ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 9/3/2015, 12:44

Zagy wrote:Crveni novčanik? :D 

Nellshe nisi se valjda prepoznala? :D

Prepoznala sam neke svoje poznanice.
Ja jedva stignem pogledati osnovne stvari kad T popodne spava. 
Ona i mobitel u ruci nikako ne idu skupa :^0

Arwen

Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 9/3/2015, 13:21

o jebote... i ponedjeljak više... :roll :_|

ali riješili smo neku 'radionicu' s voditeljem.. to ok.. nas nekoliko

aliii, već smo za ovaj mjesec dobili RASPORED edukacija... tri puta u ožujku po 6-7 sati
opet treniranje
opet prodajni razgovori i sramoćenje
ma daj, ne mogu, ne mogu
srce će mi stat
pa nemojte mi to radit :_| :_| :_| :_| :_|

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/3/2015, 16:30

kic wrote:tko ti brani otvoriti kekeke, mda moram nabaviti novi novcanik ovaj crveni je previse metro.
Pa nema opcije ^^ 

metrocommie ?? 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 9/3/2015, 16:51

proždrla sam čips iz lidla, onaj plavi najfiniji rebrasti s vrhnjem.. mater mi ga kupila..
i kile kao da  se doslovno lijepe od čipseva i slatkiša... baš neki takav filing :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/3/2015, 17:36

Haha eo i ja ubijam neki ljuti cips iz mullera ... grozni dan na poslu..ponedjeljak je smrt !

Btw pa koliko kilograna imas ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 9/3/2015, 18:17

Aaajme,setali smo s kumom i njenom bebicom.
6 km smo prosli i sad kad sam sjela kod kuce,kosti me ubijaju.
Mislim da sam pretjerala.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 9/3/2015, 18:32

Ja sam jučer isto 5-6 kilometara, po kamenjaru. Malo listove danas osjećam, al dobro je. Ipak nisam u neformi.

Mislim da sam sad tek počela osjećat da mi fali odmor, malo me pere stres.


U biti se samo moram malo bolje organizirat.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 9/3/2015, 20:21

ma to je onaj novčanik što mi ga je brat uvalio od manche, a sad mi ide na živce.

biciklijada u nedjelju, 27km kamenjara, fuck yea-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/3/2015, 21:24

To sam pijan prehodao po noci u nepoznatom gradu ^^

Sto je vise ne zelis se deklalirati kao sdp ovac ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 9/3/2015, 22:00

oboje dobrovoljno, ma bitna je boja novčanica :p not looking too green though :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/3/2015, 22:03

Pare pare svi te vole ^^ 

Poceo sam skupljati marulice ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 9/3/2015, 22:12

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Giphy
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/3/2015, 06:29

Brojimo te novce ...ah poceci cro rap-a ...

Novi dan..nove pobjede ...a meni se ne ustaje iz toplog kreveta ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 10/3/2015, 07:21

krevet je najtopliji kad treba ustati nabijem ga.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/3/2015, 08:40

Danas mi je tako lose.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/3/2015, 08:43

Bila sam u referadi i jedna me cura koja radi tamo savjetovala da pokušam ići na konzultacije kod svakog od profesora i objasniti mu svoje stanje. Tako da to podhitno moram. Kaže da si stavim vanredno za zadnju opciju... I ako neki profesor bude teži da ga pošaljem kod nje u referadu :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/3/2015, 10:55

Malo kukaj da si ne možeš priuštiti vanredno...;)


Gledali sinoć equalizer,dobar film...i dobra ideja sa 100 knjiga koje moraš pročitati... :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/3/2015, 11:29

Da. :) kod nekih predavanja nisu obavezna. Neki su pak tvrdi orah, kod njih je stvarno tesko, a ja pojedine Dane učiti ne mogu. Kod njih cu otići na konzultacije, popričati sa njima, objasniti im. Imam svu moguću liječničku dokumentaciju. Kaže i ta ženskica iz referade da, ako cu povremeno izostajati nema smisla zamrzavati godinu ili prebacivati se vanredno. Ali mogu zamoliti profesore da mi na temelju zdravstvenog stanja malo olakšaju nastavu. Tipa da nemam seminar svaki sat, nego svaki drugi. I da se to njoj čini da bi bilo ok. Da se ne trebam brinuti! 
Bila je dosta susretljiva, zbilja simpatična. To cu pokušati obaviti sve ovaj tjedan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 10/3/2015, 12:34

moji se toliko uplaše kad se razbole (mislim na virozice i slično), da je to nemoguće
onda depra, nervoza... scratch
pa meni je najbolje spavat kad sam bolesna i naljevat se čajevima, i ŠUTNJA, š u t nj a
mama je nadrkana do bola, tata isto ko da umire

deda je bolovao mjesec dana, onda sjedi u bundi, plače, traži tabletu koja će ga usmrtit jer je gotovo s njegovim životom, i tak.. :^0

koje seronje!  :W

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/3/2015, 12:54

Modra koje parfeme prodaješ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/3/2015, 13:26

Napravila sam mukotrpni seminar Prezentaciju :coffee Tek nakon pet dana shvacam o čemu se u njemu radi. 
Moram ga odnijest isprintat.
Čekam da mi se kelj za sutra skuha jer neću stići kuhati...sutra :)

Idem na ručak tu malo dalje od mene, a popodne odmaranje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum