ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare - Page 2 Empty Re: Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare

Post by RayMabus 10/2/2018, 18:23

Božidar je zamoran, reforma tek za četri godine ako i to mladim Hrvatima netreba

Prošo voz Božidare

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare - Page 2 Empty Re: Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare

Post by red wolf 10/2/2018, 18:26

debotoijusto wrote:
red wolf wrote:
debotoijusto wrote:
red wolf wrote:
debotoijusto wrote:

puno se dramatizira a stvar jednostavna , nogometnim rjecnikom
odlaze jure mate i boban a dolaze mugabe el halil i n tunga
klub ide dalje u ligu prvaka nakon borbe za opstanak u proslosti
Ne. Postoji rješenje.

kolega slusam
O tome ću s mojim predsjednikom stranke...Ne s tobom... ;)
tu sam kad bude objava za javnost :D
O.K.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare - Page 2 Empty Re: Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare

Post by darth_vader 10/2/2018, 18:30

debotoijusto wrote:
jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
red wolf wrote:Za ove odlaske postoji rješenje...I nije to nešto za pametovati...

puno se dramatizira a stvar jednostavna , nogometnim rjecnikom
odlaze jure mate i boban a dolaze mugabe el halil i n tunga
klub ide dalje u ligu prvaka nakon borbe za opstanak u proslosti


gaah bash angry

znam da nije lipo cut no trebalo mislit na vrijeme
nemamo napadaca veznog i libera za ambicije koje sebi zadali

Hajduk iz pedesetih i sedamdesetih...nikad dostignut, a sve domaća dica...doduše bio pokoji bosanac, slovenac, srbin, ali niti jedan...CRNAC...a posebno ne Muhamed...nije trebalo ispasti rasistički, ali jbga. takvi su bili rezultati...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare - Page 2 Empty Re: Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare

Post by darth_vader 10/2/2018, 18:32

RayMabus wrote:Božidar je zamoran, reforma tek za četri godine ako i to mladim Hrvatima netreba

Prošo voz Božidare


Božu izvozalo...trebala je to biti jedna lijepa priča, ali udba je vrag...ne da se skh nikako...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare - Page 2 Empty Re: Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare

Post by RayMabus 10/2/2018, 18:33

Božidar zavlači raju

Ako želite raditi ili se uhljebite ili pravac vanka

Njegov politički program je potrošen, samo zavlači mlade ljude
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare - Page 2 Empty Re: Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare

Post by debotoijusto 10/2/2018, 18:38

jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
red wolf wrote:Za ove odlaske postoji rješenje...I nije to nešto za pametovati...

puno se dramatizira a stvar jednostavna , nogometnim rjecnikom
odlaze jure mate i boban a dolaze mugabe el halil i n tunga
klub ide dalje u ligu prvaka nakon borbe za opstanak u proslosti


gaah bash angry

znam da nije lipo cut no trebalo mislit na vrijeme
nemamo napadaca veznog i libera za ambicije koje sebi zadali

Hajduk iz pedesetih i sedamdesetih...nikad dostignut, a sve domaća dica...doduše bio pokoji bosanac, slovenac, srbin, ali niti jedan...CRNAC...a posebno ne Muhamed...nije trebalo ispasti rasistički, ali jbga. takvi su bili rezultati...

tad nisi mogao vani do 27 i nije novac bio u prvom planu
ni evropski klubovi nisu imali silne strance a rezultati u srazu s njima bili tek malo bolji nego ovi danas , ako opce moguce usporedit nogomet onda i danas
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare - Page 2 Empty Re: Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare

Post by Guest 10/2/2018, 18:49

prckov wrote:
prckov wrote:
Pinochet wrote:ne laje pas radi sela nego radi sebe. petrovu trebaju glasači. HDZovi uhljebi ne bježe. bježe glasači mosta , žz,a , te oni koji ne glasuju, te možda koji SDPovac razočaran u antifašizam. HDZovci ne bježe
prati I biljezi  :clown
u vas tamo yoda sve zna
I ko bjezi I kakva su mu zrnca I koju partijsku knjizicu ima
sve fino napismeno zabiljezeno plajvazom  :clown
pa znam, i zna svatko , jer živimo ovdje.

zapravo ako ćemo iskreno imam i frenda HDZovca (koji je iskida iskaznicu prije par mjeseci) utekao vanka.. naime o čemu se radi, lik se pokušao natrpati na državnu sisu, čak išao u bosnu završiti fakultet (jer su mu u HDzu rekli da će ga zaposliti ali da mora imati diplomu itd), na kraju izvisio, a trudio se za stranku, slikao se sa političarima, trgao plakate SDPa, vrijeđao MOST preko fejsa i opet ga zajebali uletili neki jebivjerti na uhljeb mjesto koji se nisu niti pojavljivali na partijskim sastancima, samo ih roditelji progurali.. on tako radio sezonski, pa nezaposlen, pa čeka godinama obećani posao, pa eto ga njemačka

da, to je jedini(ali bivši) HDZovaca koji se nije natrpa te se iselio. znam hrpu ostalih, bogami nitko nije glasao za HDZ.. ekipa iz privatnog sektora koja je radila za 3000-4000kn(kao ovaj simpatični bosanac skladištar, završio fakultet, čak i napredovao u skladištu brzo, ali brate - napredak sa 3500- na 4000kn je jad i čemer, a renta u splitu je tada bila 3000kn a cura trudna - a cura ima isto faks , radi sezonski) - eno ih u irskoj.. taj poznanik on nije HDZovac.. iz srednje bosne, oni nažalost nemaju kao hercegovci toliko jake veze da se natrpaju na državnu sisu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare - Page 2 Empty Re: Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare

Post by Guest 10/2/2018, 18:51

inače u Petrova sam se razočara.. bio na vlasti..

1)digli ruke za porez na nekretnine
2)digli ruke za poreze u turizmu
3)rekao da će reformirati javnu upravu, itd, ništa.. sve skupa 0 reformi, a novi porezi.

sada gledam MOST stavlja plakate po Splitu i facebook kampanju, da će se oni boriti protiv "uhljeba, poreza, administracije, " brate kasno ste se sjetili.. prošao voz, .. imaju 7% , ako osvoje toliko, to im je uz malo sreće 7-10 mandata.. to će im biti super.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare - Page 2 Empty Re: Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare

Post by RayMabus 10/2/2018, 18:57

Pinochet wrote:inače u Petrova sam se razočara.. bio na vlasti..

1)digli ruke za porez na nekretnine
2)digli ruke za poreze u turizmu
3)rekao da će reformirati javnu upravu, itd, ništa.. sve skupa 0 reformi, a novi porezi.

sada gledam MOST stavlja plakate po Splitu i facebook kampanju, da će se oni boriti protiv "uhljeba, poreza, administracije, "  brate kasno ste se sjetili.. prošao voz, .. imaju 7% , ako osvoje toliko, to im je uz malo sreće 7-10 mandata.. to će im biti super.
Mutan lik, sumnjiv

Kako god otpisan
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare - Page 2 Empty Re: Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare

Post by RayMabus 10/2/2018, 19:14

Ako ćete iskreno Kod Petrova se radi o ovome Iza njega je Branko Roglić i cilj cijele priče je da Branko skine Todorića i političku mafiju vezanu uz istog

Ja sam to skužio i most je koristio meni jer je taj cilj skidanja te hobotnice isti i njima i meni

No to je to, moj glas neće više dobit jer moj cilj nije da mi Roglić zamjeni Todorića.

Ima ŽZ akcija mladih alternativa 101 pa i radnička fronta ako treba

Most vam je podvala, uber Kapitalista stoji iza toga i zove se Branko Roglić and company
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare - Page 2 Empty Re: Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare

Post by RayMabus 10/2/2018, 19:31

Meni je Most poslužio i njihove usluge više ne trebam nit me zanima širenje poslovnog carstva Branka Roglića i kompanije

U Kaštelima imate nezavisnu listu Joška Berketa vlasnika marine Kaštela

Most se nije tamo kandidirao nego samo podrža Berketa, normalno da je tako kad su kompići a to je uber kapitalisti

Zato sam ja fino u Kaštelima za lokalne izbore zaokruži Akcija mladih.

Eto tako ko da ja neznam tko ste
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare - Page 2 Empty Re: Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare

Post by RayMabus 10/2/2018, 19:45

I sad vidite pravi razlog zašto Petrov poziva mlade da ostanu

Božo Petrov =Branko Roglić i kompanija

A ako vi odete i njihovo poslovno carstvo će se urušit.

Tako da ako mislite radit ili se uhljebite ili crta vanka
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare - Page 2 Empty Re: Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare

Post by RayMabus 10/2/2018, 20:04

I sad vidite četri godine su puno, Evropa se mjenja a vi ovdje imate borbu kapitalista A protiv kapitalista B gdje je kapitalista A bolesni kapitalista plus korumpirana politička mafija a kapitalist B nešto što bi mogli nazvati zdravim kapitalistima

No svima je osnova ovaj sistem koji demografski krahira tako uskoro neće biti kapitala

Zato vam i kažem PROŠO VOZ

REFORME NAM VIŠE NE TREBAJU

hai Hitler i živio drug Staljin

Svejedno ali to vam je TO
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare - Page 2 Empty Re: Petrov poziva ljude da ne bježe iz Hrvatske: Nemojte se uzdati u političare

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum