ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 5 Nov - 22:12

Jolie wrote:lady, nije smak svijeta. doći će drugi  bounce mlada si i lijepa, preboli to i kreni dalje. al to ne znači da moraš uletat sad u svakakve veze  🐰


--
pijem kavu i planiram dan  balloon
Ja sam sebi najružnija osoba na svijetu.


Mozda ovaj i nastavi biti i dalje. Ako se oboje promijenimo :/

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 5 Nov - 22:14

Sutra moram sa seminarima krenut i pripremama za kolokvij...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Wed 5 Nov - 22:24

jučer me uhvatilo SVE!! jajnici, debelo crijevo i iza dolje nešto na leđima.. da bi me danas nastavilo s bolom u leđima dolje desno, i dobrim dijelom prešlo u desni kuk

nekako se tješim da je do promjene vremena... a u dubini duše znam da je od krive kičme 👅

mogla bi ja opet do ortopeda.. al to mi je najveći strah.. svjesna sam svega, al ne želim zaista slušat ničija iščuđavanja.. 
No No

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 6 Nov - 10:32

modra bit će sve u redu, samo hrabro 

ovo jugo, bilo mi je vruće spavat pod jorganom  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 6 Nov - 10:40

danas je bolje  :freddie al isto pri saginjanju, sjedenju, hodanju zna zaboljet..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 6 Nov - 10:41

odvratno jugo.. nda..
danas su izdali narančasto upozorenje, opeeeeet :cry
a temperature prilično visoke za studeni.. moglo bi bit sranjca

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie Thu 6 Nov - 11:54

i ja sam se uskuvala u krevetu  🐰 a južine mi je već dosta ova 2-3 dana, glava mi je bolna i metar oko nje također, manta mi se..  pale nije humano kako ova južina na mene djeluje  bounce

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 6 Nov - 15:05

popizdit ću, počeli su mi se ljudi iz zg-a (kojekakvi direktori i direktorice, voditelji i voditeljice) najebavat svaki  tjedan :blj
dolazim na posao, a direktorica s nekom voditeljicom iz glavne direkcije tu.. i neki lik, koji falabogu nije bio prisutan dok sam ja došla.. :aw :D još mi on fali!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 6 Nov - 15:11

a tek saznanje da će mi dovest kolegu iz firme.. 

to se već duže priča, al evo, obistinit će se.. mislim, tu i postoji prostorija predviđena za njega.. al ipak No

sam mi fali da se domahujemo :freddie

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 6 Nov - 15:16

Sta fali kolegi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 6 Nov - 15:28

:D  znaš ono kad navikneš na svoj mir, da ti nitko ne visi nad glavom, radiš šta želiš u kojem trenu želiš.. ujutro u miru božjem popiješ nes.. :}

on je inače procjenitelj šteta, i baš  nam je nuužno potreban procjenitelj ovdje.. aha, moš mislit.

al on se tu baš ne da, srećom.. jer u firmi ima ljubavnicu :) :^0

inače je ok dečko.. ništa osobno, je l'... :o)

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 6 Nov - 15:29

sad ćemo si moć mahat, velim ja.. komotno.. :D jer nas staklo dijeli

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 6 Nov - 16:40

onak, možd sam dosadna :W ali u susjedstvu mi se događa horor film.. moram, sori  :^0  a i ovo mi je neka vrsta dnevnika, naprosto moram sve svoje misli izbacit tu.. hihi

dakle, ona susjeda što je rodila.. i ona žena što joj je ušla u kuću neki dan što je zaljubljena u njenog muža..

zamislite vi ljudi, da vam netko uđe u kuću i skine jaknu i ode oprat ruke u kupaonu, i onda dobaci
 nešto u stilu - gdje je neka slika koja je stajala tamo negdje ?

srećom pa je baš u to vrijeme kod susjede bila druga susjeda koja je na 5 min došal vidjet bebu.. ko anđeo čuvar :))


znači, ona je vidjela da 'neka slika stoji tamo negdje', očito.. znači, ona ih uhodi...

na kraju ju taj susjed pronašao u voćnjaku iza nekog drveta..
ko zna na šta je sve spremna, nije normalna :O

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 6 Nov - 17:26

Pravi psihopat...iako,pohvalno je sto ide prati ruke čim udje u kuću...:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 6 Nov - 17:30

higijensko osviješteni psihopat, trebamo više takvih.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48068
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 6 Nov - 17:32

Ne budali,većina  psihopata su higijensko osvješteni...bakteriofobi,dapače...:p



Moja šefica je tu negdje...:S:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 6 Nov - 17:38

:D

ala ste mi luckastiii :* :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 6 Nov - 19:56

Danas mi je odvratan dan.

radim ko konjina
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 6 Nov - 22:16

Opet sam se našla u situaciji da moram ljudima se pravdat. Bezveze. Jer mi se neda ići negdje gdje je NETKO bolestan, prehlađen jer sam imala mononukleozu. Pogotovo sad pred seminare. Nitko ne kuži kako lako mogu svasta pokupit :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Fri 7 Nov - 13:35

šta je u zraku?
prvo T nosić i kašljucanje,pa onda sutradan M,evo danas i ja..moje se priprema na temperaturu.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 7 Nov - 14:11

zaboravila sam mobitel.. znači farmu :))
crknut do osam..

sutra radim, a od 8 do 12 neće bit struje.. super.. idem bezveze na posao

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 44 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum