ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:22

betty.boop wrote:
ako bi mene i tebe bi :)

nije me strah, nekako imam feeling da nema velikoga...

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 8/6/2015, 22:23

ne znam, 190 visok ... ne moze bit bas ... ono ...

idem lec, ajte u qrac
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:24

kic wrote:
a ček av je gif? uuu
kad ćemo kod cigana, ergo u srbiju? :^^

ma je , samo se ne vidi

znaš da je odgovor nikad , osim ako ne misliš na svoje rodno mjesto i prebivalište


i povuci fegotu sve što si rekao, netko će još pomisliti da nisam zao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Trinity 8/6/2015, 22:24

Ma vi ste svi balavi i neozbiljni, jedini koji znamo kako se rade neke stvari smo aben i ja. geek
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:27

betty.boop wrote:ne znam, 190 visok ... ne moze bit bas ... ono ...

idem lec, ajte u qrac

nemoj kic popia si, nemoj kic to me boli...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:27

Mici bi bio-moj brat. Dosta mu ovako slici, načinom komunikacije. Tvrd, često težak. Mici je ipak donekle blaži od njega. 

Zagy- e pa Zagy se oduvijek divim. Moja majka je dosta zapuštena i u strahovima. Zagy pak ima troje djece i uvijek je u akciji. Izađe, putuje, radi, sva je poletna. Superwoman. I koliko god bila stroga nekada na djecu, vidi se da ih obožavaš, a i oni to osjećaju.
Iskreno voljela bih jednog dana kada dođu djeca, računi, posao, brige biti kao ti. Jer sve rijesavas. 

Modra-ona bi mi baka mogla bit. Inace imam baku koja je previše strasljiva. inace mi je modra super. Posebna biljka koja svojim postom, kojeg moram pročitati bar tri puta da pohvatam sve, nekako razvedri osobu. Inace ja i ona se znamo već nekih 6 godina...jedna od prvih osoba sa kojima sam komunicirala...

Betty-starija sestra totalno otkačena. Budi u tebi divlju stranu.

Med-tetka. Brižna, ali stalozena. Osoba kojoj ideš po iskren savjet, životni, jer se kuži u dosta stvari. Zanimanje joj pase sa osobnošću :D 

KIC- muž. Zbilja. Jedna potpuna, normalna muška osoba. Otkačen, opušten, dobronamjeran, staložen, sa nogama čvrsto na zemlji. Niche mi je bio sličan, samo Way more silly. KIC je malo manje munjen. :D

Veg-mozda sestrična. Totalno različita od mene, a opet se kužimo nekako. Mirna biljcica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:29

Trinity je mamina kolegica iz otoka. To vam je mjesto kraj Vinkovaca. Godine joj ne znaš, ali u dusi je uvijek mladolika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:31

Lady_D wrote:Mici bi bio-moj brat. Dosta mu ovako slici, načinom komunikacije. Tvrd, često težak. Mici je ipak donekle blaži od njega. 

vidi se da uopće ništa ne kužiš o meni :D


ovdje bi  manje  više svi htjeli biti sa mnom u rodu :^0 prvo zagonetna, pa kic, sad i ti :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/6/2015, 22:32

betty.boop wrote:
snakebite wrote:
kic wrote:
Trinity wrote:
kic wrote:i zaboravio sam trinity, mislim da bi trebala kod beti na dozu

Kakvu dozu ? Šta meni fali? :D 

A moj aben? ah...on je predoziran... :)
njemu bih isto dao dozu, da se opustite!! :p

dal bi ih jebao božemiprosti?!


ako bi mene i tebe bi :)
opasne konkluze se ovdje bacaju, tak mi i treba :^^^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/6/2015, 22:33

snake je popia! :^^^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:35

A zbilja sam puno napisala o tebi pa možeš skužiti dali te znam ili ne :D

Ne bih bas htjela bit u rodu s tobom, ali ličiš mi na nekoga tko ubrzo dolazi kući sa svog medicinskog faksa... I zanimanje vam je slično.

Težak si, ali si blaži od mojeg brata. Gotovo sam 100% uvjerena da je tako...
A mos mislit kakav mi je brat onda, ak si ti težak. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:35

Ja sam pojela neku picu od koje sam žedna kao pas...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/6/2015, 22:36

M3tzTli wrote:
kic wrote:
a ček av je gif? uuu
kad ćemo kod cigana, ergo u srbiju? :^^

ma je , samo se ne vidi

znaš da je odgovor nikad , osim ako ne misliš na svoje rodno mjesto i prebivalište


i povuci fegotu sve što si rekao, netko će još pomisliti da nisam zao
ne moraju svi odmah znati da si logički ledenjak.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:37

M3tzTli wrote:
Zagy wrote:

Meci je moj strogi otac s kojim se vecinom loše slažem i vecinom je nadrkan...:D


Niti sam strog , niti sam nadrkan

zanimljivo da si mene stavila na prvo mjesto

u kicovom stilu

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Pein_motivational_2_by_xxtachyonwolfx-d31ba8e

A ne znam...prvi si mi pao na pamet u usporedbi...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:39

Lady_D wrote:A zbilja sam puno napisala o tebi pa možeš skužiti dali te znam ili ne :D

Ne bih bas htjela bit u rodu s tobom, ali ličiš mi na nekoga tko ubrzo dolazi kući sa svog medicinskog faksa... I zanimanje vam je slično.

Težak si, ali si blaži od mojeg brata. Gotovo sam 100% uvjerena da je tako...
A mos mislit kakav mi je brat onda, ak si ti težak. :D

O čem ti briješ , kakav bogovi fakultet ?  i kakvi brzi dolasci :D ?
moje zanimanje jest nezanimanje :^^

nisam uopće težak, racionalan sam, problem je što je većini danas problem sagledati činjenice i prihvatiti ih :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:41

kic wrote:

ne moraju svi odmah znati da si logički ledenjak.

uništio si mi sa svojom revelacijom godine truda i stvaranje imaginarnoga forumskog alter ega (jednoga od njih nekoliko)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:41

/čitam i pratim, iako ne stignem piskarati/ :]

žena koja je voljela haljine i mirna biljčica... može. :raspa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:42

Zagy wrote:

A ne znam...prvi si mi pao na pamet u usporedbi...:D

Neka ostane na tome, bolje za tebe, a i za mene u jednu ruku :^0 noćne more su zadnje što mi treba
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:42

Vegvísir wrote:
žena koja je voljela haljine i mirna biljčica... može. :raspa

Pamuk :^0 :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:43

E da SHENELL bi mi bila druga tetka. Nju i med vidim skupa. :D dvije zrele tetke koje bi te na pametna način bez uljepšavanja i bez vike naučile stvarima potrebnim u životu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/6/2015, 22:44

M3tzTli wrote:
kic wrote:

ne moraju svi odmah znati da si logički ledenjak.

uništio si mi sa svojom revelacijom godine truda i stvaranje imaginarnoga forumskog alter ega (jednoga od njih nekoliko)
žene su ionak skužile da si dobar, uostalom da si stvarno dobar bio bi dosadan, kao ja, ali sad me više brine beki, moja beskrvna analiza je toliko ubedirala da je morala ić spavat - nadam se ne pod tabletama! :^^^^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 20 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum