ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Apr - 8:27

modra wrote:mici :jezicina: :jezicina: :jezicina: :jezicina:


ne znam šta reć... da majka svjesno ide štetit svojoj bebi... evo stvarno ne znam. ko da su malo lude
:lonely:

Ne govorim o briznim majkama ,  vec o razlogu tvoje retardacije🎅

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Wed 15 Apr - 8:40

M3tzTli wrote:
modra wrote:mici :jezicina: :jezicina: :jezicina: :jezicina:


ne znam šta reć... da majka svjesno ide štetit svojoj bebi... evo stvarno ne znam. ko da su malo lude
:lonely:

Ne govorim o briznim majkama ,  vec o razlogu tvoje retardacije🎅

ne govorim ni ja tebi, osvrnula sam se na zagine riječi.. šta si umišljen, samo ti ti ti titititititi ti. ti. 🐰

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Apr - 11:34

Dobro jutro....:coffee

Danas je moj shopping dan...pijem kavu,ne bih mogla ni ja bez kave ujutro....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Apr - 11:46

Hajde molitve tko vjeruje,snaja ide rodit a beba joj je na zadak,u Vk nažalost poradjaju i tako...:zagy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Apr - 12:02

Od mog dragog majka je pisal u trudnoći sa njim. Po pola kutije na dan kao danas... Rekao nam je to njegov Dida koji ne laže B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Apr - 12:04

Zagy wrote:Hajde molitve tko vjeruje,snaja ide rodit a beba joj je na zadak,u Vk nažalost poradjaju i tako...:zagy
Od brata žena?

Ne znam sto muče zene sa time. bounce Bem im sunce!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Apr - 12:08

Ja se idem prat. Napokon. :loveshower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Wed 15 Apr - 13:19

Zagy wrote:Hajde molitve tko vjeruje,snaja ide rodit a beba joj je na zadak,u Vk nažalost poradjaju i tako...:zagy
Drzim fige da sve prođe uredu i brzo!

Moja beba se okrenula :)

Zagi ona opet negdje kao ja?
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Apr - 14:38

Blago tebi...opet kao ti da...trebali su platit carski ali eto...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Wed 15 Apr - 14:50

Platiti?
Od kud to?
Meni da je ostalo na zadak ja bi do kraja zahtijevala carski,prevrnila bi nebo i zemlju za to. Uzas mi je i pomisliti na prirodan porod kad je beba na zadak.

Nadam se da ce ipak sve brzo i uredu proci,s obzirom da nema izbora.

Pa bas razmisljam kako je prvo dijete rodila negdje kao i ja,pa sada opet ;)
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Wed 15 Apr - 15:23

ne molim, ali zagi, fige!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Apr - 15:30

modra wrote:
M3tzTli wrote:
modra wrote:mici :jezicina: :jezicina: :jezicina: :jezicina:


ne znam šta reć... da majka svjesno ide štetit svojoj bebi... evo stvarno ne znam. ko da su malo lude
:lonely:

Ne govorim o briznim majkama ,  vec o razlogu tvoje retardacije🎅

ne govorim ni ja tebi, osvrnula sam se na zagine riječi.. šta si umišljen, samo ti ti ti titititititi ti. ti. 🐰

Tccc definitivno ireverzibilno stanje ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Apr - 15:37

Zagy wrote:Hajde molitve tko vjeruje,snaja ide rodit a beba joj je na zadak,u Vk nažalost poradjaju i tako...:zagy

Ti doktori...bas su svi zli i nemaju pojma o nicemu 
6 godina faksa pa jos 5 godina ginekologije i opstetricije a znaju manje od od ljudi sa puckom i vecernjom skolom 

Treba ih sve autsorsati i dovesti na njihovo mjesto visokomoralne i empaticne ulicare ... ljude iz naroda koji razumiju psihicku bol 

Ma ni to ne bi nekima bilo dobro.... najbolje u stavu zgrcke na nekom polju sto i dolikuje svijesti ovog naroda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Wed 15 Apr - 15:40

scratch dalje od senzibilnog ne znam :raspa

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Apr - 17:05

Sorry meci ali ja upravo tako ne mislim...mislim da je poradjaju na zadak jako bolno i nigdje to vise ne rade na zapadu,samo na balkanu...isto samo na balkanu jedan "doktor" može reci ženi u bolovima "kad si se znala jebati,sada rodi!"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Apr - 17:29

Joj molim te ... 
Postoje smjernice po kojima se cijeli svijet vodi .dakle svugdje su jednake apsolutne indikacije za CR kao sto su poznate i relativne 
Takodjer je opce poznato zasto se uvijek ide na prirodni porodjaj dok se moze a kada se odustaje s njime i radi CR
Opce je poznato koji su rizici i CR i zasto jos uvijek je PRIRODNO  bolje 
Svi ucimo jednako i polazemo spec ispite koji imaju odredjenu razinu u svjetskim krugovima , zato i mogu raditi po europi za razliku od vecine drugih struka


A sto se tice navedenog slucaja cisto sumnjam da je istina 

Vijest je izasla u zutim novinama ,ponosna mAjka maloljetnica sklona odgovornom ponasanju , visokomoralna i uvijek samo istinu govori da ne mora se sramotiti jer se u nedjelju ne moze pricestiti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Apr - 17:33

I činjenica jeste da se porod na zadak na zapadu ne radi...punkt,aus!


Ja govorim o slučajevima oko sebe koje su rodile u Vk bolnici....to sto ti spominješ nisam čula...i inace naravno novinama ne vjerujem...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Apr - 17:34

Uostalom ti si muško,sta se ja uopce raspravljam s tobom...!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Apr - 17:46

A sto je zapad ? 

Samo termin koji mali iskompleksirani ljudi koriste . 
U znanosti i medicini taj termin ne postoji . 

A u nedostatku boljeg argumenta impliciras na spol . 
Dao sam ti stvari crno na bijelo ,  ili sporo kopcas ili samo volis srati po onome sto ne razumijes i ne volis /  ukljucujuci svoje korijene

Ukratko potrudio sam se pojasniti ti ..either way da sam reka da si obicna glupaca efekt bi bio isti 
Samo sto sam u bona fide potratio vrijeme i zivce slusajuci kako smo nesposobni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Wed 15 Apr - 17:51

prirodni porođaj bolji? hvala bogu pa nisam žena.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48044
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 15 Apr - 18:01

Na klar 
I jos ne moras znati praviti velike sendvice ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 46 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum