ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

islamskadrzava92@gmail.com

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest 13/8/2015, 14:33

epikur37 wrote:A ono dok su ovi klali Hrvate i skidali im glave po srednjoj Bosni, vi ste ih još tamo i puštali, dali lanč pakete i oružje. Kao ono valjda i nekog srbina utamane.

Sad kad je ovamo udarilo, nevaljau :D

Pogriješili smo. Nečemo drugi puta ne brini se. Jednom si izbvako glavu sada smo naučili drugi puta nečeš.

Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by epikur37 13/8/2015, 14:38

zgdosada wrote:
epikur37 wrote:A ono dok su ovi klali Hrvate i skidali im glave po srednjoj Bosni, vi ste ih još tamo i puštali, dali lanč pakete i oružje. Kao ono valjda i nekog srbina utamane.

Sad kad je ovamo udarilo, nevaljau :D

Pogriješili smo. Nečemo drugi puta ne brini se. Jednom si izbvako glavu sada smo naučili drugi puta nečeš.

Ne znam što sam krivo napisao :)

Jesul vehabije slijetale na Resniku? Jesu. Jesul potom marendali i dobili opskrbu? jesu. jesul išli za srednju Bosnu? jesu. Jesul otkidali glave Hravtima u srednjoj bosni potom? jesu.

E jest vam politika, ali ...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest 13/8/2015, 14:41

epikur37 wrote:
zgdosada wrote:
epikur37 wrote:A ono dok su ovi klali Hrvate i skidali im glave po srednjoj Bosni, vi ste ih još tamo i puštali, dali lanč pakete i oružje. Kao ono valjda i nekog srbina utamane.

Sad kad je ovamo udarilo, nevaljau :D

Pogriješili smo. Nečemo drugi puta ne brini se. Jednom si izbvako glavu sada smo naučili drugi puta nečeš.

Ne znam što sam krivo napisao :)

Jesul vehabije slijetale na Resniku? Jesu. Jesul potom marendali i dobili opskrbu? jesu. jesul išli za srednju Bosnu? jesu. Jesul otkidali glave Hravtima u srednjoj bosni potom? jesu.

E jest vam politika, ali ...
Nisi ti ništa krivo napisao. Sam ti kažem ok zajebali smo se mislili smo da se s recimo bosancima, vama jugoslavenima i tako može živjeti skupa. Naučili smo da nemože. Koliko vidiš kuha se opet. E pa drugi puta nečemo misliti da se s vama može skupa živjeti. Ni s balijama ni s jugoslavenima ni srbima. Sve znamo. Sa životinjama nema suživota
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by epikur37 13/8/2015, 14:49

zgdosada wrote:
epikur37 wrote:
zgdosada wrote:
epikur37 wrote:A ono dok su ovi klali Hrvate i skidali im glave po srednjoj Bosni, vi ste ih još tamo i puštali, dali lanč pakete i oružje. Kao ono valjda i nekog srbina utamane.

Sad kad je ovamo udarilo, nevaljau :D

Pogriješili smo. Nečemo drugi puta ne brini se. Jednom si izbvako glavu sada smo naučili drugi puta nečeš.

Ne znam što sam krivo napisao :)

Jesul vehabije slijetale na Resniku? Jesu. Jesul potom marendali i dobili opskrbu? jesu. jesul išli za srednju Bosnu? jesu. Jesul otkidali glave Hravtima u srednjoj bosni potom? jesu.

E jest vam politika, ali ...
Nisi ti ništa krivo napisao. Sam ti kažem ok zajebali smo se mislili smo da se s recimo bosancima, vama jugoslavenima i tako može živjeti skupa. Naučili smo da nemože. Koliko vidiš kuha se opet. E pa drugi puta nečemo misliti da se s vama može skupa živjeti. Ni s balijama ni s jugoslavenima ni srbima. Sve znamo. Sa životinjama nema suživota

:D pa kad bi sve stavili na vagu, ti bi bio veći jogos od mene, otpočetka sam bio za njen razlaz i pripajanje Hrvatske zapadu a jugoistoka u dominantno balkansku geopolirički rusku sferu.

Doduše ne vidim se u hrvatskoj desnici jer je autistična i iščašena ali sam svakako za novu europsku.. Le pen, Orban, AfD, Putin a u nju se ne uklapate vi a ona dolazi ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Ero 13/8/2015, 14:58

:clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest 13/8/2015, 15:01

Putin nije po ničemu desničar. Orban jest. La Pen , možemo reći da(iako je njezin otac bio faca). Putin nije  desničar, on je sličan Hollandeu ili Obami . Jedino što je Putin fan neoliberalnog kapitalizma, a Putin prezire ruski nacionalizam, zalaže se za multikulturalizam, i za vrijeme njegove vlasti milijuni azijata muslimana dobilo najveće privilegije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by v_vlado 13/8/2015, 15:02

Sve zemlje svijeta koje budućnost grade na ratovanju su najzaostalije ekonomski,moralno  i ljudski....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by crvenkasti 13/8/2015, 15:16

zgdosada wrote:Pogriješili smo. Nečemo drugi puta ne brini se. 

Bit će još ratova.

Ako ne iduća Hrvatska, onda ona Hrvatska iza toga, e ta će biti dobra. Valjda.


Last edited by crvenkasti on 13/8/2015, 15:18; edited 1 time in total (Reason for editing : tzizt)
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Ero 13/8/2015, 15:25

neoliberalni_placenik wrote:Putin nije po ničemu desničar. Orban jest. La Pen , možemo reći da(iako je njezin otac bio faca). Putin nije  desničar, on je sličan Hollandeu ili Obami . Jedino što je Putin fan neoliberalnog kapitalizma, a Putin prezire ruski nacionalizam, zalaže se za multikulturalizam, i za vrijeme njegove vlasti milijuni azijata muslimana dobilo najveće privilegije
Staljin je bio Gruzijac i  komunist, baš kao i Putin. Pol Pot komunist, ljevičarr...i Tito je bio komunist.Milošević također.  Dalje, Hitler je bio socijalist, dakle ljevičar.. :D
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest 13/8/2015, 15:29

To da, 

Milošević je bio nacional socijalist, dakle nacionalist +socijalist, slično Hitleru. 

Putin nije desničar, jer nije tradicionalist (ide na plastične operacije, razveden, jebava mlado meso), isto tako dosta Puta se Putin izrazio protiv ruskog nacionalizma, nešto kao josipović protiv hrvatskog tako i Putin protiv Ruskog... Putina obožavaju muslimani u Rusiji , možda je čak neka vrsta imperijalista, ne gleda tko je to, važno je da mu se služi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by RayMabus 13/8/2015, 15:31

Vruce je.Libiju tj islamiste tamo treba napasti pocetkom zime.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by RayMabus 13/8/2015, 15:34

Operation Barkhane is an anti-terrorist operation in Africa's Sahel region beginning in August 2014.[4] It consists of a 3,000-strong French force, which will be permanent and headquartered in N’Djamena, the capital of Chad.[1] The operation has been designed with five countries, and former French colonies, that span the Sahel: Burkina Faso, Chad, Mali, Mauritania and Niger.

https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Barkhane
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Ero 13/8/2015, 15:36

neoliberalni_placenik wrote:

 isto tako dosta Puta se Putin izrazio protiv ruskog nacionalizma, nešto kao josipović protiv hrvatskog tako i Putin protiv Ruskog...
Normalno, Putin je Gruzijac...vanbračno dijete Gruzijke, a za oca se ne zna...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by kic 13/8/2015, 15:37

Ero wrote:
neoliberalni_placenik wrote:

 isto tako dosta Puta se Putin izrazio protiv ruskog nacionalizma, nešto kao josipović protiv hrvatskog tako i Putin protiv Ruskog...
Normalno, Putin je Gruzijac...vanbračno dijete Gruzijke, a za oca se ne zna...
??
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest 13/8/2015, 15:39

Nije Putin Gruzijac, nego jednostavno je protiv Ruskog nacionalizma i više zagovara Ruski multikulturalizam. Tu je on sličan Hollandeu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Ero 13/8/2015, 15:41

kic wrote:
Ero wrote:
neoliberalni_placenik wrote:

 isto tako dosta Puta se Putin izrazio protiv ruskog nacionalizma, nešto kao josipović protiv hrvatskog tako i Putin protiv Ruskog...
Normalno, Putin je Gruzijac...vanbračno dijete Gruzijke, a za oca se ne zna...
??
Imaš na netu interview s njegovom mamom...fotografije njega i mame dok je bio dijete. Potraži...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by kic 13/8/2015, 15:45

Lenjingradsko dijete koliko sam čitao u njegovoj biografiji one novinarke koja mu uopće nije naklonjena..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Ero 13/8/2015, 15:45

kic wrote:Lenjingradsko dijete koliko sam čitao u njegovoj biografiji one novinarke koja mu uopće nije naklonjena..
http://www.vijesti.me/svijet/da-se-ranije-saznalo-za-ovu-putinovu-tajnu-on-ne-bi-danas-bio-predsjednik-rusije-845287
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by crvenkasti 13/8/2015, 15:47

http://www.srbijadanas.com/clanak/putin-o-porodicnoj-tragediji-brat-mi-je-umro-u-ratu-otac-mi-je-pronasao-majku-medu-mrtvim

Jel ovo?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest 13/8/2015, 15:48

Putin je tipični rus, baltičke pod-rase, a staljin je tipični gruzijac.. inače čitao sam srpske forume, da srbe u rusiji vrlo često rusi dočekaju hladno jer ih rasno podsjećaju na azerbeđance, gruzijce itd..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by RayMabus 13/8/2015, 15:51

Putin je ruski Slobodan Milošević.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181969
2014-04-11


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 4 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum