ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Wed 15 Jul - 21:42

:^0  


bez pcela nema zivota :x

moj dida je bio pcelar :)

betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Jul - 21:43

Znam...nema ni bez sexa...bolji izbor...:p


A i moj Dida Ante u Hercegovini...i duvan uzgajao,sjećam se nizanja i mirisa....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 16 Jul - 9:10

nevjerojatna sam si kako sam navečer pred spavanje puna pametnih i zdravih planova, odluka,  a ujutro...... druga osoba :morningcoffee

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 16 Jul - 9:15

uzela sam danas i sutra slobodno
u 10 je vjerojatno edukacija.. ne bih se čudila da me zovu... iako sam svom voditelju napomenula da je edukacija, al eto, baš sam u nekoj gužvi pa se nadam da to neće bit problem... :}

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 16 Jul - 10:24

evo gaaaaaaaa, bravo.. već me kolega zove da je direktorica rekla da dođem prijavit neku štetu, što kao samo ja mogu, drugi nemaju pristup
marš!

popodne idem ili čak sutra, rok je tri dana.. ne zanima me.. nemam svoj auto sad

točno sam predosjećala

sad kao ne mogu to oni poskenirat i poslat za zagreb!!! x-|

kako ću ubuduće na godišnji, pitam se


Last edited by modra on Thu 16 Jul - 10:32; edited 1 time in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 16 Jul - 10:31

uvijek moram imat grižnju savjesti, kad god idem na godišnji, kad god nekog za nešto odbijem, i slično

jebeš takav život
jel i vama tako?

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 16 Jul - 12:09

što je grižnja savjesti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Thu 16 Jul - 12:16

modra wrote:uvijek moram imat grižnju savjesti, kad god idem na godišnji, kad god nekog za nešto odbijem, i slično

jebeš takav život
jel i vama tako?


naravno da ne  :D

oni koji zasluzuju ce dobit sto im treba

za sve ostale masem srednjim prstom
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 16 Jul - 13:32

svaka čast.. bome!



e, niš mi se ne da... ne funkcioniram po ovoj vrućini... kako ću prekosutra s ovakvim tlakom...
valjda će svih 400 ljudi bit živi i zdravi 

zvali me iz firme bar deset puta
nervozna sam mrvicu
dobro da sam razglasila da sam slobodna, već je sestra našla razlog da ide u grad pa mi uvalila dijete :D


Last edited by modra on Thu 16 Jul - 13:51; edited 1 time in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie Thu 16 Jul - 13:47

Svaka čast svima, i ljetu i turistima, i moru i vrućinama, ali daj ti meni zimu. I snig po mogućnosti.

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 16 Jul - 15:33

meni je najljepše bilo ići u školu po snijegu, to je bilo normalno kod nas u bosni, jednostavno najljepše doba, sad samo čekaju prognozu da otkažu školu.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48044
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 16 Jul - 16:10

modra wrote:uvijek moram imat grižnju savjesti, kad god idem na godišnji, kad god nekog za nešto odbijem, i slično

jebeš takav život
jel i vama tako?


Je, sama sam u službi, pa je tim problem veći. Ali ja sam ludi radoholičar, pa sam se pomirila s tim.
To vrijedi za posao.

Inače u životu odbijem vrlo glatko. Vrlo sam posesivna oko vlastitog slobodnog vremena jer ga nemam puno.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 16 Jul - 17:24

Ovo mi je sad najdraža Rihanina stvar. Sad ovo slušam i spremam se za kupanje. U biti sjedim u kupaćem i čekam da se dragi probudi...

medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 16 Jul - 19:13

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 16 Jul - 19:29

Odmaram dok se cure igraju dolje u pijesku sa susjedovom malom...muza jos nema,dobio para za rodjendan i otišao ih potrošiti u Foot locker...:D 


Poznavajući njega,nece mu se svidjeti ni jedan par od 2000 na izboru....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 16 Jul - 19:56

medication wrote:
modra wrote:uvijek moram imat grižnju savjesti, kad god idem na godišnji, kad god nekog za nešto odbijem, i slično

jebeš takav život
jel i vama tako?


Je, sama sam u službi, pa je tim problem veći. Ali ja sam ludi radoholičar, pa sam se pomirila s tim.
To vrijedi za posao.

Inače u životu odbijem vrlo glatko. Vrlo sam posesivna oko vlastitog slobodnog vremena jer ga nemam puno.

radoholičaru, blago ti se.. :coffee

  imam skener pa se svatko svako malo gura da mu 'samo nešto' skeniram i pošaljem, na udaru sam kraj vrata pa svako malo neka pitanja, moram nešto istraživat što i nije u sklopu mog posla baš, kojekakve usluge, prosljeđivanja.. na neki način je i odgovornost  
 a za to što radim treba koncentracija koja mi je slaba (jedino nije slaba kad je riječ o kozmetici lol!  tu je imam bome preveć)
i onda se izgubim tako...  i program mi se ugasi ili zablokira na pola i sve ispočetka
oko mene sami papirići.. živjeli samoljepivi papirićiiiii :confetti


a radim dva posla, nisu me pripremili za ovaj drugi meni novi posao, nula, sam se moraš snać
nit imam osposobljene ladice da si mogu malo rasporedit papire
 kaos mi je :D ne znam smijem li ih sama ispraznit ili moram nečije odobrenje tražit

baš razmišljam kad sam radila drugu koliko je lakše u miru radit

a svi ono..   znaam da te maltretiram, al možeš li mi samo ovo.. :D


_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 16 Jul - 20:06

telefon isto... ajme taj zvuuuk :^0 :^0 :^0

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 16 Jul - 20:07

trrrrrrrrr
trrr trrr ... trrr trrr

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 16 Jul - 20:25

ajmo malo o hrani :^0

kruh sa sirnim namazom i paradajz i paprika su nešto najbolje... mogu jest bez prestanka, kao i pečene paprike s bijelim lukom i narescima

može i neka salama na kruh i namaz

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 16 Jul - 20:26

Na obožavam posoljenu korabu...i sladoled! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 16 Jul - 20:29

u kombinaciji? :P :D

nisam ju nikad probala..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 27 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum