ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskutant Sora podrzava islamisticki teror i pedofiliju........

Go down

Diskutant Sora podrzava islamisticki teror i pedofiliju........ Empty Diskutant Sora podrzava islamisticki teror i pedofiliju........

Post by Michael1 13/9/2014, 15:07

Trazim da se jednom, ali konacno udalji sa foruma osoba koja se krije pod "Nickom Sora", jer ne samo da u svojim upisima vrijedja, nego i podrzava i brani islamisticki teror i pedofiliju, a to je civilnim zakonima kaznjiv cin.

Na svim temama izaziva svojim naprasnim agitiranjem,  uvredama na osobnoj bazi i simpatiziranjem sa islamistickim terorom i njihovom  pedofilijom, odvratnost i odbojnost.

Posebno na temi "Seksualno zlostavlkjanje djece u Engleskoj" i to na cijeloj  ovoj temi, a ja pruzam samo ekstremnu reakciju na ovim stranicama:

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t808p195-seksualno-zlostavljanje-djece-u-engleskoj
http://ex-iskon.forumcroatian.com/t808p210-seksualno-zlostavljanje-djece-u-engleskoj

Upozorio sam vise puta administraciju, ne poradi osobnih uvreda, jer to me uopce ne zanima, koliko me vrijedja njezin stav zataskavanja i odbijanja autenticnih dokaza o islamistickom teroru i pedofiliji,  jer ista simpatizira sa islamskim terorom i pedofilijom.

Tu ne moze biti pardona, jer to je simpatiziranje sa zlom i to je kaznjiv cin.

Ako je administracija misljenja, da to nije dovoljan razlog za opomene i zabranu pisanja, onda neka odluce diskutanti sto je oportuno a sto ne, sto se treba tolerirati, a sto ne.

Ja pak ne toleriram intoleranciju, a islamisticki terorizam i pedofilija su intolerancija i zlo najviseg moralnog stupnja.
Nulta tolerancija intoleranciji.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Diskutant Sora podrzava islamisticki teror i pedofiliju........ Empty Re: Diskutant Sora podrzava islamisticki teror i pedofiliju........

Post by Michael1 13/9/2014, 15:10

Zaustavimo islamisticki teror i njihove simpatizante u internetu!

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Diskutant Sora podrzava islamisticki teror i pedofiliju........ Empty Re: Diskutant Sora podrzava islamisticki teror i pedofiliju........

Post by Guest 13/9/2014, 15:10

Imaš temu Pritužbe za ovakve stvari. Zaključavam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Diskutant Sora podrzava islamisticki teror i pedofiliju........ Empty Re: Diskutant Sora podrzava islamisticki teror i pedofiliju........

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum