ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/4/2015, 23:56

Isse vi ste sve socijalno neprilagođene , jedan dio vas naginje elektrinom kompleksu

kada shvatite da život nije lijep a još manje savršen , jednostavno prihvatite neke stvari , ne tražite razlog zašto se nešto događa :)


zanimljivo je da su vam svi krivi i da se čitava obitelj urotila protiv vas
niste se zapitale da vi možda griješite (modra/lady) ako su SVI protiv vas ?

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2015, 00:11

medication wrote:Izblajhaj se, ko što je 97-e bilo popularno... flower



ahahaha ....jbt 97 je izašao the age of love :^

vako ?!?

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 51qK88UesGL

stari se affraid :^0

ae jedna da me baci u depru .. 97.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 12/4/2015, 00:22

dobri stari pozdravi s foruma, scooterom i sieg hail :DD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 12/4/2015, 07:55

M3tzTli wrote:
 
niste se zapitale da vi možda griješite (modra/lady) ako su SVI protiv vas ?
nema šanse, nikakoo dramaqueen :raspa

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 12/4/2015, 08:01

haha, gledam šoping kraljicu, ova buca nije probala cipele, a dva para uzela :hail :roflmao:

ta kao ja s odjećom.. kardigane samo uzimam, kakvo probavanje! a i ostalo često ne probam uopće

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 12/4/2015, 08:45

e da, sredila sam si kupaonski ormarić.. ukrala sam ovu ideju i super je
http://www.prakticanzivot.com/kupaonski-ormaric-sredila-pomocu-kutije-za-cipele-537

jedino što sam ja upotrijebila lijepe bijelo-srebrne kutije.. i ovoj jednoj što sam stavila kao policu sam odrezala dno.. i sad gore stoje palete.. a u nju sam gurnula staru košaricu gdje su bronzeri i sl. 
a sjenila sam strpala  u veću

koja bitna stvar u mom životuu cheers

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 12/4/2015, 10:14

znači, gledajući š. kraljicu, sline mi cure za šopingom..
vrijeme je za jedan veći šoping... idući mjesec rado bih do portanove ili nekud... :aw

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2015, 10:15

modra wrote:
M3tzTli wrote:
 
niste se zapitale da vi možda griješite (modra/lady) ako su SVI protiv vas ?
nema šanse, nikakoo dramaqueen :raspa
:aw
socijalno neprilagodene!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2015, 10:15

i meni bome treba shopping!

ali bit ce kad nadem posao :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2015, 10:16

grlo me boli jedva gutam... popila vitamine i gledam seriju...odmaram prije ucenja.

inace dosla mi struja hoho
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2015, 10:33

Jos jedna osobina u Slavoniji je da vide trn u tudjem oku a u svom brvno ne...kritizirati druge daaaa,ali priznati da na samom sebi nešto ne valja,nema šanse...:p


Ja sam vidjela tako lijepe girlfriend jeans i croco torbu na hm stranici i planiram u srijedu potražiti na mariahilferstrasse i ako ne nadjem naruciti cu si...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2015, 10:36

Imam tipa koji kupuje kod mene svaki mjesec blajh i plavu boju...i blajhan je...i izgleda ko skuter malo,normalno,svabo je...:D 

Al briga njega,on je u svom vremenu ostao...proleter...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2015, 14:48

Zagy wrote:Jos jedna osobina u Slavoniji je da vide trn u tudjem oku a u svom brvno ne...kritizirati druge daaaa,ali priznati da na samom sebi nešto ne valja,nema šanse...:p


To je ljudska osobina , nikome nije strana .  Nema veze sa podnebljem .

Između ostaloga to što ti sad impliciraš na mene ne drži vodu , ono što govorim mi je posao i dobro ga radim .

Jedna osoba sa sličnim pričama, moja poznanica ... otvoreno sam joj rekao da je ona ta koja je problem i da  potraži profesionalnu pomoć i konzultacije,
cura se danas liječi po "xy" dijagnozi i sretna je ,jer je uvidjela nešto što
nikako u svom sumanutom viđenju stvari prije nije mogla .


Stvari nisu nimalo nikad jednostavne, treba čuti drugu stranu priče i iz svakog kuta procijeniti situaciju .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2015, 14:52

kic wrote:dobri stari pozdravi s foruma, scooterom i sieg hail :DD
gle ovo , jedan fantastični stari hit, isto 97...

ali tko god da je napravio video je fuckin' genius

da nije rus , pomislio bi da je djelo jednog ex forumaša  :D





10/10 , moraš pogledati B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 12/4/2015, 15:03

hyper hyper
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2015, 15:43

Lol ti uvijek mislis da se implicira na tebe...ja na svog starog mislim...kad budem spominjala egocentrike i tebe cu spomenuti....:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2015, 15:45

Joj kad se ovaj spor vrtio ja sam bila djevojčurak....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2015, 15:46

Joj kad se ovaj spot vrtio ja sam bila djevojčurak....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 12/4/2015, 15:49

uuu koji šamar :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2015, 17:18

Nije spot

:^


Našao sam neke zanimljive stvari, malo sam čeprkao da vidim što sam tada radio , od glazbe, gejminga i svega nadalje

jbt vrijeme leti haha


@da sam barem egocentrik, život bi mi bio puno lakši :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/4/2015, 17:54

Pomislile smo obje da problem nije u nama.

Bojim se onih koji sijaju pamet gdje ne treba i koji su hladna smeca koja nisu spremna prihvatit kritiku, ispricat se, nego sve shvacaju na bazi kim kardasijan skriveni iza svojih naocalia u hrpetini frustracija koje bacaju na druge ljude.
I to zbog toga sto se ne seksaju, sto nemaju dobar posao, sto previse gledaju tv, puse travu, opijaju se.


To sto smo pickice koje sve dotakne ne znaci da smo lude jel. :D

Nista nije namjenjeno tebi osobno tako da se nebi umislio :P


Cinjenica je da su neki od nas prozivjeli i vidjeli nesto i da se povrsno, iz postova osoba ne moze iscitat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum