koti
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Regoč 26/7/2018, 22:40

Speare Shaker wrote:
Regoč wrote:http://www.poslovni.hr/hrvatska/dok-ing-s-izraelcima-razvija-visenamjenskog-robota-343250?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=343250&utm_campaign=FB+page+statusi
Male zemlje pune energije: Izrael oduševljen hrvatskom vojnom industrijom
Izrael ima jednu od najrazvijenijih namjenskih industrija u svijetu, a koja želi surađivati s Hrvatskom.

Nakon što je na proljeće Hrvatska odabrala Izrael kao dobavljača lovačkih zrakoplova F-16 za Hrvatsko ratno zrakoplovstvo, učestali su sastanci hrvatskih i izraelskih institucija i tvrtki na svim razinama.

U tom svijetlu je i jučer u Zagrebu održana Konferencija obrambenih industrija Hrvatske i Izraela, a kojoj je nazočio i izraelski predsjednik Reuven Rivlin koji je snažno podržao daljnji razvoj prijateljstva i suradnje Hrvatske i Izraela.

"Hrvatska i Izrael su male zemlje pune energije. Naša želja je i dalje razvijati obrambenu industriju i upravo ovo je prilika da se uvjerite u najnapredniju tehnologiju koju naša država nudi, a moram reći kako smo oduševljeni i hrvatskom ponudom", rekao je Rivlin.

Veliku mogućnost za suradnju potvrdila je i Rivlinova domaćica, hrvatska predsjednica Kolinda Grabar Kitarović te ministar obrane Damir Krstičević. "Nadamo se inicijativama koje će dovesti do ulaganja u našu industriju i stječem dojam kako Država Izrael ima buduću viziju oko sklapanja novih partnerskih odnosa", poručuje predsjednica.

Na konferenciji su sudjelovale hrvatske tvrtke Agencija Alan, Šestan Busch, HS Produkt, DOK-Ing, Zrakoplovno-tehnički centar, Pomorski centar za elektroniku, CS Computer System.

Od izraelskih tvrtki predstavile su se IAI-IsraelAerospace Industries, Elbit Systems, Rafael, IMI Systems, Aeronautics - Defense Systems, Verint Systems i MER Group. DOK-Ing i IAI su dogovorili zajednički razvoj robota koji bi se koristio za mješovite svrhe.
Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 P0

Dakle, mi smo dogovorili gospodarsku suradnju na konkretnim projektima i poslovima, a Srbija je dobila što konkretno?
Ništa. Koliko ja vidim.
Tako je. Stavih čisto da Pižon vidi razliku, kad već voli teme o Hrvatskoj.

_________________
Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by debotoijusto 26/7/2018, 22:40

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:I da, kada sam tražio informacije o izraleskim ulaganjima, tražio sam iz pouzdanih i službenih izvora, jebo te kurir da te jebo.  ;)

ae , problem je portal na vrhu izlista svemoguceg koji prenosi sluzbenu izjavu ambasadorice izraela
nadam se da mozes bolje zastupati svoje stavove , ovo je podkapacitirano

Našao se pravi da mi prigovara na potkapacitiranosti.  ;)
Da i ne spominjem funkcionalnu polupismenost.  :P ;)

dobar , gram nazi , nije odavna bio taj argument  ;)
ne mogu se oteti dojmu da bi "borat" tebe navuka na pricu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by flumen 26/7/2018, 22:42

ja bih se da sam Srbin pitao - zar nema srba da srbuju?
Suljo je iz Hrvatske, Seselj je Hrvat, Brnabic je Hrvatica - da nije to dio tajnog plana kako sjebat Srbiju i svesti je na beogradski pasaluk?

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju - Page 2 Empty Re: Rivlin: Ponosan sam što sam prvi izraelski predsednik,koji je posetio Srbiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum