ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IZVJEŠTAJ UN-A Roboti će zamijeniti dvije trećine svih radnika u zemljama u razvoju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 IZVJEŠTAJ UN-A Roboti će zamijeniti dvije trećine svih radnika u zemljama u razvoju - Page 2 Empty Re: IZVJEŠTAJ UN-A Roboti će zamijeniti dvije trećine svih radnika u zemljama u razvoju

Post by Trinity 2/3/2017, 20:31

RayMabus wrote:
Triny wrote:
Pusti njih. Ja ti kažem da si inteligentan.
To je tvoje mišljenje , tvoj svemir. Ja ipak mislim da sam glup.
Da...ne možemo se složiti ni oko toga... :dzoja

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

 IZVJEŠTAJ UN-A Roboti će zamijeniti dvije trećine svih radnika u zemljama u razvoju - Page 2 Empty Re: IZVJEŠTAJ UN-A Roboti će zamijeniti dvije trećine svih radnika u zemljama u razvoju

Post by RayMabus 2/3/2017, 20:57

Triny wrote:
RayMabus wrote:
Triny wrote:
Pusti njih. Ja ti kažem da si inteligentan.
To je tvoje mišljenje , tvoj svemir. Ja ipak mislim da sam glup.
Da...ne možemo se složiti ni oko toga... :dzoja
A štaš.

jocolor lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

 IZVJEŠTAJ UN-A Roboti će zamijeniti dvije trećine svih radnika u zemljama u razvoju - Page 2 Empty Re: IZVJEŠTAJ UN-A Roboti će zamijeniti dvije trećine svih radnika u zemljama u razvoju

Post by red wolf 2/3/2017, 21:42

catabbath wrote:Glupost. Ove priče su u điru već zadnjih 50 godina, otprilike kao i nestašica nafte.
Pa ne baš...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 IZVJEŠTAJ UN-A Roboti će zamijeniti dvije trećine svih radnika u zemljama u razvoju - Page 2 Empty Re: IZVJEŠTAJ UN-A Roboti će zamijeniti dvije trećine svih radnika u zemljama u razvoju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum