ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

u sljedećem ratu

Page 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Go down

trebaju li Hrvati i Srbi biti saveznici

u sljedećem ratu  - Page 4 Vote_lcap29%u sljedećem ratu  - Page 4 Vote_rcap 29% 
[ 8 ]
u sljedećem ratu  - Page 4 Vote_lcap36%u sljedećem ratu  - Page 4 Vote_rcap 36% 
[ 10 ]
u sljedećem ratu  - Page 4 Vote_lcap35%u sljedećem ratu  - Page 4 Vote_rcap 35% 
[ 10 ]
 
Total Votes : 28
 
 

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by kic 1/12/2017, 23:48


lako je čovjeku i društvu prići kao da je prazna ploča..

ajd napravi nešto od postojećeg :)

kic
Admin

Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by aben 1/12/2017, 23:59

stani, 
pa naravski da tribo učiniti saveznike od bilokoga od koga se imo koristi. 
pa nismo dica

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by kic 2/12/2017, 00:15


pa kažem.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by L'âme 2/12/2017, 00:42

Nismo mi sposobni za spletkarenje i igranje..
Uvijek izgubimo vise nego smo mislili.
Tako da nisam sigurna isplati li nam se.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by red wolf 2/12/2017, 00:44

U sljedećem ratu biti ćemo nebitni...Trajat će kratko...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by RayMabus 2/12/2017, 01:01

maggie13 wrote:Nismo mi sposobni za spletkarenje i igranje..
Uvijek izgubimo vise nego smo mislili.
Tako da nisam sigurna isplati li nam se.
Ja sam sposoban za svašta kad je fight u pitanju, rat je uvijek pušiona samo nije pitanje želimo li rat nego ako se desi šta je manje zlo i gdje nam je interes u kontekstu kad već pušimo da popušimo šta manje
RayMabus
RayMabus

Posts : 181944
2014-04-11


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by Guest 2/12/2017, 02:43

Uzaludno pitanje, nas nitko nece nista pitati, dati ce nam dotrajale viskove iz svojih skladista i poslati na bojiste, skupa ili jedne protiv drugih, nebitno. Ionako nismo drzave, Nino Raspudic je jucer jasno i glasno napisao sve o tome (barem za Hrvatsku), vec satrapije.

Hrvatska i Srbija nisu dobile povijesnu sansu da ostave proslost u proslosti, izmedju ostaloga zahvaljujuci i ICTY-u, i da pronadju tocke razumijevanja i prepoznavanja zajednickih interesa. To mogu biti politicki, gospodarski, vojni, sigurnosni itd. interesi, ali i potreba da se obuzda neutomljiva glad nasih kolonijalnih metropola, Moskve i Washingtona. Zajedno bi barem lakse balansirali.

No, puno ce vode poteci Dunavom, hibridno ratovanje, posve nepotrebno spominjanje Srbije u kontekstu izricanja presude sestorci zbog navodnih zlocina nad Bosnjacima itd. itd.

Covjek bi pomislio da nam drzavni vrh nije ekskluzivno regrutiran iz jednog hodnika MVPEI. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by Ringo10 2/12/2017, 02:55

kolerik wrote:Uzaludno pitanje, nas nitko nece nista pitati, dati ce nam dotrajale viskove iz svojih skladista i poslati na bojiste, skupa ili jedne protiv drugih, nebitno. Ionako nismo drzave, Nino Raspudic je jucer jasno i glasno napisao sve o tome (barem za Hrvatsku), vec satrapije.

Hrvatska i Srbija nisu dobile povijesnu sansu da ostave proslost u proslosti, izmedju ostaloga zahvaljujuci i ICTY-u, i da pronadju tocke razumijevanja i prepoznavanja zajednickih interesa. To mogu biti politicki, gospodarski, vojni, sigurnosni itd. interesi, ali i potreba da se obuzda neutomljiva glad nasih kolonijalnih metropola, Moskve i Washingtona. Zajedno bi barem lakse balansirali.

No, puno ce vode poteci Dunavom, hibridno ratovanje, posve nepotrebno spominjanje Srbije u kontekstu izricanja presude sestorci zbog navodnih zlocina nad Bosnjacima itd. itd.

Covjek bi pomislio da nam drzavni vrh nije ekskluzivno regrutiran iz jednog hodnika MVPEI. :)
Sve stoji osim jedne stvari. Kolonijalni gospodari su ovdje USA, Britanija pa i Njemačka u ekonomskom smislu. Rusija je ovdje nebitrna i marginalna tako da je ovo navođenje Moskve promašaj. Bar što se prostora Balkana tiče.

Neko je ovdje napisao , ne sjećam se ko, ne da mi se tražiti, da iza Haške inkvizicije ne stoje samo Amerika i EU nego i Kina i Rusija. 

To je apsolutna budalaština. Ni Rusija ni pogotovo Kina  nemaju sa tim sudom nikakve veze. Možda su glasali u UN kad se donosila odluka o uspostavljanju toga sranja, ali to je bilo u prošlom mileniju. Vjerojatno niko ni slutio nije u kakvu će monstruoznu nakazu ta institucija prerasti.

Inače međunarodni sud za ratne zločine je izvorno HRVATSKA ideja iz 1991 godine. To je još jedna u nizu "briljantnih" hrvatskih ideja u povijesti a kojima su Hrvati vrlo često sjebavali sebe same i zabijali sebi autogolove sa trideset metara u same rašlje.

Gledaj sad šta one namjesničke budale u Zagrebu rade. Oni očajnički kukaju i patetično slinave o tome kako je Hrvatska, Bože moj,  spasila BiH i zbrinjavala muslimane. 
Čovjek bi im se smijao da nisu tako jadni.


Last edited by Ringo10 on 2/12/2017, 03:04; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by darth_vader 2/12/2017, 03:03

maggie13 wrote:Nismo mi sposobni za spletkarenje i igranje..
Uvijek izgubimo vise nego smo mislili.
Tako da nisam sigurna isplati li nam se.

Naravo da ne...guske u magli bi nam na grbu trebale biti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by vuksadinare 2/12/2017, 03:53

..nismo sposobni jer slusamo pape...'kad ti netko stisne samar ti mu okreni i drugi obraz i pobjedit ces'...najgora izmisljotina u povijesti covjecanstva a koju mi najvise pusimo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by veber 2/12/2017, 04:18

kic wrote:
mi protiv Rusa i Amera dašta :D

Kineze sredimo u poluvremenu veber-style


Koji kurac, veber?
Daj si ban na jedan dan.
Idem spat, kći mi ima ročkas danas i moram biti pri punoj svjesti.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by Ringo10 2/12/2017, 05:03

aben wrote:stani, 
pa naravski da tribo učiniti saveznike od bilokoga od koga se imo koristi. 
pa nismo dica
Civilizacijski mi jesmo Zapad, ali politički, Zapad nas je uvijek jebavao kako stigne i koristio nas za svoje ciljeve i na našu štetu.

Mi to moramo konačno shvatiti. Evo slušam kako njemački SPIEGEL piše da Hrvati plaču za RATNIM ZLOČINCEM. Svi ostali zapadni mediji pričaju isto. 

Eto ti Zapada i naših takozvanih prijatelja i saveznika.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by vuksadinare 2/12/2017, 05:32

Ringo10 wrote:
aben wrote:stani, 
pa naravski da tribo učiniti saveznike od bilokoga od koga se imo koristi. 
pa nismo dica
Civilizacijski mi jesmo Zapad, ali politički, Zapad nas je uvijek jebavao kako stigne i koristio nas za svoje ciljeve i na našu štetu.

Mi to moramo konačno shvatiti. Evo slušam kako njemački SPIEGEL piše da Hrvati plaču za RATNIM ZLOČINCEM. Svi ostali zapadni mediji pričaju isto. 

Eto ti Zapada i naših takozvanih prijatelja i saveznika.
zapadu je bitno dal imas lovu ili nemas i resurse...da im ne budes na socijalnom teretu...inace mos zivjet sto se tice njih i na marsu...ponuda potraznja tako je oduvijek funkcionirao zapad...ni oni vise ne puse price o nekim vrijednostima..to puste samo onda kad nekog treba zasamarat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by Ringo10 2/12/2017, 05:32

vuksadinare wrote:..nismo sposobni jer slusamo pape...'kad ti netko stisne samar ti mu okreni i drugi obraz i pobjedit ces'...najgora izmisljotina u povijesti covjecanstva a koju mi najvise pusimo
Evo vidi, i sta da mu covjek radi

https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/bosna-i-hercegovina/fra-ivo-markovic-pokajmo-se-napravili-smo-zlo/283401
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by RayMabus 2/12/2017, 08:52

Za holokaust spremni
RayMabus
RayMabus

Posts : 181944
2014-04-11


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by RayMabus 2/12/2017, 09:11

Za holokaust spremni

Trećinu pobiti, trećinu pokrstiti, trečinu protjerati

Žene, djeca do petnajst godina, starci od 65 godine pa nadalje u teretni vlak pa u luku Ploče pa na teretni brod pa pravac Albanija
RayMabus
RayMabus

Posts : 181944
2014-04-11


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by Guest 2/12/2017, 09:14

kolerik wrote:Hrvatska i Srbija nisu dobile povijesnu sansu da ostave proslost u proslosti, izmedju ostaloga zahvaljujuci i ICTY-u, i da pronadju tocke razumijevanja i prepoznavanja zajednickih interesa.

Zato se djelatnost ICTY-a u najvećoj mjeri slobodno može nazvati i opisati kao udruženi zločinački pothvat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by veber 2/12/2017, 09:17

Da Haški sud nije svrha samom sebi odradio bi kao Numberg.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by Guest 2/12/2017, 09:33

Ringo10 wrote:
Neko je ovdje napisao , ne sjećam se ko, ne da mi se tražiti, da iza Haške inkvizicije ne stoje samo Amerika i EU nego i Kina i Rusija. 

To je apsolutna budalaština. Ni Rusija ni pogotovo Kina  nemaju sa tim sudom nikakve veze. Možda su glasali u UN kad se donosila odluka o uspostavljanju toga sranja, ali to je bilo u prošlom mileniju. Vjerojatno niko ni slutio nije u kakvu će monstruoznu nakazu ta institucija prerasti.

Točno. Rusija i Kina nemaju ama baš nikakve veze sa osnivanjem tribunala. To čak nije niti sud u klasičnom smislu te riječi, nego obično parapolitičko sudište koje se najčešće naziva tribunalom.
Uostalom, većina sudaca ionako nisu profesionalci i nemaju iskustva sa kaznenim pravom, a ima ih koji su prije posla u tribunalu bili samo obično politički aktivisti pa i to dovoljno govori o namjerama suda.
Posebno Rusija nije imala veze sa osnivanjem ovog smeća od sudišta, jer je te godine 1992. i sama imala kaos u svojem dvorištu i Jelcinu nije niti padalo na pamet da se bavi takvim stvarima.
Ne znam za druge, ali ja sam već tada prilikom osnivanja 1992. godine ne slutio nego znao u što će se ovo smeće pretvoriti.
Naime, bilo je logično da će imperija (zapad) uzvratiti udarac zato jer im očuvanje Jugoslavije nije uspjelo nikakvim diplomatskim uvjeravanjima, a izazvalo je i pobunu u njihovom kokošinjcu (čitaj, Njemačka se počela otimati kontroli, ali to je jako kratko trajalo, no, barem su to bili njihovi najslavniji dani krajem 20. stoljeća), nije upalio niti embargo na nabavku oružja zbog čega je na domicilnom sudu stradao argentinski predsjednik Menem, pa su onda odlučili potegnuti kažnjavanje neposlušnih (Tuđman) i nesposobnih koji su iznevjerili njihova očekivanja (Milošević) usprkos tome što su im pružili neočekivano veliku i otvorenu prije svega diplomatsku pomoć (Londonska konferencija krajem 1992.).
Uostalom, dobro je poznato da su najopasniji ljudi idioti i glupani kojima na djelu i pred savjetskom javnoću jasno dokažeš da su idioti i glupani, pa onda rado pribjegavaju osveti.
Dakle, osnovni motiv je bila obična odmazda nesposobnih glupana.
Uostalom, treba se samo sjetiti kakva je sve ovdje klatež dolazila sa zapada u sklopu kojekakvih pregovora. Tako imamo Bildta koji se upeo suditi Tuđmanu zbog Oluje a taj je plan totalno propao oslobađanjem Gotovine za što je jedino zaslužan sudac Meron, a da i ne spominjem Stoltenberga koji je djelovao skupa sa ipak nešto pametnijim Davidom Owenom, a Stoltenberg se proslavio govorom prenesenim na norveškom radiju kada je rekao da su svi na ovim prostorima Srbi, samo što toga nisu svjesni.
Neki kažu da je tada bio pijan, ali ja mislim da je on jednostavno maloumni idiot.
Koji je za taj posao posredovanja u pregovorima oko pronalaženja mirnog riješenja primao mjesečnu plaću oko 40 000 USD.
Dakle, imperija je uzvratila udarac, a sad ćemo kao posljedicu imati i nove ratove na ovim prostorima, i to ne samo one hibridne čiji je uostalom i tribunal bio sastavni dio.
No, jasno je da se autorima tog hibridnog pothvata neće svidjeti ono špto će nastati nakon serije tih novih ratova jer će im se robovi konačno oteti kontroli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by Guest 2/12/2017, 09:34

veber wrote:Da Haški sud nije svrha samom sebi odradio bi kao Numberg.

Kao prvo, ICTY čak ni formalno nije sud nego tribunal ilitiga sudište, sudski provizorij.
Kao drugo, nije svrha samome sebi. 
Pročitaj moj prethodni dugački post.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by aben 2/12/2017, 10:22

Ringo10 wrote:
aben wrote:stani, 
pa naravski da tribo učiniti saveznike od bilokoga od koga se imo koristi. 
pa nismo dica
Civilizacijski mi jesmo Zapad, ali politički, Zapad nas je uvijek jebavao kako stigne i koristio nas za svoje ciljeve i na našu štetu.

Mi to moramo konačno shvatiti. Evo slušam kako njemački SPIEGEL piše da Hrvati plaču za RATNIM ZLOČINCEM. Svi ostali zapadni mediji pričaju isto. 

Eto ti Zapada i naših takozvanih prijatelja i saveznika.
ringo,
civilizacijski jesmo zapad i politiški jesmo zapad. 
ono ča moromo svatiti, i odbaciti, to je kolektivističko ludilo. uvika ističen koliko su hrvati civilizacijski iznad ogavnih srbov, ali u ovome smo prilično izjednočeni;
hrvati još uvika postoju isključivo preko krolja ki ih svih skupa predstavlja tj posjeduje, a ne ko grupa pojedinaca sa sličnin karakteristikami ki su odlučili biti tu di jesu.

mene recimo boli kurac za navijanje u politici, jo spiegl nika u životu nis vidi ni uživo ni posredno, ne zun ča spiegl znoči ni kako se čito, boli me kurac za spiegl. ljudi, ko i nacije, ne posjeduju svoj ugled, ugled se sastoji od mišljenja drugih ljudi. zapad će jebati svih koga oće na zapadu i na istoku, istok će jebati svakoga koga more na istoku i na zapadu. mi ćemo jebati koga god moremo. budući da smo zapeli u kolektivizmu, trenutno ne moremo jebati nikoga.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

u sljedećem ratu  - Page 4 Empty Re: u sljedećem ratu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum