ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by udba 30/5/2016, 08:25

http://vijesti.hrt.hr/336739/seks-most-objavio-rat-hdz-u-pod-svaku-cijenu-izbjeci-izbore


I SDP i HDZ imaju u svom korijenu iste ciljeve - ostvarenje države socijalne pravde. Mislim da samo snažna ega vodstva obiju stranaka priječe da se ne prevladaju neka svjetonazorska neslaganja, da se ne sjedne zajedno, da se spriječe eksperimenti i mesijanstva malih stranaka poput Živog zida, Oraha i Mosta i da dvije najodgovornije političke snage nađu novi 'savez' za novu hrvatsku državu", kazao je Šeks. Dosta je podjela unutar Hrvatske, dodao je.


Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića D3Seks.gost.jpg.688x388_q85_crop_upscale
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by udba 30/5/2016, 08:27

Nema više crvene nemani koja se mora zbrisati s lica zemlje, nema više kostura iz špilja i skalpova s pletenicama, nema Perkovića i Lex UDB-a. Sad je bractvo i jedinstvo protiv poludjelog pederčića iz tamo nekog Metkovića i njegove klike. 
Najbolje da se HDZ i SDP ujedine u jednu stranku kao što su i nekad bili - u KPJ.

_________________
Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by RayMabus 30/5/2016, 08:28

Mislim da samo snažna ega vodstva obiju stranaka priječe da se


CItaj između redaka : PA PA MUTAVI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by vuksadinare 30/5/2016, 08:28

....je mo's se mislit..karamarko i zoki zajedno?....boks i budokai...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by RayMabus 30/5/2016, 08:30

Mislim da samo snažna ega vodstva obiju stranaka priječe da se


Ja ne znam jesam li ja preinteligentan il ste vi preglupi kad ne znate dešifiriat ovo šta je Šeks ovdje reka.

KARAMARKO JE PREPREKA I TREBA GA UKLONIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by udba 30/5/2016, 08:32

RayMabus wrote:Mislim da samo snažna ega vodstva obiju stranaka priječe da se


Ja ne znam jesam li ja preinteligentan il ste vi preglupi kad ne znate dešifiriat ovo šta je Šeks ovdje reka.

KARAMARKO JE PREPREKA I TREBA GA UKLONIT.
meni je upalo u oko samo ovo: dvije najodgovornije političke snage (HDZ i SDP) nađu novi 'savez' za novu hrvatsku državu
Sviđa mi se to, već je bio jedan takav savez, mislim da se zvao Savez Komunista ili tako nekako
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by RayMabus 30/5/2016, 08:33

Pa slabo ti je upalo.

CItaj malo bolje i između redaka.

CUj ja znam da ja psihotest riješavam prije svih tj ono jesam zeru inteligentniji al ovo je baš ono očito šta ovaj porucuje.

PA PA MUTAVI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by Sora 30/5/2016, 08:35

Ozmedu redaka stoji:
Sto smo se zahebali rusenjem jugoslavije
Nist nam nije falilo

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by Sora 30/5/2016, 08:37

Vise samostalnosti u hrvatskoj ?

Nazalost , to je jos gora fikcija od od klasne jednakosti

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by Sora 30/5/2016, 08:39

Vise demokracije ?

E, to mi uopce ne vrijedi komentirati .
Pogotovu ne uz uvjete ove desnicarske vlade. Ta bi LUPALA SAKOM.
NEK SI DOMA LUPA ZENU .
a da ne velim da je demoracija ovog zapadnog tipa obocno sranje protunarodno

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by vuksadinare 30/5/2016, 08:42

Sora wrote:Ozmedu redaka stoji:
Sto smo se zahebali rusenjem jugoslavije
Nist nam nije falilo
..nije..samo nas je isto sve manje bilo....a neki su se razmnozavali poput stakora..i postajali vecina tamo gdje su bili manjina ili ih nikad nije bilo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by Sora 30/5/2016, 08:42

Vise slobode ?

E pa sloboda je valjda najapstraktiniji cilj. Ima toliko raznih tumacenja .
Kod nas je slobodno biti idiot.
Koji zaustavljar reformu obrazovanja.
Morate shvatiti da je APSLOTUNA SLOBODA KAOS .
I dabez reda nrma napretka . A red je nesloboda

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by jastreb 30/5/2016, 08:46

Ovo je ono što ja pričam godinama.

HDZ i SDP su samo dvije frakcije nastale na nekadašnjem sukobu unutar SKH.

HDZ bi u to doba činili Tuđman,Kaić,Mutak,Šibl,Holjevac, Savka, Tripalo,Haramija....a SDP Gošnjak,Bakarić, Baltić, Milka Planinc, Stojčević,Šuvar, Jakov Blažević...
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by RayMabus 30/5/2016, 08:47

Šeks je stari lisac. Da nije nebi on dugo bija tu di je. Ne može on diktirat SDPu tko ce im bit vođa i on to dobro zna. Ovo je prica u stilu : bilo bi najbolje jer eto hebe nas taj neki MOST ovo ono bla bla da se ujedinimo al eto smeta nam ( smeta MU ) Karamarko.

Na vijestima .....poruka za cijelu javnost ....da svi cuju .....posebno HDZovci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by Sora 30/5/2016, 08:47

Da zakljucim
Nije se nista dobilo rusenjem jugoslavije
Samo izgubilo.
Msnipulacije oshecajima kojima se kite nacionalisti rezultiraju uvijek
Losim stvarima.
Kada vode naroda pricaju velike price i dizu emocije, budite sugurni da to dobro naplacuju.
Evo nam sad , narubu opstanka za koju godinu.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by Sora 30/5/2016, 08:53

u projektu stvaranja nove samostalne hrvatske najgore je ispalo
Sto uopce nije istina dasu kreatori te hrvatske odmakli od jugoslsvenskog meltingpota , jedino su maknuli srbe a na njihovo mjesto stavili Bosance i hercegovce .
U jugoslsviji se bar znalo gdje je kome mjesto .
Bosancima i erama u BIH a hrvatima ovdje.

Ostslo su price za malu djecu.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by vuksadinare 30/5/2016, 08:55

Sora wrote:u projektu stvaranja nove samostalne hrvatske najgore je ispalo
Sto uopce nije istina dasu kreatori te hrvatske odmakli od jugoslsvenskog meltingpota , jedino su maknuli srbe a na njihovo mjesto stavili Bosance i hercegovce .
U jugoslsviji se bar znalo gdje je kome mjesto .
Bosancima i erama u BIH  a hrvatima ovdje.

Ostslo su price za malu djecu.
..pa sta si ti radila ovdje ako nisi hrvatica..sto ti nije bilo mjesto u bosni..kad vec tako zboris..a glupo zboris
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by RayMabus 30/5/2016, 08:56

Sora wrote:Da zakljucim
Nije se nista dobilo rusenjem jugoslavije
To pricaj Srbima tj Miloševicu. Nije Racan uteka iz Beograda bez veze i raspisa demokratske izbore ovdje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by Sora 30/5/2016, 08:57

I jos je strasno lose ispalo da se stvaranje nove hrvatske prepustilo utjecaju dijaspore koja je desetljecima cekala osvetu zbog izgibljenpg rata.
Nasa je dijaspora nas unistila
A recimo irska je svoju drzavu uzdigla.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by aben 30/5/2016, 08:59

udba wrote:

I SDP i HDZ imaju u svom korijenu iste ciljeve - ostvarenje države socijalne pravde.

socijalno pravedna država je nepravedna.

a Stranka se komodno more ujediniti, ali ne će jer je bolje vako balansirati s domoljubima i jugoslovenima. nemo rozlike između vuka s dinare i sore, osin nominalnog, koji dvo naziva jedne Stranke zadovoljavaju.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića Empty Re: Šeks: HDZ i SDP moraju zajedno protiv mesijanstva trećih puteva i putića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum