ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATI OBOŽAVAJU HDZ

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

HRVATI OBOŽAVAJU HDZ - Page 4 Empty Re: HRVATI OBOŽAVAJU HDZ

Post by Guest Wed 26 Jul - 13:18

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Hrvati su (smo) glupi.

Dok god su nam u žiži HDZ,SDP,HNS,MOST i slične idiotarije mi nećemo ni koraka naprijed.
Sa čime mi razbijamo glave!??  Dokle god se u Hrvatskoj ne pojavi neki novi pokret,nama napretka nema.
No kako u svemu zaostajemo za svijetom,valja nam pričekati da se takav neki pokret pojavi na globalnom planu.
pa bio je...Most. i što se desilo?
most je bio dobra ideja ali realizatori slabi i neiskusni :)
pa evo, iskusni Taritaš, Richembergh, Pusić i Turina Đurić idu s novom strankom Glas...a imat će još manje snage od Mosta.

Guest
Guest


Back to top Go down

HRVATI OBOŽAVAJU HDZ - Page 4 Empty Re: HRVATI OBOŽAVAJU HDZ

Post by vuksadinare Wed 26 Jul - 13:19

Noor wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Hrvati su (smo) glupi.

Dok god su nam u žiži HDZ,SDP,HNS,MOST i slične idiotarije mi nećemo ni koraka naprijed.
Sa čime mi razbijamo glave!??  Dokle god se u Hrvatskoj ne pojavi neki novi pokret,nama napretka nema.
No kako u svemu zaostajemo za svijetom,valja nam pričekati da se takav neki pokret pojavi na globalnom planu.
pa bio je...Most. i što se desilo?
most je bio dobra ideja ali realizatori slabi i neiskusni :)
pa evo, iskusni Taritaš,  Richembergh, Pusić i Turina Đurić idu s novom strankom Glas...a imat će još manje snage od Mosta.
....oni su cak drpili ime stranke od cehoka.. HRVATI OBOŽAVAJU HDZ - Page 4 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

HRVATI OBOŽAVAJU HDZ - Page 4 Empty Re: HRVATI OBOŽAVAJU HDZ

Post by Guest Wed 26 Jul - 13:22

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Hrvati su (smo) glupi.

Dok god su nam u žiži HDZ,SDP,HNS,MOST i slične idiotarije mi nećemo ni koraka naprijed.
Sa čime mi razbijamo glave!??  Dokle god se u Hrvatskoj ne pojavi neki novi pokret,nama napretka nema.
No kako u svemu zaostajemo za svijetom,valja nam pričekati da se takav neki pokret pojavi na globalnom planu.
pa bio je...Most. i što se desilo?
most je bio dobra ideja ali realizatori slabi i neiskusni :)
pa evo, iskusni Taritaš,  Richembergh, Pusić i Turina Đurić idu s novom strankom Glas...a imat će još manje snage od Mosta.
....oni su cak drpili ime stranke od cehoka.. HRVATI OBOŽAVAJU HDZ - Page 4 1f602
ma nebitno, al ok...hoću reći da još dugo neće biti nikoga na našoj političkoj sceni tko će biti u stanju sdp ili hdz maknuti u stranu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HRVATI OBOŽAVAJU HDZ - Page 4 Empty Re: HRVATI OBOŽAVAJU HDZ

Post by IL Risorto Thu 27 Jul - 21:59

jastreb wrote:  A dobro, postavit ću ono čuveno "Što da se radi?"
Ma čuj ovo,,što da se radi'' :facepalm  ne moj klonut duhom i pustit da te ova neoliberalna balavurdija skrene s našeg časnog puta samoupravnog socijalizma.
Kurac će oni biti komesari revolucije,mi smo to kaparisali,nismo valjda godinama ginuli po forumskim frontama da bi smo sad pustili da nas zaraze malodušjem i postanu komesari kao četnici 1944te.
Drug Tito će se reinkarnirat ipovest nas u novi samoupravni socijalistički raj.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

HRVATI OBOŽAVAJU HDZ - Page 4 Empty Re: HRVATI OBOŽAVAJU HDZ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum