ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Page 14 of 52 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 33 ... 52  Next

Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by govinda Mon 12 Dec - 23:58

kolerik wrote:
govinda wrote:Mala ispravka, ne vehabije, selefije je ispravan naziv. Vehabije je izmisljeni naziv od strane nevjernika, cionista i siita...

To mi onako kolokvijalno
:clown

govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by Serbinho-3 Mon 12 Dec - 23:58

ima Srpska diplomatija veci kapacitet od EU birokratije skupo placene.
Sada, diplomatija je jedno, dok ekonomija drugo.
Projekte moras sam napraviti.
Kinez ima pare i dobices ako vidi da to ima smisla.
Zapad je srusio mostove, Kinez sagradio.
Moja firma ne zivi od EU.
Nemac daje pare da jede, ne i da se obuce.
Veliki potencijal je u Aziji, ali to je za nas jos neistrazeno podrucje, kao druga planeta.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by dzango Mon 12 Dec - 23:59

govinda wrote:Mala ispravka, ne vehabije, selefije je ispravan naziv. Vehabije je izmisljeni naziv od strane nevjernika, cionista i siita...
Koji su oni što nisu imali pare za cele pantalone?

_________________
Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by govinda Mon 12 Dec - 23:59

Noor wrote:
govinda wrote:
Noor wrote:
govinda wrote:
Noor wrote:

ma jok...dali smo mu nitroglicerin pod jezik, nije dobro
Dok vucic ne spusti svoje tople usne na njegov obraz...

ja mislila da ćeš reći na njegove usne..i već mi se počelo dizati :bjuv
ma ne, Vucic svojim toplim usnama celiva svoje glasace u obraz ili u 'ladno celo...

svejedno :blj
ma priznaj da zelis da te Vucic poljubi svojim usnama?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by Serbinho-3 Mon 12 Dec - 23:59

Diplomatija na uslovljavanju, nema buducnost.
To je model EU diplomatija, ostali sami.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by Guest Tue 13 Dec - 0:00

dzango wrote:
michaellcmacha wrote:šta bi, gdje je pizzon, jel sve u redu, nije vrag da je problem što u austriji nije išlo po planu.... i kake su to sad gluposti da hrvati (ili ustaše) sad zbog glupog obrazovanja maltretiraju srbiju... evropa to ne sme da dopusti inače koliko je za čut srbija ima da izgubi interesovanje za tu i takvu evropu....
Šta je bre sa ona druga dva? Šta se pravite blesavi?

Nista, otvoriti cemo, nemamo nacelne prigovore pri ruci. Da ste brze napravili udzbenike, mozda bi veceras otvorili sva tri, ovako smo uklizali.

Otvoriti cemo mi vecinu poglavlja u naredne 2 godine, do onih najvaznijih jos nismo ni dosli.

Ali neka necemo otvoriti nikada, pa makar sami morali blokirati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by govinda Tue 13 Dec - 0:01

dzango wrote:
govinda wrote:Mala ispravka, ne vehabije, selefije je ispravan naziv. Vehabije je izmisljeni naziv od strane nevjernika, cionista i siita...
Koji su oni što nisu imali pare za cele pantalone?
Oni sto su jebali neke cetnike oko Bratunca, ne znas ih ti..mislim te sa kratkim pantalonama, cetnike znas...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by Guest Tue 13 Dec - 0:01

govinda wrote:
Noor wrote:
govinda wrote:
Noor wrote:
govinda wrote:
Dok vucic ne spusti svoje tople usne na njegov obraz...

ja mislila da ćeš reći na njegove usne..i već mi se počelo dizati :bjuv
ma ne, Vucic svojim toplim usnama celiva svoje glasace u obraz ili u 'ladno celo...

svejedno :blj
ma priznaj da zelis da te Vucic poljubi svojim usnama?
ma nee...to si ni zamisliti ne mogu, nešto odurno
a jadan čovjek ala je ružan ://
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by michaellcmacha Tue 13 Dec - 0:02

ma ok to ali koliko se sugovornika iz srbije, prekomorskih zemalja, bratske italije ili za srbiju "iskreno" zainteresiranih i "prijateljski" nastrojenih javilo za forumsku raspravu... :)))... pa jel moguće da je to toliko interesantna tema...mislim ono zar ne more srbja to da reši bez da se hrvatsku išta pita (ili bar da proba preko merkelice direkt da reši, a ne ovako) da ona nahuška beznačajnu hrvatsku da srbima jebede nanu naninu... alo bre vreme ide...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by govinda Tue 13 Dec - 0:03

Noor wrote:
govinda wrote:
Noor wrote:
govinda wrote:
Noor wrote:

ja mislila da ćeš reći na njegove usne..i već mi se počelo dizati :bjuv
ma ne, Vucic svojim toplim usnama celiva svoje glasace u obraz ili u 'ladno celo...

svejedno :blj
ma priznaj da zelis da te Vucic poljubi svojim usnama?
ma nee...to si ni zamisliti ne mogu, nešto odurno
a jadan čovjek ala je ružan ://
a prepali se ljudi u Srebrenici pa ga gadjali, mislili hoce da ih ljubi onim usnama...poslije dzango islamski teroristi ovo ono..

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by Guest Tue 13 Dec - 0:03

maggie13 wrote:
sve je moguce..;-)
Kolerice, preracionalizirao si situaciju, bas smo se fino zezali :D

Barem ima tema za zezanje, megi ;)

Pusti me da budem malo odrastao i ozbiljan. :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by L'âme Tue 13 Dec - 0:05

kolerik wrote:
maggie13 wrote:
sve je moguce..;-)
Kolerice, preracionalizirao si situaciju, bas smo se fino zezali :D

Barem ima tema za zezanje, megi ;)

Pusti me da budem malo odrastao i ozbiljan. :P
samo ti budi sve sto zelis pa i odrastao i ozbiljan (makar ti to ne savjetujem) :D
Volim citat tvoje rezimee.
:-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by michaellcmacha Tue 13 Dec - 0:05

dzango wrote:
michaellcmacha wrote:šta bi, gdje je pizzon, jel sve u redu, nije vrag da je problem što u austriji nije išlo po planu.... i kake su to sad gluposti da hrvati (ili ustaše) sad zbog glupog obrazovanja maltretiraju srbiju... evropa to ne sme da dopusti inače koliko je za čut srbija ima da izgubi interesovanje za tu i takvu evropu....
Šta je bre sa ona druga dva? Šta se pravite blesavi?
a otkad si ti to za europsku uniju... da te nije pizzon inficirao... :)))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by govinda Tue 13 Dec - 0:06

michaellcmacha wrote:ma ok to ali koliko se sugovornika iz srbije, prekomorskih zemalja, bratske italije ili za srbiju "iskreno" zainteresiranih i "prijateljski" nastrojenih javilo za forumsku raspravu... :)))... pa jel moguće da je to toliko interesantna tema...mislim ono zar ne more srbja to da reši bez da se hrvatsku išta pita (ili bar da proba preko merkelice direkt da reši, a ne ovako) da ona nahuška beznačajnu hrvatsku da srbima jebede nanu naninu... alo bre vreme ide...
pa ne moze obrazovanje da se mijenja...morace staviti da im je onaj prvi Nemanjic bio katolik pa da Vojvodina do 1918. nije bila Srbija kao ni Zemun...pa da su pisali latinicom (mislim kraljevi im pisali,, kmetovi bili stoka nepismena kao i sad)...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by Guest Tue 13 Dec - 0:10

Serbinho-3 wrote:Diplomatija na uslovljavanju, nema buducnost.
To je model EU diplomatija, ostali sami.

To uopce nije diplomacija, to je Realpolitik, objektivni nacionalni interes.

Nema zato ni pravih ucjena, jer si ne zelimo priustiti da Srbija, zbilja ili fingirano, opet kao mi sa Slovencima oko arbitraze granice, pristane.

Opet, ima ih u EU kojima je Brexit puno vazniji od bilo kakvog prosirenja koje je na stolu. I mislim da su u pravu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by Guest Tue 13 Dec - 0:14

michaellcmacha wrote:
a otkad si ti to za europsku uniju... da te nije pizzon inficirao... :)))

Dobro, dzango ipak glumi frajera, pizzon odmah u startu zna da nema zivce za to. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by Eroo Tue 13 Dec - 0:18

Serbinho-3 wrote:Diplomatija na uslovljavanju, nema buducnost.
To je model EU diplomatija, ostali sami.
Sva poglavlja su jedno samo "uslovljavanje". Da nije tako ne bi ih ni bilo.
Kojemu qrtzu bi služila, ako možeš kako oš? :)
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by govinda Tue 13 Dec - 0:21

Serbinho-3 wrote:ima Srpska diplomatija veci kapacitet od EU birokratije skupo placene.
Sada, diplomatija je jedno, dok ekonomija drugo.
Projekte moras sam napraviti.
Kinez ima pare i dobices ako vidi da to ima smisla.
Zapad je srusio mostove, Kinez sagradio.
Moja firma ne zivi od EU.
Nemac daje pare da jede, ne i da se obuce.
Veliki potencijal je u Aziji, ali to je za nas jos neistrazeno podrucje, kao druga planeta.
U kojoj bolan Aziji Srbija ima potencijala?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by michaellcmacha Tue 13 Dec - 0:21

govinda wrote:
michaellcmacha wrote:ma ok to ali koliko se sugovornika iz srbije, prekomorskih zemalja, bratske italije ili za srbiju "iskreno" zainteresiranih i "prijateljski" nastrojenih javilo za forumsku raspravu... :)))... pa jel moguće da je to toliko interesantna tema...mislim ono zar ne more srbja to da reši bez da se hrvatsku išta pita (ili bar da proba preko merkelice direkt da reši, a ne ovako) da ona nahuška beznačajnu hrvatsku da srbima jebede nanu naninu... alo bre vreme ide...
pa ne moze obrazovanje da se mijenja...morace staviti da im je onaj prvi Nemanjic bio katolik pa da Vojvodina do 1918. nije bila Srbija kao ni Zemun...pa da su pisali latinicom (mislim kraljevi im pisali,, kmetovi bili stoka nepismena kao i sad)...
pa jebeš to, to su opća činjenična mjesta... čemu se tu odupiru i kurče... pa cijeli svijet zna da su se u nekoliko navrata prekvalifikovali šta se sad dure... :)))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by michaellcmacha Tue 13 Dec - 0:23

kolerik wrote:
michaellcmacha wrote:
a otkad si ti to za europsku uniju... da te nije pizzon inficirao... :)))

Dobro, dzango ipak glumi frajera, pizzon odmah u startu zna da nema zivce za to. :)
džango u zadnje vrijeme dezavuira marcella koji garant pizdi jer svako malo tvrdi da je džango inteligentno čeljade a onda ga ovaj demantira, i onda još ustarje u tom svom demantiju... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by govinda Tue 13 Dec - 0:24

michaellcmacha wrote:
govinda wrote:
michaellcmacha wrote:ma ok to ali koliko se sugovornika iz srbije, prekomorskih zemalja, bratske italije ili za srbiju "iskreno" zainteresiranih i "prijateljski" nastrojenih javilo za forumsku raspravu... :)))... pa jel moguće da je to toliko interesantna tema...mislim ono zar ne more srbja to da reši bez da se hrvatsku išta pita (ili bar da proba preko merkelice direkt da reši, a ne ovako) da ona nahuška beznačajnu hrvatsku da srbima jebede nanu naninu... alo bre vreme ide...
pa ne moze obrazovanje da se mijenja...morace staviti da im je onaj prvi Nemanjic bio katolik pa da Vojvodina do 1918. nije bila Srbija kao ni Zemun...pa da su pisali latinicom (mislim kraljevi im pisali,, kmetovi bili stoka nepismena kao i sad)...
pa jebeš to, to su opća činjenična mjesta... čemu se tu odupiru i kurče... pa cijeli svijet zna da su se u nekoliko navrata prekvalifikovali šta se sad dure... :)))
a jebi ga, valja stampati nove knjige iznova pa snimiti nove dokumentarce pa otpustiti profesore sa fakulteta..a tek akademici...razumijem ih sto se odupiru...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja - Page 14 Empty Re: Vučić: Dosta hrvatskog iživljavanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 52 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 33 ... 52  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum