ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU - Page 2 Empty Re: Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU

Post by Leviathan2 1/6/2018, 16:55

ja mrave pospricao sinusanom, nekad, jbte, nije bilo mrava u okolici kuce na 20 metara :)

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU - Page 2 Empty Re: Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU

Post by Eroo 1/6/2018, 16:55

Gdje su nestali oni mali crveni, egipatski-faraonke, nema ih više?
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU - Page 2 Empty Re: Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU

Post by Guest 1/6/2018, 16:56

Noor wrote:
Metuzalem wrote:
Noor wrote:
Metuzalem wrote:
Noor wrote:jebate, ko mravi su, pošpricaš im s raidom jednu stazu, nađu drugu, pošpricaš i tu...eno ih na trećoj, užas
ovo radim ima 15 dana..


sa pravim mravima,naravno:)
hehe...i ja, hebem im sve po spisku, puna mi ih je kuhinja :D
ja ih preventivno oko kuće..jer kad krene invazija liti izlaze iz utičnica:)


čak i pomalo uživam tamanit ih:P
nisam našla kuda ulaze u kuću, al kad to otkrijem, dobit će po piksi i izvana :D
ovi moji su sitni i brzi da je straaašno
moji su uglavno nijemci, pokoji partizan, tih brzih je najmanje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU - Page 2 Empty Re: Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU

Post by mutava baštarda 1/6/2018, 19:41

Eroo wrote:Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU

1. Juna 2018.

Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU - Page 2 46-109656415
U toku je proces nastanka nove migrantske “džamijske rute” duž koje džamije nude podršku migrantima, objavili su austrijski mediji pozivajući se na upozorenja šefa grupe za azil, migraciju i ljudska prava u Ministarstvu unutrašnjih poslova Austrije Petera Vebingera.
Austrijski mediji naveli su da nova balkanska ruta, koja trenutno nastaje, vodi preko Albanije, Crne Gore ili Srbije, BiH i Hrvatske.
Eksperti na licu mjesta je nazivaju “džamijskom rutom”, pošto džamije duž rute pružaju podršku izbjeglicama u njihovom kretanju.
Vebinger je ukazao da postoji i mogućnost takvog razvoja situacije koji bi mogao dovesti do porasta izbjegličkog talasa.
– Rast broja migranata 2014. godine vodio je ka ishodu koji smo imali 2015. godine, a to bi moglo da se dogodi 2019. godine – rekao je Vebinger.


http://saff.ba/austrijski-mediji-izmislili-novi-islamofobicni-termin-dzamijska-ruta-za-migrante-ka-eu/
Route 666

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU - Page 2 Empty Re: Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU

Post by mutava baštarda 1/6/2018, 19:44

Evo jedna umjesto jode 

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU - Page 2 Empty Re: Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU

Post by veber 1/6/2018, 19:55

Noor wrote:
catabbath wrote:Ponekad Raid nije dovoljan pa upotrijebiš Biokill
jučer sam uzela pitroid, savršen je! i miriši na vaniliju :D
muž se ne broji

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU - Page 2 Empty Re: Austrijski mediji : “Džamijska ruta” za migrante ka EU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum