ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by debotoijusto 1/10/2015, 22:17

ostrakon wrote:
asilovski wrote:
ostrakon wrote:
aben wrote:
ostrakon wrote:
aben wrote:intelektualno vlasništvo ne postoji općenito,
možda je tako u tvojoj paralelnoj dimenziji
postoje li tamo ugovori između stranaka, ili kako se obavlja razmjena, nema računa?
ugovori između slobodnih ljudi postoju,
ali ako ja najden tvoju misao ili takt bez da san s tobun potpiso ugovor, fotokopirati ću je bez moralnih tegob.
neće te smetati što stoji moj potpis na tim dokumentima koje si našao? moj potpis ćeš izbrisati i stavit ćeš svoj?

ako bi našao moj novčanik, novac u njemu je tvoj, ne bi mi ga htio vratiti?
drugo ti si prvi bio protiv antipiratskih zakona i zabrana, štetnosti istih, te koristi od pirata upravo za muzičku i filmsku ind. znači opetovano si kontradiktoran
zato što je u glazbi piratstvo oblik promocije, što više ljudi konzumira glazbu to će ju više i kupiti legalno, jer žele posjedovati CD

vidiš da je danas sva glazba dostupna besplatno preko youtubea, soundclouda itd.

filmske i glazbene tvrtke čak glume da su hakirane i kako su im novi albumi ili filmovi ukradeni kako bi stvorili zanimanje za svojim proizvodima, to im je dio medijske kampanje
doslovno sami objavljuju svoj sadržaj na internetu, slično je i s igricama i filmovima

netko tko koristi glazbu, od te glazbe ne može profitirati

dok netko tko koristi ukraden software, od tog softwarea može stvoriti profit, te piratstvo u tom slučaju predstavlja gubitak zarade za programera, jer oni koji imaju piratski softwer nemaju interes kupiti orginal

trošak izrade glazbe, igrice ili filma je malen u odnosu na izradu nekog profesionalnog softwarea ili praktičnog izuma u koji je netko uložio i po 20ak godina rada
kolika je cijena proizvodnje Severininog Turbofolk melosa? ona slobodnom distribucijom ništa ne gubi, povećava svoj fan klub od kojih će dio kupiti orginal

pogledaj ponovno što sam pisao, nema nikakve kontradikcije, vlasnici pjesama su i dalje vlasnici pjesama, nitko im nije oduzeo intelektualno vlasništvo ako na youtubeu objave pjesmu besplatno
relativno , film moze kostati 100m$ , izrada igrice xxx$... program potrebit  ljudima malo vremena+ideja+p4 s XP te nista novcica

debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by Guest 1/10/2015, 22:18

aben wrote:
ostrakon wrote:
aben wrote:
ostrakon wrote:
aben wrote:intelektualno vlasništvo ne postoji općenito,
možda je tako u tvojoj paralelnoj dimenziji
postoje li tamo ugovori između stranaka, ili kako se obavlja razmjena, nema računa?
ugovori između slobodnih ljudi postoju,
ali ako ja najden tvoju misao ili takt bez da san s tobun potpiso ugovor, fotokopirati ću je bez moralnih tegob.
neće te smetati što stoji moj potpis na tim dokumentima koje si našao? moj potpis ćeš izbrisati i stavit ćeš svoj?

ako bi našao moj novčanik, novac u njemu je tvoj, ne bi mi ga htio vratiti?
niti malo ne smeto, 
ideje nisu imovina.

tvoji šoldi , s druge strone, su tvoji. ma, ne zun bi li ti ih vroti, ovisi je li me ki vidi da sun ih našo.

radili su bihevioristi tako pokus u studentskom domu, ostavljali su novac na tanjuru u zajedničkom hladnjaku, nitko ga nije dirao
ako bi ostavili sendvič ili piće, redovito bi ga uzeo i pojeo netko čiji nije

tako da tvoji zaključci spadaju u domenu kognitivnih zabluda, a ne nečeg što ima smisla

evo baš si mi dao ideju, mogao bih izbrisati potpis sa kakve Matoševe pjesme, pa dodati moj, briljantno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by aben 1/10/2015, 22:20

ostrakon wrote:
aben wrote:
ostrakon wrote:
aben wrote:
ostrakon wrote:
aben wrote:intelektualno vlasništvo ne postoji općenito,
možda je tako u tvojoj paralelnoj dimenziji
postoje li tamo ugovori između stranaka, ili kako se obavlja razmjena, nema računa?
ugovori između slobodnih ljudi postoju,
ali ako ja najden tvoju misao ili takt bez da san s tobun potpiso ugovor, fotokopirati ću je bez moralnih tegob.
neće te smetati što stoji moj potpis na tim dokumentima koje si našao? moj potpis ćeš izbrisati i stavit ćeš svoj?

ako bi našao moj novčanik, novac u njemu je tvoj, ne bi mi ga htio vratiti?
niti malo ne smeto, 
ideje nisu imovina.

tvoji šoldi , s druge strone, su tvoji. ma, ne zun bi li ti ih vroti, ovisi je li me ki vidi da sun ih našo.

radili su bihevioristi tako pokus u studentskom domu, ostavljali su novac na tanjuru u zajedničkom hladnjaku, nitko ga nije dirao
ako bi ostavili sendvič ili piće, redovito bi ga uzeo i pojeo netko čiji nije

tako da tvoji zaključci spadaju u domenu kognitivnih zabluda, a ne nečeg što ima smisla

evo baš si mi dao ideju, mogao bih izbrisati potpis sa kakve Matoševe pjesme, pa dodati moj, briljantno
i sengvić i šoldi su imovina, 

redoslijed nota ili riči nisu.
dodoj svoje ime na matoševu pismu, nema žrtve.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by aben 1/10/2015, 22:22

NOTTURNO
Mlačna noć; u selu lavež; kasan 
Ćuk il netopir; 
Ljubav cvijeća—miris jak i strasan 
Slavi tajni pir. 
Sitni cvrčak sjetno cvrči, jasan 
Kao srebren vir; 
Teške oči sklapaju se na san, 
S neba rosi mir. 
S mrkog tornja bat 
Broji pospan sat, 
Blaga svjetlost sipi sa visina; 
Kroz samoću, muk, 
Sve je tiši huk: 
Željeznicu guta već daljina.



autor: aben

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by Guest 1/10/2015, 22:22

debotoijusto wrote:
relativno , film moze kostati 100m$ , izrada igrice xxx$... program potrebit  ljudima malo vremena+ideja+p4 s XP te nista novcica
da, zato svaka budala može napraviti film, pjesmu... jer je to tako skupo, cijena izrade filma je praktički nepostojeća što se tiče resursa

milijunske plaće redateljima i zvijezdama su sasvim nešto drugo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by Guest 1/10/2015, 22:28

aben wrote:
i sengvić i šoldi su imovina, 

redoslijed nota ili riči nisu.
dodoj svoje ime na matoševu pismu, nema žrtve.
kad je sendvič ili software, farmaceutski pripravak u pitanju, ljudi to ne percipiraju kao nečije vlasništvo,
dok novac vide kao oblik imovine

i nemaju osjećaj da je krivo ukrasti ih

dakle stvar je čisto sposobnosti percepcije, i nedostatka osjećaja

kao što još nismoi razvili osjećaj straha od automobila, ali se još uvijek instinktivno bojimo mraka

novac predstavlja jasan simbol vlasništva, dok sendvič nema baš tako jasnu simboliku, kad gledamo sendvič uglavnom vidimo hranu, a ne nečije vlasništvo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by debotoijusto 1/10/2015, 22:28

ostrakon wrote:
debotoijusto wrote:
relativno , film moze kostati 100m$ , izrada igrice xxx$... program potrebit  ljudima malo vremena+ideja+p4 s XP te nista novcica
da, zato svaka budala može napraviti film, pjesmu... jer je to tako skupo, cijena izrade filma je praktički nepostojeća što se tiče resursa

milijunske plaće redateljima i zvijezdama su sasvim nešto drugo
branis neobranjivo ...odoh pogledati neki film iz videoteke na mrezi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by Guest 1/10/2015, 22:29

ostrakon wrote:
aben wrote:
i sengvić i šoldi su imovina, 

redoslijed nota ili riči nisu.
dodoj svoje ime na matoševu pismu, nema žrtve.
kad je sendvič ili software, farmaceutski pripravak u pitanju, ljudi to ne percipiraju kao nečije vlasništvo,
dok novac vide kao oblik imovine

i nemaju osjećaj da je krivo ukrasti ih

dakle stvar je čisto sposobnosti percepcije, i nedostatka osjećaja

kao što još nismoi razvili osjećaj straha od automobila, ali se još uvijek instinktivno bojimo mraka

novac predstavlja jasan simbol vlasništva, dok sendvič nema baš tako jasnu simboliku, kad gledamo sendvič uglavnom vidimo hranu, a ne nečije vlasništvo
da dobro sročeno,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by aben 1/10/2015, 22:31

ostrakon wrote:
aben wrote:
i sengvić i šoldi su imovina, 

redoslijed nota ili riči nisu.
dodoj svoje ime na matoševu pismu, nema žrtve.
kad je sendvič ili software, farmaceutski pripravak u pitanju, ljudi to ne percipiraju kao nečije vlasništvo,
dok novac vide kao oblik imovine

i nemaju osjećaj da je krivo ukrasti ih

dakle stvar je čisto sposobnosti percepcije, i nedostatka osjećaja

kao što još nismoi razvili osjećaj straha od automobila, ali se još uvijek instinktivno bojimo mraka

novac predstavlja jasan simbol vlasništva, dok sendvič nema baš tako jasnu simboliku, kad gledamo sendvič uglavnom vidimo hranu, a ne nečije vlasništvo
svaćan, ljudcke miskoncepcije su tužne.

farmaceutski pripravak je vlasništvo onoga ki ga je učini, ali znanje kako ga učiniti ne pripada nikome. osin ako je tako komplicirano da ga drugi ne moru rastaviti i replicirati. ne postoji ni pravo na obavezu distribuiranja svima svoje formule.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by Guest 1/10/2015, 22:33

debotoijusto wrote:
ovako posteni desnicar zamislja gnjusobu socijalisticku , samo mu jos fali joint da se ubode
po čemu je on socijalist ako ne želi dijeliti svoje vlasništvo, ako se poziva na autorska prava?

a to da u nijednom sustavu pa tako ni u kapitalizmu nije moguć beskonačan rast, to je jasno svakome s dva grama mozga
fizički je nemoguće imati konstantan rast, bez obzira da li imali kapitalizam, komunizam, feudalizam ili što vam se više sviđa
možda netko voli biti rob, pa su mu draži ovi drugi sustavi od kapitalizma

ono najbolje što je napisao je to da uvozimo potrošače, jer nije proiblem radna snaga kako svi mediji pišu
problem je pad potrošnje, smanjenje broja potrošača, kapitalizam se temelji na potrošnji, a ne na radnicima, raditi mogu i roboti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by Guest 1/10/2015, 22:34

Ne znanje pripada farmaceutu. Kod pripada programeru. U čemu je problem? Da bi došao do farmaceutske formule, treba 25godina školovanja i kasnije godine rada .. i sada je to "javno dobro svih ljudi arapa, afrikanaca muje i hase mate i pere"? možeš mislit. 

Onda koji kurac da netko se školuje 25godina na teškom fakultetu, i kasnije godine i godine ulaže vremena i truda, pa da mu kasnije to svi prisvoje?

A ti si aben kao "libertarijanac"? valjda ti je jasno da ideja, znanje, inovacija da je sve to kapital, i da kapital ima svoga vlasnika
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by Guest 1/10/2015, 22:40

debotoijusto wrote:
ostrakon wrote:
debotoijusto wrote:
relativno , film moze kostati 100m$ , izrada igrice xxx$... program potrebit  ljudima malo vremena+ideja+p4 s XP te nista novcica
da, zato svaka budala može napraviti film, pjesmu... jer je to tako skupo, cijena izrade filma je praktički nepostojeća što se tiče resursa

milijunske plaće redateljima i zvijezdama su sasvim nešto drugo
branis neobranjivo ...odoh pogledati neki film iz videoteke na mrezi
Zašto Sony glumi da ga je hakirala Sjeverna Koreja, koja doslovno ima jednu 512kb vezu sa Kinom?
Zašto su sami besplatno stavili svoju glazbu i filmove na internet? Njima je piratstvo i besplatna distribucija obolik marketinga, besplatnog marketinga.
A onda poslije novostečenim fanovima prodaju kolekcionarske drangulije.

Adobe, Microsoft, Wolfram... itd. ne prodaju drangulije fanovima, oni prodaju software.

Reklamni materijal nije nešto što možeš ukrasti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by aben 1/10/2015, 22:42

neoliberalni_placenik wrote:Ne znanje pripada farmaceutu. Kod pripada programeru. U čemu je problem? Da bi došao do farmaceutske formule, treba 25godina školovanja i kasnije godine rada .. i sada je to "javno dobro svih ljudi arapa, afrikanaca muje i hase mate i pere"? možeš mislit. 

Onda koji kurac da netko se školuje 25godina na teškom fakultetu, i kasnije godine i godine ulaže vremena i truda, pa da mu kasnije to svi prisvoje?

A ti si aben kao "libertarijanac"? valjda ti je jasno da ideja, znanje, inovacija da je sve to kapital, i da kapital ima svoga vlasnika
ideje nisu kapital. ideje su nepresušne, kapital nije.

činjenica da se neko joko trudi ne znoči da jo tribun ne znati no ča znun.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by Kermit 1/10/2015, 22:43

ostrakon wrote:
asilovski wrote:
ostrakon wrote:
asilovski wrote:stav je bitan, stav i karakter, autorska prava su dobra ali ista sada u ovom obliku sputavaju samo civilizaicju, sam razvoj, pomažu isključivo uskom krugu, a štete svima ostalima, zloporabljaju se isto kao i onaj polu šiptar koji je kupio prava za neki lijek iz 50-tih, koji je (slučajno) dobar za liječenje AIDSA-a i poskupio ga za 3000 puta. Ukratkjo rečeno autorska prava i korištenje treba biti daleko skraćeno, a nakon toga slobodno na uporabu, na taj način bi se spriječile zloporabe i ničim opravdano bogaćenje...
lijek nije protiv AIDSA, nego za neki mikroorganizam, podigli su cijenu zato što su oni biotehnološka tvrtka koja želi razviti novu bolju verziju tog lijeka jer trenutačna nije dovoljno učinkovita i ima nuspojave, da bi mogli vršiti istraživanja nužna su im sredstva, a sredstva su mislili ostvariti kroz proaju lijeka

danas tableta aspirina moža košta 1 kunu, no ona prva tableta koju su napravili, ona je koštala milijun

naravno prodavati lijek je sramotno, izrabljivački, nezamislivo, prodavati pjesmuljke i glupost je poželjno, onda ti prostru crveni tepih i dodjele oskara

kopirati stvari je lako, napraviti nešto novo je teško i skupo, što većina ljudi naravno nema pojma jer nikad ništa nije proizvela

hahahah baš, sami farmaceuti i doktori su rekli da dotična tvrtka uopće nema namjere stvoriti išta već zaraditi i ugasiti firmu, tj. kupiti nešto drugo i psotupiti po istome principu, takava modus operandi nije rijedak i nema veze sa razvojem bilo čega osim veličine jahte i botoks inekcija, znači potpuni promašaj ne znam 3. ili 4. put samo na ovoj temi

zašto bi ugasili firmu ako na njoj zarađuju
zato što su zli?
Kad prestanu zarađivati, firma je isključivo da izmuzu dotični lijek i to je to. Zao ne znam, iz intervjua zasigurno sociopata
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by Guest 1/10/2015, 22:43

aben wrote:
farmaceutski pripravak je vlasništvo onoga ki ga je učini, ali znanje kako ga učiniti ne pripada nikome. osin ako je tako komplicirano da ga drugi ne moru rastaviti i replicirati. ne postoji ni pravo na obavezu distribuiranja svima svoje formule.

evo možda knjiga na tu temu pisana za široku publiku, ima je i u knjižnicama

http://www.vbz.hr/Predvidljivo-iracionalni_b15477.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by prckov 1/10/2015, 22:44

The reason: I am no longer willing to support with my work the political system in Europe and Germany, of which the science system is part. There is no genuine democracy, and I disagree with almost all of the policies. In particular, I disagree with immigration policy. Immigration to my country harms me, it harms my family, it harms my people. Whoever invites or welcomes immigrants to Europe and Germany is my enemy. Immigration is the huge corporations' interest, not peoples' interest. I am not against helping refugees, but they would have to be kept strictly separated from us Europeans, for some limited time only until they return home, and not being integrated here as cheap workers and additional consumers. Immigration unnecessarily defers the collapse of capitalism, its final crisis. The earlier the system crashes, the more damage can be avoided. Possibly a civil war in Europe. Not to mention the loss of our European genetic and cultural heritage.

A very small elite of very rich people is trying to establish a new world order, and the scientific system is being misused to promote their goals. I am beeing oppressed and I cannot work as a scientist, because my traditional views and values conflict with that elite's doctrine. I am being oppressed, because I am not willing to migrate, not willing to serve. Because I insist to be free. Evil old men rule the world.

 konacno konkretni potezi

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by Kermit 1/10/2015, 22:45

neoliberalni_placenik wrote:Ne znanje pripada farmaceutu. Kod pripada programeru. U čemu je problem? Da bi došao do farmaceutske formule, treba 25godina školovanja i kasnije godine rada .. i sada je to "javno dobro svih ljudi arapa, afrikanaca muje i hase mate i pere"? možeš mislit. 

Onda koji kurac da netko se školuje 25godina na teškom fakultetu, i kasnije godine i godine ulaže vremena i truda, pa da mu kasnije to svi prisvoje?

A ti si aben kao "libertarijanac"? valjda ti je jasno da ideja, znanje, inovacija da je sve to kapital, i da kapital ima svoga vlasnika
majkomila...pa nije on ništa razvio već kupio lijek za zko zna kojii kurac star 50 godina, koji slučajno pomaže pri liječenju Side kupio autorska prava (to u Evropi ne bi mogao) i isti poskupio 3000 puta kakve to veze ima sa školovanjem, znanjem, trudom bilo čim, osim toga ova tema nema niakkve veze niti sa ovim što ti pišeš, a ponajmanje deda
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by Guest 1/10/2015, 22:59

asilovski wrote:
ostrakon wrote:
zašto bi ugasili firmu ako na njoj zarađuju
zato što su zli?
Kad prestanu zarađivati, firma je isključivo da izmuzu dotični lijek i to je to. Zao ne znam, iz intervjua zasigurno sociopata
Pa dobro, ako su prestali zarađivati na lijeku to znači ili da nema više onih koji ga piju, ili postoji novi i bolji, pa se taj njihov više ne koristi.

Ili kako si ti zamišljaš taj scenarij po kojem bi oni trebali prestati zarađivati? Nije to krava pa da da ju možeš musti par godina a onda ide u klaonicu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by Guest 1/10/2015, 23:00

prckov wrote:
konacno konkretni potezi
Breivik je napravio konkretan potez, ovo je onak, kukanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by Kermit 1/10/2015, 23:02

ostrakon wrote:
asilovski wrote:
ostrakon wrote:
zašto bi ugasili firmu ako na njoj zarađuju
zato što su zli?
Kad prestanu zarađivati, firma je isključivo da izmuzu dotični lijek i to je to. Zao ne znam, iz intervjua zasigurno sociopata
Pa dobro, ako su prestali zarađivati na lijeku to znači ili da nema više onih koji ga piju, ili postoji novi i bolji, pa se taj njihov više ne koristi.

Ili kako si ti zamišljaš taj scenarij po kojem bi oni trebali prestati zarađivati? Nije to krava pa da da ju možeš musti par godina a onda ide u klaonicu.
hahaha odi u kafanu na autodidaktiku ili barem pogledaj malog šiptarskog pacova koji u biti predstavlja sve što ne valja u Esadeu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by prckov 1/10/2015, 23:03

ostrakon wrote:
prckov wrote:
konacno konkretni potezi
Breivik je napravio konkretan potez, ovo je onak, kukanje.
pa dobro, svako prema mogucnostima

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a - Page 3 Empty Re: Znastvenik zabranio korištenje svojeg softvera u pro imigrantskim državama EU-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum