ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dnevnik snova

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

dnevnik snova Empty dnevnik snova

Post by kic 16/7/2014, 14:50

dnevnik snova Night-smiley

možda da se malo nasmijemo, mislim - nadam se da nitko nema noćne more  :D 


ok, sve što se sjećam je da sam išao kod prijatelja kojem uvijek odem na biciklu, samo što ovog puta bicikla nije bilo u dvorištu, tako sam izašao, izvadio čašu za čaj, sjeo na nju, i odjurio doma (crash bandicot ptsp :^0)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by Sora 16/7/2014, 17:00

Nije losa tema 
Mene dok sam bila mlada nisu snovi zanimali ali sad sve vise 
Sad mislim da jako često u snovima predvidio budućnost 
Ili  da imaju simboličko značenje kojim otkrivamo naše želje, strahove..
Samo je pitanje koliko se danas mladi ljudi razumiju u snove i koliko im je to vazno
Malo .... Sigurna sam.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 16/7/2014, 21:20

Ovo bi moglo biti zanimljiva i zabavna tema.   :hekla
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by Iknar 17/7/2014, 02:03

mislimd a dosta dugo nisam sanjao,a prije bilo je svega lijepih ali i jako losih snova
ne znam da li ste gledali film kada svaki dan pocinje isto,dakle otpocetka,e pa ja sam imao snove koje su se nastavljale poput serije,mislim prije,nestos tvarnos trasno,u stilu cim zaspis odlazis na neko mjesto,nema rata i slicno,ali prelazis prepreke,kao između neba i zemlje a ne mozes se vratiti,kao neka vrsta treninga za specijalce,samo modernija kroz snove,a na krajus hvatis blizu si ali opet daleko,ali to je bilo od zla trening nsita dobro
bilo je frka ono zaspis ,naravnos vjesno sanjas,svega se sjecas a ne mozes nazad,mislim mozes usljed soka samo je problem kao se porbuditi,nesto slicno kao sa onim filmom  u limbu kada budes,ili bolje receno kada su ulazili u snove drugih sa di capriom

ja se svojih snova sjecam najvesce ili skoro svaki puta kada se probudim,ali cak i tada sam se prije zapitao sto ako jos sanjam,ono teza bedara,ne moze tos vatko shvatiti samo tako
ma znam ja da je to bilo djelovanje demona da me pridobe i slicno,ali  zamislite si ides spavati i svaki puta slicno,bolje receno  nastavlja se kaod a gledas seriju u nastavcima nsamo je stvarno recimo,ono svjestan si da sanjas,ali ne moze natrag,nego kao to "moras" odraditi,kao neka vrsta kusnje,naravno pri tome valjda imati stabilan Um ,dosta smiren i shvatiti stanje stvari,ali kazem vam pocnes sumljati i dosta toga
mogao bi o tome napisati knjigu,ali iskreno dosta sam snova zaboravio,ali opet se id osta toga sjecam,da sam napisao kada sams e probudio,bila bi to prava knjizurina kao rat i mir,samo bi bila zanimljiva ali is strasna
to bi ja nazvao               ucenje kroz snove,testiranje svojih mogucnosti,odabira dobra zla,shvacanje sto je sam i najvaznije mozda kada uopce sanjas,jer to je mozda nesto najstrasnije,ono probudis se a nisi bas najsigurniji jel to san neki drugi ili nije
evo malo sam opisao kakvi sve snovi mogu bbiti,kao neka vrsta treninga Uma
ma kakvi horori koljaza i slicno ,to je djecja igra,bar znas na cemu si,u snovima koji se nastavljaju ,za koje sis vjestan da kada zaspis da ces u taj san nastaviti to je nesto stvarno strasno pogotovo na pocetku,a da ne govorim o preprekama sto sam imao kao da polazes testobve za herkula,samo ne samo fizicki nego i mentalno
mozda sam zato malo jaci   u komunikaciji sa drugima,ali takav sam cesto i prije bio ,u svakom slucaju nestos strasno
a zamislite isi sittuaciju kada to nestane,Um ti radi kao lud i enma snova,ono mislis kao da si na odmoru,odmoris se,a onda opet pocne
samo tis novi su bili dirigirani od nekoga,ne normalni,.vise kao  test nekakav,trening tijela i uma
zamislite si ovo trebate prijeci neko podrucje a recimo bik vas napada,ono ne mozete izbjeci nego recimo skociti na njega i preko ograde,pa razne nepogode recimo slozenost terena i slicno,pa  onda neke male    stvarcice,stvorenja,a onda ljudi koji en govore nsita ali vas promatraju,znas da misu samvim ok,a promatraju te kao enkakvi suci,kao da su telepatski povezani,e sada sam se sjetio filma ČAHURA ,slicno je bilo,shvacaju da sis tranac,da nisi od njih,a opet ne rade nsita,samo komunikacija pogledima itd,kao da te ne smiju napasti a opet  mentalni napadi sus talno
ma mogao bi pricati mnogo stvari,mnogi od vas ne bi si to mogli niti zamisliti,a mnogi ni pukli kao kokice ,kakos e narodski kaze

mozda tzato msilim da sam dobar u skoro svim podrucjima komunikacije,a stvarno jesam,e sada koliko ovisi

ljudi cuvajte se snova,kroz snove vas mogu demoni varati itd,treba imati stabilan Um i vjeru u Boga,usrati cete se sigurno,pitanje je samo kakvi cete iz toga iozaci,mislim da bi mnogi na mojem mjestu prije Umno bili hendikepirani,kao biljke recimo
e pa i vi piodijelite ensto slicno,a ne samo sanjao sam da ce kisa itd
mislim vi koji pamtite svoje snove,valjdai takvih ima dosta
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 2/9/2014, 21:21

nitko ne sanja izgleda, većine se ne sjećam, ali znam da sam se noćas probudio u pol noći jer sam sanjao kako ja i sestra u autu padamo niz provaliju, btw sestri je danas rođendan :|
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by Trinity 2/9/2014, 21:48

Sestri sretan rođendan ! :balloons

Evo nedavno sanjala da mi netko noću stoji pod prozorom i da mi je nešto ubacio u sobu, a ja na četvrtom katu !
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by Trinity 2/9/2014, 22:47

A sad nešto gore od noćne more, nešto što se stvarno dogodilo.
Poslije srednje, za vrijeme ljeta, bila kod mojih. Moja soba bila je na katu (sad je tamo nećakinja), 
rolete dignute, prozori širom otvoreni, mjesečina kao dan...
Nešto me probudilo, pogledam, nigdje ništa...onda neki čudan šušanj, otvorim opet oči i ugledam kako netko stoji u mojoj sobi,  okrenut od prozora, samo tamna silueta...Pomislim kako bi bilo najbolje da se pravim da spavam, jer ako i viknem, hoće li me  tko u prizemlju čuti, a taj ako misli što uzeti, neka uzme i ode...Ali ne...Zatvorila opet oči, kad opet šušanj ,ali bliže...Pogledam, a taj netko čučnuo kraj mog kreveta i rukama po mom poplunu...Sad je već trebalo nešto poduzeti, samo sam pitala "Što je ?" 
Tada je lagano ustao i izašao iz sobe. Takav strah se uvukao u mene da se nisam usudila dići i izaći iz sobe jer nisam čula da li je izašao iz kuće. Ukočila sam se i tako dočekala jutro. Čim je svanulo, izletila sam iz sobe kao metak i ispričala majci što je bilo. Dugo se nisam oslobodila tog straha. Kasnije se ustanovilo da se radilo o mom susjedu, kuća do kuće, generacija... Ni danas ne pričam s njim...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 2/9/2014, 23:05

zato treba imat baseball palicu ispod kreveta :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by Trinity 2/9/2014, 23:07

e...i dobra mooda... :^0 kad si žensko i imaš dvadeset, ni palice , ni mooda...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 3/9/2014, 11:06

sanjao sam, da mi je jedno oko pocrvenilo, ali onak blijedo-krvavo, i onda je stari uletio u sobu i rekao da dođem doručkovati jer idemo izvlačiti drva, u pol6.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by zanstr 3/9/2014, 11:42

Interesantna tema. Evo jedan od sinoć.

Sa frendovima na vikendici u zagorju. Počele se događati čudne stvari a nema nikoga osim nas u kući.
Pogledam u malo ogledalo i skužim da je sve puno nekakvih sivih aliena dnevnik snova Alien dnevnik snova Alien dnevnik snova Alien koje mogu vidjeti samo preko ogledala. Rade sranja po kući  :).

Na neku foru skužim da ih žestoki heavy metal ubija. Skoro smo ih sve potamanili ali nismo imali dovoljno žestoku muziku. Opet su se nakotili pa sam se probudio.

Ludilo :)

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by zanstr 3/9/2014, 12:03

kic wrote:dnevnik snova Night-smiley

možda da se malo nasmijemo, mislim - nadam se da nitko nema noćne more  :D 


ok, sve što se sjećam je da sam išao kod prijatelja kojem uvijek odem na biciklu, samo što ovog puta bicikla nije bilo u dvorištu, tako sam izašao, izvadio čašu za čaj, sjeo na nju, i odjurio doma (crash bandicot ptsp :^0)
lol!

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by Trinity 3/9/2014, 12:35

zanstr wrote:Interesantna tema. Evo jedan od sinoć.

Sa frendovima na vikendici u zagorju. Počele se događati čudne stvari a nema nikoga osim nas u kući.
Pogledam u malo ogledalo i skužim da je sve puno nekakvih sivih aliena dnevnik snova Alien dnevnik snova Alien dnevnik snova Alien koje mogu vidjeti samo preko ogledala. Rade sranja po kući  :).

Na neku foru skužim da ih žestoki heavy metal ubija. Skoro smo ih sve potamanili ali nismo imali dovoljno žestoku muziku. Opet su se nakotili pa sam se probudio.

Ludilo :)
Ni Zrinka K. ti nije ravna... :^0
Ajme, kakve tek ona snove ima... :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 3/9/2014, 13:02

zanstr wrote:Interesantna tema. Evo jedan od sinoć.

Sa frendovima na vikendici u zagorju. Počele se događati čudne stvari a nema nikoga osim nas u kući.
Pogledam u malo ogledalo i skužim da je sve puno nekakvih sivih aliena dnevnik snova Alien dnevnik snova Alien dnevnik snova Alien koje mogu vidjeti samo preko ogledala. Rade sranja po kući  :).

Na neku foru skužim da ih žestoki heavy metal ubija. Skoro smo ih sve potamanili ali nismo imali dovoljno žestoku muziku. Opet su se nakotili pa sam se probudio.

Ludilo :)
dnevnik snova The_326fab_1589769
:^0 :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by zanstr 3/9/2014, 13:06

Trinity wrote:
zanstr wrote:Interesantna tema. Evo jedan od sinoć.

Sa frendovima na vikendici u zagorju. Počele se događati čudne stvari a nema nikoga osim nas u kući.
Pogledam u malo ogledalo i skužim da je sve puno nekakvih sivih aliena dnevnik snova Alien dnevnik snova Alien dnevnik snova Alien koje mogu vidjeti samo preko ogledala. Rade sranja po kući  :).

Na neku foru skužim da ih žestoki heavy metal ubija. Skoro smo ih sve potamanili ali nismo imali dovoljno žestoku muziku. Opet su se nakotili pa sam se probudio.

Ludilo :)
Ni Zrinka K. ti nije ravna... :^0
Ajme, kakve tek ona snove ima... :^0
Hm... možda bi mogao poslati molbu u dnevno.hr da me zaposle ko honorarca :)

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by zanstr 3/9/2014, 13:07

kic wrote:
zanstr wrote:Interesantna tema. Evo jedan od sinoć.

Sa frendovima na vikendici u zagorju. Počele se događati čudne stvari a nema nikoga osim nas u kući.
Pogledam u malo ogledalo i skužim da je sve puno nekakvih sivih aliena dnevnik snova Alien dnevnik snova Alien dnevnik snova Alien koje mogu vidjeti samo preko ogledala. Rade sranja po kući  :).

Na neku foru skužim da ih žestoki heavy metal ubija. Skoro smo ih sve potamanili ali nismo imali dovoljno žestoku muziku. Opet su se nakotili pa sam se probudio.

Ludilo :)
dnevnik snova The_326fab_1589769
:^0 :^0
dnevnik snova Online079

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by Trinity 3/9/2014, 13:07

Ovako, ubuduće da si sve zapisivao, lupit ćemo konkurenciju dnevno.hr... :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by zanstr 3/9/2014, 13:14

Trinity wrote:Ovako, ubuduće da si sve zapisivao, lupit ćemo konkurenciju dnevno.hr... :^0
:20

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by Sora 14/9/2014, 13:14

Ja sam sanjala da nema boga . Da su svi ljudi bogovi 
Hmmmm  Sleep

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 14/9/2014, 14:22

Ja sanjao da šibam ljutom šibom Šoru po goloj guzici,a ona freneticno svrsava...eto,bar od šibe.. hexer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova Empty Re: dnevnik snova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum