ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 23/9/2016, 21:18

Winter is coming wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Napisa ti covjek gore....da su ovi htjeli da civili izadju. Medjutim zlikovci u gradu nisu civilima pustili da izadju znaci da su zlikovci krivi ako civili ginu. A i svi ti koji nisu otisli.....netko je prije par dana (necu imenovati) imao napad kreativnosti pa je napisao da su svi ti ljudi koji su ostali u gradu i sami gamad jer nisu otisli te je pitanje vremena kad ce i sami postati teroristi i tako to.
nisu gamad,nego ljudi kao i mi,iako medju njima vjerovatno ima i simpatizera dzihadista ali ajde de,kad dodje oslobodjenje promjene se oni brzo,da nije tih civila SAA i Rusi bi vec pokrenuli akcije sirih razmjera ali eto... znas li da su dzihadisti namjerno metali artiljerijska oruzja izmedju stanbenih blokova i gadjali po polozajima SAA da izazovu uzvratnu paljbu da bi mogli to iskoristiti u propagandne svrhe? nisi ni reagovao kad su dzihadlije koristili klorin? a nepristrasan si jelda?


 Stara hamas taktika

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Guest 23/9/2016, 21:19

zašto mi nisu dragi ovakvi napadi?

upravo jer navijam za SAA i Ruse.. i sada ovi naprave ovakav pokolj.. recite vi šta će otac koji možda se nigdje ne bori, kada mu ovakva bomba zatrpa kuću sa ženom i dicom? šta će otac nakon toga?

1)otići i predati se Rusima i SAA i reći im da su imali pravo jer su mu dali upozorenje da bježi iz grada, tako da je odgovornost njegova
2)otići do prvog ureda nusre,alquaide,shabat-islama ili kako se već zovu i prijaviti se za frontu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 23/9/2016, 21:23

Jedini pokolj koji je bio, bio je onaj nad islamistima. Sve ostalo je sviranje kurcu. 
A moralne vertikale postavljajte negdi drugo. Odite na misu u nedilju, recite njima tam kak vas boli duša za islamdžijama koji non-stop kukaju prek twittera. 
I pogotovo, kak vas boli duša jerbo diskutirate na ex iskon sa likovima koji ne vole islamdžije.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 23/9/2016, 21:24

Yehudi wrote:
Winter is coming wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Napisa ti covjek gore....da su ovi htjeli da civili izadju. Medjutim zlikovci u gradu nisu civilima pustili da izadju znaci da su zlikovci krivi ako civili ginu. A i svi ti koji nisu otisli.....netko je prije par dana (necu imenovati) imao napad kreativnosti pa je napisao da su svi ti ljudi koji su ostali u gradu i sami gamad jer nisu otisli te je pitanje vremena kad ce i sami postati teroristi i tako to.
nisu gamad,nego ljudi kao i mi,iako medju njima vjerovatno ima i simpatizera dzihadista ali ajde de,kad dodje oslobodjenje promjene se oni brzo,da nije tih civila SAA i Rusi bi vec pokrenuli akcije sirih razmjera ali eto... znas li da su dzihadisti namjerno metali artiljerijska oruzja izmedju stanbenih blokova i gadjali po polozajima SAA da izazovu uzvratnu paljbu da bi mogli to iskoristiti u propagandne svrhe? nisi ni reagovao kad su dzihadlije koristili klorin? a nepristrasan si jelda?


 Stara hamas taktika
ah to njega ocigledno ne zanima,pa da ruse i saa nije briga za civile zar bi se ovako grcevito borili protiv tih fanatika,zamisli scenario da su dzihadisti usli u Damask pa pobili bi pola svoga naroda ako ne i sve iako su muslimani ali bi bili kaznjeni jer su bili saradnici "okupatora asada" mozda bi se poneko izvukao sa samo odsjecnom rukom ili tako nekom blazom kaznom,zene koje bi im zapele za oko bi postale seksualno robovlje - ove sto im se ne svide bi pobili a djecu bi u janjicare preodgojili,valjda je njemu ovakav scenario "demokratskiji"

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Guest 23/9/2016, 21:25

ovakve stvari će odugovlačiti rat.. ovim nusrama i teroristima(za koje ne navijam) najviše i odgovaraju ovakvih pokolji. dobiti će više vojnika za mobilizaciju.. očevi, muževi, braća od poginulih će sutra biti allahovi ratnici.

a usput ruski piloti koji bacaju ovakve bombe ili oni koji iz brodova lansiraju rakete, će u 7 krug pakla
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 23/9/2016, 21:28

No, no... ovakve stvari će brže završiti rat. A nusri i teroristima je Erdogan zavrnuo pipu u ljudstvu. Ono malo jada sposobnih vojnika je otišlo u Jarablus (dio dogovora Assada i Erdogana). 
Skužite da je vaš Alep zauvijek izgubljen za kanibale.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 23/9/2016, 21:33

dva brata wrote:ovakve stvari će odugovlačiti rat.. ovim nusrama i teroristima(za koje ne navijam) najviše i odgovaraju ovakvih pokolji. dobiti će više vojnika za mobilizaciju.. očevi, muževi, braća od poginulih će sutra biti allahovi ratnici.

a usput ruski piloti koji bacaju ovakve bombe ili oni koji iz brodova lansiraju rakete, će u 7 krug pakla


    Sirija - Page 49 1f602
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Guest 23/9/2016, 21:35

AlfaOmega wrote:Jedini pokolj koji je bio, bio je onaj nad islamistima. Sve ostalo je sviranje kurcu. 
A moralne vertikale postavljajte negdi drugo. Odite na misu u nedilju, recite njima tam kak vas boli duša za islamdžijama koji non-stop kukaju prek twittera. 
I pogotovo, kak vas boli duša jerbo diskutirate na ex iskon sa likovima koji ne vole islamdžije.
A ebi ga..kad sami sebe n volute.. jocolor pa se koljute medjusobno..Da imas imalo pameti,ko sto nemas,shvatio bi da je dovoljno dvama genetski predisponiranim ćukama za krvoločiju,kao sto su krvoločni i islamdžije,jako malo da se medjusobno ne pokolju...o koljanju neislamdžija,ne trebam niti pricati..
Samo je pitanje anglea,razlika u vas Khozoepa,prema brutalnosti i ubijanju..nekad je to kriticna masa Khozoepa,nekad,dal vam je netko naguzio Muhameda,a u sustini,cista zavist prema zapadu,jer je u prosjeku humaniji i blagodarniji prema prosjecnom covjeku,dok vi morate biti kush vasim diktatorima,i krepavati od gladi,dok se oni kupaju u lovi,ebu djevice,a živi to rade,seksaju sto pozele,fino im..vi se budale nize,drzte Kurana i Šerijatskih zakona..zato i postoje,mislim zakoni,za vas nedojebane Khozoepe u mozag..
e da...jel ste skratili za glavu onog Salmana Rushdija,ilitakonekako,sto je napisao predivnu knjigu SOTONSKI STIHOVI,koji se odnose na poglavlja u Kuranu?..Niste?..ebi ga...niste poduzetni... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 23/9/2016, 21:36

joda i maks, da vas  ne slusam kako kmecite o patnji sirotijeh sirijaca, eo otvoreno  da kazem, nek ih sravnaju,  ja sam bio u halebu kad je pocelo sirijsko proljece, sudi su dolazili s koferima love i davali po 10 dolara ljudima da idu na demonstracije, 10 dolara, e jebem im ja mater sa 10 dolara , jesu li dobili pare?,jesu, e nek ih se sad nauzivaju,ja bih bio jos brutalniji, ionako kozojebi i njihovi suporteri nisu fini ni prema komu ko nije njihov

_________________
Sirija - Page 49 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Guest 23/9/2016, 21:39

Leviathan2 wrote:joda i maks, da vas  ne slusam kako kmecite o patnji sirotijeh sirijaca, eo otvoreno  da kazem, nek ih sravnaju,  ja sam bio u halebu kad je pocelo sirijsko proljece, sudi su dolazili s koferima love i davali po 10 dolara ljudima da idu na demonstracije, 10 dolara, e jebem im ja mater sa 10 dolara , jesu li dobili pare?,jesu, e nek ih se sad nauzivaju,ja bih bio jos brutalniji, ionako kozojebi i njihovi suporteri nisu fini ni prema komu ko nije njihov
a ja..tamane se Khozoepi i Islamdžije medjusobno..to je za ostatak uljudjenog svijeta win-win situacija...tko god pobijedio,obje strane gube,cijeli Svijet dobija.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 23/9/2016, 21:39

bogomdani wrote:
AlfaOmega wrote:Jedini pokolj koji je bio, bio je onaj nad islamistima. Sve ostalo je sviranje kurcu. 
A moralne vertikale postavljajte negdi drugo. Odite na misu u nedilju, recite njima tam kak vas boli duša za islamdžijama koji non-stop kukaju prek twittera. 
I pogotovo, kak vas boli duša jerbo diskutirate na ex iskon sa likovima koji ne vole islamdžije.
A ebi ga..kad sami sebe n volute.. jocolor pa se koljute medjusobno..Da imas imalo pameti,ko sto nemas,shvatio bi da je dovoljno dvama genetski predisponiranim ćukama za krvoločiju,kao sto su krvoločni i islamdžije,jako malo da se medjusobno ne pokolju...o koljanju neislamdžija,ne trebam niti pricati..
Samo je pitanje anglea,razlika u vas Khozoepa,prema brutalnosti i ubijanju..nekad je to kriticna masa Khozoepa,nekad,dal vam je netko naguzio Muhameda,a u sustini,cista zavist prema zapadu,jer je u prosjeku humaniji i blagodarniji prema prosjecnom covjeku,dok vi morate biti kush vasim diktatorima,i krepavati od gladi,dok se oni kupaju u lovi,ebu djevice,a živi to rade,seksaju sto pozele,fino im..vi se budale nize,drzte Kurana i Šerijatskih zakona..zato i postoje,mislim zakoni,za vas nedojebane Khozoepe u mozag..
e da...jel ste skratili za glavu onog Salmana Rushdija,ilitakonekako,sto je napisao predivnu knjigu SOTONSKI STIHOVI,koji se odnose na poglavlja u Kuranu?..Niste?..ebi ga...niste poduzetni... lol!
:facepalm ajd mi prevedi sad to sto si napisao, kruva ti

_________________
Sirija - Page 49 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 23/9/2016, 21:40

Rusi jebu i ne vade

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Guest 23/9/2016, 21:40

Leviathan2 wrote:joda i maks, da vas  ne slusam kako kmecite o patnji sirotijeh sirijaca, eo otvoreno  da kazem, nek ih sravnaju,  ja sam bio u halebu kad je pocelo sirijsko proljece, sudi su dolazili s koferima love i davali po 10 dolara ljudima da idu na demonstracije, 10 dolara, e jebem im ja mater sa 10 dolara , jesu li dobili pare?,jesu, e nek ih se sad nauzivaju,ja bih bio jos brutalniji, ionako kozojebi i njihovi suporteri nisu fini ni prema komu ko nije njihov

pa ne kmečim, nekako mi je žao ljudskih bića, ali ne osjećam da budem iskren neku žalost.

samo prenosim vijesti sa fronta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 23/9/2016, 21:42

bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:joda i maks, da vas  ne slusam kako kmecite o patnji sirotijeh sirijaca, eo otvoreno  da kazem, nek ih sravnaju,  ja sam bio u halebu kad je pocelo sirijsko proljece, sudi su dolazili s koferima love i davali po 10 dolara ljudima da idu na demonstracije, 10 dolara, e jebem im ja mater sa 10 dolara , jesu li dobili pare?,jesu, e nek ih se sad nauzivaju,ja bih bio jos brutalniji, ionako kozojebi i njihovi suporteri nisu fini ni prema komu ko nije njihov
a ja..tamane se Khozoepi i Islamdžije medjusobno..to je za ostatak uljudjenog svijeta win-win situacija...tko god pobijedio,obje strane gube,cijeli Svijet dobija.. jocolor
aaa, isil sad razguzuje proturke kozojebe, neki od njih su odustali od stita eufrata, jebe ih isil ko kauboj konja, sad ce turcad da krene sa svojom vojskom na isil a onda ce isil i kurdi da krenu na turcad, a bice feste, kokice

_________________
Sirija - Page 49 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Guest 23/9/2016, 21:43

eto neki dan otisla picka prva liga nevina u Khozoepistan i prodala nevinost za 12k Ojra..sitnis..za one baye tamo sto cijede zejtin iz pijeska,za ove koji brane islam,samo epizoda iz snova..i da imaju pare i da se odluce da je razdjevice,nakon toga bi ih njihovi vladari natakli na kloac,ili sto je u Iranu moderno,okacili na gradjevinski kran..jerbo..eeeej..dis ti ebat mali,to nije po Šerijatu,a Kuran ti propisuje batinjanje...
I tako,ovijah khozoepi sto se tamane,eto tamane se,na radost islamskih vodja,koje manje mora boliti glava,kud ce sa proplematicnim ljuctvom,a Zapad+Rusija,kao i ostatak svijeta,lagano ce odahnuti..
No,sad postaje zanimljivo,pocistiti ostatak Khozoepa u Europi..to nece bili laka zadaca,ali uzbudljiva svakako... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Guest 23/9/2016, 21:47

Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:joda i maks, da vas  ne slusam kako kmecite o patnji sirotijeh sirijaca, eo otvoreno  da kazem, nek ih sravnaju,  ja sam bio u halebu kad je pocelo sirijsko proljece, sudi su dolazili s koferima love i davali po 10 dolara ljudima da idu na demonstracije, 10 dolara, e jebem im ja mater sa 10 dolara , jesu li dobili pare?,jesu, e nek ih se sad nauzivaju,ja bih bio jos brutalniji, ionako kozojebi i njihovi suporteri nisu fini ni prema komu ko nije njihov
a ja..tamane se Khozoepi i Islamdžije medjusobno..to je za ostatak uljudjenog svijeta win-win situacija...tko god pobijedio,obje strane gube,cijeli Svijet dobija.. jocolor
aaa, isil sad razguzuje proturke kozojebe, neki od njih su odustali od stita eufrata, jebe ih isil ko kauboj konja, sad ce turcad da krene sa svojom vojskom na isil a onda ce isil i kurdi da krenu na turcad, a bice feste, kokice
Ja piffo donosim..češko..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 23/9/2016, 21:49

dva brata wrote:
Leviathan2 wrote:joda i maks, da vas  ne slusam kako kmecite o patnji sirotijeh sirijaca, eo otvoreno  da kazem, nek ih sravnaju,  ja sam bio u halebu kad je pocelo sirijsko proljece, sudi su dolazili s koferima love i davali po 10 dolara ljudima da idu na demonstracije, 10 dolara, e jebem im ja mater sa 10 dolara , jesu li dobili pare?,jesu, e nek ih se sad nauzivaju,ja bih bio jos brutalniji, ionako kozojebi i njihovi suporteri nisu fini ni prema komu ko nije njihov

pa ne kmečim, nekako mi je žao ljudskih bića, ali ne osjećam da budem iskren neku žalost.

samo prenosim vijesti sa fronta
meni je zao i kozojeba i isilovaca i svijeh izginulih, oni su svi ljudska bica a za nas je ljudsko bice najvece cijene u poredku zivota, medjutim, ako je bolest onda treba oboljelog odstraniti, a to dole je sve ukurcu, a ovi kozojebi su u tezem stadiju i njih treba prve odstranit jer ce devastirati svojom bolescu ljude i unazadit ih,  gledam jedan intervju sa sirijkom u tuskoj, u nekom izbjeglickom kampu, dva sina joj zaginula i muz joj na frontu, ona zivi od njegove place i tu i tamo ulovi nesto od humanitarne pomoci, pazi sad, i ona poziva sve muske u dzihad a dva sina joj poginula i muz ce najvjerojatnije, ostaje joj jos dvije kcerkice od nekih 8 o 9 godina, od cega ce zivjet jebo joj dzihad mater,
moj zakljucak je da je to bolesno da nikakavo zdravorazumsko rjesenje ne postoji, to treba krepat cim prije

_________________
Sirija - Page 49 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Guest 23/9/2016, 21:53

Leviathan2 wrote:
dva brata wrote:
Leviathan2 wrote:joda i maks, da vas  ne slusam kako kmecite o patnji sirotijeh sirijaca, eo otvoreno  da kazem, nek ih sravnaju,  ja sam bio u halebu kad je pocelo sirijsko proljece, sudi su dolazili s koferima love i davali po 10 dolara ljudima da idu na demonstracije, 10 dolara, e jebem im ja mater sa 10 dolara , jesu li dobili pare?,jesu, e nek ih se sad nauzivaju,ja bih bio jos brutalniji, ionako kozojebi i njihovi suporteri nisu fini ni prema komu ko nije njihov

pa ne kmečim, nekako mi je žao ljudskih bića, ali ne osjećam da budem iskren neku žalost.

samo prenosim vijesti sa fronta
meni je zao i kozojeba i isilovaca i svijeh izginulih, oni su svi ljudska bica a za nas je ljudsko bice najvece cijene u poredku zivota, medjutim, ako je bolest onda treba oboljelog odstraniti, a to dole je sve ukurcu, a ovi kozojebi su u tezem stadiju i njih treba prve odstranit jer ce devastirati svojom bolescu ljude i unazadit ih,  gledam jedan intervju sa sirijkom u tuskoj, u nekom izbjeglickom kampu, dva sina joj zaginula i muz joj na frontu, ona zivi od njegove place i tu i tamo ulovi nesto od humanitarne pomoci, pazi sad, i ona poziva sve muske u dzihad a dva sina joj poginula i muz ce najvjerojatnije, ostaje joj jos dvije kcerkice od nekih 8 o 9 godina, od cega ce zivjet jebo joj dzihad mater,
moj zakljucak je da je to bolesno da nikakavo zdravorazumsko rjesenje ne postoji, to treba krepat cim prije
nije to bolesno..To je manifestacija islamdžijske religije..fanaticnost,neracionalnost,bezumnost...to je fact,cinjenica,realnost,i sad takvi su natrpali Europu,jebo ih Merkelica u usta apljava...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 23/9/2016, 23:57

Dolazi Admiral Kuznjecev a testirace se i nova oruzja

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Guest 24/9/2016, 00:06

Winter is coming wrote:
Yehudi wrote:
Winter is coming wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Napisa ti covjek gore....da su ovi htjeli da civili izadju. Medjutim zlikovci u gradu nisu civilima pustili da izadju znaci da su zlikovci krivi ako civili ginu. A i svi ti koji nisu otisli.....netko je prije par dana (necu imenovati) imao napad kreativnosti pa je napisao da su svi ti ljudi koji su ostali u gradu i sami gamad jer nisu otisli te je pitanje vremena kad ce i sami postati teroristi i tako to.
nisu gamad,nego ljudi kao i mi,iako medju njima vjerovatno ima i simpatizera dzihadista ali ajde de,kad dodje oslobodjenje promjene se oni brzo,da nije tih civila SAA i Rusi bi vec pokrenuli akcije sirih razmjera ali eto... znas li da su dzihadisti namjerno metali artiljerijska oruzja izmedju stanbenih blokova i gadjali po polozajima SAA da izazovu uzvratnu paljbu da bi mogli to iskoristiti u propagandne svrhe? nisi ni reagovao kad su dzihadlije koristili klorin? a nepristrasan si jelda?


 Stara hamas taktika
ah to njega ocigledno ne zanima,pa da ruse i saa nije briga za civile zar bi se ovako grcevito borili protiv tih fanatika,zamisli scenario da su dzihadisti usli u Damask pa pobili bi pola svoga naroda ako ne i sve iako su muslimani ali bi bili kaznjeni jer su bili saradnici "okupatora asada" mozda bi se poneko izvukao sa samo odsjecnom rukom ili tako nekom blazom kaznom,zene koje bi im zapele za oko bi postale seksualno robovlje - ove sto im se ne svide bi pobili a djecu bi u janjicare preodgojili,valjda je njemu ovakav scenario "demokratskiji"

Ja tvrdim da nikoga nije briga za civile. I da se citave rasprave svode na nogometnu utakmicu. Tvoja ekipa ova moja ona...i udri. I ama bas nista drugo. Ali nemoj onda se nabacivati idiotizmima tipa ovi glavosjeci a ovi moji svetci i ostale pizdarije. Onda budi dovoljno korektan i fer pa reci da su manje-vise svi podjednako ludi. Ili jebeno objasni onda zasto mislis da su "tvoji" bolji od drugih. Ali mi se nemoj baviti onda opravdavanjem zasto je poginulo toliko i toliko ljudi u bombardiranju od tvoje strane....ili ici umanjivati efekt istoga. Nego budi covjek i reci....je zajebli su, sranja se dogadaju. Pogotovo ako ocekujes da drugi postupe jednako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 24/9/2016, 00:08

ma od tebe ne ocekujem nista,i nemam se ja tebi sta dokazivati jesam li covjek ili nisam,koji si ti faktor u mom zivotu

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 49 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» SIRIJA
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum