ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto je Harambe morao umrijeti?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zašto je Harambe morao umrijeti? - Page 2 Empty Re: Zašto je Harambe morao umrijeti?

Post by gargamel0101 Mon 30 May - 15:21

Iako mislim da je životinjski život na nižoj razini od ljudskog u ovom slučaju je trebalo maknuti malog i roditelje, a pustiti gorilu da živi.

Kako je mali uspio upasti u gorilin brlog? Moja predpostavka je da su blentavi roditelji malog digli preko ograde, a onda im je mali pao dolje.

Ima negdje snimka na netu gdje neki tupavi Indijac skočio u brlog od tigra. Tigar ga je čopio za vrat i kraj priče

gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Zašto je Harambe morao umrijeti? - Page 2 Empty Re: Zašto je Harambe morao umrijeti?

Post by kaya Mon 30 May - 16:35

Kako vidimo ni Harambe nije ubio malog debila , malo ga je vukao po podu iako ga je s obzirom na težinu mogao zgnječiti u sekundi. Zaposlenici zoološkog mogli su ga jedino uspavati na pola sata dok ne izvuku degenerika i vrate ga roditeljima . Trebalo bi kazniti roditelje i zaposlenike koji su ga ubili a sad kolika ta kazna moze biti, nikakva vjerojatno i na žalost. Jadna životinja, u kavezu umjesto u prirodi i jos je i ubiju jer je ovaj sroljo na kojeg ne paze pao.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zašto je Harambe morao umrijeti? - Page 2 Empty Re: Zašto je Harambe morao umrijeti?

Post by kaya Mon 30 May - 16:40

Zamisli, pa taj Gorila uopće nije napao srolju, postoje snimke gdje sjedi ispred njega ali ljudi su vriskom izazvali pomutnju i ovi ušli ubit. Katastrofa. Trebali su oplest po posjetiteljima koji vrište.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zašto je Harambe morao umrijeti? - Page 2 Empty Re: Zašto je Harambe morao umrijeti?

Post by Yehudi Mon 30 May - 16:55

kaja_333 wrote:Kako vidimo ni Harambe nije ubio malog debila , malo ga je vukao po podu iako ga je s obzirom na težinu mogao zgnječiti u sekundi. Zaposlenici zoološkog mogli su ga jedino uspavati na pola sata dok ne izvuku degenerika i vrate ga roditeljima . Trebalo bi kazniti roditelje i zaposlenike koji su ga ubili a sad kolika ta kazna moze biti, nikakva vjerojatno i na žalost. Jadna životinja, u kavezu umjesto u prirodi i jos je i ubiju jer je ovaj sroljo na kojeg ne paze pao.

 Veliš Harambe se samo igrao sa malim debilom koji je oduševljeno ciktao od sriće. 

Meni se ne čini da je mali debil ( roditelji jesu krivi za nemar ) jer svakome se može dogoditi da se 

 izgubi u im godinama. Ja sam se tako izgubio svojim roditeljima u Dubrovniku jer sam išao za golubima 

koje, jasno, nisam mogao stići jer sam bio u tim godinama kao i ovaj mali ( debil po tebi )

   Dite jednosavno nije svjesno okoline i opasnosti na način kako to odrasli percipiraju.

  Bilo kako bilo Harambe se eto samo igrao sa malim.............mada to meni izgleda kao kad se moja mačka igra sa mišem 

kojega je uhvatila.

   Poznato je iz prirode da majmuni ubijaju mladunčad druge grupe majmuna.............

a koliko sam vidio po dokumentarcime, jednako tako najprije uhvate mladuče za ruku-nogu i razvlače ga desetak minuta prije nego ga rastrgaju........


  Harambi ne možeš zamjeriti jer djeluje u skladu sa svojim instiktima 

 Riskirati sa sredstvom za uspavljivanje ?  mislim da bi bilo rizično jer bi ubod razjario već uzbudjenu gorilu 

 a njemu ne triba više od 30 Sec da rastrgne dite.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Zašto je Harambe morao umrijeti? - Page 2 Empty Re: Zašto je Harambe morao umrijeti?

Post by Yehudi Mon 30 May - 16:56

kaja_333 wrote:Zamisli, pa taj Gorila uopće nije napao srolju, postoje snimke gdje sjedi ispred njega ali ljudi su vriskom izazvali pomutnju i ovi ušli ubit. Katastrofa. Trebali su oplest po posjetiteljima koji vrište.

 na neki perverzni način svidja mi se ova tvoja strana  :^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Zašto je Harambe morao umrijeti? - Page 2 Empty Re: Zašto je Harambe morao umrijeti?

Post by Yehudi Mon 30 May - 16:58

michaellcmacha wrote:ma dobro ok te gorile su ugrožena vrsta i tako to ali u konkretnom slučaju i dalje je nejasno zašto su ljudi udruge kurac palac bijesni na roditelje..

kad je iz svih objava očito da se radi o propustima koji se tiču uprave zoo-a.

 Točno tako
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Zašto je Harambe morao umrijeti? - Page 2 Empty Re: Zašto je Harambe morao umrijeti?

Post by Yehudi Mon 30 May - 16:59

.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Zašto je Harambe morao umrijeti? - Page 2 Empty Re: Zašto je Harambe morao umrijeti?

Post by Yehudi Mon 30 May - 17:07

jastreb wrote:Kad sam bio 1984 u ZOO-u u Beogradu jedan član naše skupine,prezimenom Karamarko,je izazivao lava.

Tukao je najprije rukama po rešetkama,onda je lav ustao,a ovaj je i dalje tukao po rešetkama samo sa vanjske strane,onda je lav počeo rikati i podmuklo režati pa se ovaj mako.

 Šta i tamo ima blesavih karačmarka ?

Davno sam isto čitao o tom ZOO u beogradu kad je neki lik skočio/pao  u kavez sa lavovima 

............rastrgali su ga.

  Inače bio sam u tom ZOO u Beogradu (  i u Berlinu, di je najbolji ZOO u Europi rekao bih )

 a taj kavez sa lavovima je bio ispod terase jednoga restorana, upravo od tamo je taj ik uskočio doli.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Zašto je Harambe morao umrijeti? - Page 2 Empty Re: Zašto je Harambe morao umrijeti?

Post by jastreb Mon 30 May - 17:13

Yehudi wrote:
jastreb wrote:Kad sam bio 1984 u ZOO-u u Beogradu jedan član naše skupine,prezimenom Karamarko,je izazivao lava.

Tukao je najprije rukama po rešetkama,onda je lav ustao,a ovaj je i dalje tukao po rešetkama samo sa vanjske strane,onda je lav počeo rikati i podmuklo režati pa se ovaj mako.

 Šta i tamo ima blesavih karačmarka ?

Davno sam isto čitao o tom ZOO u beogradu kad je neki lik skočio/pao  u kavez sa lavovima 

............rastrgali su ga.

  Inače bio sam u tom ZOO u Beogradu (  i u Berlinu, di je najbolji ZOO u Europi rekao bih )

 a taj kavez sa lavovima je bio ispod terase jednoga restorana, upravo od tamo je taj ik uskočio doli.
Ma lik je iz Kruševa rodom ,odakle i Tomica. Možda su rod.

Bio je to izlet.

Bio sam u ZOO -ima u ZG i BG i ovaj u ZG je prema ovom u BG kao hotel sa 5 zvjezdica.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Zašto je Harambe morao umrijeti? - Page 2 Empty Re: Zašto je Harambe morao umrijeti?

Post by jastreb Mon 30 May - 17:14

Ovaj u BG mi je djelovao nekako previše neuredan.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Zašto je Harambe morao umrijeti? - Page 2 Empty Re: Zašto je Harambe morao umrijeti?

Post by kaya Mon 30 May - 17:17

Yehudi wrote:
kaja_333 wrote:Zamisli, pa taj Gorila uopće nije napao srolju, postoje snimke gdje sjedi ispred njega ali ljudi su vriskom izazvali pomutnju i ovi ušli ubit. Katastrofa. Trebali su oplest po posjetiteljima koji vrište.

 na neki perverzni način svidja mi se ova tvoja strana  :^0
Pa kaj ti je, sroljavci su napravili paniku vrištanjem a idioti iz zoološkog ga išli ubit. Sto je najgore ne bi mu jadnik ništa napravio. Ja da sam u upravi zoo- a sroljavce koji vrište bi uspavala a malog ostavila s gorilom kada ga nisu pazili. Pa kad naraste neka sam izađe.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zašto je Harambe morao umrijeti? - Page 2 Empty Re: Zašto je Harambe morao umrijeti?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum