ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/6/2016, 18:01

betty.boop wrote:oboje

bol u trbuhu, osjecaj kao da mi je utrobu uzelo u ruke i zgnjecilo + nesvjestica i drhtavica :D

To je tebe od vrućine plus tlak možda...cirkulacija naglo mozda oslabila....

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 23/6/2016, 18:01

Zagy wrote:UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 20160613
beti na bolovanju, a ti guzu slikaš.... tccc

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 23/6/2016, 18:03

a mozda su u sumi :D

ko ga yebe, dobro je sad bounce
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/6/2016, 18:03

To ja da nju oraspolozim :shy

Pitala me danas noemina teta jedam li vizažista...i kad sam rekla jesam ona je rekla vidi se....mislim jel moguće da se vidi?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 23/6/2016, 18:06

jel mala ofarbana dođe u vrtić? :D
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/6/2016, 18:07

Ne lol :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 23/6/2016, 18:26

Beti, drži se! Jel ti bolje sad?



Dobar dan na poslu. Odmorila sam se jučer, pa sam danas opet bila ljubazna i krasna osoba.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/6/2016, 18:32

Zagy wrote:I sta sad uslikala si ali stavit neces?


ma kenja bre...
ko je sljivi, ne mora ni da je stavlja. 
ti si barem ispala frajer i ponosna na svoje zenske atribute (a boga mi imas i na sta da budes ponosna, ljubi te brat... B-) ) :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/6/2016, 18:34

ovde je kao, ne znam, vrelina pustinje i vlaznost kao u sezoni monsuna u vietnamu. 
neizdrzivo je, toliko je neizdrzivo da imam na poslu uvek u rezervi po 2 kosulje. 
teta nada ce u nesvest da padne sutra kada vidi koliko prljavog vesa imam...  :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/6/2016, 18:37

Ne voli to svatko :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 23/6/2016, 18:38

ni ovdje bre, nije nikaj bolje...

malo biciklirao prijepodne kao da sam pod tušem bio...

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 23/6/2016, 18:38

Dobro dupe Zagy, vidi se da vježbaš :cro

Braćala nije to nešto prljavo rublje koje se nosi pola dana-dan. To se na brzi program uvali. Jedino je peglanje frka.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/6/2016, 18:39

veber wrote:ni ovdje bre, nije nikaj bolje...

malo biciklirao prijepodne kao da sam pod tušem bio...


ja sam bio u teretani posle posla, boze dragi-dobro je i ventilisana i ima klimu-ali bazen je jebe pa je vlaznije nego li napolju.
izgubio sam jedno 2 kila vode, sigurno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 23/6/2016, 18:39

hvala med, bit ce ok ;)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/6/2016, 18:40

medication wrote:

Braćala nije to nešto prljavo rublje koje se nosi pola dana-dan. To se na brzi program uvali. Jedino je peglanje frka.


ma davno sam naucio lekciju da se ne kupuju pamucne kosulje. cak i dok ih nosim se izguzvaju kao da me krava zvakala...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/6/2016, 18:42

betty.boop wrote:hvala med, bit ce ok ;)

ma, kada ti podarim jedan nezni poljub-svi bolovi i teskobe ce biti kao rukom odnesene...  geek :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 23/6/2016, 18:42

Braćala wrote:
veber wrote:ni ovdje bre, nije nikaj bolje...

malo biciklirao prijepodne kao da sam pod tušem bio...


ja sam bio u teretani posle posla, boze dragi-dobro je i ventilisana i ima klimu-ali bazen je jebe pa je vlaznije nego li napolju.
izgubio sam jedno 2 kila vode, sigurno.
vlaga je najgora, ne smeta me +35 kada je malo vlage, ali danas je 31 i 50% vlage.

kada sam sišao s bica 5 minuta je iz mene curilo, kak veliš 2 litre izašlo iz mene...

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 23/6/2016, 18:44

Braćala wrote:
medication wrote:

Braćala nije to nešto prljavo rublje koje se nosi pola dana-dan. To se na brzi program uvali. Jedino je peglanje frka.


ma davno sam naucio lekciju da se ne kupuju pamucne kosulje. cak i dok ih nosim se izguzvaju kao da me krava zvakala...
zato se i znojiš ko prase.
kupi mješavinu pamuka i svile.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/6/2016, 18:45

veber wrote:
Braćala wrote:
medication wrote:

Braćala nije to nešto prljavo rublje koje se nosi pola dana-dan. To se na brzi program uvali. Jedino je peglanje frka.


ma davno sam naucio lekciju da se ne kupuju pamucne kosulje. cak i dok ih nosim se izguzvaju kao da me krava zvakala...
zato se i znojiš ko prase.
kupi mješavinu pamuka i svile.

sada samo mesavinu kupujem ili za leto nosim lanene kosulje. 
ma znojim se generalno dosta. sta god obukao na sebe. 
mora da kupim neka kola koja imaju webasto na daljinski, da mogu da ih ohladim pre nego li udjem u njih :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 23/6/2016, 18:50

awwww <3


betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/6/2016, 18:51

betty.boop wrote:awwww <3




mmmm, srednjoskolski dani... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum