ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tito bez maske

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Guest 11/7/2016, 23:33

Zasto? Pa nisam ja tu nista kriv moralo se majkumu :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Guest 11/7/2016, 23:34

epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
Ero wrote:
epikur37 wrote:To ero, lustriraj :)

Brzo si ti to odgledao.Naprisikok, a?  :)

Taman ću sad gledati po sata trakavicu o Titu. U to vrijeme virnuh na poskok, filmovitu koji su novi filmovi, ezabu je li legla plaća, napravih novi gemišt i pripremam se slušati glazbu......

a ti o titu i udbu ajme dobro to je ta generacija
Što ti imaš protiv toga da se kriminalci, bitange,koljači i lopine osude?

Ništa, tito je bio diktator i pod njegovim režimom su se događali zločini.

To je jasno svakome. I u tom smislu mislim da bi i zagrebački trg trebao promijeniti ime.

S druge strane sam protiv lustracije ali jesam za povijesnu reviziju pri kojoj ne bi odbacili ni crne ni crvene nego uključili pozitivne aspekte jednih i drugih. a negativne jasno osudili.

Pa ko se tome isprječio, ko je zagrizao ponuđenu ruku kao bijesan pas i od kada je to počelo. Tih par pitanja pogađa u srža zašto to nije tako kako ti to zagovaraš ali svejedno u svemu na desnoj strani ti vidiš neko pravaštvo i slične pizdarije a da bi u srž problema pogodio nema teorije. Pa jebote mi smo prihvatili oficire JNA i partizane u svoje redove zbog pomirbe no oda je dopšao drug mesić i sve je otišlo u p**ku krasnu materinu antifašističku samo to ne želiš uopće ni spomenuti, lakše ti je laprdasti o granici na drini iako to niko ne zagovara a sve drugo ti se zbirno svelo na pravaštvo ma što god na desnici napravili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Guest 11/7/2016, 23:37

MaximusDecimusMiridije wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
Ero wrote:
epikur37 wrote:To ero, lustriraj :)

Brzo si ti to odgledao.Naprisikok, a?  :)

Taman ću sad gledati po sata trakavicu o Titu. U to vrijeme virnuh na poskok, filmovitu koji su novi filmovi, ezabu je li legla plaća, napravih novi gemišt i pripremam se slušati glazbu......

a ti o titu i udbu ajme dobro to je ta generacija
Što ti imaš protiv toga da se kriminalci, bitange,koljači i lopine osude?

To nacelno nije losa ideja. Ali ako to napravimo bas kako Bog zapovjeda...ko ce nam drzavu voditi? :D
Onaj koji se provuče :DD
 Ma bilo bi ljudi, siguran sam da ima takvih u RH koji bi to mogli odraditi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Guest 11/7/2016, 23:38

epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote:
S druge strane sam protiv lustracije ali jesam za povijesnu reviziju pri kojoj ne bi odbacili ni crne ni crvene nego uključili pozitivne aspekte jednih i drugih. a negativne jasno osudili.


Radikalno radikalno. To je fora kod HDZnjara opcenito. Svi se pozivaju na Franceka ali samo na one dijelove koji im privatno odgovaraju :D

Ma seru, ovdje se radi o prodoru pravaša u HDZ koji je zaiustavljen i sad pizde.
Tito bez maske  - Page 2 2Q==
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by epikur37 11/7/2016, 23:41

tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
Ero wrote:

Brzo si ti to odgledao.Naprisikok, a?  :)

Taman ću sad gledati po sata trakavicu o Titu. U to vrijeme virnuh na poskok, filmovitu koji su novi filmovi, ezabu je li legla plaća, napravih novi gemišt i pripremam se slušati glazbu......

a ti o titu i udbu ajme dobro to je ta generacija
Što ti imaš protiv toga da se kriminalci, bitange,koljači i lopine osude?

Ništa, tito je bio diktator i pod njegovim režimom su se događali zločini.

To je jasno svakome. I u tom smislu mislim da bi i zagrebački trg trebao promijeniti ime.

S druge strane sam protiv lustracije ali jesam za povijesnu reviziju pri kojoj ne bi odbacili ni crne ni crvene nego uključili pozitivne aspekte jednih i drugih. a negativne jasno osudili.

Pa ko se tome isprječio, ko je zagrizao ponuđenu ruku kao bijesan pas i od kada je to počelo. Tih par pitanja pogađa u srža zašto to nije tako kako ti to zagovaraš ali svejedno u svemu na desnoj strani ti vidiš neko pravaštvo i slične pizdarije a da bi u srž problema pogodio nema teorije. Pa jebote mi smo prihvatili oficire JNA i partizane u svoje redove zbog pomirbe no oda je dopšao drug mesić i sve je otišlo u p**ku krasnu materinu antifašističku samo to ne želiš uopće ni spomenuti, lakše ti je laprdasti o granici na drini iako to niko ne zagovara a sve drugo ti se zbirno svelo na pravaštvo ma što god na desnici napravili.

Pa Mesić je radio sranja i kritizirao sam to a i nisam nikad glasao za njega nijednom ! Također , lijevi su uradili sranje s ukidanjem pokroviteljstva Bleiburgu, to je isto bilo krivo.

I sad zato što je to bilo krivo treba sjesti na drugu pilu samo s druge strane?

Ja koji vidim dublje i pratim suptilne niti duha mogu ti reći da se društvo u Hravtskoj nadograđivalo i raslo, novim spoznajama zauzimalo kritički stav i prema titu a već je odprije prema ndh i paveliću. sve je to pomalo išlo i kako se to inače odvija------postupno.


I onda Milanović ukine pokroviteljstvo, karamrle rikne prem udbi i ode sve u pičku materinu.



epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Guest 11/7/2016, 23:42

tre911 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
Ero wrote:

Brzo si ti to odgledao.Naprisikok, a?  :)

Taman ću sad gledati po sata trakavicu o Titu. U to vrijeme virnuh na poskok, filmovitu koji su novi filmovi, ezabu je li legla plaća, napravih novi gemišt i pripremam se slušati glazbu......

a ti o titu i udbu ajme dobro to je ta generacija
Što ti imaš protiv toga da se kriminalci, bitange,koljači i lopine osude?

To nacelno nije losa ideja. Ali ako to napravimo bas kako Bog zapovjeda...ko ce nam drzavu voditi? :D
Onaj koji se provuče :DD
 Ma bilo bi ljudi, siguran sam da ima takvih u RH koji bi to mogli odraditi.

Sta ja znam :) ako se uzme nase medije opcenito nebitno di covjek gleda...index,tportal,net.hr,... svi vole bas onako nekoga dignuti da bi ga na kraju sto jace prizemljili. Nebitno sto je i tko je netko ljudi si vole dati za pravo da kao znaju sve o svakomu. Evo ti na marcu primjera izvanrednog. Uhvatio se Petrova kao pijan plota...te ovakav je te onakav je. Pojma nema o covjeku...ali svejedno razapeo ga ko Isusa. Tu se frustracija vuce od cinjenice da je isti bio zao prema HDZ-u. Tako ide za svakoga. Izvor svih zala su dvije najvece stranke, koje trebaju nestati ono bas prah i pepeo...zajedno sa kadrom iz istih kojem treba zabraniti bavljenje politikom. Treba bas biti nekakav clean-slate politicki. Bez pizdarija o partizanima,ustasama i ostalim budalastinama nebitnim. Sama cinjenica da ce se gro ljudi uhvatiti za ovo zadnje napisano samo govori u prilog recenome. Totalno smo u kurcu i nema nam pomoci :) Barem ne ako se politicko ordiniranje nastavi pod patronatom idiota iz vec spomenutih stranaka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Guest 11/7/2016, 23:43

MaximusDecimusMiridije wrote:Tito bez maske  - Page 2 1400546_10202462590108141_1729250560_o

Evo za ovu prigodu! Predzadnja generacija pionira :D stavio na facebook jedan prijatelj....nebi reko koji sam pa da mi je o glavu. Ali ovu sliku drzim uvijek pri srcu....naime ovo je zadnja slika koju imam svoju u zivotu a da sam na njoj mrsav :D :D :D
Sutra i ja svoju pokazem... :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by epikur37 11/7/2016, 23:46

Ne može pomirbu i evolucijski skok raditi Hasanče koji otvoreno zaziva Pavelića a niti Mesić koji veliča Tita...

Jedan je put na kojem je udaren temelj ovoj Hrvatskoj a to je Tuđmanov...

Jednako su neprihvatljivi ovi tvrdolinijaši s vaše strane kao i ovi iz mesićeve jugoprovenijencioje.

Doduše zadržavam otklon pri kojem mislim da je Hrvatima općenito imanentnija ljevica i da je piotanje suverenosti nategnuto.

epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Guest 11/7/2016, 23:51

MaximusDecimusMiridije wrote:
tre911 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:

Taman ću sad gledati po sata trakavicu o Titu. U to vrijeme virnuh na poskok, filmovitu koji su novi filmovi, ezabu je li legla plaća, napravih novi gemišt i pripremam se slušati glazbu......

a ti o titu i udbu ajme dobro to je ta generacija
Što ti imaš protiv toga da se kriminalci, bitange,koljači i lopine osude?

To nacelno nije losa ideja. Ali ako to napravimo bas kako Bog zapovjeda...ko ce nam drzavu voditi? :D
Onaj koji se provuče :DD
 Ma bilo bi ljudi, siguran sam da ima takvih u RH koji bi to mogli odraditi.

Sta ja znam :) ako se uzme nase medije opcenito nebitno di covjek gleda...index,tportal,net.hr,... svi vole bas onako nekoga dignuti da bi ga na kraju sto jace prizemljili. Nebitno sto je i tko je netko ljudi si vole dati za pravo da kao znaju sve o svakomu. Evo ti na marcu primjera izvanrednog. Uhvatio se Petrova kao pijan plota...te ovakav je te onakav je. Pojma nema o covjeku...ali svejedno razapeo ga ko Isusa. Tu se frustracija vuce od cinjenice da je isti bio zao prema HDZ-u. Tako ide za svakoga. Izvor svih zala su dvije najvece stranke, koje trebaju nestati ono bas prah i pepeo...zajedno sa kadrom iz istih kojem treba zabraniti bavljenje politikom. Treba bas biti nekakav clean-slate politicki. Bez pizdarija o partizanima,ustasama i ostalim budalastinama nebitnim. Sama cinjenica da ce se gro ljudi uhvatiti za ovo zadnje napisano samo govori u prilog recenome. Totalno smo u kurcu i nema nam pomoci :) Barem ne ako se politicko ordiniranje nastavi pod patronatom idiota iz vec spomenutih stranaka.
Problem je maxo u ovome što pišeš upravo to što stare strukture uvijek prežive ma da dođe sam pavelić ili ronald regan ili nikita hrušćov, svi se mjenjaju samo oni ostaju i tu je problem. Rušenje HDZa ili SDPa se ništa ne rješava, ta ekipa nađe put i miran vodotok da ih opet dovede na mirno more.Pogledaj recimo samo (p)O(d)repića kako nije ni jednog mufljuza iz policije smjenio a svi došli po direktivi ostoje rankovića a vrlo vjerojatno sasvim drugog igrača koji stoji iznad ostoje a takvo stanje je u cijelom sustavu. Karamarko je to pokušao pokrenuti i izgorio eto prvenstveno od MOSTa koji je zakočio sve u tom smjeru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Guest 11/7/2016, 23:53

Yep sve je Most kriv :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Guest 11/7/2016, 23:56

MaximusDecimusMiridije wrote:Yep sve je Most kriv :)
Ti opet u krivom smjeru, rekao sam ti u kontekstu struktura koje dominiraju državom a MOST je tu samo izvršioc kao i dvije stranke koje si rekao da treba spaliti. Oću ti reći kako sustav funkcionira bez obzira ko je na vlasti ili ih nasljedio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Guest 12/7/2016, 00:02

Ja ne smatram Most izvrsiocem nicije druge volje doli vlastite, ne smatram ih nekakvim pionima ili tudjim marionetama i ina sranja :) jer nisu jebiga. Ja kuzim da ljudi nemogu drukcije promatrati te stvari i da im je lakse prihvatiti razmisljanje koje im u trenutku odgovara. Ja tako ne mislim i to je to. Privatno misljenje, ne tvrdim ni da sam u pravu niti da bi moje misljenje trebalo biti univerzalno. Samo iznosim vlastito misljenje to je sve :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Guest 12/7/2016, 00:10

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja ne smatram Most izvrsiocem nicije druge volje doli vlastite, ne smatram ih nekakvim pionima ili tudjim marionetama i ina sranja :) jer nisu jebiga. Ja kuzim da ljudi nemogu drukcije promatrati te stvari i da im je lakse prihvatiti razmisljanje koje im u trenutku odgovara. Ja tako ne mislim i to je to. Privatno misljenje, ne tvrdim ni da sam u pravu niti da bi moje misljenje trebalo biti univerzalno. Samo iznosim vlastito misljenje to je sve :)
Ali jesu maxo, ko ih je financirao i kome duguju odanost, malo proguglaj i zbroji dva i dva pogotovo kad pogledaš što su napravili za vrijeme vladavine(odnosno bolje da kažem što NISU napravili), koga su sve iz prošle vlasti ostavili a tukli su se na izborima kao za promjene itd itd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by epikur37 12/7/2016, 00:15

tre911 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja ne smatram Most izvrsiocem nicije druge volje doli vlastite, ne smatram ih nekakvim pionima ili tudjim marionetama i ina sranja :) jer nisu jebiga. Ja kuzim da ljudi nemogu drukcije promatrati te stvari i da im je lakse prihvatiti razmisljanje koje im u trenutku odgovara. Ja tako ne mislim i to je to. Privatno misljenje, ne tvrdim ni da sam u pravu niti da bi moje misljenje trebalo biti univerzalno. Samo iznosim vlastito misljenje to je sve :)
Ali jesu maxo, ko ih je financirao i kome duguju odanost, malo proguglaj i zbroji dva i dva pogotovo kad pogledaš što su napravili za vrijeme vladavine(odnosno bolje da kažem što NISU napravili), koga su sve iz prošle vlasti ostavili a tukli su se na izborima kao za promjene itd itd


Tko, Hanžeković, ovaj onaj. Svakog netko financira.

Kulindi je financijer Mamić.

O HDZ-u da ne govorimo.

Što su mogli napraviti za vrijeme koje vladavine? Kad vlast nije uredno uspostavljena a HDZ nije pristajao na kompromise (ukidanje županije i slično) . Da bi sve nakon 6 mjeseci završilo na tehničkoj vladi i novim izvanrednim izborima.

Neke su i ostavili iz prošle vlasti jer ne idu logikom čistke, kao sad smo mi došli ajte prtitie vi, jer oni nisu nijedna opcija i tu su dosljedni bili.

Na kraju razvalili su, i svakla čast.



epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Guest 12/7/2016, 00:17

tre911 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja ne smatram Most izvrsiocem nicije druge volje doli vlastite, ne smatram ih nekakvim pionima ili tudjim marionetama i ina sranja :) jer nisu jebiga. Ja kuzim da ljudi nemogu drukcije promatrati te stvari i da im je lakse prihvatiti razmisljanje koje im u trenutku odgovara. Ja tako ne mislim i to je to. Privatno misljenje, ne tvrdim ni da sam u pravu niti da bi moje misljenje trebalo biti univerzalno. Samo iznosim vlastito misljenje to je sve :)
Ali jesu maxo, ko ih je financirao i kome duguju odanost, malo proguglaj i zbroji dva i dva pogotovo kad pogledaš što su napravili za vrijeme vladavine(odnosno bolje da kažem što NISU napravili), koga su sve iz prošle vlasti ostavili a tukli su se na izborima kao za promjene itd itd

Nemam potrebu guglati :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Guest 12/7/2016, 00:17

Epi..ne daj se :^0
Ni ti Maxo ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by epikur37 12/7/2016, 00:19

Noor wrote:Epu..ne daj se :^0

da epu :D ...ne dam se ja nikad.

Jednostavno nemoguće me je poraziti.

Možeš mi samo jedan dan pokvariti ali svaki novi je ponovno moja zora i moj start :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Guest 12/7/2016, 00:19

Sve ce se jednom doznati kad ja svoje memoare objavim. Onda cete vi vidjeti s kojom ste velicinom imali cast vrijeme provoditi :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Guest 12/7/2016, 00:21

epikur37 wrote:
Noor wrote:Epi..ne daj se :^0

da epi :D ...ne dam se ja nikad.

Jednostavno nemoguće me je poraziti.

Možeš mi samo jedan dan pokvariti ali svaki novi je ponovno moja zora i moj start :)

Ja ti cuvam leđa ...dušmanima u inat :^0
(ispravila sam ;)


Last edited by Noor on 12/7/2016, 00:22; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by epikur37 12/7/2016, 00:22

MaximusDecimusMiridije wrote:Sve ce se jednom doznati kad ja svoje memoare objavim. Onda cete vi vidjeti s kojom ste velicinom imali cast vrijeme provoditi :D


Pa znaš,imaš matrijala za forumske ali si lenj (rekli bi srbi) pa nećeš da pišeš...

Ja moram u roku tjedan napisati 20 sranica predavanja, font verdana 12....ne bih ali pinka ekstra :) hoću makar crko :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by epikur37 12/7/2016, 00:23

Noor wrote:
epikur37 wrote:
Noor wrote:Epi..ne daj se :^0

da epi :D ...ne dam se ja nikad.

Jednostavno nemoguće me je poraziti.

Možeš mi samo jedan dan pokvariti ali svaki novi je ponovno moja zora i moj start :)

Ja ti cuvam leđa ...dušmanima u inat :^0
(ispravila sam ;)

Ne treba, bolje nalinpiće i odigraj na šipci ako si u gabaritima...ako ne samo pšiće...ja i bruce lee uvijek smo u kantunu i sami pazimo leđa :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Tito bez maske  - Page 2 Empty Re: Tito bez maske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum