ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

policija u lovu na bicikliste

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

policija u lovu na bicikliste - Page 2 Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by v_vlado 6/10/2015, 21:14

Ja podržavam veću prometnu izobrazbu u školi uz praktični dio i simulacije lakših udesa.....pa kad bubneš glavom,pamtiš ..

v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste - Page 2 Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by neva 6/10/2015, 21:15

debotoijusto wrote:pjesak biciklist i vozac motornog prometala sam ...nema tu ispravnih , biciklisti voze svakako jer ne postoji kultura voznje i staze , vozaci motornih prometala misle ako na kon. tabli pise 240km/h da mogu to i koristiti slobodno jer naravno svaki je bogomdani vozac a pjesaci su ovce po gradu , pretrcavaju/prolaze svugdje kao da ce se mot. vozilo odbiti od njih pri srazu ...podrzavam vece kazne za sve tri skupine u prometu kao i za odgovorne za infrastrukturu
Kad sam pješak, imam običaj izbjegavati pothodnike, prelazim preko ceste i onda se moram izmotavati da me ne kazne kad me uhvate :trept
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste - Page 2 Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by debotoijusto 6/10/2015, 21:24

r_nevjesta wrote:
debotoijusto wrote:pjesak biciklist i vozac motornog prometala sam ...nema tu ispravnih , biciklisti voze svakako jer ne postoji kultura voznje i staze , vozaci motornih prometala misle ako na kon. tabli pise 240km/h da mogu to i koristiti slobodno jer naravno svaki je bogomdani vozac a pjesaci su ovce po gradu , pretrcavaju/prolaze svugdje kao da ce se mot. vozilo odbiti od njih pri srazu ...podrzavam vece kazne za sve tri skupine u prometu kao i za odgovorne za infrastrukturu
Kad sam pješak, imam običaj izbjegavati pothodnike, prelazim preko ceste i onda se moram izmotavati da me ne kazne kad me uhvate :trept

nisam ni ja djevica marija , maksimirsku redovno prelazim van oznaka oko 12-1 -2 kad promet padne...i bicikl svugdje vozim jedino u autu stvarno pazim i drzim se propisa...ako me kazne sto sad , kriv sam , zasigurno se necu pozivati na proklete skupljace poreza i "kako onaj moze..." ... svi imamo losu prometnu kulturu i infrastrukturu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste - Page 2 Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by neva 6/10/2015, 21:27

debotoijusto wrote: svi imamo losu prometnu kulturu i infrastrukturu
Prije tjedan-dva na semaforu kod NSB, tip u autu ispred uredno otvori prozor, istrese pepeljaru na cestu i odveze se...
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste - Page 2 Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by Riplex 6/10/2015, 21:32

Vozim sve i sa svim se ponašam ko Senna...samo hvatam procjepe i sve što nogu da proletim. A da mi je vidit junaka u npr. Zg što će me stić i napisat kaznu dok sam na biciklu...hehe

ugl. u prometu predpostavljam da su svi maloumni i nema frke

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste - Page 2 Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by Riplex 6/10/2015, 21:38

r_nevjesta wrote:
debotoijusto wrote: svi imamo losu prometnu kulturu i infrastrukturu
Prije tjedan-dva na semaforu kod NSB, tip u autu ispred uredno otvori prozor, istrese pepeljaru na cestu i odveze se...
zato imaš čistoću...ulica se čisti i dobro svima. Kao što je i kultura u Norveškoj

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste - Page 2 Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by aben 6/10/2015, 21:50

Riplex wrote:
r_nevjesta wrote:
debotoijusto wrote: svi imamo losu prometnu kulturu i infrastrukturu
Prije tjedan-dva na semaforu kod NSB, tip u autu ispred uredno otvori prozor, istrese pepeljaru na cestu i odveze se...
zato imaš čistoću...ulica se čisti i dobro svima. Kao što je i kultura u Norveškoj
upravo to, nasilno nam naplaćuju čistoću, i onda još da ne bacamo smeće.

Defending the Litterer

https://mises.org/library/defending-litterer

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste - Page 2 Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by Riplex 6/10/2015, 21:56

aben wrote:
Riplex wrote:
r_nevjesta wrote:
debotoijusto wrote: svi imamo losu prometnu kulturu i infrastrukturu
Prije tjedan-dva na semaforu kod NSB, tip u autu ispred uredno otvori prozor, istrese pepeljaru na cestu i odveze se...
zato imaš čistoću...ulica se čisti i dobro svima. Kao što je i kultura u Norveškoj
upravo to, nasilno nam naplaćuju čistoću, i onda još da ne bacamo smeće.

Defending the Litterer



https://mises.org/library/defending-litterer
ulica ionako nije priroda...gradovi su zapravo jedan ogromno litter...e već kada moram plaćat čišćenje zagađivanja onoga što je zagadilo bacat ću bez pardona

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste - Page 2 Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by Guest 6/10/2015, 22:03

kaja_333 wrote:jedino što sada vidim a razočaralo me, odnosi se samo na osjek-baranju, valjda će i do zagreba doći.
Nije to samo "navala na bicikliste". Govnari kaznama cijede i zadnje kune ljudima. Već je ustaljeno, da kad Podravskom magistralom putuješ u smjeru Zagreba, zasjede prestaju u Donjem Miholjcu. Natprosječno puno policajaca u ovoj otužnoj županiji moraju stvoriti novac za svoje plaće.

policija u lovu na bicikliste - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTRo7JNiN-J4yNmklNDG-5G9pdF1Uj9lW8yqhQAmLiwTC5IXn-E9w

Pola milijuna Hrvata na sudu za prekršaje, a još dva milijuna platilo mandatne kazne

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste - Page 2 Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by Brain32 6/10/2015, 22:35

Ma ustvari me samo smeta na pješačkom jer se praktički teleportiraju a ako je jedan od onih prijelaza gdje je istovremeno zeleno za skretanje auta i prolaz pješaka onda ti još jebu mater da kaj radiš...divota.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste - Page 2 Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by darth_vader 7/10/2015, 10:07

Ako im se baš toliko gine, a nek ih puste onda bez kazni...u srazu bicikla i automobila neće sigurno vozač automobila nastradati...mislim da su kazne u ovom svemu najmanji problem...veći je ljudska glupost i latentna suicidalnost kod nekih...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste - Page 2 Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by Guest 7/10/2015, 10:30

abraham wrote:Bicikliram redovito i ne mogu reci da i meni idu na zivce biciklisti koji se ponasaju kao kreteni. Nije da ih nema, da voze po kolniku gdje ima staza i sl ali da ima  stoke za volanima auta je takodjer cinjenica.


Potpuno se slažem da ih ima. Ali s druge strane svi auti imaju registracije. I velika večina vozača auta položili je vozački ispit. Meni se budala zabila bicklom u auto na đamiji. Pokušao je iz trake za desno produžiti ravno i završio u mojim vratim. Izgrebao mi je vrata od auta. I što da u radim ? Da ga ubijem na cesti ili što ? Osiguranje nema. Podatke mi može i ne mora dati. Vozačku dozvolu nema i nema pojma da traka za desno ne može ravno. Pa ti meni objasni što da napravim u takvoj situaciji ? Da je bio u autu ima regu ima osiguranje zovem muriju i boli me kurac. Budalu na biciklu samo isprebijati mogu. I onda sam ja kriv što sam ga prebio a ne on što mi je izgrebao auto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste - Page 2 Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum