ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevno umire devet ratnih veterana pa Plenković daje 26 milijuna za sistematske preglede

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Dnevno umire devet ratnih veterana pa Plenković daje 26 milijuna za sistematske preglede - Page 2 Empty Re: Dnevno umire devet ratnih veterana pa Plenković daje 26 milijuna za sistematske preglede

Post by michaellcmacha 9/2/2017, 17:43

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
Noor wrote:osim za sistematske preglede, iz istog fonda treba osigurati i sredstva za skupe lijekove koji su veteranima neophodni, na način da ih u ljekarnama podižu bez jedne kune participacije.
e to ne bi išlo... sistematski pregled će moguće ukazati dijagnostički gdje je problem, al dok se to odradi opet će dio pomrijeti a ostatak nek se opet snalazi kad su u pitanju lijekovi....

jedno bez drugoga nije skrb...ajmo vidjet jesi li zdrav, ak jesi, super, ak nisi...jbg, tvoj problem, bitno da kad je trebalo nisi imao anemiju. ma sramota.
pa jbg tako ispada... moj problem je kako se snaći i priskrbiti si 1600 kuna za jebenih 28 tableta koje mi ne pokrivaju ni mjesec dana terapije.... što je najbitnije moj operativac (dr. koji je zaslužan što sam još uvijek tu) je upravo predvidio da trošim najbolji lijek koji postoji trenutno, kako bi se ta rupa u pumpi koliko toliko sanirala, međutim netko se domislio da je to preveliki trošak pa ako imam da si ga kupim ok ako nemam onda nek trošim Plivin lijek koji ako ćemo realno gledati je za istu svrhu, ali je kvaka u tom da uz njega je vjerojatnost da ću iznenada "klonuti" 2-3 puta veća nego uz ovaj švedsko engleski lijek... al nebitno tak je kak je i tu smo dok jesmo.... ja ću opet biti zahvalan ako se odigra baš tako kako i predviđaju, a ne da me baci u bespomoćnu horizontalu...

Kad bi bilo toliko novaca da samo neki bolesnici mogu dobiti lijek, a drugi ne, kome bi ti dao prvenstvo?
prvo vama četnicima... a onda nama šta ostane ako ostane... ako ne nije bitno ionko ko ga jebe i ustašiju... nek pocrkamo što prije...

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

 Dnevno umire devet ratnih veterana pa Plenković daje 26 milijuna za sistematske preglede - Page 2 Empty Re: Dnevno umire devet ratnih veterana pa Plenković daje 26 milijuna za sistematske preglede

Post by Guest 9/2/2017, 17:44

Yehudi wrote:
Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
Noor wrote:osim za sistematske preglede, iz istog fonda treba osigurati i sredstva za skupe lijekove koji su veteranima neophodni, na način da ih u ljekarnama podižu bez jedne kune participacije.
e to ne bi išlo... sistematski pregled će moguće ukazati dijagnostički gdje je problem, al dok se to odradi opet će dio pomrijeti a ostatak nek se opet snalazi kad su u pitanju lijekovi....

jedno bez drugoga nije skrb...ajmo vidjet jesi li zdrav, ak jesi, super, ak nisi...jbg, tvoj problem, bitno da kad je trebalo nisi imao anemiju. ma sramota.

  Evo ima već dvi god kako odlučuju hoće li mi dati jedan skupi lijek .......................  Dnevno umire devet ratnih veterana pa Plenković daje 26 milijuna za sistematske preglede - Page 2 1f60e .............istina živa

koji đava je pak tebi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Dnevno umire devet ratnih veterana pa Plenković daje 26 milijuna za sistematske preglede - Page 2 Empty Re: Dnevno umire devet ratnih veterana pa Plenković daje 26 milijuna za sistematske preglede

Post by Yehudi 9/2/2017, 17:57

Ma proći će samo od sebe nadamo se. 

PS - Nema smisla ovako objaviti dijagnozu ali hvala na pitanju  B-)
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

 Dnevno umire devet ratnih veterana pa Plenković daje 26 milijuna za sistematske preglede - Page 2 Empty Re: Dnevno umire devet ratnih veterana pa Plenković daje 26 milijuna za sistematske preglede

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum