ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora - Page 2 Empty Re: Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora

Post by Guest 17/5/2016, 10:45

ti  to zeis, da doju iz bosne u bg i naprave haos
a mi smo blesavi, to je pase, to je odgovaralo s.m.
nama ne

Guest
Guest


Back to top Go down

Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora - Page 2 Empty Re: Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora

Post by vuksadinare 17/5/2016, 10:46

pizzon wrote:ti  to zeis, da doju iz bosne u bg i naprave haos
a mi smo blesavi, to je pase, to je odgovaralo s.m.
nama ne
velim ti..nađi neku kurabu i gađaj je...inace ode ti mozak u rest
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora - Page 2 Empty Re: Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora

Post by RayMabus 17/5/2016, 10:47

pizzon wrote:ti  to zeis, da doju iz bosne u bg i naprave haos
a mi smo blesavi, to je pase, to je odgovaralo s.m.
nama ne
Ha ha ha ....vi cete tamo u toj Srbiji sami sebe izhebat u guzicu ....ne trebamo vam još i mi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora - Page 2 Empty Re: Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora

Post by marcus-t 17/5/2016, 10:50

pizzon wrote:ti  to zeis, da doju iz bosne u bg i naprave haos
a mi smo blesavi, to je pase, to je odgovaralo s.m.
nama ne
Evropejac, idi bre liži šupak Merkelici. I poslije se čudi što vas Rusi ne doživljavaju kao iskrene prijatelje.
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora - Page 2 Empty Re: Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora

Post by max123 17/5/2016, 10:53

marcus-t wrote:
pizzon wrote:ti  to zeis, da doju iz bosne u bg i naprave haos
a mi smo blesavi, to je pase, to je odgovaralo s.m.
nama ne
Evropejac, idi bre liži šupak Merkelici. I poslije se čudi što vas Rusi ne doživljavaju kao iskrene prijatelje.
srpcad,ako cete se svadjat ajte na otacbinske forume...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora - Page 2 Empty Re: Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora

Post by Guest 17/5/2016, 11:02

max123 wrote:
marcus-t wrote:
pizzon wrote:ti  to zeis, da doju iz bosne u bg i naprave haos
a mi smo blesavi, to je pase, to je odgovaralo s.m.
nama ne
Evropejac, idi bre liži šupak Merkelici. I poslije se čudi što vas Rusi ne doživljavaju kao iskrene prijatelje.
srpcad,ako cete se svadjat ajte na otacbinske forume...

 Unakazo, prestani da kenjaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora - Page 2 Empty Re: Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora

Post by Guest 17/5/2016, 11:03

RayMabus wrote:
pizzon wrote:ti  to zeis, da doju iz bosne u bg i naprave haos
a mi smo blesavi, to je pase, to je odgovaralo s.m.
nama ne
Ha ha ha ....vi cete tamo u toj Srbiji sami sebe izhebat u guzicu ....ne trebamo vam još i mi.
koji vi ?? pa, vi, ti, nisi i r.srpske
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora - Page 2 Empty Re: Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora

Post by marcus-t 17/5/2016, 11:03

max123 wrote:
marcus-t wrote:
pizzon wrote:ti  to zeis, da doju iz bosne u bg i naprave haos
a mi smo blesavi, to je pase, to je odgovaralo s.m.
nama ne
Evropejac, idi bre liži šupak Merkelici. I poslije se čudi što vas Rusi ne doživljavaju kao iskrene prijatelje.
srpcad,ako cete se svadjat ajte na otacbinske forume...
Je, imam Putina na avataru i napisao sam Evropejac, mora da sam Srbin? Jel da? Budalo. :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora - Page 2 Empty Re: Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora

Post by Guest 17/5/2016, 11:18

Anketa



pogledaj rezultate


Zašto hrvatski državni vrh oplakuje ustaše u Blajburgu?


13,37%
Zato što im je žao njihovih "slavnih" predaka


64,32%
Zato što je Hrvatska i dalje NDH


22,31%
Zato što iver ne pada daleko od klade

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora - Page 2 Empty Re: Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora

Post by Ringo10 17/5/2016, 11:30

RayMabus wrote:Stabilni su dok Hrvati ne popizde.

Trenutno nas boli kuraz pa hajd.
I šta će to bit kad Hrvati popizde?
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora - Page 2 Empty Re: Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora

Post by max123 17/5/2016, 11:31

pizzon wrote:Anketa





64,32%
Zato što je Hrvatska i dalje NDH


nazalost nije..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora - Page 2 Empty Re: Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora

Post by Guest 18/5/2016, 08:52

RUSIJA I AMERIKA GURAJU SVOJE LJUDE Putin i Obama bi da nam kroje vladu!
Autor: Darko Zloj

Najveće svetske sile, Rusija sa jedne i Amerika i EU sa druge strane, imaju značajne interese u Srbiji i bore se da našu zemlju okrenu u pravcu koji njima odgovara i zato nije tajna da imaju spisak želja u budućoj Vladi Srbije.
Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora - Page 2 02_1000x0
Zbog toga je pred mandatarom Aleksandrom Vučićem težak zadatak da, osim toga što treba da napravi funkcionalnu Vladu koja je dobra za Srbiju, barem delimično uvaži i zadovolji apetite Vladimira Putina i Baraka Obame.
- Uvek kada se formira Vlada Srbije kreću pritisci sa svih strana. Rusi hoće jedno, Amerikanci žele drugo, Nemci imaju svoje apetite, a sve više prisutna je i Turska. To je postala praksa - kaže za naš list dobro obavešteni izvor iz Vlade Srbije, koji je učestvovao u nekoliko formiranja kabineta.
Ambasade izabrale lidera DS!
Velike sile izabrale su novog lidera DS-a, a prema pisanju pojedinih medija, to nije Bojan Pajtić, ni Dragan Šutanovac, već Saša Paunović, predsednik opštine Paraćin.

Kako nekad, tako i danas imamo situaciju da Rusija s jedne strane otvoreno agituje da na mestima kao što su rudarstvo, energetika, privreda, javno preduzeće „Srbijagas“ i da bar na jednom potpredsedničkom mestu u Vladi Srbije bude čovek kome ona veruje. Amerika, s druge strane, a s njenim interesima poklapaju se i oni iz Brisela, zainteresovana je da „ministra od poverenja“ ima na vitalnim mestima kao što su finansije, evrointegracije i spoljna politika. Ipak, pozicija koja izaziva najviše pažnje Kremlja i Bele kuće je mesto ministra vojnog.
Rusi zbog sve veće ekspanzije NATO žele da imaju svog čoveka, kako bi eventualno Srbiju iskoristili kao štit, dok Zapad želi na mestu prvog čoveka odbrane Srbije da vidi osobu spremnu na saradnju sa Alijansom i koja neće „praviti probleme“ ovom vojnom savezu. Kada se na sve to doda proklamovana vojna neutralnost Srbije, jasno je da će mesto ministra odbrane biti „vruć krompir“ u rukama mandatara.
Politički analitičar Branko Radun za „Alo!“ kaže da je potpuno normalno da velike svetske sile imaju svoje interese u Srbiji.
- Normalno je da Vašington i Moskva žele da na pojedinim mestima vide svoje ljude kojima veruju i preko kojih će moći da ostvare uticaj. To ipak ne znači da oni biraju ministre - tvrdi Radun i dodaje da i na sastanak premijera Aleksandra Vučića sa ambasadorima zemalja Kvinte treba gledati u svetlu konsultacija o izboru nove Vlade.
- Politička je tradicija da se čuje reč ambasadora. Kada se sastavlja Vlada, mora se voditi računa da se na mesto recimo ministra energetike postavi čovek koji je rado viđen u Moskvi, a ne da to bude neko ko tu nije dobrodošao - kaže Radun i dodaje da je pred Aleksandrom Vučićem težak zadatak da zadovolji sve želje i da balansira između Moskve i Vašingtona.
Nemačka i Turska imaju svoje interese
- Osim interesa Ruske Federacije i Sjedinjenih Američkih Država, Srbija je sve više na udaru interesa Nemačke i Turske, koja je, svedoci smo, sve više zainteresovana da svoj uticaj na Balkanu pa i u Srbiji učvrsti. Ipak, treba biti više oprezan kada su apetiti Ankare u pitanju, jer Nemačka još uvek na spoljnom planu ne može toliko sama i bez saglasnosti Vašingtona da seluje - kaže za „Alo!“ Branko Radun.





Vučiću, reci, javno, šta turci  traze, da im ga javno majke iznapozdravjamo !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora - Page 2 Empty Re: Balkan deo šire šahovske table, zavisi od spoljnih faktora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum