ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

islamskadrzava92@gmail.com

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest Thu 13 Aug - 12:54

Longi,svaka ti dala..topic u sridu..nadalje ..

Za one "Slabog Želuca"...Mogu reci samo ovo,ljudovi moji,navikavajte se na ovakve stvari,jer je proslo vrijeme navijanja sa sigurne razdaljine za ove i one..Sada govorim Hrvatima...Prvi Hrvat je ubijen sa predumisljaje,akcija je pomno pripremljena,informacije o covjeku prikupljene,i umorstvo izvrseno..
Zgrazaju vas brutalne scene,dekapitacije,masakriranja,i ostaloga ,moji dragi "Slabi Zeluci" ??... Malo vas treba biti stid,jer islamisticki klinci,jos sa -5-6 godina,se navikavaju na krv,zasjecajuci sami sebi glave i pustajuci da potoci krvi im se slivaju preko ociju,zubiju...navikavaju se na krv i brutalu,svoju...sto im tada tudja krv znaci??..nis.. djecja zabava..
A vi?? kao pichkice zatvarate oci,pred surovom brutalnoscu,koja je ipak vasa reala..Naravno,hodanje zatvorenih ociju ce vas dovesti do napretka..

Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest Thu 13 Aug - 12:59

bogomdani wrote:Longi,svaka ti dala..topic u sridu..nadalje ..

Za one "Slabog Želuca"...Mogu reci samo ovo,ljudovi moji,navikavajte se na ovakve stvari,jer je proslo vrijeme navijanja sa sigurne razdaljine za ove i one..Sada govorim Hrvatima...Prvi Hrvat je ubijen sa predumisljaje,akcija je pomno pripremljena,informacije o covjeku prikupljene,i umorstvo izvrseno..
Zgrazaju vas brutalne scene,dekapitacije,masakriranja,i ostaloga ,moji dragi "Slabi Zeluci" ??... Malo vas treba biti stid,jer islamisticki klinci,jos sa -5-6 godina,se navikavaju na krv,zasjecajuci sami sebi glave i pustajuci da potoci krvi im se slivaju preko ociju,zubiju...navikavaju se na krv i brutalu,svoju...sto im tada tudja krv znaci??..nis.. djecja zabava..
A vi?? kao pichkice zatvarate oci,pred surovom brutalnoscu,koja je ipak vasa reala..Naravno,hodanje zatvorenih ociju ce vas dovesti do napretka..


Nemamo se mi kaj navikavati. Dečko moj ja sam takve stvari gledao sa svojih 8 godina. Ovdje to ne plaši to nikoga. Samo ljuti. To je stvar koju ovi tamo muđahedini ne znaju o nama. Da su na njihova brača turci glave na kolce davno nabijali da bi nas preplašili ali mi nisamo taj narod. A kada nas dovoljno raspizde  imamo i mi svoje konje za trku.


Last edited by zgdosada on Thu 13 Aug - 13:01; edited 1 time in total (Reason for editing : greška)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest Thu 13 Aug - 13:00

A bogami i muđahedina pri ruci .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest Thu 13 Aug - 13:07

zgdosada wrote:
bogomdani wrote:Longi,svaka ti dala..topic u sridu..nadalje ..

Za one "Slabog Želuca"...Mogu reci samo ovo,ljudovi moji,navikavajte se na ovakve stvari,jer je proslo vrijeme navijanja sa sigurne razdaljine za ove i one..Sada govorim Hrvatima...Prvi Hrvat je ubijen sa predumisljaje,akcija je pomno pripremljena,informacije o covjeku prikupljene,i umorstvo izvrseno..
Zgrazaju vas brutalne scene,dekapitacije,masakriranja,i ostaloga ,moji dragi "Slabi Zeluci" ??... Malo vas treba biti stid,jer islamisticki klinci,jos sa -5-6 godina,se navikavaju na krv,zasjecajuci sami sebi glave i pustajuci da potoci krvi im se slivaju preko ociju,zubiju...navikavaju se na krv i brutalu,svoju...sto im tada tudja krv znaci??..nis.. djecja zabava..
A vi?? kao pichkice zatvarate oci,pred surovom brutalnoscu,koja je ipak vasa reala..Naravno,hodanje zatvorenih ociju ce vas dovesti do napretka..


Nemamo se mi kaj navikavati. Dečko moj ja sam takve stvari gledao sa svojih 8 godina. Ovdje to ne plaši to nikoga. Samo ljuti. To je stvar koju ovi tamo muđahedini ne znaju o nama. Da su na njihova brača turci glave na kolce davno nabijali da bi nas preplašili ali mi nisam taj narod. A kada nas dovoljno raspizde ne mogu se imamo i mi svoje konje za trku.
Itekako imate..Pogledaj danasnje drustvo..metroseksualcici i primadone..gledao iz aspekta sigurnosti,ne ugroze..Ne plasi,jer u RH prakticno i nema Khozoepa..no polako...Spotani ste,poruka vam je poslana,a bude sto bude..I nadalje gledas jednodimenzionalno,vukuci analogiju sa Otomanima,gdje je bio direktan rat..No strategije i taktike se mjenjaju...ISIS nece naravno ratovati u hrvatskoj,pa cak niti na Balkanu..no terorizam ima mnogo oblika i dovoljno su diverzantske akcije..
Ko pichke ste se usukali u sebe,kad ste dobili poruku-bombu iz Libije..nisam primjetio niti bijes,niti ljutnju,iz cistog razloga,jer nije mogla se usmjeriti ni na koga konkretno,a tada dolazi zbunjenost i strah,jer SVATKO moze naebati,ne samo oni koji nose oruzje...
Itekako se treba pripremati,sto mentalno,sto u svakom drugom smislu,jer ovo sto si ti naveo je malo umotano zatvaranje ociju..dakle,reagirat cemo kad nam problem bubne u dvoriste..vrlo pogresno..imate Soju,e pa sada je fina prilika da se kvalitetno isprofiliraju i nes konkretno rade...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest Thu 13 Aug - 13:12

bogomdani wrote:
zgdosada wrote:
bogomdani wrote:Longi,svaka ti dala..topic u sridu..nadalje ..

Za one "Slabog Želuca"...Mogu reci samo ovo,ljudovi moji,navikavajte se na ovakve stvari,jer je proslo vrijeme navijanja sa sigurne razdaljine za ove i one..Sada govorim Hrvatima...Prvi Hrvat je ubijen sa predumisljaje,akcija je pomno pripremljena,informacije o covjeku prikupljene,i umorstvo izvrseno..
Zgrazaju vas brutalne scene,dekapitacije,masakriranja,i ostaloga ,moji dragi "Slabi Zeluci" ??... Malo vas treba biti stid,jer islamisticki klinci,jos sa -5-6 godina,se navikavaju na krv,zasjecajuci sami sebi glave i pustajuci da potoci krvi im se slivaju preko ociju,zubiju...navikavaju se na krv i brutalu,svoju...sto im tada tudja krv znaci??..nis.. djecja zabava..
A vi?? kao pichkice zatvarate oci,pred surovom brutalnoscu,koja je ipak vasa reala..Naravno,hodanje zatvorenih ociju ce vas dovesti do napretka..


Nemamo se mi kaj navikavati. Dečko moj ja sam takve stvari gledao sa svojih 8 godina. Ovdje to ne plaši to nikoga. Samo ljuti. To je stvar koju ovi tamo muđahedini ne znaju o nama. Da su na njihova brača turci glave na kolce davno nabijali da bi nas preplašili ali mi nisam taj narod. A kada nas dovoljno raspizde ne mogu se imamo i mi svoje konje za trku.
Itekako imate..Pogledaj danasnje drustvo..metroseksualcici i primadone..gledao iz aspekta sigurnosti,ne ugroze..Ne plasi,jer u RH prakticno i nema Khozoepa..no polako...Spotani ste,poruka vam je poslana,a bude sto bude..I nadalje gledas jednodimenzionalno,vukuci analogiju sa Otomanima,gdje je bio direktan rat..No strategije i taktike se mjenjaju...ISIS nece naravno ratovati u hrvatskoj,pa cak niti na Balkanu..no terorizam ima mnogo oblika i dovoljno su diverzantske akcije..
Ko pichke ste se usukali u sebe,kad ste dobili poruku-bombu iz Libije..nisam primjetio niti bijes,niti ljutnju,iz cistog razloga,jer nije mogla se usmjeriti ni na koga konkretno,a tada dolazi zbunjenost i strah,jer SVATKO moze naebati,ne samo oni koji nose oruzje...
Itekako se treba pripremati,sto mentalno,sto u svakom drugom smislu,jer ovo sto si ti naveo je malo umotano zatvaranje ociju..dakle,reagirat cemo kad nam problem bubne u dvoriste..vrlo pogresno..imate Soju,e pa sada je fina prilika da se kvalitetno isprofiliraju i nes konkretno rade...

Gledam oko mene takvih nema. Dapaće večina moje ekipe prihvatila je ideju da crkva ogranizira dragovoljce koji će otići tamo da se to riješi. Evo susjed je rekao da očito ISIL nije čuo za Ahmiće pa im treba tamo napraviti jedne da se malo smire. Po meni to nije izraz straha nego ljutnje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest Thu 13 Aug - 13:14

zgdosada wrote:
bogomdani wrote:
zgdosada wrote:
bogomdani wrote:Longi,svaka ti dala..topic u sridu..nadalje ..

Za one "Slabog Želuca"...Mogu reci samo ovo,ljudovi moji,navikavajte se na ovakve stvari,jer je proslo vrijeme navijanja sa sigurne razdaljine za ove i one..Sada govorim Hrvatima...Prvi Hrvat je ubijen sa predumisljaje,akcija je pomno pripremljena,informacije o covjeku prikupljene,i umorstvo izvrseno..
Zgrazaju vas brutalne scene,dekapitacije,masakriranja,i ostaloga ,moji dragi "Slabi Zeluci" ??... Malo vas treba biti stid,jer islamisticki klinci,jos sa -5-6 godina,se navikavaju na krv,zasjecajuci sami sebi glave i pustajuci da potoci krvi im se slivaju preko ociju,zubiju...navikavaju se na krv i brutalu,svoju...sto im tada tudja krv znaci??..nis.. djecja zabava..
A vi?? kao pichkice zatvarate oci,pred surovom brutalnoscu,koja je ipak vasa reala..Naravno,hodanje zatvorenih ociju ce vas dovesti do napretka..


Nemamo se mi kaj navikavati. Dečko moj ja sam takve stvari gledao sa svojih 8 godina. Ovdje to ne plaši to nikoga. Samo ljuti. To je stvar koju ovi tamo muđahedini ne znaju o nama. Da su na njihova brača turci glave na kolce davno nabijali da bi nas preplašili ali mi nisam taj narod. A kada nas dovoljno raspizde ne mogu se imamo i mi svoje konje za trku.
Itekako imate..Pogledaj danasnje drustvo..metroseksualcici i primadone..gledao iz aspekta sigurnosti,ne ugroze..Ne plasi,jer u RH prakticno i nema Khozoepa..no polako...Spotani ste,poruka vam je poslana,a bude sto bude..I nadalje gledas jednodimenzionalno,vukuci analogiju sa Otomanima,gdje je bio direktan rat..No strategije i taktike se mjenjaju...ISIS nece naravno ratovati u hrvatskoj,pa cak niti na Balkanu..no terorizam ima mnogo oblika i dovoljno su diverzantske akcije..
Ko pichke ste se usukali u sebe,kad ste dobili poruku-bombu iz Libije..nisam primjetio niti bijes,niti ljutnju,iz cistog razloga,jer nije mogla se usmjeriti ni na koga konkretno,a tada dolazi zbunjenost i strah,jer SVATKO moze naebati,ne samo oni koji nose oruzje...
Itekako se treba pripremati,sto mentalno,sto u svakom drugom smislu,jer ovo sto si ti naveo je malo umotano zatvaranje ociju..dakle,reagirat cemo kad nam problem bubne u dvoriste..vrlo pogresno..imate Soju,e pa sada je fina prilika da se kvalitetno isprofiliraju i nes konkretno rade...

Gledam oko mene takvih nema. Dapaće večina moje ekipe prihvatila je ideju da crkva ogranizira dragovoljce koji će otići tamo da se to riješi. Evo susjed je rekao da očito ISIL nije čuo za Ahmiće pa im treba tamo napraviti jedne da se malo smire. Po meni to nije izraz straha nego ljutnje.
Oke..mada mislim da je ovo trenutno vise podrucje Obavjestajne i male fino uigrane takticke ekipe profica..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest Thu 13 Aug - 13:15

Ja sam uz slike rata ubijanja leševa i krvi odrastao. Tako da ne znam zašto bi se sada sa 30 godina bojao onoga što sam živio sa 10. A to da se hrvati prepasti neće. To vrlo dobro znaju domaći muslići koji se se usrali kao pičke i već dva dana peru i ruke i noge.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by RayMabus Thu 13 Aug - 13:20

zgdosada wrote:
RayMabus wrote:
zgdosada wrote:Shvatio sam poruku sve prepreke treba savladati a ne izbjegavati ali priča mi se nikako ne sviđa.
Možda i bolje da neshvacaš.

Da shvacaš možda bi i znao da imaju pravo da ti glume prijatelja i kad se opustiš da te zakolju ko zea.

NAPADNI I ELIMINIRAJ.

NE PIŠE KAKO.

Ponovno to nije napadni i eliminiraj. Napadni i eliminiraj znači kreni naprijed i odkloni prijetnju. A ne povuci se čekaj da umre od gladi. Jer spavati moraš nočaš a pantera ne mora jesti danima. T
Tocno al to je šablona rada kako se ispravno radi nešto.

cuj ne piše ni da je moraš ubiti nego samo eliminirati
RayMabus
RayMabus

Posts : 181967
2014-04-11


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest Thu 13 Aug - 13:23

Pazi,znam po sebi da je gledanje slika i dozivljavanje brutalnih scenaa,nebo i zemlja,gledao sam ja uzivo izmasakrirane ljude,videa sa autenticnim brutalnim koljacinama..No posve je druga stvar,kad se nadjes kao subjekt u toj situaciji...izpocetka se nacisto sledis,blokiras..
Ono bitno sto sam htio naglasiti a nisam,je da se nasi metroseksualcici i primadone moraju na to priviknuti..Muskarci,tu nema beda,kako si i sam rekao..ja sam malo bio nejasan..no i oni koji nisu dozivjeli brutalu u zivotu,isto moraju se priviknuti...
Gledam svabe,u prosjeku,pa kao pichke se sklanjaju,unezverenih lica,kad arapi ili islamisti zaurlaju,makar iz zaebancije..dvpuit je bio prosvjed Khozoepa..puste ulice,osim njih samih..Alejom ide povorka njih 250tak,dakle dvotracnom cestom,paralelnom slobodnom dvotrakom idu panduri na konjima,i koja marica..stazama sa obje strane idu isto islamisti sa zastavama i megafonima..ja ko uz qrc stazom u suprotnom smjeru kroz njih...
E samo to baja moj,prosjecni ljudi moraju dozivjeti...
Recimo,kao kad ides kroz copor dobermana,za koje nisi siguran kako ce reagirati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by RayMabus Thu 13 Aug - 13:26

"Od Sućidra do Irana bit će groblje muslimana".
RayMabus
RayMabus

Posts : 181967
2014-04-11


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by RayMabus Thu 13 Aug - 13:27

http://www.index.hr/vijesti/clanak/najbrze-prebrisani-grafit-u-splitu-od-sucidra-do-irana-bit-ce-groblje-muslimana-/835979.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 181967
2014-04-11


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by RayMabus Thu 13 Aug - 13:44

Zašto baš do Irana ...he he he
RayMabus
RayMabus

Posts : 181967
2014-04-11


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest Thu 13 Aug - 13:49

Rime radi.. pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by RayMabus Thu 13 Aug - 13:58

ODITE KOD ALIJE JEBENE WEHABDIJE

Rimuje li se ovo ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181967
2014-04-11


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest Thu 13 Aug - 14:13

RayMabus wrote:ODITE KOD ALIJE JEBENE WEHABDIJE

Rimuje li se ovo ?


Uf stari ako je to najgore što si mogao smisliti. Srbi su recimo vrlo vokalni imaju puno pjesmica o talbanima. Recimo nosila ti Drina 100 muđahednia svaki dan. Ili ne volim te Alija zato što si balija. Ili recimo ona domača Samo Ahmići znaju ...............
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by epikur37 Thu 13 Aug - 14:20

Nit bi bilo Isisa nit ovog slučaja da nije bilo velikosrpske agresije, smrdska posla i u ovom slučaju se provlači, trebat će još jedna oluja.

Jel ovako ono ide iz pogled iz hrvatske desnice :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest Thu 13 Aug - 14:24

epikur37 wrote:Nit bi bilo Isisa nit ovog slučaja da nije bilo velikosrpske agresije, smrdska posla i u ovom slučaju se provlači, trebat će još jedna oluja.

Jel ovako ono ide iz pogled iz hrvatske desnice :D


Ne brinite se vi pičkice uvijek možete bježati. Dolazili pravoslavci ili muslimani vama je isti kurac. Skupiš stvari i kreneš u suprotnom smijeru. Što vas briga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by RayMabus Thu 13 Aug - 14:25

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }
Srbi su generalno protiv muslimana a mene iskljucivo zanimaju wehabdije.


Nisam zainteresiran za nikavi rat protiv muslimana jer eto nisu kršcani ili neka druga religija a nit ce me takvi rat ikad zanimati da ga vodim.


Wehabdije su crna pantera a ne islam i muslimani.

Wehabdijo mala otpast ce ti glava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181967
2014-04-11


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by epikur37 Thu 13 Aug - 14:28

A ono dok su ovi klali Hrvate i skidali im glave po srednjoj Bosni, vi ste ih još tamo i puštali, dali lanč pakete i oružje. Kao ono valjda i nekog srbina utamane.

Sad kad je ovamo udarilo, nevaljau :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest Thu 13 Aug - 14:29

RayMabus wrote:p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }
Srbi su generalno protiv muslimana a mene iskljucivo zanimaju wehabdije.


Nisam zainteresiran za nikavi rat protiv muslimana jer eto nisu kršcani ili neka druga religija a nit ce me takvi rat ikad zanimati da ga vodim.


Wehabdije su crna pantera a ne islam i muslimani.

Wehabdijo mala otpast ce ti glava.
Jako diskutabilno. Ima jedan veliki problem u cijeloj prići. Radikalni muslimani skrivaju se među muslimanima. A muslimani bolje od svih znaju tko je radiklan tko nije između sebe. A i dalje skrivaju muđahedine među sobom. Onda u bosni muđahedine baš su muslimani doveli nije toga bilo tu do 90-tih. Muslimani u muđahedini su ti kao hrvati u ustaše. Nitko ne voli ustaše dok srbi ne zakucaju na vrata onda se zaviore crne zastave cijelom hrvatskom. Tako u muslići ne vole muđahedine ali 90tih kada je trebalo ratovati zvali su ih s drugog kraja svijeta i nazivali ih svojom muslimanskom bračom. Iste ove koljaće u kojim sada govorimo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Guest Thu 13 Aug - 14:33

epikur37 wrote:A ono dok su ovi klali Hrvate i skidali im glave po srednjoj Bosni, vi ste ih još tamo i puštali, dali lanč pakete i oružje. Kao ono valjda i nekog srbina utamane.

Sad kad je ovamo udarilo, nevaljau :D

Pogriješili smo. Nečemo drugi puta ne brini se. Jednom si izbvako glavu sada smo naučili drugi puta nečeš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

islamskadrzava92@gmail.com - Page 3 Empty Re: islamskadrzava92@gmail.com

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum