ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by marcellus 12/5/2017, 11:06

najgore je što je hajka na marića a ne na idiota od plenkovića koji je sve ovo zakuhao lex agrokorom


marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by marcellus 12/5/2017, 11:06

i na petrova čija je lex agrokor bio ideja


_________________
AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by Eva_ 12/5/2017, 11:09

marcellus wrote:
asilovski wrote:
Eva_ wrote:Marić ništa nije znao nit je više tam zaposlen. On je najuspješniji ministar u Vladi. To je Marčelova mantra, a meni izuzetno simpatična.
Marcelijus je ko komunisti koji su u gulagu vjerovali staljinu

a ti si postao ko našmrkani matija babić

ne ajmo vratiti lalovca jebote i nabit novih 50 milijardi javnog duga godišnje jer je marić reko da misli da agrokor neće bankrotirat kad je moodys izašao s podatkom od 25 milijardi duga prema bankama
Marić ima faktoring hipoteku, da je HR pravna država, dovoljnu da završi svoju karijeru zauvijek. I to ne samo ministra, nego bi izgubio kredibilitet u svijetu struke.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by Eva_ 12/5/2017, 11:09

marcellus wrote:i na petrova čija je lex agrokor bio ideja

Sad Petrova nema, pa što koči HDZ da LEX ukinu?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by marcellus 12/5/2017, 11:12

Eva_ wrote:
marcellus wrote:i na petrova čija je lex agrokor bio ideja

Sad Petrova nema, pa što koči HDZ da LEX ukinu?


Plenković

_________________
AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by marcellus 12/5/2017, 11:13

i naravno kretenizam, uvalili su se u govna i sad ne znaju kako bi izašli iz govana


koji kurac su mislili da će im banke dat kredite samo zato jer agrokor sad vodi državni povjerenik?

_________________
AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by Guest 12/5/2017, 11:13

marcellus wrote:
asilovski wrote:
Eva_ wrote:Marić ništa nije znao nit je više tam zaposlen. On je najuspješniji ministar u Vladi. To je Marčelova mantra, a meni izuzetno simpatična.
Marcelijus je ko komunisti koji su u gulagu vjerovali staljinu

a ti si postao ko našmrkani matija babić

ne ajmo vratiti lalovca jebote i nabit novih 50 milijardi javnog duga godišnje jer je marić reko da misli da agrokor neće bankrotirat kad je moodys izašao s podatkom od 25 milijardi duga prema bankama
SDP je glede ekonomije bio 2-3 razine iznad ovih. 

Grčić je srezao porez na dohodak i porez na turizam. SDP je držao proračun, doduše nije im rastao značajno, 
Nisu neke reforme, međutim

uspoređujući sa HDZom - porezi rastu, a državna potrošnja skočila 7milijardi kuna, i najavljuju nacionalizaciju.

Daj mi Zokija, Grčića i Lavovca svaki dan naspram Marića i Plenkija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by Eva_ 12/5/2017, 11:17

marcellus wrote:i naravno kretenizam, uvalili su se u govna i sad ne znaju kako bi izašli iz govana


koji kurac su mislili da će im banke dat kredite samo zato jer agrokor sad vodi državni povjerenik?
Viš ja mislim pohlepa. Todorić je morao dati šifre CH računa. Kad balon pukne, odoše oni svi van HR.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by Oh_Femder 12/5/2017, 14:15

Eva_ wrote:
marcellus wrote:i naravno kretenizam, uvalili su se u govna i sad ne znaju kako bi izašli iz govana
koji kurac su mislili da će im banke dat kredite samo zato jer agrokor sad vodi državni povjerenik?
Viš ja mislim pohlepa. Todorić je morao dati šifre CH računa. Kad balon pukne, odoše oni svi van HR.
Gmaz je gušter ;P Ne bu se njemu nikaj dogodilo. Šejpšiftnul bu se u šišmiša AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Bat and fly, fly away :P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by Guest 13/5/2017, 07:27

slidingdoorsoperator wrote:
redder4 wrote:Eto ti - kada netkome daš sve za  1 KUNU !

Plus preuzeti dugovi. Što znači da je realna cijena daleko veća od te jedne kune.



   Koji " preuzeti dugovi " - priče za malu djecu - sve je bilo izrežirano ;

dugovi jesu trenutačno bili preuzeti - npr. kada je uzimao Belje koje je imalo oko pola milijarde kuna duga - no ubrzo mu vlada na čelu s Sanaderom OTPISUJE  više od 300 milijuna dugova .
Slično je prolazio i kod kupovine ostalih poduzeća da ne spominjemo kako nije dao javnu ponudu malim dioničarima i tako sebi  "UŠTEDIO " čistu sitnicu od 790 milijuna kuna. Kada se sve zbroji praktično je firme dobivao na poklon .

Sve za 1 KUNU je čisto figurativno - no, u konačnici i nije tako daleko od poklona - što na kraju i stvarno je POKLON države prema MEGAKRIMINALCIMA !


T
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by vili40 13/5/2017, 08:22

redder4 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
redder4 wrote:Eto ti - kada netkome daš sve za  1 KUNU !

Plus preuzeti dugovi. Što znači da je realna cijena daleko veća od te jedne kune.



   Koji " preuzeti dugovi " - priče za malu djecu - sve je bilo izrežirano ;

dugovi jesu trenutačno bili preuzeti - npr. kada je uzimao Belje koje je imalo oko pola milijarde kuna duga - no ubrzo mu vlada na čelu s Sanaderom OTPISUJE  više od 300 milijuna dugova .
Slično je prolazio i kod kupovine ostalih poduzeća da ne spominjemo kako nije dao javnu ponudu malim dioničarima i tako sebi  "UŠTEDIO " čistu sitnicu od 790 milijuna kuna. Kada se sve zbroji praktično je firme dobivao na poklon .

Sve za 1 KUNU je čisto figurativno - no, u konačnici i nije tako daleko od poklona - što na kraju i stvarno je POKLON države prema MEGAKRIMINALCIMA !


T
todo je bio "državna" maza,mezimac koji nešto ako baš i nije dobio badava bar je dobio po mega povlaštenoj cijeni dok su drugima izbijali posljednju kunu iz džepa.I kako to obično biva,eto kakvo je sranje povlašteni mezimac i razmaženo bahato derište napravio.
Sad ga nek hapse,i njega i njegovu upravu i marića da se saznaju putevi novca.Izvlačilo se van iz firme da su im jaja otpala.Ali što sad očekivati?Da će nešto pokretati oni koji su mu to i dozvoljavali?Najbolje je sve zataškati i agrokor proglasiti elementarnom nepogodom velikih razmjera,eto dogodi se,sudbina je to i nije bilo sreće.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by Guest 13/5/2017, 12:38

redder4 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
redder4 wrote:Eto ti - kada netkome daš sve za  1 KUNU !

Plus preuzeti dugovi. Što znači da je realna cijena daleko veća od te jedne kune.



   Koji " preuzeti dugovi " - priče za malu djecu - sve je bilo izrežirano ;

NIsam govorio konkretno o Todoriću i Agrokoru, nego načelno o konceptu kupovanja poduzeća za jednu kunu koji uza sebe veže plaćanja preuzetih dugova. Tako se na kraju pokaže kako je cijena realno puno veća od te famozne jedne kune.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by Guest 13/5/2017, 13:42

vili40 wrote:
redder4 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
redder4 wrote:Eto ti - kada netkome daš sve za  1 KUNU !

Plus preuzeti dugovi. Što znači da je realna cijena daleko veća od te jedne kune.



   Koji " preuzeti dugovi " - priče za malu djecu - sve je bilo izrežirano ;

dugovi jesu trenutačno bili preuzeti - npr. kada je uzimao Belje koje je imalo oko pola milijarde kuna duga - no ubrzo mu vlada na čelu s Sanaderom OTPISUJE  više od 300 milijuna dugova .
Slično je prolazio i kod kupovine ostalih poduzeća da ne spominjemo kako nije dao javnu ponudu malim dioničarima i tako sebi  "UŠTEDIO " čistu sitnicu od 790 milijuna kuna. Kada se sve zbroji praktično je firme dobivao na poklon .

Sve za 1 KUNU je čisto figurativno - no, u konačnici i nije tako daleko od poklona - što na kraju i stvarno je POKLON države prema MEGAKRIMINALCIMA !


T
todo je bio "državna" maza,mezimac koji nešto ako baš i nije dobio badava bar je dobio po mega povlaštenoj cijeni dok su drugima izbijali posljednju kunu iz džepa.I kako to obično biva,eto kakvo je sranje povlašteni mezimac i razmaženo bahato derište napravio.
Sad ga nek hapse,i njega i njegovu upravu i marića da se saznaju putevi novca.Izvlačilo se van iz firme da su im jaja otpala.Ali što sad očekivati?Da će nešto pokretati oni koji su mu to i dozvoljavali?Najbolje je sve zataškati i agrokor proglasiti elementarnom nepogodom velikih razmjera,eto dogodi se,sudbina je to i nije bilo sreće.

da sublimiramo cijelu situaciju u dvije riječi: shit happens.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by Guest 13/5/2017, 14:05

UTKU BILA 65oo kuna UNI
slidingdoorsoperator wrote:
redder4 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
redder4 wrote:Eto ti - kada netkome daš sve za  1 KUNU !

Plus preuzeti dugovi. Što znači da je realna cijena daleko veća od te jedne kune.



   Koji " preuzeti dugovi " - priče za malu djecu - sve je bilo izrežirano ;

NIsam govorio konkretno o Todoriću i Agrokoru, nego načelno o konceptu kupovanja poduzeća za jednu kunu koji uza sebe veže plaćanja preuzetih dugova. Tako se na kraju pokaže kako je cijena realno puno veća od te famozne jedne kune.
 

Hajde nemoj se sada posipati pepelom - moj post je bio direktno vezan za TODORIĆA  - to su svakako shvatili i svi ostali forumaši ( uostalom tema je TODI  ) - ti kao to jadan nisi shvatio - no, i ostali TAJ - MUNI u HR su imali slične aranžmane  s vladama u HR koji su trenutno bili na vlasti - i stoga je to NACIONALNA IZDAJA HRVATSKIH GOSPODARSTVENIH INTERESA - u konačnici IZDAJE države i zemlje kojoj pripadaju !!

Evo samo da ti prezentiram jedan  očigledan primjer zlouporabe položaja i uplitanja politike u gospodarstvo ;


Godinama sam dioničar LRH  ( hoteli Liburnija  u Opatiji ) - dolaskom na vlast SDP ministar postaje SLAVKO SLINIĆ  ( namjerno tako pisano ) - ja osobno sam ku
povao dionice LRH po 6500 kuna - grad Opatija od države dobiva 25 + jednu dionicu i po ZAKONU MORA objaviti javnu ponudu za otkup dionica ( za to je imao zakonski rok kojeg nisu ispoštivalai ) od malih dioničara po cijeni koja je u tom trenutku bila približna cijeni po kojoj sam ja kupovao  ( prosjek trgovanja dionica na ZG burzi u zadnja 3 mjeseca ) - prolazi 2 godine a Opatija ne POŠTIVA  ZAKON  - u međuvremenu dolazi svjetska kriza  2008  dionice tonu  na dno ( LRH dolazi na 1100 kuna ) - HANFA  državna ustanova koja je nadležna za praćenje i kontrolu BURZE i svih  događanja na burzi donosi odluku da je grad Opatija dužna ispoštivati zakon i dioničarima isplatiti cijenu dionice po onoj cijeni po kojoj  i ona sam a dobila udjel od 25 + 1 dionica  - što se događa - raznim smicalicama i podmetanjima - SDP je došao u međuvremenu na vlast i ministar financija je Slavko Slinić ( koji je iz tog  okružja i podneblja ) donosi  nevjerovatnu odluku koja  RETROAKTIVNO poništava odluku HANFE i ne  priznaje zakonite odluke NEOVISNOG  tijela HANFE - SDP je u međuvremenu kada je došao na vlast  HANFU stavio pod INGERENCIJU  ministarstva  financija  - odnosno osobno Slavka Slinića  - MORAM LI TI CRTATI ??

Ja sam sve to vrijeme  pratio razvoj događanja  - mnogi mali dioničari su ( prije dolaska SLINIĆA ) tužili grad Opatiju i na prvostupanjskim  sudovima su dobili pravo za ono što su tražili - ja se isto tako priključujem tužbi vjerujući u PRAVDU u HR - no dolaskom SLINIĆA - sve nas je pokopao RETROAKTIVNIM poništenjem odluka neovisnog državnog tijela HANFE  koje je SDP stavio pod  patronat  samog govneta SLINIĆA !

Koje su bile moje mogućnosti ;

 Ići redovno na  sudska ročišta gdje bih po ročištu plaćao oko 20 000 kuna ( odnosno  - prvo svoga odvjetnika  oko 3500 kn po ročištu  - a ako izgubim sud ostalih 5 odvjetnika Opatije ) - ročišta su se određivala na duge staze  - što znači bezbroj ročišta  - a ti plaćaj !
Zadnja instanaca ti je sud EU pravde - HALLO - koliko decenija ja moram goniti svoje pravo - na kraju sam sjeo i razmislio - na kraju me  pita može koštati više od tepsije  ( narodna izreka ) - REŽI i BJEŽI je bilo na kraju s minusom od 30 000 kuna !!

PLJUC za pravdu i pravednost u HR !


Eto  dali ti je sada malo jasnije koja političkogospodarstvena  močvara je u HR ??

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by provocator 15/5/2017, 00:36

marcellus wrote:ja sam davno iznio brojku od 45 milijardi kuna u više navrata (6,7 milijardi eura) to je naime brojka koju su davno iznijele strane rating agencije

ne znam čemu čuđenje, znalo se da je agrokor dužan 24 milijarde prema financijskim institucijama + 16 milijardi prema dobavljačima, ramljak je sad iznio nešto drukčije brojke ali mislim da su ove moje od prije točnije
Ti si uvijek bil jako pametan zato i pišeš na portalu koji trpi budalaše poput tebe. Tamo ti je novinarski početak a bogami novinarski kraj.

_________________
AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by Eva_ 15/5/2017, 13:50

slidingdoorsoperator wrote:
redder4 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
redder4 wrote:Eto ti - kada netkome daš sve za  1 KUNU !

Plus preuzeti dugovi. Što znači da je realna cijena daleko veća od te jedne kune.



   Koji " preuzeti dugovi " - priče za malu djecu - sve je bilo izrežirano ;

NIsam govorio konkretno o Todoriću i Agrokoru, nego načelno o konceptu kupovanja poduzeća za jednu kunu koji uza sebe veže plaćanja preuzetih dugova. Tako se na kraju pokaže kako je cijena realno puno veća od te famozne jedne kune.
Aha, u gubitku su bili svi od reda. Zato su i kupovali tvrtke u pljačci stoljeća, po žurnom postupku dok je većina bila na ratištima i zemlja pod okupacijom, trebalo je na sebe preuzet teret hipoteka i dugova, i zato su svi ti uvaženi vodoinstalateri, vozači autobusa  i gologuzi banditi prek noći postajali žitelji dvoraca, tajkuni i krema društva.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by Guest 15/5/2017, 14:00

Eva_ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:NIsam govorio konkretno o Todoriću i Agrokoru, nego načelno o konceptu kupovanja poduzeća za jednu kunu koji uza sebe veže plaćanja preuzetih dugova. Tako se na kraju pokaže kako je cijena realno puno veća od te famozne jedne kune.
Aha, u gubitku su bili svi od reda. Zato su i kupovali tvrtke u pljačci stoljeća, po žurnom postupku dok je većina bila na ratištima i zemlja pod okupacijom, trebalo je na sebe preuzet teret hipoteka i dugova, i zato su svi ti uvaženi vodoinstalateri, vozači autobusa  i gologuzi banditi prek noći postajali žitelji dvoraca, tajkuni i krema društva.

Kupovanje kompanija za jednu novčanu jedinicu uz troškove preuzimanja dugova nije nikakav specifikum Hrvatske. Druga je priča što je kod nas politika pogodovala sebi bliskim igračima. Kad kažem politika, onda mislim sva politika, jer tu iznimki jednostavno nema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by Eva_ 15/5/2017, 14:02

+ timinig. Budale nek ginu a mi ćemo se u međuvremenu openezit.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve" - Page 4 Empty Re: AGROKOR OBJAVIO "Dužni smo 40 milijardi kuna, ali to nije sve"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum