ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dnevnik snova

Page 3 of 27 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sun 19 Mar - 19:16

Imas super online faxova :)

Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sun 19 Mar - 19:21

Ma jok...make up artist 5-mjesecni kurs...na državnoj razini....;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sun 19 Mar - 19:21

Odlicno!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sun 19 Mar - 19:22

To planiram npr. Radit subotom a preko tjedna studurat

Moram prvo pripremiti životnu podlogu za to

I čekam da osjetim da je to to....da krenem...ništa na silu....:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sun 19 Mar - 20:18

Bravo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sun 19 Mar - 20:21

:shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Thu 6 Apr - 15:15

često sanjam da letim.. najprije se u snu osjetim ushićeno što imam tu mogućnost a onda uživam u letu...  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sat 8 Apr - 6:48

drugi od tri sna koja često sanjam je penjanje uz stepenice do mjesta u kojem stanujem ali su stepenice negdje pri vrhu slomljene i moram do stana doći pentrajući se uz neke izbočine na zidu koje su tako uske da postoji mogućnost da se survam a uz to se bojim visine (i na javi) međutim, uvijek mi uspije proći to mjesto i doći do cilja.. u sljedećem snu s istom temom pomislim: uh, kako ću ja to opet prijeći...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sat 8 Apr - 7:03

i treći san je kako pokušavam naći plažu na kojoj ću se okupati ali mi to ne uspijeva zato jer su sve plaže pregrađene zidovima tako da se more sasvim povuklo i nemam prostora ili dovoljne dubine za plivanje.. i pitam se zašto su ljudi to učinili .. ponekad sanjam da se ulica mog djetinjstva pretvorila u rijeku ali ni u njoj ne mogu plivati jer je premalo vode.. taj je san jako traumatičan...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sat 8 Apr - 7:05

venus.. zanm da smo imale nesporazuma na ovoj temi, ali molim te, bi li mi protumačila što znače ovi snovi :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Trinity Sat 8 Apr - 17:38

Vidi nje, ona bi da joj se to đabe objasni.
Imaš fino ove koji rade tu uslugu, pa plati.

A ti venus, počni naplaćivati, dobra bi se lova skupila.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sat 8 Apr - 17:41

nije da vjerujem u snove, ali ova tri sna mi se neprestano ponavljaju.. baš me zanima koje tumačenje ima venus... bila sam skeptična prema tumačenju snova još otkad sam čitala freuda, ali eto, sad me baš zanima, naravno, ako venus ima volje meni odgovoriti jer sam je ovdje baš isprašila :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Trinity Sat 8 Apr - 17:45

Vjeruješ  ti u svašta, di ne bi u snove. :clown
Ali kao što rekoh, ako te baš zanima, plati pa saznaj.  :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sat 8 Apr - 17:47

Triny wrote:Vjeruješ  ti u svašta, di ne bi u snove. :clown
Ali kao što rekoh, ako te baš zanima, plati pa saznaj.  :)

vidiš, to je u onom opisu megine ankete.. nećeš me uvridit direktno, nego onako u rukavicama.. :P
venus je na ovoj temi tumačila snove.. možda se umilostivi pa meni protumači i moje.. :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sat 8 Apr - 17:50

Triny wrote:Vjeruješ  ti u svašta, di ne bi u snove. :clown

Pa vjerovao je i Freud, čak ih i tumačio.
Inače se ti baš i nisi proslavila nekim svojim vjerovanjima pa si čak dugo ustrajala sa tvrdnjama kako slobodna volja kod ljudi ne postoji, što su odavno demantirale ne samo neuroznanosti nego čak i njeno veličanstvo fizika kao danas valjda najpotentnija od svih prirodnih i egzaktnih znanosti, također.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Trinity Sat 8 Apr - 17:59

Pa vjerovao je i Freud, čak ih i tumačio.

Onda danas ima Freudova na svakom čošku.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sat 8 Apr - 18:04

Triny wrote:
Pa vjerovao je i Freud, čak ih i tumačio.

Onda danas ima Freudova na svakom čošku.

Oduvijek ih je i bilo. "Freudova" pod navodnicima, naravno. On je bar svoja tumačenja snova pokušao uklopiti u neki svoj nauk. Namjerno ne koristim pojam znanosti. U najboljem slučaju neku svoju osobnu filozofiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sun 9 Apr - 17:36

metilda wrote:nije da vjerujem u snove, ali ova tri sna mi se neprestano ponavljaju.. baš me zanima koje tumačenje ima venus... bila sam skeptična prema tumačenju snova još otkad sam čitala freuda, ali eto, sad me baš zanima, naravno, ako venus ima volje meni odgovoriti jer sam je ovdje baš isprašila :(

:D 

Pogledam pa ću ti odgovoriti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sun 9 Apr - 17:39

Triny wrote:Vidi nje, ona bi da joj se to đabe objasni.
Imaš fino ove koji rade tu uslugu, pa plati.

A ti venus, počni naplaćivati, dobra bi se lova skupila.


Pa i naplaćujem  :x

A ovdje darujem.
Eto iz ljubavi prema forumu kao formi koja je i meni u jednom dijelu života bila dragocjena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Sun 9 Apr - 18:46

Metilda, evo svih po redu.

1.noćas sam sanjala svoj 4. razred gimnazije na velikom putovanju kruzerom.. dakle zatočeni na moru ... prava noćna mora.. znak da im još nisam uspjela oprostiti sva psihička zlostavljanja kojima su me izlagali i zbog kojih nisam otišla ni na jednu proslavu mature... nije lako oprostiti.. :(

Poruka sna stane u jednu riječ: zaglavljenost. Veličina broda, zatočenost, loše emocije pri sanjanju upućuju na to da je potrebno pokrenuti "veliku mašinu da bi se brod vratio u luku". 
To znači da je proces sada, neovisno o proteku vremena, nedovršen. Tvoji školski kolege su tebe u reali svojim ponašanjem potakli da radiš na sebi jer su ti bili "negativan poticaj". Trebala bi im biti duboko zahvalna što su bili sudionici tvog života. Kad bi to istinski osvijestila i osjetila u sebi, onda bi im mogla oprostiti. I "Brod bi se vratio u luku." 


2. često sanjam da letim.. najprije se u snu osjetim ushićeno što imam tu mogućnost a onda uživam u letu...  :)


Ushićenje i uživanje u letu su znak duhovnog napretka koje ti omogućava da se izdigneš iznad situacija i ograničenja. To je moguće kad si ti pozitivna i kad su krila dobro ;) 


3. drugi od tri sna koja često sanjam je penjanje uz stepenice do mjesta u kojem stanujem ali su stepenice negdje pri vrhu slomljene i moram do stana doći pentrajući se uz neke izbočine na zidu koje su tako uske da postoji mogućnost da se survam a uz to se bojim visine (i na javi) međutim, uvijek mi uspije proći to mjesto i doći do cilja.. u sljedećem snu s istom temom pomislim: uh, kako ću ja to opet prijeći...

Poruka sna je da ti nedostaje fleksibilnost pri realizaciji ciljeva, vidiš samo jedan jedini put i ideš samo njime bez obzira na velike rizike. Rekli bi u narodu da "zajuniš"  :D
Cilj je moguće dostići i "drugim putevima", imajući sigurnost i zdravlje u vidu ili popraviti stepenice radi sigurnog prolaska. Na tebi je da biraš.


4. treći san je kako pokušavam naći plažu na kojoj ću se okupati ali mi to ne uspijeva zato jer su sve plaže pregrađene zidovima tako da se more sasvim povuklo i nemam prostora ili dovoljne dubine za plivanje.. i pitam se zašto su ljudi to učinili .. ponekad sanjam da se ulica mog djetinjstva pretvorila u rijeku ali ni u njoj ne mogu plivati jer je premalo vode.. taj je san jako traumatičan...

Ograničenja, ograničenja...
Poruka sna je da potražiš neka nova mjesta, ljude, otvoriš svoje vidike i stekneš nova iskustva, da bi mogla više uživati u životu nego dosad poštujući pritom sve što si prošla od djetinjstva nadalje. Izdvoji vrijeme koje ćeš darovati samoj sebi za odmor i relaksaciju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by night sky Sun 9 Apr - 18:49

mislim d ane bi trebalo biti komplicirano glede snova....

negiranje stvarnosti tj. vidi samo ono što želi vidjet .... postoji potreba za povezivanjem s okolinom, povezati se, ali ne nalazi pravi način, zato se podižu ograde, ljudi se emotivno distanciraju.... ali,bar je uočila problem, vjeorjatno stoga jer je nekada imal tj. znala pravi način povezivanja s okolionom.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 3 Empty Re: dnevnik snova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 27 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum