ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj - Page 2 Empty Re: Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj

Post by Clone Stormtrooper 28/5/2016, 16:09

samo jedan ruski vladar je mislio na dobrobit naroda i drzave a to je bio Petar Veliki  pro-zapadnnjacki orijentiran , jer je dobro poznavao ruski mentalitet i da su ta zemlja i narod u stvari nista ,samo imaju zemljopisnu velicinu i vise ni jednu drugu vrijenost.
Ruska drzava i Putinova diktatura urusit ce se sami od sebe i povuci svoje bijedne saveznike u ambis !

Clone Stormtrooper

Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj - Page 2 Empty Re: Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj

Post by RayMabus 28/5/2016, 16:10

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Cuj ili ja jedini vidim šta se dešava ili .....?

Poceo je novi hladni rat i to odavno ......a ovi u Srbiji dalje politika glava u pijesak i sjedenje na dvije stolice.
Pa puno je bolje nego se 100% staviti u službu jedne strane.
A cuj .....možda bi to za Srbiju i vrijedilo kad bi joj izvozno tržište za njenu ekonomiju bila npr KIna il južna Amerika a ako oce u EU onda mora stavit sankcije Rusiji šta je automatski i odhebavanje Putina pa ako nece ne vidim šta bi Amerika i VB dopuštale i dalje njihovoj vojnoj industriji da izvozi u zemlje kojima taj isti Putin prijeti i smatra ih drugom neprijateljskom stranom.

Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj - Page 2 Srpska-namenska-industrija-oruzje-naoruzanje-izvoz-amerika-evropa-1430349342-651295

Amerika nije EU pa ako im stavi veto na izvoz ....srpska vojna industrija koja cini dobar dio srpske ekonomije je ......
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj - Page 2 Empty Re: Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj

Post by jastreb 28/5/2016, 16:13

Ti možeš biti u NATO-u ili u EU,pa opet oprezno pregovarati s SAD,a povremeno imati i odnose sa Rusima.

A ne se 100% staviti na stranu SAD-a,uvoditi Rusiji sankcije,podržavati sirijsku "umjerenu" oporbu,lizati dupe Erdoganu i Porošenku.

Slovenija,po meni provodi vanjsku politiku na koju bismo se mi mogli ugledati.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj - Page 2 Empty Re: Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj

Post by Ero 28/5/2016, 16:59

jastreb wrote:Ti možeš biti u NATO-u ili u EU,pa opet oprezno pregovarati s SAD,a povremeno imati i odnose sa Rusima.

A ne se 100% staviti na stranu SAD-a,uvoditi Rusiji sankcije,podržavati sirijsku "umjerenu" oporbu,lizati dupe Erdoganu i Porošenku.

Slovenija,po meni provodi vanjsku politiku na koju bismo se mi mogli ugledati.
Svatko vodi svoju politiku, prema vlastitim interesima, koji se razlikuju od države do države.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj - Page 2 Empty Re: Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj

Post by Guest 28/5/2016, 17:47

Clone Stormtrooper wrote:samo jedan ruski vladar je mislio na dobrobit naroda i drzave a to je bio Petar Veliki  pro-zapadnnjacki orijentiran , jer je dobro poznavao ruski mentalitet i da su ta zemlja i narod u stvari nista ,samo imaju zemljopisnu velicinu i vise ni jednu drugu vrijenost.
Ruska drzava i Putinova diktatura urusit ce se sami od sebe i povuci svoje bijedne saveznike u ambis !

šta to znaci biti pro_zapadno orjetisan.
biti za zapad bezuslovno ?
to nije smisao tog pojima, po meni.
jer zapad, vrednosti koje stumuise unutar sebe,
ostatku sveta onemogucuje, urušava, ekonomski i kulutroloski.
da bi zapad funcionisoa unutar svojih granica na postojecem nivou,
neko to mora da plati, u svakom smisli i obliku. 
biti za zapad ne znaci prihvatiti sjebavanje sopstvenog bica radi
njihvog nacina zivota koji je tvom narodu nedostupan.
biti za zapad, u smilu prihvatanja tih vrednosti, i za svoj narod,
pa i za region kome pripadas, to da. eeee, tu nastaje problem.
tu nastaju dvolicnost i lazni puratinazam zapada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj - Page 2 Empty Re: Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj

Post by Guest 28/5/2016, 17:50

moram da idem za roštilj,  super je dan za roštilj u dvoristu.
lepo se provedimo.... vazi za sve !
inace, mogu ja još o tome...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj - Page 2 Empty Re: Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj

Post by RayMabus 28/5/2016, 17:54

chater wrote:moram da idem za roštilj,  super je dan za roštilj u dvoristu.
lepo se provedimo.... vazi za sve !
inace, mogu ja još o tome...
Vruce ti je. Ja san jutros od 7 ujutro do 9 tuka korijenje od usahlog stabla od trišnje ( i jucer san isto jedno otuka ) .....cim ti sunce padne na glavu nemoš živit .....zato sam to i napravija jutros dok mi je još lad i nije se sunce diglo. Ja sam danas u kuci , odkrmija posli toga šta san dvi ure tuka tupinu tako da cu ja danas u kuci provest ovaj dan jer je prevruce.

Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj - Page 2 0000690867_l_0_kmiev5

Iman jedno sad 40-ak stabala al ta trišnja je osjetljiva pa onda ono ....al sad cu posadit jednu breskvu , šljivu i tako ......puno mi je polje trišanja tj sad su gore lipo crvene , jutros san se malo napasa direkt sa stabla al ono kako se nisan oženija onda nemam volje ništa se zahebavat oko zemlje nego stari zamolija da otucen ta stabla iz korijena pa onda ono ja dođem pa to napravim .....dvi ure tuka tupinu dole ...jutros i jucer popodne .....jaja mi ispala do poda , satra san se ka pas al ono ja to polako radim bez forsiranja tj kad vidim da triba odmorit onda sidnem u lad ispod trišnje .....al u biti dvi ure bez prestanka ...nema niti cik pauza nego dok je nestatucen ne mrdan .....i onda mi još neko kaže Dalmatinci lini......
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj - Page 2 Empty Re: Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj

Post by mutava baštarda 28/5/2016, 21:24

Clone Stormtrooper wrote:
Ruska drzava i Putinova diktatura urusit ce se sami od sebe i povuci svoje bijedne saveznike u ambis !
Dok se ovi budu urušavali u sodomi i gomori će biti fešta 
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj - Page 2 Empty Re: Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj

Post by Yehudi 28/5/2016, 21:36

preko_vode_do_slobode wrote:
ekipa sama zove amere da postavljaju rakete protiv    Rusa...

  :aw


  HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA ---- H L E B I N S K A   ŠKOLA --SINEEEEEEEEE NAIVČINO
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj - Page 2 Empty Re: Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj

Post by catabbath 28/5/2016, 21:39

Pa sad koliko su se te zemlje usrećile s tim raketama budući da su postale potencijalne mete Rusa...

_________________
Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj - Page 2 Empty Re: Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj

Post by Yehudi 28/5/2016, 21:48

jastreb wrote:Rumunji baš i nisu previše vezani za Zapad. Izuzevši Italiju. S njima su nešto kao Grci sa Srbima.

Sam vlaški narod je više vezan za Ruse,nego za Zapad i mislim da bi se vlaški zvaničnici morali dobro zamisliti,da se ne zamjere narodu,jer Vlasi i Karavlasi su još prije 20 i 5-6 godina pokazali da kad polude uzimaju stvar u svoje ruke i vrhovništvo gine.

Kod Bugara će Zapadu ići još teže,jer Bugari tek ne podnose Turke.

Sve u svemu drma se Obamina fotelja. Kako na američkom,tako i na globalnom nivou.

P.S. ovo Obamina ne odnosi se samo na Baracka,već i na sve američke političare koji pušu u isti rog (Hillarica i sl.)

 Potpis - EU je primila i prima Istočne Europljane kji su listom skloni centru....Mamai Rusiji. 

 To je nešto iskonsko, Bizantsko šta povezuje Slavene. Točno tako kako si rekao, Rumunji ( a i drugi narodi ) 

 trpe dok epe ali kad dojde voda do grla, onda će makniti vladajuće i okreniti se protiv njihove politike.

  Obama je najgori ikada, to stoji, do sada..............vidićemo dalje.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj - Page 2 Empty Re: Putin u Grčkoj zaprijetio Rumunjskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum