ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 13/9/2016, 21:24

Nisi ti Izraelac, nisam tebe uvrijedio...... Srbine.  :)

AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 13/9/2016, 21:27

šiptarski irendentisto  lol!
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 13/9/2016, 21:27

To je pak crvenkasti. :PP

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 13/9/2016, 21:36

Sirija - Page 35 CsPB2Y9VUAAf2lF

 Evo ispalo da si u pravu..........oboren je 

Dron iz izraela ostao bez baterija dok je prenosio pizzu na Golan

 pa pao na sirijski teritorij.

   Dite koje je naručilo pizzu ( mali Samuel ) i dalje neutješno plače  :_|
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 13/9/2016, 21:44

jeli stupilo ono primirje na snagu?

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 13/9/2016, 21:48

Yehudi wrote:Sirija - Page 35 CsPB2Y9VUAAf2lF

 Evo ispalo da si u pravu..........oboren je 

Dron iz izraela ostao bez baterija dok je prenosio pizzu na Golan

 pa pao na sirijski teritorij.

   Dite koje je naručilo pizzu ( mali Samuel ) i dalje neutješno plače  :_|
Jel ovo F16
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Guest 13/9/2016, 22:38



Yehudi wrote:
dva brata wrote:
Yehudi wrote:
Winter is coming wrote:


         Ma to je to naravno.

      Jasno je da se trenutačno ( na ratištima u Siriji ili nedavno u bivšoj -krajini-)

   Tu se ne koristi niti 10-15 % raspoložive tehnike.

  Tko je pratio, taj zna za - Ilovaiski kotao - di je cila -oklopno mehanizirana bojna - ukro paravojske

 uništena u roku od -7 minuta -

    Svi tenkovi, oklopnjaci, kamioni i vozila su dobili izravne pogodke i pri tome su uništeni.

  Sve to je posljedica - jednog punjenja - VBR-a

naravno niti jedan Rus iz Rusije nije nastradao, Rusi iz jednog punjenja izbrišu Ukraince, završe rat u u Siriji za 3 dana, i ubiju 27 000 terorista u u pola godine itd.. ostali , Ukrainci ili arapi , neznaju pucati i neznaju se boriti

http://en.novayagazeta.ru/politics/67620.html

— How were you wounded?

— I was inside the tank. There was a tank battle. I hit a hostile tank, and it exploded. I also threw a shell to hit another tank, but that tank was armored, the armor responded well. It turned back and hid in the forest belt. Then, we conducted a backblow to another place. And that tank suddenly attacked us.



tipa Rusi "avionima ubili 27 000 terorista ", stavim realan podatak da su ubili oko 1000 -2000 terorista

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vidiš li kako serendaš bez kraja, konca i ikakve veze.

I koji kurac ti mene špotaš svojim bedastoćama ?

Tko je oupće ( osim tebe ) spomenio  27 000 - to je tvoja klasična izmišljotina i opetovani spin

poput rata od -3 - dana i ostalih sranja koja NITKO OSIM TEBE  nije izgovorio, veš samo konstantno trolaš.

Do jučer si kmečao da je poginilo samo 150 terorista a sada govoriš kako su ubijeni 1000-2000 i da si ti to rekao

a danima si odbijao i ismijavao i karikirao podatke o tolikom broju islamo terorista koji su zagnojili u par dana

Ti dečko stvarno imaš ozbiljnih problema

opet ste obrukali

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t6951p780-sirija

Sirija - Page 35 Bruka_11

Sirija - Page 35 Bruka_10

Sirija - Page 35 Bruka310
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Guest 13/9/2016, 22:44

loša je rezolucija ali gore su linkovi gdje yehudi je tvrdio da su rusi još tamo do ljeta ubili sve skupa 28 000 islamista, i gdje ja govorim da je to obavljeno da bi rat bio već gotov, a sada me čovijek vrijeđa da lažem i izmišljam.. eno link ,eno screenshotovi.

mislim nije problem pogriješiti u procjeni, i ja sam napravio X puta na ovoj temi, problem je što na moj civilizirani post mene se vrijeđa i prijeti,..

a sve se može u roku par minuta naći na forumu..



ali vratimo se na rat? jel mir konačno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Guest 13/9/2016, 23:26

trenutno je mir na ulicama, a rat u srcima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 14/9/2016, 02:40


_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 14/9/2016, 07:12



 Rusija tražila da se -ahrar al sham- uvrsti medju islamo terorističke bande

 ali ameri i briti odbili pa ovi nastavljaju masakrirati civile
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 14/9/2016, 07:21

Problem je, yoda, u tome da ti napišeš jedan red laži pa onda neku istinitu info,

onda dva reda laži i provokacija, izmišljotina, pa onda red djelomice točnih info.

   Sve to ali bez linka.

 I da, siguran sam da je do sada poginulo puno više terorista nego bi ti volio

pa nije to Balkan di se radi par tisuća mrtvih u 4 god diže galama do neba.

  Tamo ih par tisuća pogine u 4 miseca........npr evo već zadnje dvije god

 se priča o 300-350 000 ukupno stradalih. Istini bliža cifra je 3x toliko
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 14/9/2016, 07:33

dva brata wrote:

Yehudi wrote:
dva brata wrote:
Yehudi wrote:
Winter is coming wrote:


         Ma to je to naravno.

      Jasno je da se trenutačno ( na ratištima u Siriji ili nedavno u bivšoj -krajini-)

   Tu se ne koristi niti 10-15 % raspoložive tehnike.

  Tko je pratio, taj zna za - Ilovaiski kotao - di je cila -oklopno mehanizirana bojna - ukro paravojske

 uništena u roku od -7 minuta -

    Svi tenkovi, oklopnjaci, kamioni i vozila su dobili izravne pogodke i pri tome su uništeni.

  Sve to je posljedica - jednog punjenja - VBR-a

naravno niti jedan Rus iz Rusije nije nastradao, Rusi iz jednog punjenja izbrišu Ukraince, završe rat u u Siriji za 3 dana, i ubiju 27 000 terorista u u pola godine itd.. ostali , Ukrainci ili arapi , neznaju pucati i neznaju se boriti

http://en.novayagazeta.ru/politics/67620.html

— How were you wounded?

— I was inside the tank. There was a tank battle. I hit a hostile tank, and it exploded. I also threw a shell to hit another tank, but that tank was armored, the armor responded well. It turned back and hid in the forest belt. Then, we conducted a backblow to another place. And that tank suddenly attacked us.



tipa Rusi "avionima ubili 27 000 terorista ", stavim realan podatak da su ubili oko 1000 -2000 terorista

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vidiš li kako serendaš bez kraja, konca i ikakve veze.

I koji kurac ti mene špotaš svojim bedastoćama ?

Tko je oupće ( osim tebe ) spomenio  27 000 - to je tvoja klasična izmišljotina i opetovani spin

poput rata od -3 - dana i ostalih sranja koja NITKO OSIM TEBE  nije izgovorio, veš samo konstantno trolaš.

Do jučer si kmečao da je poginilo samo 150 terorista a sada govoriš kako su ubijeni 1000-2000 i da si ti to rekao

a danima si odbijao i ismijavao i karikirao podatke o tolikom broju islamo terorista koji su zagnojili u par dana

Ti dečko stvarno imaš ozbiljnih problema

opet ste obrukali

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t6951p780-sirija

Sirija - Page 35 Bruka_11

Sirija - Page 35 Bruka_10

Sirija - Page 35 Bruka310
Yoda ne može privatiti da ruje trijebe uši po siriji... 
evo što veli SOHR iz tog razdoblja According to SOHR’s report released on Monday, however, 2,099 Syrian civilians have been confirmed dead as a result of apparent air strikes in areas targeted by the Russian government since the end of September. Of them, 500 were children, 318 were women.


The same air strikes also killed 2,270 members of ISIS and 1,971 fighters from other groups involved in the Syrian Civil War such as the al-Nusra Front and the Islamic Turkistan Party. 

Još kad odbiješ malo civila i pridodaš ih na hrpu s islamistima ispada lijepa cifra, čak i po izračunu koji nije vjerodostojan. Osim toga ovo je cifra samo od ruskih napada, yehi spominje zajedničke akcije sirijske i ruske vojske...


.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Kermit 14/9/2016, 07:38

mutava baštarda wrote:
dva brata wrote:

Yehudi wrote:
dva brata wrote:
Yehudi wrote:


         Ma to je to naravno.

      Jasno je da se trenutačno ( na ratištima u Siriji ili nedavno u bivšoj -krajini-)

   Tu se ne koristi niti 10-15 % raspoložive tehnike.

  Tko je pratio, taj zna za - Ilovaiski kotao - di je cila -oklopno mehanizirana bojna - ukro paravojske

 uništena u roku od -7 minuta -

    Svi tenkovi, oklopnjaci, kamioni i vozila su dobili izravne pogodke i pri tome su uništeni.

  Sve to je posljedica - jednog punjenja - VBR-a

naravno niti jedan Rus iz Rusije nije nastradao, Rusi iz jednog punjenja izbrišu Ukraince, završe rat u u Siriji za 3 dana, i ubiju 27 000 terorista u u pola godine itd.. ostali , Ukrainci ili arapi , neznaju pucati i neznaju se boriti

http://en.novayagazeta.ru/politics/67620.html

— How were you wounded?

— I was inside the tank. There was a tank battle. I hit a hostile tank, and it exploded. I also threw a shell to hit another tank, but that tank was armored, the armor responded well. It turned back and hid in the forest belt. Then, we conducted a backblow to another place. And that tank suddenly attacked us.



tipa Rusi "avionima ubili 27 000 terorista ", stavim realan podatak da su ubili oko 1000 -2000 terorista

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vidiš li kako serendaš bez kraja, konca i ikakve veze.

I koji kurac ti mene špotaš svojim bedastoćama ?

Tko je oupće ( osim tebe ) spomenio  27 000 - to je tvoja klasična izmišljotina i opetovani spin

poput rata od -3 - dana i ostalih sranja koja NITKO OSIM TEBE  nije izgovorio, veš samo konstantno trolaš.

Do jučer si kmečao da je poginilo samo 150 terorista a sada govoriš kako su ubijeni 1000-2000 i da si ti to rekao

a danima si odbijao i ismijavao i karikirao podatke o tolikom broju islamo terorista koji su zagnojili u par dana

Ti dečko stvarno imaš ozbiljnih problema

opet ste obrukali

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t6951p780-sirija

Sirija - Page 35 Bruka_11

Sirija - Page 35 Bruka_10

Sirija - Page 35 Bruka310
Yoda ne može privatiti da ruje trijebe uši po siriji... 
evo što veli SOHR iz tog razdoblja According to SOHR’s report released on Monday, however, 2,099 Syrian civilians have been confirmed dead as a result of apparent air strikes in areas targeted by the Russian government since the end of September. Of them, 500 were children, 318 were women.


The same air strikes also killed 2,270 members of ISIS and 1,971 fighters from other groups involved in the Syrian Civil War such as the al-Nusra Front and the Islamic Turkistan Party. 

Još kad odbiješ malo civila i pridodaš ih na hrpu s islamistima ispada lijepa cifra, čak i po izračunu koji nije vjerodostojan. Osim toga ovo je cifra samo od ruskih napada, yehi spominje zajedničke akcije sirijske i ruske vojske...


.
Nemoj mu više sol na ranu svaki umirući umjereni pacov i kanibal su za njega zgibanj manje i suza više
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Guest 14/9/2016, 13:52

a slušajte jedno je tvrditi prije par mjeseci da je poginulo 27 000 islamista, a onda govoriti "nismo mi to rekli", ja stavim SS, pa sada, eto yoda falio, on rekao 2000 , a poginulo ih 3000..

brojke su te što si stavio ti , otprilike točne, sa time da bi civilne žrtve ja povećao ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Guest 14/9/2016, 13:55

ruska avijacija nije toliko efikasna u "ubijaju" kanibala(ipak su se ovi "prilagodili bombardiranju") koliko je efikasna što ovi ne mogu napadati niti se braniti dok im padaju bombe iznad glave koje opet i tu i tamo pogode koje vozilo, pojačanje, itd.... mogu jedino ratovati partizanski.. ali sama avijacija opet ne može završiti rat bez efikasne vojne čizme..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 14/9/2016, 14:18

dva brata wrote:a slušajte jedno je tvrditi prije par mjeseci da je poginulo 27 000 islamista, a onda govoriti "nismo mi to rekli", ja stavim SS, pa sada, eto yoda falio, on rekao 2000 , a poginulo ih 3000..

brojke su te što si stavio ti , otprilike točne, sa time da bi civilne žrtve ja povećao ..
Joda kaže 2000, SOHR 4000 pa čovjek ne zna tko se ovdje bavi propagandom.  
Sirija - Page 35 Bruka_11
Onda po tvojim izračunima to je 2000 od ruskih aviona, a yehudi računa SAA i RuAf...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Guest 14/9/2016, 14:22

Saa jedva da leti, bace 1 put tjedno jednu bačva bombu na trg, raskomadaju par destaka civila i to je to što SAA radi..

RUsi su jedina avijacija dolje, i dobra avijacija.. 4000 je sve skupa ubijenih, iako mi je čudno da je poginulo gotovo jednak broj ISILovaca i ovih kanibala, kada je poznato da Rusi jedva ako ikada diraju ISILovce

sada jel poginulo 2K, 3K, ili 4K, teško ćemo saznati, ali tu negdje su brojke.. međutim jedno je odstupanje od 2K-4K, a drugo je procjena 20 -30K (tada bi rat bio gotov)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 14/9/2016, 17:04

Zadnje 3 godine 70,80k ljudi gine na godinu u Siriji...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Guest 14/9/2016, 17:09

mutava baštarda wrote:Zadnje 3 godine 70,80k ljudi gine na godinu u Siriji...
na razini cijele sirije da..

koja je bilanca za sukob kanibala i SAA ove godine? oko alepa je poginulo 1200 kanibala i 900 SAA vojnika.. ukupni broj ove godine je vjerojatno par tisuća jednih i drugih.. a onda dodaj civile..  dakle sukob SAA vs Kanibali, oko 15 000 civila i vojnika sa obje strane max..

pa zatim imamo ISIS koji trpi najveća razaranja jer je u ratu protiv svih frakcija i još ih lome ameri, rusi pa i turci.. pa kurdi.. ali sve jedno mislim da ove godine neće biti 50 000 mrtvih što je dobro..možda će biti oko 30 000.. mislim da broj mrtvih pada svake godine..

zašto se to događa?

gradovi se iselili, vojska poginula..

prije su se ofenzive pokretale sa 30 -40 000 vojnika, sada se napadi vrši sa 10 000 vojnika(alepo proboj koridora), ili sa par stotina(ofenzova sjeverno od homsa)..

stoga manje i gine.. mislim da broj poginulih pada
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 14/9/2016, 18:03

čelnik njemačke Savezne kriminalističke policije (BKA).


Govoreći za Tagesspiegel, čelnik BKA kaže da je njegova agencija svjesna da je najmanje 850 zakonitih "imigranata" u Njemačkoj bilo u redovima "Islamske države", te da su se u Siriji i Iraku borili za "kalifat".


Holger Münch porast takvih "imigranata" iz Sirije pripisuje ruskoj intervenciji i porazima koje je od rujna prošle godine ISIL pretrpio u Siriji.
link

ide to...

...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» SIRIJA
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum