ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto su muškarci

Page 32 of 35 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next

Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by RayMabus 8/11/2017, 12:02

Šta tebe boli kurac kad ću se ja rastavit, primaš dvi godine porodiljnu naknadu pa ako se i rastavim dobit ćeš uz to i alimentaciju

Jok samo one mogu, to ono ka bit će kako ja oću il rastava braka, meni super porodiljna plus tvoja alimentacija

Letit ćeš kroz prozor GUBO jedna

RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by prckov 8/11/2017, 12:12

aben wrote:Još jedna priča o hrvatskom pravosuđu:



Quote:

[size=13]http://www.jutarnji.hr/-sutkinja-je-...iju--/1190737/
Presuda, čiji je osnovni cilj odlučiti s kim će djeca živjeti, sadrži samo jednu odluku, i to onu o visini alimentacije za djecu: sutkinja je naložila plaćanje uzdržavanja ocu djece na način da presuđenu svotu mjesečno uplaćuje na bankovni račun bivše partnerice, iako djeca od početka godine žive s njim!

- Doista nikada nisam vidio ovakvu presudu. Znam da Općinski sud u Pagu nema specijalizirani obiteljski odjel, ali ovo je doista nevjerojatno. Naime, presuda u ovakvim postupcima mora sadržavati tri odluke. Prvo, sudac mora decidirano navesti s kim će djeca živjeti.

Drugo, mora naložiti drugom roditelju plaćanje uzdržavanja i odrediti visinu iznosa.

Treće, mora odrediti kako će taj drugi roditelj održavati susrete i viđanja s djecom. Postupak se vodi ‘radi donošenja odluke s kojim će roditeljem živjeti malodobna djeca’, što i piše na početku presude, pa je gotovo apsurdno da ta osnovna odluka nije donesena - čudi se naš sugovornik, iskusni odvjetnik koji se godinama bavi obiteljskim pravom.

Zašto je donesena takva presuda, sama sutkinja Parać nije nam objasnila, ustvrdivši da je presuda nepravomoćna, stoga “u ovoj fazi postupka nije u mogućnosti odgovarati na pitanja i komentirati presudu”.
[/size]




Majka je bila nasilna u braku, pa onda pokupila djecu i otišla u sigurnu kuću. Tamo su ostale žene primijetilie da je nasilna prema djeci, ozlijeđivala je starije dijete, a mlađem, 9 mjesečnoj bebi, pukla je ključna kost. Djeca su joj oduzeta i data ocu. No pri razvodu, sutkinja je presudila da je otac dužan plaćati alimentaciju majci, a pri tome nije uopće navela kome bi djeca treba pripasti.

Prilično je jasno da je sutkinja namjerno izostavila kome terbaju djeca pripasti zato da bi danas-sutra, kada se stvar slegne, bila data majci. No zato je alimentacija odmah presuđena da ide majci na račun.
jos da su to jedini problem koje feminizam proizvodi bilo bi dobro - to musko zenski odnosi I brak
nego se na zapadu udruzuju sa navodnim potlacenim grupama, gejevima, islamistima, imigrantima rasnim manjinama I td. Sve su uvjerili da je bijeli hetero muskarac za sve kriv
I kapitalizam a prakticno zive u socijalizmu. 
I sve to na osnovu love koju I'm drzava daje
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by Guest 8/11/2017, 12:13

RayMabus wrote:Šta tebe boli kurac kad ću se ja rastavit, primaš dvi godine porodiljnu naknadu pa ako se i rastavim dobit ćeš uz to i alimentaciju

Jok samo one mogu, to ono ka bit će kako ja oću il rastava braka, meni super porodiljna plus tvoja alimentacija

Letit ćeš kroz prozor GUBO jedna
jesi čuja kojeg muškog da se radi toga buni? papci, pizda ih je skroz omađijala.

btw malo se kontroliraj u ispadima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by RayMabus 8/11/2017, 12:17

Kontroliram se tako da s glupačama nemam posla ima već deset godina

Tako se kontroliram

Ovo meni samo kad pročitam već krv u glavu šiknila i scene mlačenja i to krvničkog

Znam ja sebe jako dobro zato s njima i nemam posla

Netreba mi još prijava radi neke glupače koja misli da me može ić jebavat u zdrav mozak
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by prckov 8/11/2017, 12:21

svi ti pokreti su u stvari lesinari koji prozdiru tkivo umiruce civilizacije
polako muho poslije ces suho  :D

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by Guest 8/11/2017, 12:24

RayMabus wrote:Kontroliram se tako da s glupačama nemam posla ima već deset godina

Tako se kontroliram

Ovo meni samo kad pročitam već krv u glavu šiknila i scene mlačenja i to krvničkog

Znam ja sebe jako dobro zato s njima i nemam posla

Netreba mi još prijava radi neke glupače koja misli da me može ić jebavat u zdrav mozak
vidiš da se ne kontroliraš..dovoljno je da te neka krivo pogleda,ti bi je namlatija.

kad te neko jebe u mozak, onda i ti jebeš u mozak na perfidne načine da i ne zna šta ju je snašlo i kad ti dosadi, odeš svojim putem:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by RayMabus 8/11/2017, 12:28

Nemogu

Gledali su mi horoskop davno, detaljna analiza

Crta mi je ravna ko u mrtvaca, totalno ravnodušan lik

Samo u jednoj točki crta ide do maksimuma pa se opet brzo vraća

Izbjegavaj sukobe
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by prckov 8/11/2017, 12:29

RayMabus wrote:Kontroliram se tako da s glupačama nemam posla ima već deset godina

Tako se kontroliram

Ovo meni samo kad pročitam već krv u glavu šiknila i scene mlačenja i to krvničkog

Znam ja sebe jako dobro zato s njima i nemam posla

Netreba mi još prijava radi neke glupače koja misli da me može ić jebavat u zdrav mozak
olabavi malo longi jebo ga ti, ti se uzivio ko da si ozenjen pa ti odneijela I djecu I kucu I osla sa instruktorom joge

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by Guest 8/11/2017, 12:30

osim toga usmjeravaš gnjev na krive osobe, nije ti dotična ništa kriva.
samo koristi svoju poziciju u društvo.
Usmjeri gnjev na sustav on ti  odreduje norme i zakone u M-Ž odnosima., te kreira dinamiku tih istih odnosa.


Last edited by Kserks_ on 8/11/2017, 12:33; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by Guest 8/11/2017, 12:32

prckov wrote:
RayMabus wrote:Kontroliram se tako da s glupačama nemam posla ima već deset godina

Tako se kontroliram

Ovo meni samo kad pročitam već krv u glavu šiknila i scene mlačenja i to krvničkog

Znam ja sebe jako dobro zato s njima i nemam posla

Netreba mi još prijava radi neke glupače koja misli da me može ić jebavat u zdrav mozak
olabavi malo longi jebo ga ti, ti se uzivio ko da si ozenjen pa ti odneijela I djecu I kucu I osla sa instruktorom joge
imao je on neku traumu u koju je bila uključena i pandurija,,bija je nešto davno o tome pisa.. scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by RayMabus 8/11/2017, 12:37

Kserks_ wrote:osim toga usmjeravaš gnjev na krive osobe, nije ti dotična ništa kriva.
samo koristi svoju poziciju u društvo.
Usmjeri gnjev na sustav on ti  odreduje norme i zakone u M-Ž odnosima., te kreira dinamiku tih istih odnosa.
Nekreira mi sustav te odnose nego ja sam, kreirao sam da nema odnosa
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by RayMabus 8/11/2017, 12:39

Sustav ko sustav može samo kreirati zakone koji njoj pašu i može me preko tih zakona maltretirat no nema ničega ako ni nema odnosa

Prosto ko pasulj

U scijentologiji to zovemo Moć jednostavnosti
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by RayMabus 8/11/2017, 12:42

Nemože zakon kreirati odnos između mene i tebe

Odnos je neka linija komunikacije

Mogu ja i ne komunicirati s tobom pa me se ta pravila uopće ni ne tiču
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by kic 8/11/2017, 12:48


longi revival
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by RayMabus 8/11/2017, 12:50

I to ti je to

Možemo mi na ovom forumu dakle kao grupa jer grupa donosi ta pravila u odnosima donit pravilo tj zakon da tebe moramo oslovljavati s gospodine Kserks

Ali ja se tebi ne moram obračati pa ono slobodno donesite i zakon da se to proširuje na presvijetli gospodine Kserks

Očito me se to ne tiče jelte

Nisu moja posla
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by T. 8/11/2017, 12:52

ali ako se propiše da u slučaju neoslovljavanja kako je to određeno, slijedi sankcija, onda te se tiče...

_________________
Zašto su muškarci - Page 32 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by aben 8/11/2017, 13:06

...their kids would come home and be talking to them and say like, “Yeah my friend is coming over, they’ll be here at 6:00.” And Brian.. would say “Wait, how many people are coming?”

https://www.gq.com/story/asia-kate-dillon-proves-theres-no-such-thing-as-menswear

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by kic 8/11/2017, 13:07

aben wrote:
...their kids would come home and be talking to them and say like, “Yeah my friend is coming over, they’ll be here at 6:00.” And Brian.. would say “Wait, how many people are coming?”

https://www.gq.com/story/asia-kate-dillon-proves-theres-no-such-thing-as-menswear

whaat
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by Kavran 8/11/2017, 13:10

zašto su muškarci ....?


Z A T O!

:)

_________________
Trči vrime, cvili maška,
traje jubav, pusta siromaška,
šaka suza, vrića smija, 
ča je život vengo fantazija.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by Kavran 8/11/2017, 13:12

prckov wrote:
RayMabus wrote:Kontroliram se tako da s glupačama nemam posla ima već deset godina

Tako se kontroliram

Ovo meni samo kad pročitam već krv u glavu šiknila i scene mlačenja i to krvničkog

Znam ja sebe jako dobro zato s njima i nemam posla

Netreba mi još prijava radi neke glupače koja misli da me može ić jebavat u zdrav mozak
olabavi malo longi jebo ga ti, ti se uzivio ko da si ozenjen pa ti odneijela I djecu I kucu I osla sa instruktorom joge

je l' tako tvoja bosanka napravila??

:O
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by RayMabus 8/11/2017, 13:16

Totenkopf wrote:ali ako se propiše da u slučaju neoslovljavanja kako je to određeno, slijedi sankcija, onda te se tiče...
Ne ako mu se neobraćam

Mogu donijeti zakon da mu se moram obračati no to je prisila dakle totalirizam a ne demokracija

A kad to napravite

Sukob koji ste vi tražili

Točno ono šta u mom moždanom omotaću jedino ima oštri skok do maksimuma

OUT OFF CONTROL
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto su muškarci - Page 32 Empty Re: Zašto su muškarci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 35 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum