ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Page 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by Guest 1/9/2017, 00:30

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Jesam, nisu mi cisti sami sa sobom  :cleanteeth

Dobro je imati mačke.

One nocu uglavnom idu da spavaju uz tebe, svakako da vide mnogo toga sto ti ne vidis.

Verovatno izbegavaju gde su macke i imas mir.

Preporucujem macke za teranje negativnih pojava u vasoj blizini.
upravo tako..macke tjeraju negativne energije i negativne duhovne manifestacje..
moja čkomi na kauču ima već dva sata

Longi jesi osjetio neku promjenu kod sebea,otkad ti je maca blizu?
kućni ljubimci su ok
smirenije i opustenije djelujes..

Guest
Guest


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by Guest 1/9/2017, 00:33

pismejker wrote:
Dakle,prvo moras prihvatiti cinjenicu da je sVE oko nas i mi sami,na najnizem levelu,dualne prirode..dakle molekule,pa jos nize atomi,pa jos nize,dijelovi tog atoma..kad se i oni rasclane,dolazimo do valne energetske prirode...e sad mi u materijalnom levelu vibriramo odredjenom frekvencijom i to nas odredjuje kao takve...zamislim..dakleidemo malo teoretizirati..ne uzimati de fakto za gotovo..da se te frekvencije promjene..nekim uticajem..sto bi dobili?..

Uh, uh, uh ...
Odakle da počnem? :)
Dakle, dualizam o kojem govoriš naravno postoji u nekim oblicima (materija-antimaterija, val-čestica), ali daleko od toga da je baš sve dualne prirode.
Na kraju krajeva, već sam nekoliko puta spomenuo da postoje itekako validne fizikalne teorije koje sve što postoji u konačnici svode na informaciju.
A tako nešto kao što je anti-informacija ne postoji i ne može postojati. :)
Dalje, kada govoriš o vibriranju valova energije na određenoj frekvenciji, moraš znati da je tu riječ o string teorijama koje su se do sada pokazale kao nemoćne i zato su barem privremeno odbačene od fizikalnog mainstreama barem dok ne ovladamo snažnijim akceleratorima od ovih koje sad imamo.
Naime, što prostorni gabariti manji, potrebna je veća energija kako bi prodrli u njih sa akceleratorima i tako sve do one najniže razine prostora koja još ima fizikalnu vrijednost i koja se naziva Planckova duljina.
Guglaj koja je to točna vrijednost.
Einstein je potrošio skoro pa pola života da dođe do riješenja jednadžbe koja bi u konačnici sve svela na energiju, ali nije uspio. 
Zeznula ga je Kvantna teorija i njen Standardni model koji se pokazao do sada kao besprijekorno učinkovit, a on je nije nikada u potpunosti prihvatio iz raznih razloga, da ih sad ne nabrajam. Inače ih je dobro opisao Michio Kaku u svojoj knjizi Hiperprostor koju imaš prevedenu i na hrvatski jezik.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by RayMabus 1/9/2017, 00:34

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:molit cemo se za Šejkera da ga se dusi zli ne dohvate... :clown

Molitve bi vam možda i bile uslišane da zli dusi ilitiga demoni realno postoje. Ovako ništa.
to su samo entiteti koji žive tamo ko ja i ti ovdje

Tebe kao fizičara to i ne treba zanimati nego svijet u kojem žive
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by Guest 1/9/2017, 00:35

RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Molitve bi vam možda i bile uslišane da zli dusi ilitiga demoni realno postoje. Ovako ništa.
to su samo entiteti koji žive tamo ko ja i ti ovdje

Ti entiteti postoje samo kao naša projekcija na okolinu i ništa više od toga. Dakle, u našem umu odnosno duhu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by RayMabus 1/9/2017, 00:46

Ok informacija
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by Guest 1/9/2017, 00:46

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:
Dakle,prvo moras prihvatiti cinjenicu da je sVE oko nas i mi sami,na najnizem levelu,dualne prirode..dakle molekule,pa jos nize atomi,pa jos nize,dijelovi tog atoma..kad se i oni rasclane,dolazimo do valne energetske prirode...e sad mi u materijalnom levelu vibriramo odredjenom frekvencijom i to nas odredjuje kao takve...zamislim..dakleidemo malo teoretizirati..ne uzimati de fakto za gotovo..da se te frekvencije promjene..nekim uticajem..sto bi dobili?..

Uh, uh, uh ...
Odakle da počnem? :)
Dakle, dualizam o kojem govoriš naravno postoji u nekim oblicima (materija-antimaterija, val-čestica), ali daleko od toga da je baš sve dualne prirode.
Na kraju krajeva, već sam nekoliko puta spomenuo da postoje itekako validne fizikalne teorije koje sve što postoji u konačnici svode na informaciju.
A tako nešto kao što je anti-informacija ne postoji i ne može postojati. :)
Dalje, kada govoriš o vibriranju valova energije na određenoj frekvenciji, moraš znati da je tu riječ o string teorijama koje su se do sada pokazale kao nemoćne i zato su barem privremeno odbačene od fizikalnog mainstreama barem dok ne ovladamo snažnijim akceleratorima od ovih koje sad imamo.
Naime, što prostorni gabariti manji, potrebna je veća energija kako bi prodrli u njih sa akceleratorima i tako sve do one najniže razine prostora koja još ima fizikalnu vrijednost i koja se naziva Planckova duljina.
Guglaj koja je to točna vrijednost.
Einstein je potrošio skoro pa pola života da dođe do riješenja jednadžbe koja bi u konačnici sve svela na energiju, ali nije uspio. 
Zeznula ga je Kvantna teorija i njen Standardni model koji se pokazao do sada kao besprijekorno učinkovit, a on je nije nikada u potpunosti prihvatio iz raznih razloga, da ih sad ne nabrajam. Inače ih je dobro opisao Michio Kaku u svojoj knjizi Hiperprostor koju imaš prevedenu i na hrvatski jezik.
Sam si jednom rekao da u svijetu znanosti nista nije konkretno i konacno..a to i sami znanstvenici tvrde...

TO sto dosad nije nesto uglavljeno u postojece zakone,ne znaci da ne postoji..ako cem oposteno,covjek je ,ako cemo od industrijske revolucije do danas prilicno puno postigao,ali...zamislimo,situaciju,jos par tisca godina..u sto i kusur godina su se dogodila velika otkrica,ali je tehnologija nekao ostala ista,nis drasticno se nije dogodilo..
I dan danas se vozimo na motore se unutarnjim sagorijevanjem..primitivno u MP6,neucinkovito i jos gore..
jel to znaci da nema neke druge opcije?Ne znaci,nego jos nismo na nivou da to otkrijemo...nemamo zanja,kreativnosti,koce nas postojeci zakoni fizike..najteza stvar,gravitacija..jos nemamo pojma sto je ..rjesimo nju,napravili smo skok eonima naprijed..

da se vratimo na atome...termin sublimacija ti je poznat..prelazak tvari iz cvrstog u plinovito stanje...meni najdrazi pokus u kemiji..takle u slucaju jednostanih kemijskih spojeva,triger je toplina,da molekule kemijskog spoja,odnosno atomi zavibriraju i forma materije promijeni oblik..

sada...hipotetički,covjek je u biti spoj molekula ili atome,prilicno jeftinih i bezveznih,ali i nadalje dualneprirode.,istina slozenije neko obicni kemijski spoj..cistom anaogijom,mozemo pretpostaviti da bi pod nekim uticajem slozenim,covjek mogao promijeniti svoje stanje,mozda nu agregatnom obliku,ali podici frekvenciju,koja ce se razlikovati od postojece..pazi..to nije lako zamisliti pogotovo postici..treba sav taj misung natjerati da vibrira drugim svemirom...ja ne znam sto bi se dogodilo,ili ne bi...cisto teoretiziramo na osnovi postojecih podataka...da li bi covjek otisao na drugi nivo postojanja,..mozd to nije moguce..mozda su astralna putovanja uticaj na duh,dusu,energijsku osobu,uticaj necega na mogui dio ljudskog bica...ne znam..samo znam da je jeak ointeresantno pricati o tome i pokusati rastegnuti granice koje nas danas sputavaju.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by Guest 1/9/2017, 00:47

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Molitve bi vam možda i bile uslišane da zli dusi ilitiga demoni realno postoje. Ovako ništa.
to su samo entiteti koji žive tamo ko ja i ti ovdje

Ti entiteti postoje samo kao naša projekcija na okolinu i ništa više od toga. Dakle, u našem umu odnosno duhu.
netk oje rekao nesto uznemirujuce..da ljudski um svojom jakom projekcijom moze stvarati duhovne i materijalne pojave...osobno,jako bi me to zabrinulo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by Guest 1/9/2017, 00:51

uffff..piffo popijeno,trtljanje zavrseno,gibam pod tush pa u krpe...

prilicno je frisko vani..13-14gradi...

ajte laku noc i lijepo sanjajte... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by RayMabus 1/9/2017, 00:56

Može se stvar gledati i iz točke gledišta informacije ali onda se mjenjaju tehničke mape
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by Guest 1/9/2017, 00:57

pismejker wrote:
Sam si jednom rekao da u svijetu znanosti nista nije konkretno i konacno..a to i sami znanstvenici tvrde...

TO sto dosad nije nesto uglavljeno u postojece zakone,ne znaci da ne postoji..

Gornja rečenica je u suštini razumjevanja znanosti od sebe same odnosno od filozofije znanosti. Ne postoji konačna, dovršena i nepromjenjiva znanstvena teorija, jer je temeljni kriterij znanstvenosti neke teorije mogućnost njenog opovrgavanja. Ako ju ne možeš opovrći, nije znanstvena teorija. Tako znanost promišlja samu sebe.
Druga rečenica je također barem načelno točna.
Međutim, da ti kažem samo par sitnica o tome.
Naime, potpuno opovrgavanje neke znanstvene teorije koja je do nekog vremena bila poimana kao validna i njena potpuna zamjena nekom novom se ipak jako rijetko događa. 
Kako vrijeme prolazi, to je sve manje i manje moguće odnosno vjerojatno.
Puno je češća pojava nadopuna znanstvenih teorija u određenom dijelu sa nekim novim.
Tako primjerive Newtonovo poimanje gravitacije i danas vrijedi, do određene razine i točnosti opisa. No, to nije spriječilo Einseina da taj Newtonov opis nadopuni svojim jdenadžbama Opće teorije relativnosti.
Dakle, neko opće mišljenje mainstream znanosti je, barem kada su prirodne i realne znanosti u pitanju, kako su neki revolucionarni događaji u tom smislu makar načelno mogući ipak ekstremno malo vjerojatni.
Znanost je postala s vremenom previše ozbiljna stvar na kojoj temeljimo doslovce svekoliki vlastiti napredak tako da su mogućnosti nekakvih potpunih zabluda na tom području sve manje i manje kako vrijeme prolazi. Napredak u pravilu dolazu u malim koracima i temelji se na dostignućima prethodnika u smislu da ih nadopunjuje prije nego potpuno obara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by Guest 1/9/2017, 01:00

pismejker wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Ti entiteti postoje samo kao naša projekcija na okolinu i ništa više od toga. Dakle, u našem umu odnosno duhu.
netk oje rekao nesto uznemirujuce..da ljudski um svojom jakom projekcijom moze stvarati duhovne i materijalne pojave...osobno,jako bi me to zabrinulo..

Duhovne može, jer je to područje uma, ali materijalne definitivno ne može. Bar ne direktno, druga je priča kada se duh uspijem ostvariti u materijalnom svijetu, ali to se ne događa na takav direktan način nego ipak nešto drugačije i potpuno se podvrgava prirodnim odnosno preciznije rečeno fizikalnim zakonima i pravilima.
Dakle, ipak nema opravdanog razloga za strah u tom smislu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by RayMabus 1/9/2017, 01:07

Tehnička mapa za svemir kao informaciju

Zamisli kuglu taljenjog metala koja je iznutra šuplja

To je sva informacija u svemiru

Sad se iz te kugle prostoru šipke koje idu prema unutra i šta ide prema centru šipke su hladnije

Centar je smrt
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by Guest 1/9/2017, 01:12

pismejker wrote:

sada...hipotetički,covjek je u biti spoj molekula ili atome,prilicno jeftinih i bezveznih,ali i nadalje dualneprirode.,istina slozenije neko obicni kemijski spoj..cistom anaogijom,mozemo pretpostaviti da bi pod nekim uticajem slozenim,covjek mogao promijeniti svoje stanje,mozda nu agregatnom obliku,ali podici frekvenciju,koja ce se razlikovati od postojece..pazi..to nije lako zamisliti pogotovo postici..treba sav taj misung natjerati da vibrira drugim svemirom...ja ne znam sto bi se dogodilo,ili ne bi...cisto teoretiziramo na osnovi postojecih podataka...da li bi covjek otisao na drugi nivo postojanja,..mozd to nije moguce..mozda su astralna putovanja uticaj na duh,dusu,energijsku osobu,uticaj necega na mogui dio ljudskog bica...ne znam..samo znam da je jeak ointeresantno pricati o tome i pokusati rastegnuti granice koje nas danas sputavaju.. :)

Kada govoriš o tome da se čovjek u suštini sastoji od atoma i još sitnijih čestica od koji se oni sastoje, onda moraš razumjeti jednu ključnu stvar.
Naime, ne vrijede isti zakoni i pravila na mikro razini na kojoj postoje atomi odnosno u području kojim se bavi kvantna fizika i na razini koju proučava klasična fizika.
Na to upućuje čak i ona elementarna teorija sustava koja kaže da se sustav sastoji od svojih podsustava i elemenata (i svih njihovih međusobnih funkcionalnih veza) ali da za sustav u cjelini ne vrijede isti zakoni i pravila kao za njegove podsustave i elemente.
Primjerice, na kvantnoj razini su sve istovrsne čestice doslovce identične, nema razlike među njima. Nema razlike između dva elektrona ili dva fotona. Svejedno, to nisu iste čestice, to su različite, ali identične čestice.
No, to ne vrijedi na makro području koju proučava klasična fizika pa tako ne samo da ne postoje dva identična ljudska bića na svijetu nego čak niti dva identična kamena. Uvijek će postojati neka makar minimalna razlika u kemijskom sastavu, broju molekula itd.
To je samo jedan mali banalan primjer.
Dakle, nema bojazni kako se neka pravila koja vrijede na razini elementarnih čestica iz kvantnog svijeta mogu preslikati na makro svijet klasične fizike.
Što se tiče ove priče o vibriranju, već sam pokušao objasniti kako je to u suštini priča iz string fizikalnih opcija koje su se za sada pokazale fizikalno nemoćnima pa je o njima bespredmetno raspravljati kao o validnim fizikalnim opcijama.
No, nitko nam ne brani da maštovito zamišljamo što nas volja, ali ako želimo takva zamišljanja učiniti fizikalno validnima, moramo ih uklopiti u poznate fizikalne zakone i pravila. :)
Naravno, sad obično slijedi prigovor kako se isti svako malo barem minimalno mijenjaju, ali ukoliko to želimo napraviti na fizikalno 'kak se šika' način, onda te promjene moramo teorijski osmisliti i opažanjima odnosno eskeprimantalno dokazati na isti 'kak se šika' fizikalni način. :)
Inače se neće pomaknuti sa razine maštovitih promišljanja bez neke veće ili bez ikakve fizikalne vrijednosti. :)


Last edited by slidingdoorsoperator on 1/9/2017, 01:18; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by Guest 1/9/2017, 01:13

RayMabus wrote:Centar je smrt

Ne postoji centar svemira.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by Guest 1/9/2017, 01:14

pismejker wrote:
ajte laku noc i lijepo sanjajte... :clown

Laku noć. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by RayMabus 1/9/2017, 01:14

Nešto kao šuplje Sunce koje ima metalne šipke koje vode do centra a u samoj unutrašnjosti je smrzotina

Šipka je sve toplija kako se ide prema vani a hladnije ako se ide prema centru

Ima bezbroj takvih šipki od površine prema centru

Materijalna razina se nalazi oko centra gdje je metal ppstojan tj nije se još počeo taliti
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by RayMabus 1/9/2017, 01:15

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Centar je smrt

Ne postoji centar svemira.
ne ovo je samo tehnička opisna mapa

Prikazuje informaciju

Svaka šipka je jedna osoba
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by RayMabus 1/9/2017, 01:22

Užarena šuplja kugla je Bog

Šipke su duše

Centar je nula energije

Šipke idu iz centra prema površini

Ne dodiruju se ali komuniciraju preko prostora između
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by RayMabus 1/9/2017, 01:23

Upravo taj prostor između je taj nematerijalni svemir
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by RayMabus 1/9/2017, 01:27

Ovakvim šematskim prikazom zaobilazimo priče o demonima i to je prikaz svemira kao informacije gdje je užarena površina svo znanje centar je nema energije a šipke su osobe i zasebne su
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by Guest 1/9/2017, 11:57

RayMabus wrote:Upravo taj prostor između je taj nematerijalni svemir
tak oje a taj istisvemir napucuju nematerijalne manifestacije ..Šejker se boji duhova,demona,,pa zato ih negira.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog  - Page 6 Empty Re: Sestre Jasna i Vera progovorile o užasnim vradžbinama u Novom Sadu: Davila nas je svaku noć, a onda smo se setile starog srpskog

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum