ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

policija u lovu na bicikliste

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

policija u lovu na bicikliste Empty policija u lovu na bicikliste

Post by kaya Tue 6 Oct - 20:00

Hvala ti Bože više, nitko me više ne nervira od biciklista. Glume pješake kada su zebri i automobile na kolnike bez posljedica i registarskih oznaka. Izazovu sudar i pobjegnu na nogostup a ne odgovaraju nikome. Prelaze zebre na biciklu i stupaju na njega kao da su oslobodili zebru nesvjesni da vozač ne može ocjeniti brzinu kojom dolaze. Idioti.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by kaya Tue 6 Oct - 20:02

"Kada dođu na pješački prijelaz, ponašaju se kao da postoji betonska barijera i nitko im ništa ne može, niti gledaju lijevo niti gledaju desno. Ne zaustave se da se uvjere nailazi li vozilo ili ne, a uz to prelaze cestu gdje god njima to odgovara", govore iz policije.
Policijska uprava osječko-baranjska najavila je rat biciklistima i pješacima koji se ne pridržavaju prometnih pravila. Od sada se više nikog neće upozoriti kada učini kakav prekršaj, nego će odmah dobiti kaznu, piše Glas Slavonije. 
– Ovo je izvanredna situacija i više nema upozoravanja! Cijele prošle godine u prometu je poginulo 13 osoba, a u prvih devet mjeseci ove godine već smo na broju 31, što je gotovo osam četveročlanih obitelji. Od ukupnog broja poginulo je sedam pješaka i šest biciklista. Biciklisti su bahati, kreću se kuda i kako hoće, a u noćnim i uvjetima smanjene vidljivosti ne nose reflektirajuće prsluke niti imaju svjetla na biciklima – kazao je Berislav Horvatić, voditelj Sektora za sigurnost cestovnog prometa PU osječko-baranjske i dodao da je u prvih devet mjeseci već kažnjeno 2500 biciklista, što je za oko 800 više nego prošle godine.
Horvatić navodi da su i pješaci problem. “Kada dođu na pješački prijelaz, ponašaju se kao da postoji betonska barijera i nitko im ništa ne može, niti gledaju lijevo niti gledaju desno. Ne zaustave se da se uvjere nailazi li vozilo ili ne, a uz to prelaze cestu gdje god njima to odgovara. Jedan je pješak poginuo dok je ležao na cesti kod Novaka”, tvrdi i dodaje: “Građani kažu da nas je puno na cestama, a bome će nas biti i više! Uskoro ćemo oformiti i mobilni tim koji će 24 sata biti na terenu.”
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by kaya Tue 6 Oct - 20:03

jedino što sada vidim a razočaralo me, odnosi se samo na osjek-baranju, valjda će i do zagreba doći.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by jastreb Tue 6 Oct - 20:32

Kod mene su preko sezone ti biciklisti prava napast. Usporavaju promet,voze se posred ceste,a čak nekad i na kolniku ondje gdje postoji biciklistička staza.

Zna se desiti i to da usred najveće gužve na magistrali voze bicikle sa nekakvom prikolicom u kojem voze malu bebu!!!

Zamisli ti kretenikusa! Mene je ponekad usred tih gužvi strah izaći na cestu sa skuterom,a on na biciklu sa nekakvom "prikolicom" u kojem leži malo dijete!!! :omg
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by kaya Tue 6 Oct - 20:37

jastreb wrote:Kod mene su preko sezone ti biciklisti prava napast. Usporavaju promet,voze se posred ceste,a čak nekad i na kolniku ondje gdje postoji biciklistička staza.

Zna se desiti i to da usred najveće gužve na magistrali voze bicikle sa nekakvom prikolicom u kojem voze malu bebu!!!

Zamisli ti kretenikusa! Mene je ponekad usred tih gužvi strah izaći na cestu sa skuterom,a on na biciklu sa nekakvom "prikolicom" u kojem leži malo dijete!!! :omg
ne, pa to je strašno što oni izvode. ja izlazim danas u rikverc a nemam senzor i imam visok auto, i pogledam retrovizor i nema nikoga, i kobila na biciklu  mi se stvori iza leđa jer oni brzo dođu  bez obzira što vidi da auto kreće u rikverc i ja sreća ugledam kozu  i zakočim. a da ju tresnes kriv.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by abraham Tue 6 Oct - 20:47

Bicikliram redovito i ne mogu reci da i meni idu na zivce biciklisti koji se ponasaju kao kreteni. Nije da ih nema, da voze po kolniku gdje ima staza i sl ali da ima stoke za volanima auta je takodjer cinjenica.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by kaya Tue 6 Oct - 20:57

abraham wrote:Bicikliram redovito i ne mogu reci da i meni idu na zivce biciklisti koji se ponasaju kao kreteni. Nije da ih nema, da voze po kolniku gdje ima staza i sl ali da ima  stoke za volanima auta je takodjer cinjenica.
ima, ali oni imaju registraciju i kada nešto skrive u prometu odgovaraju. ovi pobjegnu na pješački i ne možeš im ništa
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by abraham Tue 6 Oct - 21:01

https://www.facebook.com/video.php?v=10207345235526652&fref=nf Koji zbunjen svijet. Bilo kako bilo ali biciklisticka staza bi trebala biti nedaleko.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by Guest Tue 6 Oct - 21:02

abraham wrote:Bicikliram redovito i ne mogu reci da i meni idu na zivce biciklisti koji se ponasaju kao kreteni. Nije da ih nema, da voze po kolniku gdje ima staza i sl ali da ima  stoke za volanima auta je takodjer cinjenica.
ima pogotovo oni koji na raskrižju staju na zebri, umjseto na znaku stop koji je prije zebre
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by jastreb Tue 6 Oct - 21:03

Ma ja mislim da nema problema(barem kod mene) sa domaćim biciklistima.

Al kad dođu stranci,onda je to strašno.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by neva Tue 6 Oct - 21:05

Pa super, sad će kažnjavati nas na biciklima, a kad se pješaci rašire po cijelom nogostupu, mrtvohladno hodaju po biciklističkoj stazi i ne žele se maknuti biciklistu, onda nikom ništa pale Inače, kažnjavala bih bicikliste koji se voze sa slušalicama u ušima, jer zbilja jesu opasni za sebe i okolinu.
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by v_vlado Tue 6 Oct - 21:05

Stoka u prometu bilo na biciklima,pješke ili autima....stvar opće kulture,ali što očekivat od naroda koji bira za vlast hdz i sdp...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by kaya Tue 6 Oct - 21:06

r_nevjesta wrote:Pa super, sad će kažnjavati nas na biciklima, a kad se pješaci rašire po cijelom nogostupu, mrtvohladno hodaju po biciklističkoj stazi i ne žele se maknuti biciklistu, onda nikom ništa pale Inače, kažnjavala bih bicikliste koji se voze sa slušalicama u ušima, jer zbilja jesu opasni za sebe i okolinu.
ili kada pješaci prelaze zebru sa slušalicama, neshvatljivo, i ne gledaju lijevo desno, oni misle da ih ne možeš pogaziti tamo izgleda.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by kaya Tue 6 Oct - 21:07

v_vlado wrote:Stoka u prometu bilo na biciklima,pješke ili autima....stvar opće kulture,ali što očekivat od naroda koji bira za vlast hdz i sdp...
a koga da biraju, orah?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by Guest Tue 6 Oct - 21:08

r_nevjesta wrote:Pa super, sad će kažnjavati nas na biciklima, a kad se pješaci rašire po cijelom nogostupu, mrtvohladno hodaju po biciklističkoj stazi i ne žele se maknuti biciklistu, onda nikom ništa pale Inače, kažnjavala bih bicikliste koji se voze sa slušalicama u ušima, jer zbilja jesu opasni za sebe i okolinu.

imaš zvonce ili trubu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by dijagram Tue 6 Oct - 21:11

kaja_333 wrote:
r_nevjesta wrote:Pa super, sad će kažnjavati nas na biciklima, a kad se pješaci rašire po cijelom nogostupu, mrtvohladno hodaju po biciklističkoj stazi i ne žele se maknuti biciklistu, onda nikom ništa pale Inače, kažnjavala bih bicikliste koji se voze sa slušalicama u ušima, jer zbilja jesu opasni za sebe i okolinu.
ili kada pješaci prelaze zebru sa slušalicama, neshvatljivo, i ne gledaju lijevo desno, oni misle da ih ne možeš pogaziti tamo izgleda.
mozes,ali oni nece biti krivi:)
podsjeca na alan forda, kad kaze ludi znanstvenik kolegi, pazi s tim laserom,zacas ces dezintegrirati koji dio tijela
ovaj uzvrati,pa sto, baza je opskrbljena odlicnim ortopedskim pomagalima
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by debotoijusto Tue 6 Oct - 21:12

pjesak biciklist i vozac motornog prometala sam ...nema tu ispravnih , biciklisti voze svakako jer ne postoji kultura voznje i staze , vozaci motornih prometala misle ako na kon. tabli pise 240km/h da mogu to i koristiti slobodno jer naravno svaki je bogomdani vozac a pjesaci su ovce po gradu , pretrcavaju/prolaze svugdje kao da ce se mot. vozilo odbiti od njih pri srazu ...podrzavam vece kazne za sve tri skupine u prometu kao i za odgovorne za infrastrukturu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by neva Tue 6 Oct - 21:12

ostrakon wrote:imaš zvonce ili trubu?
Zvonce.. i dobro se čuje, ali pješaci valjda naglo ogluše na nogostupu scratch
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by aben Tue 6 Oct - 21:13

smišljajte vi svoje zakone i kazne koliko oćete, al ne zaboravite i soli za na rep:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by v_vlado Tue 6 Oct - 21:14

Ja podržavam veću prometnu izobrazbu u školi uz praktični dio i simulacije lakših udesa.....pa kad bubneš glavom,pamtiš ..
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

policija u lovu na bicikliste Empty Re: policija u lovu na bicikliste

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum