ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by debotoijusto 3/11/2016, 19:47

Upravo tako, izdaja Hrvata u BiH od strane zagreba, jebeno će se vratiti Hrvatskoj

kakva izdaja ?
kriminalni redikuli vode hrvate u bosni a HR bosanci ih podrzavaju

debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by Yehudi 3/11/2016, 19:50

melkior wrote:
Noor wrote:
melkior wrote:Koliko je Bošnjaka do danas odgovaralo za zločine nad Hrvatima? Što radi naš DORH? Aha, nije politički instrumentalizirano kao bosansko :nb
E...a Miljavac je izjavio da puno toga zna o bošnjačkim zločinima ..ali da je bolje da šuti.
Zašto šutjeti?
Zbog uzajamnog šverca za vrijeme rata? :W  Hrvatska prodavala oružje Mujama da počiste pola Bosne od Hrvata :]

 U kulturnoj bi zemlji taj miljavac bio pozvan na informativni razgovor jer je prikrivanje zločina kažnjivo

Kakva banana država kad te bosanci hapse
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by Guest 3/11/2016, 20:11

Yehudi wrote:
melkior wrote:
Noor wrote:
melkior wrote:Koliko je Bošnjaka do danas odgovaralo za zločine nad Hrvatima? Što radi naš DORH? Aha, nije politički instrumentalizirano kao bosansko :nb
E...a Miljavac je izjavio da puno toga zna o bošnjačkim zločinima ..ali da je bolje da šuti.
Zašto šutjeti?
Zbog uzajamnog šverca za vrijeme rata? :W  Hrvatska prodavala oružje Mujama da počiste pola Bosne od Hrvata :]

 U kulturnoj bi zemlji taj miljavac bio pozvan na informativni razgovor jer je prikrivanje zločina kažnjivo

Kakva banana država kad te bosanci hapse
Pa ne kužim zakaj ga VSOA ne pritisne....koga ili šta on štiti?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by marcellus 3/11/2016, 20:52

pol hdz-a mi je jebalo majku kad sam reko da neću glasat za ove čmarne ugruščiće. Sad jebu majku sami sebi i tuku glupom glavom o zid. A lijepo sam im rekao, zoki je imao pravo, to je big shit od države

_________________
Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by melkior 3/11/2016, 20:54

marcellus wrote:pol hdz-a mi je jebalo majku kad sam reko da neću glasat za ove čmarne ugruščiće. Sad jebu majku sami sebi i tuku glupom glavom o zid. A lijepo sam im rekao, zoki je imao pravo, to je big shit od države
Ne radi se o tome da je ili nije Zoki bio u pravu (naravno da je) već da nas je posvadio sa svim "partnerima" i "saveznicima" :clown
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by epikur37 3/11/2016, 21:14

marcellus wrote:pol hdz-a mi je jebalo majku kad sam reko da neću glasat za ove čmarne ugruščiće. Sad jebu majku sami sebi i tuku glupom glavom o zid. A lijepo sam im rekao, zoki je imao pravo, to je big shit od države

Lipo sam i ja rekao da je zoki dobro rekao i paradigmatski promijenio stvar te da je veća faca od ovih hadezeovskih čvaraka što vire iz američke bulje...
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by udba 3/11/2016, 21:17

epikur37 wrote:
marcellus wrote:pol hdz-a mi je jebalo majku kad sam reko da neću glasat za ove čmarne ugruščiće. Sad jebu majku sami sebi i tuku glupom glavom o zid. A lijepo sam im rekao, zoki je imao pravo, to je big shit od države

Lipo sam i ja rekao da je zoki dobro rekao i paradigmatski promijenio stvar te da je veća faca od ovih hadezeovskih čvaraka što vire iz američke bulje...
Kad je to prije Zoki doživio religijsko iskustvo i prosvjetljenje? Od Račanove smrti slušam kako obnavlja Jugoslaviju, SSSR, boljševizam i Veliku Srbiju.

_________________
Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by epikur37 3/11/2016, 21:20

udba wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:pol hdz-a mi je jebalo majku kad sam reko da neću glasat za ove čmarne ugruščiće. Sad jebu majku sami sebi i tuku glupom glavom o zid. A lijepo sam im rekao, zoki je imao pravo, to je big shit od države

Lipo sam i ja rekao da je zoki dobro rekao i paradigmatski promijenio stvar te da je veća faca od ovih hadezeovskih čvaraka što vire iz američke bulje...
Kad je to prije Zoki doživio religijsko iskustvo i prosvjetljenje? Od Račanove smrti slušam kako obnavlja Jugoslaviju, SSSR, boljševizam i Veliku Srbiju.

Nije nikakvo prosvjetljenje, već je rekao ovo: ako se odcijepljuje republika srpska nećemo ni mi ostaviti Hrvate pod Bošnjacima.

To je paradigmatski posve drukčiji pristup od onog koji gura adezenjarska ekipa.

Zoki je neurotik i impulsivan čovjek ali baš takav i jedino takav čovjek može napraviti promjenu. Da bi se izašlo iz trapule racionalno složenog paranoidnog slijeda....pernar je to napravio na puno nižem nivou.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by provocator 3/11/2016, 21:27

debotoijusto wrote:
Upravo tako, izdaja Hrvata u BiH od strane zagreba, jebeno će se vratiti Hrvatskoj

kakva izdaja ?
kriminalni redikuli vode hrvate u bosni a HR bosanci ih podrzavaju
:tu

_________________
Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by Guest 4/11/2016, 01:30

Ako je netko za nešto konkretno odgovoran, takvim se ljudima može suditi i u Hrvatskoj, teoretski. A političke optužnice više Hrvatska neće primati. I na to preventivno upozoravam, prije svega susjede, da gledaju svoj posao, a mi ćemo gledati svoj posao – to je poruka.


Ubrali su Zokija. Sude nam via proxy. 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by Eroo 4/11/2016, 02:01

dzango wrote:
debotoijusto wrote:
Bivši premijer Zoran Milanović očito je bio dobro upoznat s cijelim procesom oko zajedničkog progona ratnih zločina u BiH jer je u ljeto 2015. zaprijetio da 20 godina od završetka rata Hrvatska neće dopustiti političke optužnice iz Bosne i Hercegovine. 'Ako je netko za nešto konkretno odgovoran, takvim se ljudima može suditi i u Hrvatskoj, teoretski. A političke optužnice više Hrvatska neće primati. I na to preventivno upozoravam, prije svega susjede, da gledaju svoj posao, a mi ćemo gledati svoj posao – to je poruka', kazao je Milanović. 

Ovaj preti i hoće da komanduje tužilaštvu druge države?

Zamisli da  u HR podignu obtužnice protiv Vučića, Nikolića i Dačića (ima se ista količina razloga). Bi li i tada pričao istu priču?
Eroo
Eroo

Posts : 78065
2016-07-22


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by Eroo 4/11/2016, 02:03

kaja wrote:Znali su naravno.
Znali su, ali očito nisu upoznati s bizantinskim običajima.
Kao i većina na ovom forumu, uostalom.
Eroo
Eroo

Posts : 78065
2016-07-22


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by Guest 4/11/2016, 03:05

Ti si upznat u vecini
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by Eroo 4/11/2016, 03:22

Uglavnom.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78065
2016-07-22


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by vuksadinare 4/11/2016, 03:29

dovoljno je pogledat tko vodi htvate u ba?
....dragan covic koji se oglasio treci dan nakon uhicenja sa nekim nesuvislim odgovorima...'nije u redu ali opet je'...mislim katastrofa....ocete problem da vam kazem a zna ga uguznicar epikur a jucer je dobro rekao jedan od komentatora u bh-a iz mostara...u bh-a postoje tri odnosa prema hrvatima u bh-a jedan odnos prema hercegovackim hrvatima drugi prema onima u srednjoj bosni i treci odnos prema hrvatima u bos.posavini...one hrvatske politicare iz hercegovine puno ne tangira sto ce se desavati tamo u nekom orasju ili kiseljaku samo da njegovu carsiju ne diraju a istovremeno onaj hrvat iz posavine ili srednje bosne ako ne direktno indirektno prebacuje krivnju na onog npr.iz gruda da je kriv za njegove nevolje i da samo misli na sebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by vuksadinare 4/11/2016, 03:37

i sad se tupson epikur zali sto hrvatska se ne zauzme za hrvate u bh-a kad njih same takorec boli quratz jedne za druge...priglupog epikura iz tuzle puno ne tangira jozo iz posusja...on je za njega bosanac koji su puno ne razlikuje od tuzlaka srbina ili muslimana...sti quratz drugo pakovanje...zvezdas ili navijac zelje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by vuksadinare 4/11/2016, 04:08

...svi se vi pitate zasto hrvatska politika ne moze ovo ili ono..ne moze zbog duga..koji je velik...gdje onaj iz svjetske banke..brisela drzi gumb da pusti cek na naplatu samo ako dignes obrve...zato i onaj kolijev apel na rubu placa...gotovo moleciv na koljenima..ovaj stisne gumb pa brajo sutta se ti pravdaj penzicima zasto nema love za mirovine...nije badava vesna pusic rekla i ucjenila nema glasa za eu nema love za mirovine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by vuksadinare 4/11/2016, 04:17

i bolje rec istinu da smo uskopljeni..sami smo se uskopili pohlepom i trazeci da trosimo vise nego sto se mozemo pokriti..i tu je eva u pravu kad kaze..ne mozes nista krojiti jer love nemas a imas dug koji treba vratiti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by vuksadinare 4/11/2016, 05:27

stvar je u tome...sto hrvatska ima dokaze a ne zeli ih iskoristiti protiv srpskih i bosnjackih zlocinaca....i tu je problem svih problema...slazem se sa onima koji su rekli da mnogima u bh-a,srbiji ne odovara politicka stabilnost ovog podrucja...zbog svoje kriminalne proslosti u povijesti i danas...i postenije je reci 'ajmo se potuc pa kom pakao a kom raj...'....mi nismo imali tako preplasenog i izgubljenog ministra vanjskih poslova do steira...koji ocito je shvatio da ovo podrucje nije eu ili argentina..i da ru vrijede zakoni cipele..ko ce koga jace iscipelarit taj heroj...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by vuksadinare 4/11/2016, 05:44

price o okretanju srba rujama i bosnjaka turskoj stoji..ali sto im oni mogu pomoc?...prvo vojno nikako...drugo ekonomski?...slabo...jer bh-a trziste je malo i nema neke vajde i koristi velike...jedino sto ih se moze huskati...i to je to......pa kad pogledate koji su dilberi,seljacine i krimosi na vlasti pa tim ni rodjena majka ne bi pomogla
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by Kermit 4/11/2016, 07:42

vuksadinare wrote:general miljavac jucer kaze u otvorenom da je kolinda bila upoznata...oprostitene znam kako vama ali meni su jucer kolinda,stier,jandrokovic zgledali tako uplaseno ko da ce buzin svaki cas stisnut gumb i pslat jednu balisticku na pantovscak
Nema brige đeneral Krstičević je jučer odradio radni sastanak gol i na koljenima kod američke guvernerice
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH? - Page 2 Empty Re: Zašto se državni vrh izmotava da nije znao za optužnice u BiH?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum