ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump podržao ministra Sessionsa

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by Guest Fri 3 Mar - 14:06

:D :D :D :D Marc agent 007 , prska po antifašistima

Guest
Guest


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by Oh_Femder Fri 3 Mar - 14:09

Pinochet wrote::D :D :D :D Marc agent 007 , prska po antifašistima
Evo da si i ti malo jednom provirio iz čmarčelusovog....prkna :D
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by marcellus Fri 3 Mar - 15:17

Oh_Femder wrote:
marcellus wrote:
Oh_Femder wrote:
marcellus wrote:
speare_shaker wrote:

Nisu bili "liberali", ali to je zapravo nebitno. Ono što se tu računa je činjenica da nisu niti pokušali izazvati svjetski rat, pa tako u tome nisu i uspjeli. Svijet bi se tako našao pred provalijom, a teško se oteti dojmu da bi ova pravo "liberalna" ekipa neodoljivo poželjela napraviti i korak naprijed.

naravno, jasno je tko su tu pravi nacisti
Ajde ne laskaj si. Daleko si ti od pravog nacista. Ti si plaćeni trol čiji gazda plaća i trolove u srpskoj verziji govna.hr. Pod kojim, naravno opet lažnim, imenom pišeš u dnevno.sr?

ja naravno uvijek pa i ovdje pišem pod svojim pravim imenom, onom koje mi je na dokumentima, marcel holjevac. ako nešto nije tako potpisano, onda to nisam ja.
Ime na tvojim dokumentima nije tvoje pravo ime.

žao mi je nemam drugo :D

_________________
Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by marcellus Fri 3 Mar - 15:17

po definiciji, pravo je ono koje imaš na dokumentima

_________________
Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by Oh_Femder Fri 3 Mar - 15:32

marcellus wrote:
Oh_Femder wrote:
marcellus wrote:
Oh_Femder wrote:
marcellus wrote:

naravno, jasno je tko su tu pravi nacisti
Ajde ne laskaj si. Daleko si ti od pravog nacista. Ti si plaćeni trol čiji gazda plaća i trolove u srpskoj verziji govna.hr. Pod kojim, naravno opet lažnim, imenom pišeš u dnevno.sr?

ja naravno uvijek pa i ovdje pišem pod svojim pravim imenom, onom koje mi je na dokumentima, marcel holjevac. ako nešto nije tako potpisano, onda to nisam ja.
Ime na tvojim dokumentima nije tvoje pravo ime.

žao mi je nemam drugo :D
Lažeš ko zadnji amater. Da ti je bilo žao, ne bi svoje originalno ime mijenjao. 

A sad: - Dvojka!  

iliti kao što bi radio amateri rekli: Ti-ti...ta-ta-ta...
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by marcellus Fri 3 Mar - 15:43

ah, mijenjao sam ga jer su se starci pred par godina razveli, pa sam uzeo mamino djevojačko, ako te baš zanima, evo sad sve znaš. Imaš još pitanja?

_________________
Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by marcellus Fri 3 Mar - 15:43

osjećaš li se bar malo kao idiot?

_________________
Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by Oh_Femder Fri 3 Mar - 15:55

arcellus wrote:osjećaš li se bar malo kao idiot?
Dnevno.hr

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Dn_hr13

Dnevno.rs

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Dn_rs12

Jel se sad osjećaš malo ko usrani lažljivac amater?
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by marcellus Fri 3 Mar - 16:04

ja ne pišem za dnevno.rs

_________________
Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by marcellus Fri 3 Mar - 16:04

oni imaju svoju redakciju neovisno o nama

_________________
Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by Oh_Femder Fri 3 Mar - 19:37

marcellus wrote:ja ne pišem za dnevno.rs
oni imaju svoju redakciju neovisno o nama
Ma to ti se zove integritet: ljudski, moralni, profesionalni, a nadasve domoljubni. Ne pišeš, veliš, za četnički portal, ali nemaš problema raditi za čovjeka koji mu je gazda. Hats off ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by Guest Fri 3 Mar - 19:47

Oh_Femder wrote:
Jel se sad osjećaš malo ko usrani lažljivac amater?

to je krivo pitanje, pravo pitanje je zašto ljudi čitaju takve portale, koji im je najmanji zajednički nazivnik

očito većina građana ne traži vijest nego senzaciju i skandal
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by Guest Fri 3 Mar - 20:00

deda wrote:

očito većina građana ne traži vijest nego senzaciju i skandal

Thats the point.  Dodao bih da nezahtjevna većina traži utočište  u nametanim stavovima  uvaljanom u "vijest", kako bi u nemuštim komentarima ispod mogli vikati: Taako je..!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by Oh_Femder Fri 3 Mar - 20:04

deda wrote:
Oh_Femder wrote:
Jel se sad osjećaš malo ko usrani lažljivac amater?

to je krivo pitanje, pravo pitanje je zašto ljudi čitaju takve portale, koji im je najmanji zajednički nazivnik

očito većina građana ne traži vijest nego senzaciju i skandal
Pa jes, u pravu si. Kad ti sudac na sudu kaže da nije problem u tome što te je netko na slagao i opljačkao, tiš' reć: - E, vala, gosin' sudija, nije on kriv, krivac sam ja što sam se dao prevariti.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by Guest Fri 3 Mar - 20:08

Oh_Femder wrote:
deda wrote:
Oh_Femder wrote:
Jel se sad osjećaš malo ko usrani lažljivac amater?

to je krivo pitanje, pravo pitanje je zašto ljudi čitaju takve portale, koji im je najmanji zajednički nazivnik

očito većina građana ne traži vijest nego senzaciju i skandal
Pa jes, u pravu si. Kad ti sudac na sudu kaže da nije problem u tome što te je netko na tvoju štetu krivično slagao, tiš' reć: - E, vala, gosin' sudija, nije on kriv, krivac sam ja što sam se dao prevariti.

zakonom nije zabranjeno lagati, uostalom nekako moraju prodati oglasni prostor, a na suhoparne izvještaje i dosadne statistike nitko neće kliknuti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by Oh_Femder Fri 3 Mar - 20:11

deda wrote:
Oh_Femder wrote:
deda wrote:
Oh_Femder wrote:
Jel se sad osjećaš malo ko usrani lažljivac amater?

to je krivo pitanje, pravo pitanje je zašto ljudi čitaju takve portale, koji im je najmanji zajednički nazivnik

očito većina građana ne traži vijest nego senzaciju i skandal
Pa jes, u pravu si. Kad ti sudac na sudu kaže da nije problem u tome što te je netko na tvoju štetu krivično slagao, tiš' reć: - E, vala, gosin' sudija, nije on kriv, krivac sam ja što sam se dao prevariti.

zakonom nije zabranjeno lagati, uostalom nekako moraju prodati oglasni prostor, a na suhoparne izvještaje i dosadne statistike nitko neće kliknuti
Truth, the whole truth, and nothing but the truth... to kao ne znači ništa
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by Guest Fri 3 Mar - 20:17

Oh_Femder wrote:
Truth, the whole truth, and nothing but the truth... to kao ne znači ništa
... so help me God

bilo bi naivno vjerovati da nešto znači
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by marcellus Fri 3 Mar - 20:26

Oh_Femder wrote:
marcellus wrote:ja ne pišem za dnevno.rs
oni imaju svoju redakciju neovisno o nama
Ma to ti se zove integritet: ljudski, moralni, profesionalni, a nadasve domoljubni. Ne pišeš, veliš, za četnički portal, ali nemaš problema raditi za čovjeka koji mu je gazda. Hats off ;P

U čemu ti vidiš problem? Što ne pišem za portal našmrkanog pronevjeritelja 6 mil kuna poreza i milijunaša s pet stanova i mercedesom koji jebe mater tajkunsku ne samo todoriću nego svakom ko ima više od deset somova kuna plaće i usput palamudi o socijalnoj pravdi, koji preko poruka na fejsu vrijeđa žene da ti se želudac okrene ako ga i najblaže kritiziraju a zgraža se nad "seksizmom" kad trump kaže da ti neke žene daju da ih loviš za pičku ako si bogat? Ili za portal socijalno osjetljivog megareketara i sjecikese koji kmeči nad bakicama kad ih deložiraju a car je ovrha? Ili za kvazikatoličku izdavačku kuću koja prodaje neoliberalna muda pod demokršćanske bubrege?

ne, ne pišem za četnički portal, za njega pišu kolege iz srbije, oni nek brinu o interesima svoje zemlje a mi brinemo o interesima svoje.

_________________
Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by marcellus Fri 3 Mar - 20:27

ako mi gledamo pisati iz hrvatske perspektive bilo bi nepravedno negirati srbima pravo da pišu iz srpske perspektive, ne?

_________________
Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by Oh_Femder Sat 4 Mar - 0:35

marcellus wrote:ako mi gledamo pisati iz hrvatske perspektive bilo bi nepravedno negirati srbima pravo da pišu iz srpske perspektive, ne?

.........ne, ne pišem za četnički portal, za njega pišu kolege iz srbije,
Fakat. Radite pare od huškanja ljudi na mržnju. Ti i tvoji kolege četnici iz Srbije...
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by Guest Sat 4 Mar - 1:44

Četnici su antifašisti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump podržao ministra Sessionsa - Page 2 Empty Re: Trump podržao ministra Sessionsa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum