ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zokina tragikomedija sa vlakom

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zokina tragikomedija sa vlakom - Page 2 Empty Re: Zokina tragikomedija sa vlakom

Post by darth_vader 9/10/2015, 00:15

kaja_333 wrote:A gle, postoji ipak. Ako ti je država u sporu s nekim, pa ne možeš hodati okolo kao predsjednica i udruživati se s njima i tračati vladu. Sto to znaci da nam rat objavi netko da bi ona surađivala s njima jer joj se Milanović ne sviđa.. Mislim, bas jadno i izdajnički ..
  

A Premijer ima ovlasti tračati vlastite građane i narod po svijetu okolo? Pa barem je u redu i poželjno ogovarati nesposobnu Vladu svugdje i pred svima i distancirati se od iste...ono smješnija nakupina individualaca nije stolovala na Markovom trgu valjda nikada...neš ti vjerodostojne Vlade...mislim nisu ni  HDZ-ovci nešto bolji, ali opet teško je sadašnjeg Premijera nadmašiti po gluposti...moraš biti baš talentiran za to...

darth_vader

Posts : 19734
2014-04-17


Back to top Go down

Zokina tragikomedija sa vlakom - Page 2 Empty Re: Zokina tragikomedija sa vlakom

Post by sitting_bull 9/10/2015, 01:12

jasambrend wrote:Prika...nema ti tu nigdje mojih...svi oni itekako furaju svoje interese, a boli ih kurac za raju i za ikoga...kako Mamić, tako Maleš...jebe im se i jednome i drugome i za Hajduk i za Dinamo...samo jebi ga ja sam tog svjestan i Hajduk mi je draži pa makar i zadnji bio, nego da se na njemu iživljava neki krkan koji do rezultata dolazi isključivo silovanjem nogometnih institucija...

naivčina misli kako brbić i ljubo isto nisu neka vrsta krkana, samo ne toliko sposobna i vješta u vođenju kluba pa ih to naizgled ne čini krkanima.

bijeg iz maksimira je isto neka vrsta silovanja institucija, skup na rivi višestruko uveličan je isto silovanje javnosti lažnom podrškom, a istina se pokaže kad dođe neki liberec i europski suci.

no dobro. nisi ti kriv što kmečiš, mamić je kriv...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Zokina tragikomedija sa vlakom - Page 2 Empty Re: Zokina tragikomedija sa vlakom

Post by darth_vader 9/10/2015, 01:47

Bijeg iz Maksimira je upravo posljedica silovanja institucija jer su si pojedinci u ovoj državi uzeli malo prevelike ovlasti...svakako da je klub trebao snositi sankcije, ali mi je drago da se solidarizirao s navijačima kojima nečija privatna policija bez ikakvog bitnog razloga nije dala prisustvovati utakmici...podrška većine javnosti je neupitna pa dovoljno je pogledati reakcije diljem zemlje na ovaj cirkus s izbornikom mediokritetom...a Hajduk skrpan i sklepan zbrda/zdola ipak koliko toliko skupo proda kožu bez obzira na kvalitetu kadra(a uostalom Liberec je klepio i Marseillea u gostima)...i nije još uvijek iznevjerio svoju publiku jer su ljudi koji ga vode ipak svjesni zbog koga i za koga se taj sport uopće igra...Za Zdravkov i Zoranov džep sigurno ne...Brbić i Pavasović tu razinu bahatosti, vulgarnosti i pokvarenosti poput dotičnih ne mogu sasvim sigurno dosegnuti...jednostavno se poklopilo i da je HNS postao utočište valjda najvećih ljiga u nogometu koje su gmizale ovom jadnom kvazidržavom...odaziv publike i interes za domaći nogomet(pa i reprezentaciju) sami za sebe sve govore...Mamić je uspio gotovo nemoguće...odnaroditi nogomet...svaka čast, veliki uspjeh...


Last edited by jasambrend on 9/10/2015, 01:48; edited 1 time in total (Reason for editing : j)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Zokina tragikomedija sa vlakom - Page 2 Empty Re: Zokina tragikomedija sa vlakom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum