ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 Empty Re: Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata?

Post by RayMabus 2/1/2017, 17:09





Sve je pusto
Mile Delija | 1540 puta pročitano
Dosadila tudjina Jovane nece suza nikako da stane I ja Mile trazim spas u vinu od kad vidjo nasu djedovinu I ja Mile trazim spas u vinu od kad vidjo nasu djedovinu Ref. Bukovica ostala bez stada u Benkovcu nema vinograda manastiri bez vode odavno sve je pusto sto je pravoslavno manastiri bez vode odavno sve je pusto sto je pravoslavno U tudjini daleko od svoga nemam jovo nikog rodjenoga I meni je tako moj Milane cijelo selo pod kisobran stane I meni je tako moj Milane cijelo selo pod kisobran stane Ref. Tuga odje tuga u Krajini a sto cemo moj brate jedini nema Mile nema odgovora zivi samo zato sto se mora nema Mile nema odgovora zivi samo zato sto se mora Ref.
- See more at: http://pinkradio.com/naslov/sve-je-pusto#sthash.bDRaHJcA.dpuf
Sve je pusto što je pravoslavno

RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 Empty Re: Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata?

Post by RayMabus 2/1/2017, 17:17

Jednostavno su zaobiđeni i preskoceni ....cijela ta zapadna BiH.

-------


Iz Beča do Brača za 45 minuta: na novu otočku pistu slijetat će airbusovi, stižu i poznate niskotarifne kompanije

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/461142/iz-beca-do-braca-za-45-minuta-na-novu-otocku-pistu-slijetat-ce-airbusovi-stizu-i-poznate-niskotarifne-kompanije
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 Empty Re: Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata?

Post by kic 2/1/2017, 17:28


šta imaju dva Kupresa u BiH?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 Empty Re: Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata?

Post by dijagram 2/1/2017, 17:29

kic wrote:
šta imaju dva Kupresa u BiH?
ko i dva sarajeva
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 Empty Re: Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata?

Post by RayMabus 2/1/2017, 17:29

kic wrote:
šta imaju dva Kupresa u BiH?
Isto ko šta imaju opštinu Mostar u BiH.

Površina89 km² km²
Stanovništvo
 - Ukupno
 - Gustoća

320 (2013.)


https://hr.wikipedia.org/wiki/Kupres_%28RS%29
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 Empty Re: Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata?

Post by RayMabus 2/1/2017, 17:34

RayMabus wrote:
kic wrote:
šta imaju dva Kupresa u BiH?
Isto ko šta imaju opštinu Mostar u BiH.

Površina89 km² km²
Stanovništvo
 - Ukupno
 - Gustoća

320 (2013.)


https://hr.wikipedia.org/wiki/Kupres_%28RS%29
Ovako imaju i srpski Dubrovnik ...sve je smrdija .....nemaju ništa.

Osim dobre muzike : SVE JE PUSTO ŠTO JE PRAVOSLAVNO.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 Empty Re: Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata?

Post by jastreb 2/1/2017, 17:34

I 2 Mostara. Imaš i srpski tzv. Istočni Mostar,a  sastoji se od tri selendre. Sjedište je u vukojebini po imenu Zijemlja.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 Empty Re: Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata?

Post by RayMabus 2/1/2017, 17:39

Nebitni su ....cijela ta njihova srpska istocna Hercegovina 70 tisuca duša ....uglavnom starije stanovništvo ....


A ja otkrio Durmitor.

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 Kroz_zabljak_zimi

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 1

Žabljak smještaj 2016/2017 Crna Gora zimovanje

Grad Žabljak nalazi se na sjeverozapadu Crne Gore, u srcu Durmitorskog područja, na visini od 1450 metara nadmorske visine.

U neposrednoj okolici je više ski staza za rekreativno skijanje, alpske i nordijske discipline koje su opremljene žičarama i ski-liftovima.

Žabljak je u svim vremenskim uvjetima, idealno mjesto za sve ljubitelje skijanja, bordanja i sanjkanja.


Sobe već od € 63,00



Apartmani Millenium

Prisoji bb, 84220 Žabljak
Crna Gora
Sobe već od € 45,00
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 Empty Re: Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata?

Post by RayMabus 2/1/2017, 17:41




:^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 Empty Re: Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata?

Post by RayMabus 2/1/2017, 17:52




Da li ce se ikad sresti
tvoja noc i moja zora
ne, nema zbora
prije ce se otopiti
snijeg sa vrha Durmitora


Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 Durmitor5
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 Empty Re: Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata?

Post by jastreb 2/1/2017, 19:30

vuksadinare wrote:http://www.avaz.ba/clanak/270251/podaci-entitetskog-zavoda-za-statistiku-gdje-u-rs-u-zivi-najvise-bosnjaka-i-hrvata
Pa dobro je i to. Nisam znao da ih ima ovako puno u BL. Jedan mi lik iz BL,Hrvat kaže kako ima stan tamo,i ne namjerava ga prodati.

I kaže da su nedjeljom katoličke crkve u Banjaluci pune.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 Empty Re: Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata?

Post by aben 2/1/2017, 20:21

jarak, krokodili, bunkeri, minsko polje i bodljikava žica u obliku slova u sa slaninon.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata? - Page 2 Empty Re: Gdje u RS najviše živi Bošnjaka i Hrvata?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum