ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by debotoijusto 24/3/2016, 08:13

što se tiče Slavonije i Baranje i da nas sve pojede godzila bilo bi nešto malo o tom događaju negdje u dnevniku2 odmah iza vremenske prognoze

ovi su srbi oni ukurcu prokleti pederi uhljebi...istjerali ste king konga  :D

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Godzilla-vs-King-Kong

debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by debotoijusto 24/3/2016, 08:23

a opet , ovi slavon/bar samo kukaju , treba radit , tko radi ne ide mu lose...

Ovo moje liječenje ne ide na dobro. Izgleda da živa neću doći natrag u Koprivnicu. Hoću da znate da sam sastavila pisanu oporuku, napisala sam svojom rukom i stavila u škrinju s dokumentima u svojoj kući. U oporuci sam napisala da je moj jedini nasljednik Filip Glavaš iz Osijeka, kojeg ja zovem svojim sinom. Pitam se tko će poslije moje smrti hodati po mojoj kući, pa ako se ta moja oporuka ne nađe, ja vam sad kažem da je Filip Glavaš moj jedini nasljednik i tako mora biti poslije moje smrti. Ne želim da mene naslijedi bilo tko od moje familije i oni će se jako iznenaditi kad se bude čitala moja oporuka.”

Oporučne su to riječi koprivničke humanitarke i Belupove menadžerice Mare Bareze izrečene s kreveta zagrebačke bolnice Merkur 16. siječnja, nešto iza 16 sati, samo dva dana prije smrti. Usmenu oporuku Mara Bareza izgovorila je dvjema prijateljicama koje su do zadnjeg trena bdjele uz nju: Darinki Mikačić iz Koprivnice i Mirni Jurković iz Osijeka. Barezine su prijateljice upravo takve izjave ovjerile u javnog bilježnika pa je ostavinska rasprava, kako Podravski list neslužbeno doznaje, brzo okončana.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by debotoijusto 24/3/2016, 08:25

Sin poznatog slavonskog političara i čovjeka optuženog za ratne zločine Branimira Glavaša, dakle, dobio je svu Barezinu imovinu. Nekretnine, automobile, dionice, ušteđevinu, novac na bankovnim računima, zlatninu, vrijedne predmete. Što je sve Mara Bareza za života posjedovala otkrivat će se službenim putem sljedećih mjeseci. U ovom času je poznato da posjeduje vrijednu vilu i dva stana u Koprivnici, Mercedes i još neka vozila, nekoliko bankovnih računa, ušteđevinu koju je držala u kući, skupocjen nakit i rijetke umjetnine. Najvrednije stvari, uključujući neke povjerljive dokumente, Bareza je navodno prije smrti pospremila u sigurnosni sef u sjedištu Podravske banke u Koprivnici.

Da je sve dobio Glavašev sin, potvrdio je i Barezin bratić Božidar Flatz, koji je bio na ostavinskoj raspravi.

- Kako je prošla ostavinska rasprava? Za Glavaše jako dobro. Sve su dobili. Ipak, ne znam što bih mislio... Svjedokinje su izjavile da je Mara sve ostavila Filipu Glavašu, a Barezine pismene oporuke, za koju tvrde da postoji, nije bilo - rekao je Flatz. Dodao je kako je, barem za njega, ta priča završena.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by Guest 24/3/2016, 08:34

Lijepa je Branja, iako ravnica nije moj omiljeni pejzaž, više volim planine, i šteta da to propada. 

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 268110Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 275610Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 280210
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by Guest 24/3/2016, 08:37

msm, sasvim je ok,  da se stanovnistvo zameni.
da ovi sa obale malo kopaju ne severu,
a slavonci i sl. da se  muče sa  turstima,
neka malo slavonci  zive u znoju lica svog(A).
dosta je bilo hleba i kulena !
neka bude sto biti ne moze ;:))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by Guest 24/3/2016, 08:48

to je zivot, gde se rodis, tu sudbinu delis.
zato i postoje  emigranti. ranije su sa obale
odlazili, sad odlaze sa  zemlje. 
nece niko da bude  seljak.
devojke beze od zemlje, ne zele da se udaju.
generalno, velika je sramota da narod 
na ipak pristojno bogatoj zemlji napusta
dedovinu i odlazi da konabarise ili cisti
na zapadu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by Guest 24/3/2016, 08:49

i nije narod kriv, zna se ko je kriv, i to uvek.
normalno da  ne msm samo na hrvatsku, vec i na srbiju.
to je ocigledno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by Guest 24/3/2016, 08:55

ko bi napustio svoj rodni kraj iz cistog mira, tesko.
bi, oni obdreni, umetnici, ili izuzetno obrazovani,
ljudi koji jednostavno debelo  prerastu svoje okruzenje.
a takvih  je vrlo malo.oni i ne stvaraju visak vrednosti.
tako da su sa ekonomskog stanovista manje bitni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by catabbath 24/3/2016, 08:56

debotoijusto wrote:a opet , ovi slavon/bar samo kukaju , treba radit , tko radi ne ide mu lose...

Normalno. Ali lakše je mahati zastavom.


Last edited by dawson on 24/3/2016, 08:56; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by Kermit 24/3/2016, 09:03

dawson wrote:
debotoijusto wrote:a opet , ovi slavon/bar samo kukaju , treba radit , tko radi ne ide mu lose...

Normalno. Ali lakše je mahati zastavom.
hahaha možeš ti raditi koliko hoćeš kad imaš Glavu i njegove mafijaše za vratom, ali kako god Vi kurca znate o Baranji
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by Guest 24/3/2016, 09:04

Nije stvar u tome, nego u ustroju koji je mafijaški. Držva reketari svakog tko radi, a još i pogoduje velikima subvencijama i raznim povlasticama, pa je nemoguće opstati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by debotoijusto 24/3/2016, 09:12

asilovski wrote:
dawson wrote:
debotoijusto wrote:a opet , ovi slavon/bar samo kukaju , treba radit , tko radi ne ide mu lose...

Normalno. Ali lakše je mahati zastavom.
hahaha možeš ti raditi koliko hoćeš kad imaš Glavu i njegove mafijaše za vratom, ali kako god Vi kurca znate o Baranji

nemoj tako , vidis kako mladom glavasu ide , ova bogata mu ostavila sve jer postuje njegov rad
a on ce to ulozit u postrojavanje pa bude kruha za mnoge obitelji...nesto potrosi i na glasove za iduce izbore
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by Guest 24/3/2016, 09:14

Eva wrote:Nije stvar u tome, nego u ustroju koji je mafijaški. Držva reketari svakog tko radi, a još i pogoduje velikima subvencijama i raznim povlasticama, pa je nemoguće opstati

hm, hm.....hm.......
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by Guest 24/3/2016, 09:15

pizzon wrote:
Eva wrote:Nije stvar u tome, nego u ustroju koji je mafijaški. Držva reketari svakog tko radi, a još i pogoduje velikima subvencijama i raznim povlasticama, pa je nemoguće opstati

hm, hm.....hm.......
Tam je gore nego u Bejlorusiji pod Lukašenkom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by Kermit 24/3/2016, 09:26

Eva wrote:
pizzon wrote:
Eva wrote:Nije stvar u tome, nego u ustroju koji je mafijaški. Držva reketari svakog tko radi, a još i pogoduje velikima subvencijama i raznim povlasticama, pa je nemoguće opstati

hm, hm.....hm.......
Tam je gore nego u Bejlorusiji pod Lukašenkom.
Upravo to, jednostavno postoji mafijaška struktura koja je uglavljena u DORH, MUP, stranke i izvršnu vlast, nešto kao u Kolumbiji ili Hondurasu, od tuda hapse za pivo a 50000 vagona žita nestane usred bijela dana bez ikakvog traga i glasa a svi znaju tko je ukrao
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by vuksadinare 24/3/2016, 09:27

Pa koliko je meni poznato sad su glavas i hdssb uz zokija i sdp..pa jbg mora biti tamo dobro jednostavno mora..sve drugo je laz iz kuhinje hdz
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by Trinity 24/3/2016, 09:34

asilovski wrote:
Eva wrote:
pizzon wrote:
Eva wrote:Nije stvar u tome, nego u ustroju koji je mafijaški. Držva reketari svakog tko radi, a još i pogoduje velikima subvencijama i raznim povlasticama, pa je nemoguće opstati

hm, hm.....hm.......
Tam je gore nego u Bejlorusiji pod Lukašenkom.
Upravo to, jednostavno postoji mafijaška struktura koja je uglavljena u DORH, MUP, stranke i izvršnu vlast, nešto kao u Kolumbiji ili Hondurasu, od tuda hapse za pivo a 50000 vagona žita nestane usred bijela dana bez ikakvog traga i glasa a svi znaju tko je ukrao
A nemo'š kupit' ni duhan na placu...kao recimo u Zagrebu... pirat
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by Guest 24/3/2016, 12:16

Centralizacija države, državna represija, i državni porezi - standardna formula za ubiti ljude i život. Najveći neprijatelj Hrvata u ovim godinama jest država Hrvatska sa središtem u Zagrebu. Tamo je glava hobotnice koja se onda preko krakova širi na svako selo , svaku vukojebinu u državi, gdje ima neki partijski uhljeb koji vrši represiju za 5000kn poreznih obveznika.


Ja bih prvo velik dio nerazvijene Hrvatske da sam na poziciji vlasti, totalno bi prepolovio sve poreze. Od pdva, dohotka, do poreza na dobit. I prepolovio broj policajaca, inspektora i birokrata. Neka ljudi rade, neka rade bilo šta, samo da ih država ne reketira i ne terorizira.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by provocator 24/3/2016, 12:20

Jučer je nogometaše i goste iz Izraela trebalo odvest u razgledavanje Baranje. Kad se oni već kurče time kako su od pustinje napravili plodnu zemlju neka vide kako smo mi uspjeli od plodne zemlje napraviti pustinju.

_________________
Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by crvenkasti 24/3/2016, 13:14

provocator wrote:Jučer je nogometaše i goste iz Izraela trebalo odvest u razgledavanje Baranje. Kad se oni već kurče time kako su od pustinje napravili plodnu zemlju neka vide kako smo mi uspjeli od plodne zemlje napraviti pustinju.

To je zato što postoji mogućnost da Baranja ponovo dospije pod Krajinu. Kad Srbi dođu, ništa neće naći.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije - Page 2 Empty Re: Razlika BDP-a Baranje i Istre veća je nego nekad Kosova i Slovenije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum