ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by Kermit 25/5/2018, 14:36

Hektorović wrote:
Nije on niti rekao da nema već da ima ali nije htio, a zato što nije htio već je kenjao ovi su ga htijeli pretući, pa pretjerali, naravno zanemari moju priču već je bolja ona sa đemperom punog Lsd-a i laptopom u potoku

Pa sad aktuelna teorija je da ga je otelo 20 mafijaša, ubili ga policajci, namjestili mu drogu, jer eto nije htio biti diler...  još doveli glumce da se lažiraju video snimci...


ma adjde...
Šta misliš kako to da su gradovi puni kokaina i da nitko od većih nije pao sa drogom nepamtim?

Nevezano za ovog malog, mene više zabrinjava što većina foruma uopće ne razumije kako funkcioniraju stvari to je frapantno heheh i issue

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by Hektorović 25/5/2018, 14:40

Pa dobro asila, ner im čitaš teorije, zar ne misliš da su malo pretjerali?

Otac Davida Dragičevića pričao u Beogradu o najgorim mukama svoga sina: Silovali su ga i bacili u kanalizaciju. 



Davidov otac naglašava: "Imam informacije  dokazaću ih da je dijete udavljeno i mučeno, maltretirano. Vidjeli ste na slikama, metode koje su samo znane pripadnicima MUP-a i Tužilaštva". 
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by Hektorović 25/5/2018, 14:42

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 137
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by Hektorović 25/5/2018, 14:43

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 138
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by Hektorović 25/5/2018, 14:45

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 139
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by Kermit 25/5/2018, 14:45

Hektorović wrote:Pa dobro asila, ner im čitaš teorije, zar ne misliš da su malo pretjerali?

Otac Davida Dragičevića pričao u Beogradu o najgorim mukama svoga sina: Silovali su ga i bacili u kanalizaciju. 



Davidov otac naglašava: "Imam informacije  dokazaću ih da je dijete udavljeno i mučeno, maltretirano. Vidjeli ste na slikama, metode koje su samo znane pripadnicima MUP-a i Tužilaštva". 
Ma ja obožavam masovno histerije ne samo kao pojave nego kao okidač za određene promjene
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by Hektorović 25/5/2018, 14:51

Kermit wrote:Ma ja obožavam masovno histerije ne samo kao pojave nego kao okidač za određene promjene

Ma kakve promjene? Pa u RS-u je sa druge strane i još gora mafija od ove na vlasti i pritom loša za Hrvatske interese... Nikakvih promjena tu nema jer se ne radi o Švicarcima niti Šveđanima.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by Kermit 25/5/2018, 14:55

Hektorović wrote:
Kermit wrote:Ma ja obožavam masovno histerije ne samo kao pojave nego kao okidač za određene promjene

Ma kakve promjene? Pa u RS-u je sa druge strane i još gora mafija od ove na vlasti i pritom loša za Hrvatske interese... Nikakvih promjena tu nema jer se ne radi o Švicarcima niti Šveđanima.
Ma znam zajebavam se, kod nas je vrćenje u krug jer narod ima IQ 80 bodova i tu neće biti nikad ništa, nažalost
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by marcellus 25/5/2018, 14:56

Kermit wrote:
marcellus wrote:nađena mu ukradena roba u džepovima od provale te noći, osim laptopa koji je ko zna gdje završio ili ga je odmah utopio za šut, i zabilježeno da se potuko te noći a ozljede su nastale prije utapanja, dakle sve štima

https://www.nezavisne.com/novosti/hronika/Policija-Dragicevic-vjerovatno-pao-u-Crkvenu-u-dzepovima-mu-nadjene-ukradene-stvari/470572

mislim baš bi murija išla ubit studenta koji nema veze s ničim pod bogom
Znači pojeo pola table LSD-a i išao provaljivati i krasti laptopove, te je usred krađe odlučio malo da se kupa u potoku, pa logično hehehe odi kod dodo po doktorat iz kriminologije

pa na acidu ljudi i odluče letit s tuluma u mamutici na 16. katu
ok spriječili smo je


_________________
Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by marcellus 25/5/2018, 14:57

a osim toga nije da nije imao problema sa zakonom i prije a bogami i drogom

te iste noći se potuko s tri debila ko što je i on zabilježile kamere, i od tud su mu lakše ozljede i to je sve

inače zlato tatino, nanošenje teških tjel. ozljeda ma srčeko

_________________
Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by marcellus 25/5/2018, 14:58

a inače tijelo je jasno unakaženo kad danima i tjednim stoji u vodi, jebiga ribe rakovi insekti

_________________
Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by marcellus 25/5/2018, 14:59

uostalom nigdje motiva zašto bi bezveznog balavca neko ubio

_________________
Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by Kermit 25/5/2018, 15:01

marcellus wrote:
Kermit wrote:
marcellus wrote:nađena mu ukradena roba u džepovima od provale te noći, osim laptopa koji je ko zna gdje završio ili ga je odmah utopio za šut, i zabilježeno da se potuko te noći a ozljede su nastale prije utapanja, dakle sve štima

https://www.nezavisne.com/novosti/hronika/Policija-Dragicevic-vjerovatno-pao-u-Crkvenu-u-dzepovima-mu-nadjene-ukradene-stvari/470572

mislim baš bi murija išla ubit studenta koji nema veze s ničim pod bogom
Znači pojeo pola table LSD-a i išao provaljivati i krasti laptopove, te je usred krađe odlučio malo da se kupa u potoku, pa logično hehehe odi kod dodo po doktorat iz kriminologije

pa na acidu ljudi i odluče letit s tuluma u mamutici na 16. katu
ok spriječili smo je

da idu, ali ne idu obijati planski kuće i krasti laptopove, kad se uzme lezde onda se ne ide nigdje, a ne na posao
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by Hektorović 25/5/2018, 15:01

marcellus wrote:uostalom nigdje motiva zašto bi bezveznog balavca neko ubio

Sveopća zavjera planirana mjesecima.

Masovna histerija otprilike... Kažem kod srba te emotivno impulzivne priče pale, kritičkog odmaka nema. Da ne spominjemo kako su sami slabi na slavljenje likova sa one strane ruba...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by Kermit 25/5/2018, 15:13

marcellus wrote:uostalom nigdje motiva zašto bi bezveznog balavca neko ubio
Krivo mjesto, krivo vrijeme, krivo društvo i grad
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by Yehudim 25/5/2018, 15:24

Kavran wrote:
Leviathan2 wrote:dobro, sam ne kuzim kakve ima veze momak s dodikom

zna usrael yehudi.

 To je tvoj frend jeba te on u usta lajava

-----------------------------------------------------------

 Koji kurac ti mene spominješ uopće kad te se ne diram

 Stvar je jako jednostavna, pa ćeš valda skužiti - Ne čini mi ono šta ja tebi ne činim-


 Odjeb od mene
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by marcellus 25/5/2018, 15:55

Kermit wrote:
marcellus wrote:uostalom nigdje motiva zašto bi bezveznog balavca neko ubio
Krivo mjesto, krivo vrijeme, krivo društvo i grad

haha da mali čist ko suza dredice i optužnica za nanošenje teških tjelesnih ozljeda još od prije, tučnjava te noći

ma zlato mamino

podmetnulo mu ukradene stvari i još mu stavilo i lsd u drogu

_________________
Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by Hektorović 25/5/2018, 15:57

marcellus wrote:
haha da mali čist ko suza dredice i optužnica za nanošenje teških tjelesnih ozljeda još od prije, tučnjava te noći

ma zlato mamino

podmetnulo mu ukradene stvari i još mu stavilo i lsd u drogu

"Izgleda da neću daleko stići, jer sam ja samo još jedan pijun u ovoj priči. Ne idem nigdje, načinio sam štetu, ja sam samo još jedan klinac u getu" - stihovi su koje je David Dragičević napisao kada je imao 16 godina...


Roditelji su očito radili svoj posao...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by Hektorović 3/6/2018, 22:15

Dragičević: Riješite slučaj Davidovog ubistva ili neće biti izbora
Davor Dragičević poručio je večeras u Banjoj Luci političarima i iz vlasti i opozicije u RS-u da, ako se do oktobra ne riješi slučaj ubistva njegovog sina Davida, da izbora neće biti. 
Nije pojasnio šta konkretno pod tim misli.
- Poručujem Miloradu Dodiku, Željki Cvijanović, ministru pravde Antonu Kasipovići i policije Draganu Lukaču i svim ostalim političarima na vlasti i u opoziciji, da ako ne riješite do oktobra 'slučaj Davida Dragičevića', izbora neće biti. Ja vam neću dati, neće ni narod. Svim institucijama poručujem, nećete dočekati oktobarske izbore, morate riješiti ubistvo Davida Dragičevića...- ustvrdio je Davor Dragičević.
Navodi da su Davidova majka Suzana i on oštećena strana i da imaju pravo da okrivljuju, te da za to ga mogu tužiti.
Davor Dragičević već 70 dana uz podršku grupe „Pravda za Davida“ organizuje okupljanja u centru Banje Luke, tražeći, kako navodi, pravdu u slučaju „teškog ubistva“ njegovog sina.
Ustvrdio je i da su "njegovo dijete pripadnici MUP-a RS ubili, masakrirali..."
Banjalučko tužilaštvo još nije dalo kvalifikaciju u ovom predmetu, jer tvrde da istraga traje.
Svoj izvještaj, a nakon uzetih izjava rukovodstva policije i banjalučkog Okružnog tužilaštva, narednih dana će Skupštini dostaviti Anketni odbor, čiji je cilj sagledavanja svih relevantnih činjenica vezanih za slučaj stradanja ovog banjalučkog mladića.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane - Page 3 Empty Re: Pravda za Davida-Riječani će podržati Banjalučane

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum