ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by RayMabus 9/26/2016, 17:47

Starhemberg wrote:Ok, Longi, uspori... :}
Ne mogu jer owo je stwrno wrhunsko ličemjerje.

Priča ide Pupowač owo Pupowač ono ....pa jel on daje te mandate ili kradeze ?

Pa to je newiđeno ličemjerje i swaku owakwu temu treba brutalno napast gdje god netko gadi Pupwča a kradeze ostawlja po strani kao da Pupowač kreira to a ne kradeze da bi dobio wlast i fotelje.

To wam je dosad možda i prolazilo al odsad wiše NEČE.

Pupowač je prema gubi ličemjernoj iz kradezea čist ko suza ....ima swoj program i interese i to gura a šta kradeze gura ?

Dajte malo koju hr zastawiču objesite i neka Kolinda pjewa Lijepa li si.

RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by Guest 9/26/2016, 17:48

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by darth_vader 9/26/2016, 17:52

n_razbojnik wrote:Pupiju ne pakovat, on samo voli optužiti KC da silom pokrštava srpsku nejač

Nije četnik iz uvjerenja, nego koristoljublja...pa ga zato HDZ-ovci tako dobro razumiju...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by n_razbojnik 9/26/2016, 17:54

Starhemberg wrote:
Vrh je kada Pusiću viču da je ustaša, to mi je najbolji detalj

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by RayMabus 9/26/2016, 17:55

jasambrend wrote:
n_razbojnik wrote:Pupiju ne pakovat, on samo voli optužiti KC da silom pokrštava srpsku nejač

Nije četnik iz uvjerenja, nego koristoljublja...pa ga zato HDZ-ovci tako dobro razumiju...
Zašto je on uopče četnik ?

Daj da rezimiramo nešto konačno.

LIk je bio protiw rata.

Sad zamisli imaš Mađarsku manjinu u Hr i dođe neki Mađar i bori se za prawa swog naroda u Hr tj interese swog naroda u Hr.

Jel on možda neki mađarski načionalista po tome ? Neki JOBBIK ?

Objasni mi molim te ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by n_razbojnik 9/26/2016, 17:56

jasambrend wrote:
n_razbojnik wrote:Pupiju ne pakovat, on samo voli optužiti KC da silom pokrštava srpsku nejač

Nije četnik iz uvjerenja, nego koristoljublja...pa ga zato HDZ-ovci tako dobro razumiju...

Da, Pupi je u krivoj stranci...ili smo mi u krivom narodu

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by Guest 9/26/2016, 17:56

n_razbojnik wrote:
Starhemberg wrote:
Vrh je kada Pusiću viču da je ustaša, to mi je najbolji detalj
Vikali su i Pupovcu, to je poanta, zapravo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by RayMabus 9/26/2016, 17:57

RayMabus wrote:
jasambrend wrote:
n_razbojnik wrote:Pupiju ne pakovat, on samo voli optužiti KC da silom pokrštava srpsku nejač

Nije četnik iz uvjerenja, nego koristoljublja...pa ga zato HDZ-ovci tako dobro razumiju...
Zašto je on uopče četnik ?

Daj da rezimiramo nešto konačno.

LIk je bio protiw rata.

Sad zamisli imaš Mađarsku manjinu u Hr i dođe neki Mađar i bori se za prawa swog naroda u Hr tj interese swog naroda u Hr.

Jel on možda neki mađarski načionalista po tome ? Neki JOBBIK ?

Objasni mi molim te ?
I daj objasni mi šta je nki Hrwat u AUstraliji a zastupnik je hr manjine tamo ili tako nešto ?

Ustaša ???!!!???

Črna legija ???!!!???
RayMabus
RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by darth_vader 9/26/2016, 17:59

RayMabus wrote:
jasambrend wrote:
n_razbojnik wrote:Pupiju ne pakovat, on samo voli optužiti KC da silom pokrštava srpsku nejač

Nije četnik iz uvjerenja, nego koristoljublja...pa ga zato HDZ-ovci tako dobro razumiju...
Zašto je on uopče četnik ?

Daj da rezimiramo nešto konačno.



Češlja se tako...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by darth_vader 9/26/2016, 18:00

n_razbojnik wrote:
jasambrend wrote:
n_razbojnik wrote:Pupiju ne pakovat, on samo voli optužiti KC da silom pokrštava srpsku nejač

Nije četnik iz uvjerenja, nego koristoljublja...pa ga zato HDZ-ovci tako dobro razumiju...

Da, Pupi je u krivoj stranci...ili smo mi u krivom narodu

A ovi ustaše po potrebi, on četnik po potrebi...ruka ruku mije...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by RayMabus 9/26/2016, 18:08

Pupowču treba dati mjesto : presjednika il barem potpresjednika hr sabora te tri ministrstwa u wladi od koje je jedno ministarswo kulute i Hase nogau guziču plus PLenky na pušenje kod WUčia a onda kradeze predizborni skup , očekujemo KOlindu i Thompsona i hrpu glupe kradezeowske stoke sa pjesom :





Ja sam glasao za MOST ....moja sawjest je čista kao i Pupijewa.

A waša ?

Pupy izhebi ih brutalno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by jastreb 9/26/2016, 18:10

A da se ti kandidiraš kao pripadnik SDSS-a ?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by RayMabus 9/26/2016, 18:16

jastreb wrote:A da se ti kandidiraš kao pripadnik SDSS-a ?
Teško. Kod Srba prewladawaju dwije opčije trenutno : desna načionalistička i jugoslawenska. Pupowač je ta druga struja barem šta se političkog smjera tiče.

Obje dwije opčije nisu moje.

Imao si dwije Juge pa ne funkčionira ...neče ni treča tako da.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by RayMabus 9/26/2016, 18:19

EU zajedniča je moj izbor a politika regiona koja bi bila izolirana od iste NIJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by veber 9/26/2016, 18:20

michaellcmacha wrote:pupovac spada u onih 4,15% što su bili protiv hrvatske neovisnosti i u onih 5,38% što su bili za ostanak u federativnoj jugoslaviji....
srecom je tetrijeb u to doba bio u bihacu...

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by RayMabus 9/26/2016, 18:22

Srbija i dan danas pleše između owe dwije politike : desna struja i politika regiona .....izolirana od ostatka europe.

Referendum u Srspkoj , nestawljanje sankčija RUsiji , glumatanje regionalnog hegemona ......politika regiona.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182001
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2 - Page 5 Empty Re: Pupovac opet uživa u nedjeljom u 2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum