ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by vuksadinare Fri 16 Jun - 13:29

kic wrote:
Pinochet wrote:pogotovo ako je lik otočanin, tamo pogotovo ima posla, otoci uvoze radnu snagu, domaći mogu raditi gdje hoće,

neka lik odguli 10ak dana, ispao je faca, ustao protiv "čardak bosnasko-vlaškog HDZ" režima.

je baš bosanski klan vlada hrvatskom jbt
bas..a valadaju dalmatinci i to mahopm buduli i oni sa obale s iznimkom milanovica kao vlaja..

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by vuksadinare Fri 16 Jun - 13:31

pa zato ej jadnop da se dalmatinci pozivaju na pravdu a njihovi vladaju i raspickavaju drzavu najvise...i najvise ih radi po drzavnim i gradskim institucijama..pa emni to sve zvuci kad lopina vice dr'z lopinu kao opravdavajuce sredstvo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by Guest Fri 16 Jun - 13:32

vuksadinare wrote:
kic wrote:
Pinochet wrote:pogotovo ako je lik otočanin, tamo pogotovo ima posla, otoci uvoze radnu snagu, domaći mogu raditi gdje hoće,

neka lik odguli 10ak dana, ispao je faca, ustao protiv "čardak bosnasko-vlaškog HDZ" režima.

je baš bosanski klan vlada hrvatskom jbt
bas..a valadaju dalmatinci i to mahopm buduli i oni sa obale s iznimkom milanovica kao vlaja..

dalmatinci , moji rodijaci vlaji(meni je todorić rođak), ali i ostali dalmatinci(i boduli i fetivi sa mora, svi se mi držimo međusobno ko gamad), te hercegovci koji su istog mentalnog sklopa(još i goreg) kao mi dalmatinci.

nesretni bosanci iz srednje bosne su realno gledajući ostavljeni i zaboravljeni, jer dolaze iz gradskih sredina pa nisu klanski nastrojeni kao dalmatinci/hercegovci.

ja sam to prekrstio u "vlaško-bosanski čardak"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by Guest Fri 16 Jun - 13:33

vuksadinare wrote:pa zato ej jadnop da se dalmatinci pozivaju na pravdu a njihovi vladaju i raspickavaju drzavu najvise...i najvise ih radi po drzavnim i gradskim institucijama..pa emni to sve zvuci kad lopina vice dr'z lopinu kao opravdavajuce sredstvo

pa , nema veze. šta mene boli kurac što mi je rođak todorić. ne želim lex todorić i boli me kurac što je on moj rođak iz imotskog. interesi nacije su mi važniji od moga lopovskog klana. tako naši dalmatinci koji su u zagrebu uhljebljeni, i dalmatinci koji glasuju za HDZ, su lopine i izrod našeg roda.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by vuksadinare Fri 16 Jun - 13:34

Gnječ wrote:ajmo mali šugavi crvi kukavice glođite po čovjeku koji je imao muda i hrabrosti kriminalca mamića zveknut u psihopatsku smrdljivu bosansku glavurdu. ajmooo...

ali nemate muda kad treba zločincima glavu otkinut. eeeee to ne. jel tako vučino hrabriša?
cuj....zbog cega je mamica zveknuo u glavu'..da li ej to mozda zbog agrokora,kamenskog i zveceva..ili ej to samo zbog nogometa jer lik samo hoce da njegov klub bude prvak ako su svi 'jednaki'..tj da svi nemaju lovu kao hajduk i da svi manjevise imaju drveta od igraca kao hajduk..e tad bi hajduk bio prvak i sve posteno i transparentno..niko se ne izdvaja..svi su na istom kazanu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by max123 Fri 16 Jun - 13:34

Pinochet wrote:


kod bivšeg poslodavca, konobari ga bili ucjenili tamo 7 mjesec, da će mu ić ča, zahtjevali 2000€ plaću na ruke.. imali su još toliko manče

to standard u gastronomiji..!?


Last edited by max123 on Fri 16 Jun - 13:35; edited 1 time in total
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by Guest Fri 16 Jun - 13:35

Šteta zbog momka, moderna vremena jebiga, nemoš više ni žohara zgaziti da ti netko ne krene srati zbog toga.

Nadam se da nije prao ruke nakon toga čina, nakon svih pizdarije koje se prodaju pod to, ovo bi se stvarno trebalo promatrati kao relikvija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by catabbath Fri 16 Jun - 13:36

Malega u pržun a Mamimjo na slobodi i stup društva, tako to radi mafijaška država Rvacka. Kladim se da njemu nebi pomoglo da je reka da se ne sjeća napada :)

_________________
Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by Guest Fri 16 Jun - 13:36

max123 wrote:
Pinochet wrote:


kod bivšeg poslodavca, konobari ga bili ucjenili tamo 7 mjesec, da će mu ić ča, zahtjevali 2000€ plaću na ruke.. imali su još toliko manče

to standard u gastronomije..!?

mozda vama pari smišno, OK, konobar sa iskustvom(da ima 5-6godina staža i ugostiteljsku školu) i da govori dva jezika, može bez problema ljeti zarađivati 3000€ mjesečno. često i više.

znam da vama pari nevjerojatno ali je to tako. doduše istina jest da se radi 12h i bez dana slobodnog, ali to je tako.

konobari koji ne rasturaju sa jezicima i imaju manje znanja , doduše rade za 5000-10 000kn mjesečno, ovisno na kojoj lokaciji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by Guest Fri 16 Jun - 13:38

međutim od 1.11 većina konobara radi za 3500kn :D

ali nema frke. znam ekipu koja ljeti zaradi na dobrim lokacijama, čak 20 000€ , pa onda ih boli kurac zimi lade jaja.. neki ambiciozniji zimi odu na zapad(njemačka, irska, gdje već) pa tamo lupaju pare..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by vuksadinare Fri 16 Jun - 13:40

catabbath wrote:Malega u pržun a Mamimjo na slobodi i stup društva, tako to radi mafijaška država Rvacka. Kladim se da njemu nebi pomoglo da je reka da se ne sjeća napada  :)
mogao je i todoica zveknut ako ej htio nekog zveknut zbog lopovluka i unistavanja zivota ljudi..eno todo se svaki dan seta slobodno do frizera...mamic bar ne otpusta ljude i placa i onog cistaca tribina maksimira sa soma eura place...e al tog lika en zanima todoric i onaj radnik konzuma..nego mamic..po sistemu..'isukrsta mi svetog samo hajduk zivi vjecno za ostalo me boli kurac'...i sad reci tko se drzi takve mantre i sa 27 godina zivota je'l to normalna osoba..da ga boli za sve kurac i nema nigdje kriminala osim u nogometu a to ej ipak na ovim prostorima izgleda najveci grijeh
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by vuksadinare Fri 16 Jun - 13:44

..drugo znate zasto ta ekipa ne proziva todorica kao mamica i 'boli ih kurac za njega'..jer je todo svake godine iskrcao milijun kuna u hajduk...dakle..'muci nas je covik to cim nam daje lovu i pomaze..'..dakle onda po cem su ti likovi bolji od mamica?..'jer nije nas covik'...e ruku si mogu slobodno rezati da bi danas mamic imao na svakom kantunu splita i dalmacije svoj spomenik da je kojim slucajem u hajduku i da hajduk igra svake godine ligu prvaka i da je svake godine prvak..ma kladim se u 200%..da bi bilo tako..ali nije..eno ga u mrskom rivalu i zato je nas protivnik..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by vuksadinare Fri 16 Jun - 13:48

inace cini mi se danas da je opet zicarska akcija udruge 'nas hajduk' i torcide u splitu..'narode dajte koju kunu da skupljamo za otkup dionica kluba'... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by Eva_ Fri 16 Jun - 13:52

catabbath wrote:Malega u pržun a Mamimjo na slobodi i stup društva, tako to radi mafijaška država Rvacka. Kladim se da njemu nebi pomoglo da je reka da se ne sjeća napada  :)
Mali će bit narodni heroj kad se vlast promijeni. I dan kad je on nokautirao lopova slavit će kao nacionalni praznik, tj. Dan oslobođenja.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by vuksadinare Fri 16 Jun - 14:03

gledajte vam,a je taj momak mozda heroj,simpatican udario je mamica...i slicno...i priznajem i ja sam slicno razmisljao prije jedno 6,7,8 godina...onda u jednom razgovoru sa pripadnikom torcide iz dansnjih generacija lik je valjda nesvjesno otkrio da u stvari nisu oni ljuti na mamica kao mamica koliko su ljuti sto je mamic covjek kojeg se toliko silno ocekuje da se u hajduku pojavi slican covjek njemu i ucini hajduk mocnim...i nikako ga sa godinama docekati i to jos vise pojacava ocaj ionako u fanatiziranim glavama...lik je jednostvano kazem mozda nesvjesno rekao..'eh da nam je bar jedan u klubu slican kao mamic danas bi nam purgeri gledali u leđa..'..onda kad je uvidio da je mozda nesvjesno rekao sto nije trebao...ispravi se i rekao..ali posteni tip mamica...a posteni tipa nikad neces bas naci...sto i takvi likovi znaju makar bili i fanatizirani...onda sam shvatio da se tu u buioti ne radi o borbi protiv mamica kao mamica nego o borbi ako mi nemamo svog 'mamica' necete ga ni vi imati ni niko drugi..eto lupaju i po miskovicu kao rijeckom 'mamicu' i proglasavaju ga krimosom i pomagacem talijaksog mafijasa 'volpija'..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by Guest Fri 16 Jun - 14:05

Vuk kaki li ga kaki :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by Eva_ Fri 16 Jun - 14:07

Vuk, moraš promijenit nick kak ti je netko savjetovao u Vepra sa Sljemena. Ne ide Dinara s Mamićfanom.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by vuksadinare Fri 16 Jun - 14:10

MaximusDecimusMiridije wrote:Vuk kaki li ga kaki :)
ne kakim..i znas da je dobar dio onog sto govorim tocno...ok ako si protiv mamica..zasto je sad smetnja miskovic u rijeci ili smetnja opnaj predsjedniku osijeku koji je podigao osijek na noge i proglasavaju se 'mamicevcima'..mada lik iz osijeka nije mamicevac jer su ga postavili za predsjednika mađari jer imaju vecinski paket u nk-a osijek..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by vuksadinare Fri 16 Jun - 14:11

Eva_ wrote:Vuk, moraš promijenit nick kak ti je netko savjetovao u Vepra sa Sljemena. Ne ide Dinara s Mamićfanom.
cuj eva..nemas pojma o cemu se ovdje prica..tebi ej dovoljno mamic kriv sto se petlja sa kolindom..drz se drugih tema
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by vuksadinare Fri 16 Jun - 14:13

dakle tko god ugrozi hajduka njihovipredsjednici se proglasavaju suradnicima mamica i mamic ih drzi pod svojom kapom..valjda jos nije optuzena cibalia i ne znam istra...da su pod mamicevom kapom jer oni jos nisu ugrozili hajduka..ali pricekajmo.... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by marcellus Fri 16 Jun - 14:13

to je ok za fizički napad se u pravilu ide u zatvor

za verbalni se ne bi smjelo

_________________
Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor! - Page 2 Empty Re: Domagoj Ivetić zbog napada na Mamića u Bolu ide u zatvor!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum