ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by Guest 7/6/2016, 16:31

kaja_333 wrote:Za dom spremni je iz opere
Nije.

Guest
Guest


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by jastreb 7/6/2016, 16:33

Ma,Mađarska mi je nekako predosadna i premonotona zemlja u kojoj ne bih mogao izdržati dulje od 10 dana.

Em imaju jezik nespojiv sa svim jezicima,pa čak i sa finskim,kojeg su iz ne znam kojeg razloga ubacili u istu grupu sa mađarskim.

Em imaju prežestoku hranu od koje bih hodao kao da sam noć provo sa tri crnca.

Muzika im je nekako previše violinasta i prebrza.

Gradovi su nekako bez prave oštarije južnjačkoga ili primorskoga ili balkanskoga tipa.

Oblače se de mode. Smeđe hlače,bijele čarape,sandale i siva košulja sa zeleno-žutim kariranim crtama. Češljaju se unazad kao drug Tito u poznim godinama.

Pivo im je užasno.

A pjesma se izgubi u ravnici poput vrapca. Ne odjekuje kao u našim brdima. Kod nas opališ puškom i slušaš čuje se 5-6 puta,a kod njih se prasak izgubi u magli poput lastina repa.

Oprosti Ungari,možda si ti okej,al ja ću ostati tu,u moju Hrvatsku.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by RayMabus 7/6/2016, 16:33

Mađarski nacionalizam je aš problem a i kad možete owakwe ostawit da i dalje rade u poglawarstwu grada Zg onda trpite i poslijedice .............ispričao se ....kao zahebaje se al ne prihwačam to ....dožiwotna ostawka na swe funkcije u gradu Zagrebu .....ostalo wam je tri miseca minus par dana do isteka roka ....A ONDA IDE PEGLANJE.


Skandalozan istup Pavla Kalinića: Vikendice se grade samo u pripi*dinama, zato je Dioklecijan odabrao Split


 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Index4


RayMabus
RayMabus

Posts : 181978
2014-04-11


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by Guest 7/6/2016, 16:34

Starhemberg wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
Starhemberg wrote:Pa sad, u Mađarskoj se prodaju suveniri, majice, čaše, privjesci s ovim simbolom

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 0041490.003

ovaj grb je bzvz jer ne uključuje južnu hrvatsku
64 županije, Dalmacija nije ulazila u to.

onda mi ne vrijedi ništa , i ne bih ga kupio.. tržište presudilo cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by Guest 7/6/2016, 16:34

jastreb wrote:A na grbu je i grb Dalmacije.Kak to?
Grb prije stvaranja Austro-Ugarske, tad je Dalmacija kao dio Trojednice ulazila u sastav Ugarskog kraljevstva. Ovo je zastava AU:

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 648px-Flag_of_Austria-Hungary_%281869-1918%29.svg
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by RayMabus 7/6/2016, 16:35

jastreb wrote:Ma,Mađarska mi je nekako predosadna i premonotona zemlja u kojoj ne bih mogao izdržati dulje od 10 dana.

Em imaju jezik nespojiv sa svim jezicima,pa čak i sa finskim,kojeg su iz ne znam kojeg razloga ubacili u istu grupu sa mađarskim.

Em imaju prežestoku hranu od koje bih hodao kao da sam noć provo sa tri crnca.

Muzika im je nekako previše violinasta i prebrza.

Gradovi su nekako bez prave oštarije južnjačkoga ili primorskoga ili balkanskoga tipa.

Oblače se de mode. Smeđe hlače,bijele čarape,sandale i siva košulja sa zeleno-žutim kariranim crtama. Češljaju se unazad kao drug Tito u poznim godinama.

Pivo im je užasno.

A pjesma se izgubi u ravnici poput vrapca. Ne odjekuje kao u našim brdima. Kod nas opališ puškom i slušaš čuje se 5-6 puta,a kod njih se prasak izgubi u magli poput lastina repa.

Oprosti Ungari,možda si ti okej,al ja ću ostati tu,u moju Hrvatsku.
To ih nece zaustavit da postanu gospodari ostatka Hrwatske da bi došli do Dalmacije .....koja im otwara širom wrata.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181978
2014-04-11


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by RayMabus 7/6/2016, 16:46

Wi ste obični kreteni gore u ZG ....nazwati drugi grad Hr sa službenog mjesta kao dio grada Zagreba pripizdinom a to nije ništa drugo nego i ostatak Hr nazwati pripizdinom pa makar i u zahebanciji nawodno NEMA NIKAKWO DRUGO RIJEŠENJE NEGO TRAJNI OTKAZ SA SWIH FUNKCIJA U GRADU ZAGREBU DA SE TO ISPRAWI.

Manje od tri miseca wam je ostalo a nakon toga ču vas brutalno popeglat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181978
2014-04-11


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by jastreb 7/6/2016, 16:47

RayMabus wrote:Wi ste obični kreteni gore u ZG ....nazwati drugi grad Hr sa službenog mjesta kao dio grada Zagreba pripizdinom a to nije ništa drugo nego i ostatak Hr nazwati pripizdinom pa makar i u zahebanciji nawodno NEMA NIKAKWO DRUGO RIJEŠENJE NEGO TRAJNI OTKAZ SA SWIH FUNKCIJA U GRADU ZAGREBU DA SE TO ISPRAWI.

Manje od tri miseca wam je ostalo a nakon toga ču vas brutalno popeglat.
Eeej...Do prije 20-tak minuta bio si normalan.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by RayMabus 7/6/2016, 16:48

Jo jo = dobro

K( o ) zn (o ) m = Hwala

Jastrebe nije taj mađarski tako težak koliko ti misliš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181978
2014-04-11


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by RayMabus 7/6/2016, 16:49

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Wi ste obični kreteni gore u ZG ....nazwati drugi grad Hr sa službenog mjesta kao dio grada Zagreba pripizdinom a to nije ništa drugo nego i ostatak Hr nazwati pripizdinom pa makar i u zahebanciji nawodno NEMA NIKAKWO DRUGO RIJEŠENJE NEGO TRAJNI OTKAZ SA SWIH FUNKCIJA U GRADU ZAGREBU DA SE TO ISPRAWI.

Manje od tri miseca wam je ostalo a nakon toga ču vas brutalno popeglat.
Eeej...Do prije 20-tak minuta bio si normalan.
Normalan sam ja i sad samo wi niste .....kad shwatite da ako owo ne uslijedi otkazom i to trajnim sa swih funkčija u gradu ZG da owo postaje službeni staw.

WI NISTE NORMALNI A NE JA AL ZATO ČU WAS JA UNORMALITI PA ČETE SHWATIT ŠTA TE REKLI I S KOJE POZIČIJE I ŠTA JE JEDINO ISPRAWNO KAD SE TAKO ŠTA IZWALI PA MAKAR I U NEKOJ NAWODNOJ ZAHEBANČIJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181978
2014-04-11


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by RayMabus 7/6/2016, 16:56

A pošto ja već sad vidim da vi ne kužite težinu situacije i da wam preko owoga ne možemo priječi jer če i sutra neki mamićev i bandićev plačenik pljuwati po nama pa se prawdati poslije zahebenacijom onda weć sad mogu reči owo :

64 županije. :tu

I SAD SE HEBITE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181978
2014-04-11


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by kaya 7/6/2016, 17:00

Starhemberg wrote:
kaja_333 wrote:Za dom spremni je iz opere
Nije.
Ok, onda za dom.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by RayMabus 7/6/2016, 17:01

Za 64 županije spremni. :^0

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181978
2014-04-11


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by RayMabus 7/6/2016, 17:11

Počmite učit mađarski ako onaj pajdo ne dobije trajni otkaz dožiwotni sa swih funkčija u gradu Zagrebu zbog one izjawe ....to šta je naknadno izjawio da se sprda me NE ZANIMA.

Pređemo li wam preko toga to će se nastawit.

Tri miseca manje koji dan imate da to isprawite a nakon toga počmite učit mađarski.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181978
2014-04-11


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by marcellus 7/6/2016, 17:18

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 1015

_________________
 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by marcellus 7/6/2016, 17:19

http://forum.net.hr/forums/t/407327.aspx

_________________
 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by RayMabus 7/6/2016, 17:19

Luka Koper ....Zlowenija ......Mađarska ......kad mi postanemo peta kolona u toj wašoj Hr u kojem glawni grad ostatku Hr gowori da je pripizdina pa nawodno se ispričawa zahebačijom kad je widija da je wrag odnija šalu .....ZNATE ŠTA STE WI ONDA : KURAZ OD OFĆE

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Mapa-Hrvatska-i-Ma%C4%91arska


DRŽAT ČE WAS ORBAN U ŠAHU PREKO NAS : HR BEZ DALMAČIJE NA STRANI ZLOWENAČA I MAĐARA

SAD LIPO PUŠITE K.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181978
2014-04-11


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by RayMabus 7/6/2016, 17:26

TO ŠTA STE WI NAWIKLI JER NAS GENERALNO BOLI KURAZ DA MOŽETE SHRAT PO NAMA PA MISLITE DA TO MOŽETE DOKLE MOŽETE I KAKO MOŽETE .....TO NIJE TOČNO.

ONOM PAJDU NEMOJTE DAT OTKAZ RADI ONE IZJAWE U ROKU MANJEM OD TRI MISECA A VRIME  WAM IDE .......TAKO BRUTALAN ODGOVOR ĆETE DOBIT DA ČETE SE PITAT ŠTA IM JE SAD KOJI KURAZ.

E PA SWE IMA SWOJE GRANIČE

64 ŽUPANIJE. :tu

RayMabus
RayMabus

Posts : 181978
2014-04-11


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by RayMabus 7/6/2016, 17:27

Pa cemo tako mi razgovarat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181978
2014-04-11


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by Clone Stormtrooper 7/6/2016, 18:49

pa mogu se kupiti i komunisticka obiljezja ! ista ideologija indokrinacije i masovnih ubojstava samo sa drugacijim obiljezjima i literaturom
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

 Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima? - Page 2 Empty Re: Jeste li znali da usred Splita možete kupiti suvenire s fašističkim obilježjima?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum