ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Fri 3 Jun - 8:27

"Danzov trenutak" nas moze usjeriti,ali u zivotu je ipak vise od jednog takvog trenutka ...tesko je reci u kojem cemo smjeru na kraju otici 
zato samo na "itachijevom kraju" mozemo spoznati kakvi smo ljudi
Moj je "sarutobijev problem" ,master of 1000 jutsu and all of elements ...problem kad imas previse skillova i samim time znacajno povecavas ocekivanja drugih 
ako prihvatis tu ulogu "hokagea" automatski ti trpi privatni zivot tj zivot tvojih najblizih 
Naruto filozofija ^^

Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 3 Jun - 8:44

guten morgen....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 3 Jun - 8:47

jebe me mjehur opet, ubit ću se!!!  :_| 
već tjedan dana, danas najjače
sad i zbog japanki, pretpostavljam


maloprije sam uzela urosal lady, nadam se da će funkcionirat...    
  gaah



idući tjedan na gdišnjem, s tim da ću dolazit poslijepodne.. :D
imam 19 dana starog

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 3 Jun - 8:54

ides negde? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Fri 3 Jun - 9:06

Train_Night wrote:"Danzov trenutak" nas moze usjeriti,ali u zivotu je ipak vise od jednog takvog trenutka ...tesko je reci u kojem cemo smjeru na kraju otici 
zato samo na "itachijevom kraju" mozemo spoznati kakvi smo ljudi
Moj je "sarutobijev problem" ,master of 1000 jutsu and all of elements ...problem kad imas previse skillova i samim time znacajno povecavas ocekivanja drugih 
ako prihvatis tu ulogu "hokagea" automatski ti trpi privatni zivot tj zivot tvojih najblizih 
Naruto filozofija ^^
ja sam bas mislio na taj ability, tj problem da se nismo dovoljno testirali i ne znamo koliko mogu nasa ledja podnijeti, pa se precijenimo i ispadnemo nesposobni, a u stvari nismo pursuali strife i razvoj kad je trebalo, Danzo je bio u stvari svijestan da nije na istoj razini sa Sarutobijem tj da nije za velikog Kagea, i to ga je gurnulo u podzemlje, najbolje je ne pretjerati samo ces zavrsiti s ocima po rukama :^^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48068
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 3 Jun - 9:08

kic wrote: 
 pursuali strife


:facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Fri 3 Jun - 9:54

citiram Paina, inace sam na jednomkvizu ispao Nagato, samo sto se ja ne bi predao
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48068
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 3 Jun - 10:02

Braćala wrote:ides negde? :D

ići ću, da
na posao lol!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Fri 3 Jun - 10:04

kic wrote:citiram Paina, inace sam na jednomkvizu ispao Nagato, samo sto se ja ne bi predao

Vec bi unistio oporbu i uveo mir strahovladom ^^
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Fri 3 Jun - 10:12

the Saske way :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48068
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Fri 3 Jun - 10:12

kic wrote:
Train_Night wrote:"Danzov trenutak" nas moze usjeriti,ali u zivotu je ipak vise od jednog takvog trenutka ...tesko je reci u kojem cemo smjeru na kraju otici 
zato samo na "itachijevom kraju" mozemo spoznati kakvi smo ljudi
Moj je "sarutobijev problem" ,master of 1000 jutsu and all of elements ...problem kad imas previse skillova i samim time znacajno povecavas ocekivanja drugih 
ako prihvatis tu ulogu "hokagea" automatski ti trpi privatni zivot tj zivot tvojih najblizih 
Naruto filozofija ^^
ja sam bas mislio na taj ability, tj problem da se nismo dovoljno testirali i ne znamo koliko mogu nasa ledja podnijeti, pa se precijenimo i ispadnemo nesposobni, a u stvari nismo pursuali strife i razvoj kad je trebalo, Danzo je bio u stvari svijestan da nije na istoj razini sa Sarutobijem tj da nije za velikog Kagea, i to ga je gurnulo u podzemlje, najbolje je ne pretjerati samo ces zavrsiti s ocima po rukama :^^^

Ooo nemam taj problem jer se jos "razvijam" ..jos uvijek se testiram..meni ce tako biti barem do 40te ...
kod mene ima jos puno neiskoristenog potencijala ...nazalost to je skuzio i moj mentor ^^...vidi da mogu , pogotovo izdrzati ogromnu kolicinu posla sto mi uvale ^^
definitivno poticajno ali meni se ne da ^^ shikamaru state of mind ^^  cloud , i wanna be one ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Fri 3 Jun - 10:14

kic wrote:the Saske way :^^

Saske je Nietzsche ^^
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 3 Jun - 10:15

modra wrote:
Braćala wrote:ides negde? :D

ići ću, da
na posao lol!

modra, ti si jako, jako, specificna osoba... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Fri 3 Jun - 10:16

tako to ide, povuces malo i onda te pocaste s jos work work-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48068
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Fri 3 Jun - 10:22

Nisam samo na to mislio...vec na strucni dio... imam osjecaj da imaju planove za mene koji su u suprotnosti sa mojoj lijenom osobnoscu ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Fri 3 Jun - 10:43

I'm just a pretty boy.. xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48068
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Fri 3 Jun - 10:54

euro je za 7 dana, a u parizu strajkovi, neredi, poplave i nedostatak goriva  :freddie
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Fri 3 Jun - 11:11

pariz nije francuska, viva la Vandee!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48068
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Fri 3 Jun - 11:16

kic wrote:I'm just a pretty boy.. xD

say what ??? ^^
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Fri 3 Jun - 11:19

Citam neki engleski huligan tvrdi da je dogovorio primirje sa rusima ...sa njima ce zajedno tuci muslimane ...iako mrzi ruse smatra da je pakt neophodan da bi zajednickog neprijatelja istrijebili 

Jos jaci odgovor na pitanje sto misli o sansama engleske repke...
kaze lik da ga zaboli kurac za njih i da mu nije u planu ici na tekme

Ahaha covjek sa misijom

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Fri 3 Jun - 11:31

mogu tuc po Pariza dakle, c-c-combo ce bit xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48068
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum